Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

mates22
9. črc 2012

ajaj holky, tak po třech týdnech od detoxu mi váha vylezla o 800g, ale je fakt, že jsem se poslední dobou už docela cpala, samá oslava, výlet a tak..... takže se musím zase nahodit do zdravého stravování, nejhorší je, že se mi vrátila chuť na sladké, přemýšlím, jestli si nedám třeba jen první tejden detoxu, abych se jí zase zbavila :-d

saminka
9. črc 2012

Tak my jsme taky na mini dovolene a bohuzel jsem s detoxem musela skoncit.uvidim jestli se k nemu vratim az se vratime.pravda je ze se citim hrozne plna po normalnim jidle:/ snazim se neprejidat a hodne pit ale i tak je to sok pro telo holt dovca je dovca

innael
9. črc 2012

No ono je teď na zdravou stravu blbý období.

@mates22 mně chuť na sladký naštěstí vůbec netrápí, dělám si pořád sladký detoxový snídaně, šoupnu tam vždycky lžíci medu a je to v poho. Zkus si dát trošku medu, když tě to popadne 😀 . Nebo kousek čokolády s vysokým obsahem kakaa - AM to píše ve schůdkový metodě.

dludli
autor
10. črc 2012

Ahoj, tak se jdu zase nahlasit, no s mym slavnym detoxem se to ma tak ze asi ani nemuzu rict ze to je detox 😅 CHute na sladke mam taky a med nepomaha, potrebuju neco zobat tak se vrham na mandle ale proste to nestaci. JIm detoxova jidla, jako snidane budu jist uz a\si navdzy ty jsou proste bomba, az na jogurt ten se mi v prvnim detoxu nejak prejedl, a stejne ho moc nemam podle krev skupiny.
no ale jinak si dam zmrzku vedle, dost jsme se rozjela s kavou, mame tu ted druhy tyden mamku na navsteve talk docela jezdime po vyletech no takze to lita. Hlavne me se to vubec nehlo smerem dolu, a nejak jsem proste nedovedla vydrzet poctive, mozna by se to rozjelo. No ale tak stejne spravne ted mam 3 mesice vahu drzet a to se vlastne dari, tak snad i pres mlsani pro sebe delam neco dobreho.

alzaxxx
11. črc 2012

Ahojte Holky 🙂 Prosím vás co je to za dietu?? 🙂 Nikde ani na netu jsem k tomu moc nenašla....☹ Třeba jídelníček nebo tak...můžu některou poprosit o info...popřípadě o odkaz na tu dietu?? 🙂 děkuji....Mám 3děti a další už neplánuji 😀 No a nahoře mi zůstalo asi 10Kg...mám necelých 60Kg a potřebovala bych tak těch 10 dolů...,ale tak aby se mi už nevrátili....☹ Jsem ze sebe nešťastná a přítel mě furt buzeruje ať se sebou něco už dělám...😀 Tak děkuji za pomoc!!! Nebo prostě něco po čem zaručeně zhubnu a já to vyzkouším....snad v sobě najdu tu vůli....🙂

eveluska
11. črc 2012

@dludli jestli muzu poprosit, jake jsou ty snidane?

mates22
11. črc 2012

@eveluska snídaně jsou první týden mrkev s jablky strouhanými a do toho ořechy, med a skořice, pak už se to trochu střídá, bývá tam jogurt s medem a skořicí, banán s kiwi a prazenejma mandlema, sojovej rohlík s medem............ ale pořadí je dle knihy

eveluska
11. črc 2012

@mates22 dekuju 🙂 teeeda, to zni uzasne 😵 mam chute jen to ctu ... jen ta priprava... asi to chce udelat vecer, protoze ja mam rano s klukama docela kolotoc a jsem rada, kdyz stihnu caro s mlikem nebo napul s malym jogurt.....

mates22
11. črc 2012

@alzaxxx není to dieta, je to detoxikační kůra co zbaví tělo škodlivin a tím pádem se i hubne, no ale je to fakt o vůli - já mám knihu normální, jsem těch 200,- zainvestovala, líp se s tím pak zachází, ale myslím, že holky tu psaly, že se dá stáhnout na ulozto.cz..... jmenuje se to "Zhubněte jednou provždy". Ty kila se ti ale vrátí stejně, když pak začneš jíst normálně, ona na to má po detoxu svůj jídelníček, vpodstatě dělená strava to je a to je potřeba dodržovat vlastně už celej život, já to teď flákám, samá oslava furt a tak a měsíc po už mám zase kilčo nahoře...shodila jsem celkově za ten měsíc šest. Ale na druhou stranu, kdyby se to dodržovalo, tak je to asi jediné co mi pomohlo, ještě kojím, tak těch možností moc není

mates22
11. črc 2012

@eveluska no právě ta příprava, ale zase ta mrkev s jabkem je nejlíp dělat ráno, no i to ostatní vlastně....já mám momentálně obě děti v horečkách nad devětatřicet, takže to ráno nedávám- stíhám tak akorát jogurt s medem 🙂

discreet
12. črc 2012

@eveluska Jdeš to taky zkusit, ten detox? Já to dala 14dní, pak už to nešlo 😖 A kila mám teda zpátky 😢

mates22
12. črc 2012

@discreet
@eveluska já to dala celý a naopak mi přišel nejhorší ten první tejden.... ale už sem se zase rozežrala, chtěla sem teď dát aspoň tejden, ale s těma nemocnejma dětma to ještě odsunu. Kila zatím zpátky nemám, teda jedno jo, ale to se vůbec nedivím při tom, kolik sladkýho zas sežeru 😒

eveluska
12. črc 2012

@discreet urcite ted s detma a stehovanim na krku ne..... nemam cas ani moral na to, ale takhle castecne, ze bych treba zkusila ty snidane, tak do toho bych sla 🙂 Ja je stejnak potrebuju poresit, protoze jak jsem psala, snidat moc nestiham, snidam casto az 10-11h a vim, ze je to spatne, tak kdyz uz bych si neco vecer pripravila, tak muzu rovnou neco takhle detoxikacniho, zdravyho 🙂

kapulet
12. črc 2012

@dludli dejte toho česneku míň 😉

innael
12. črc 2012

Holky, mně bude končit 20.týho semafor. Bohužel jsem ho teď asi 2 týdny kromě snídaní skoro nedodržovala, je léto, prázdniny, děti ze školy doma a prostě se to nedá. Ani nevím, jak jsem na tom s váhou, to nechám až před druhým detoxem.

@eveluska správně by se mělo snídat do půl hodiny až hodiny od probuzení, zrychlí se metabolizmus. Ale ne vždy to jde dodržet, já se sice snažím hned najíst, ale taky to občas nevyjde.

eveluska
12. črc 2012

@innael ja vim, proto me to stve... snazim se prave aspon to teply caro, ze me to taky prohreje a nejaky kalorie to ma, ale je to bida, ja to vim 😒

mates22
13. črc 2012

@innael ...a to si stejně dobrá, žes to vydržela přes 2 měsíce, já ani ten první měsíc pořádně nedala ☹, přesně jak píšeš, prázdniny, výlety, děti doma...a my do toho téměř všechny rodinné oslavy máme teď v létě, každý chce dort a tak ublízávám těsto, krémy, ovoce ☹

innael
13. črc 2012

@mates22 No právě, ty oslavy, to je průůůšvih 😅

mates22
17. črc 2012

tak se jdu zase nabonzovat holky, tento a minulý týden, děti nemocný, takže celé dny doma, na vaření podle AM ani vzdechu, cpu se i sladkým a samo je to vidět, už mám nahoře od té nejnižší váhy zase 1,6 kg. takže o víkendu máme oslavu, musím uplácat dort, takže teď to nemá moc cenu, ale příští pondělí se vrhnu na druhé kolo, minimálně proto, abych zastavila tu tendenci kila nahoru 🙂

innael
22. črc 2012

Ahoj holky, tak jsem se dnes v jednu ráno vrátila z dovolené - all inclusive - umíte si to představit, sakra 😀 . Takže se nevážím ani neměřím, nebo bych z toho měla depku. Nejdřív jsem chtěla jít po dovče hned do detoxu i s dcerou, jenže jsme se dohodly, že to bude možná lepší až po prázdninách - z výše zmiňovaných důvodů.
A jak válčíte vy? Teď to jde asi blbě všem, co? 😒

saminka
23. črc 2012

Ahojky holky tak u me je to taky celkem o nicem;) na detoxu jsem vydrzela dva a pul tydne,pak odjezd na mini dovcu tak se to drzet nedalo a pak uz jsem to nedodrzovala:( ale zhubala jsem 5 kg i kdyz 3 tydny po se mi kilo vraci :o no ale nedivim se kdyz si nic moc neodpiram ze:pno jen jsem si overila ze proste nejsem ten typ co dokaze neco drzet podle jidelnicku delsi dobu, moc rada varim a pecu a proste jist dokola stejna jidla proste neni nic pro me. Na druhou stranu jsem ale objevila chutne napady k snidani,oblibila si med a orechy, a hlavne zacala mnohem vice pit 🙂 takze jsem nakonec spokojena . Ted se budu snazit po svojem, vice pohybu a zadne prehaneni se zmrzlinou a sladkym a uvidime jestli pujde neco dolu. Tak vsem hodne stesti pri hubnuti ;)

mates22
24. črc 2012

@saminka
@innael ahoj holky, tak já teda už taky žeru zase jako normálně, asi to bude lepší zopáknout na podzim, te´d to nějak nedokážu........... samý lákadla, oslavy, výlety. No po 5 týdnech od detoxu mám už skoro 2 kila nahoře, vodě už taky moc nedám, zase sem najela na svůj litr denně. každej večer si říkám, zejtra začnu trochu krotit a nevychází mi to ☹ . Ale jíst podle ní nedokážu, to podle mě dlouhodobě nejde, furt dokola to je...........

saminka
24. črc 2012

@mates22 jo jo taky si myslim ze to proste ted pres leto nejak nejde, a uz kor ne s detma, cely den jsem jen u plotny a vyvaruji ruzne jidla ☹ no ale zkus se vratit aspon k tomu pitnemu rezimu a urco to nebude tak zle, ja verim ze ta voda je fakt silene dulezita 😀 a urco je to lepsi nekdy na jare nebo na podzim, pres leto se preci jen porad nekam jezdi nebo slavi tak je to dost tezke. Taky verim ze i pohyb pomuze, koupili jsme vozik na kolo tak se deti budou vozit a my pritom spalovat kalorie 😉
@dludli a jak se dari tobe? ty ses taky chystala na druhe kolo ze? 😉

innael
26. črc 2012

Tak holky, zítra jdu definitivně do druhýho detoxu. Strašně jsem se na sebe naštvala, protože jak jím normálně (tedy blbě, plácám pátý přes devátý), roste mi panděro, vrátila se zácpa, jsem taková nijaká,ztěžklá a sama sobě protivná 🙄 . Už mám navařeno a dokonce se - světe div se - těším na ranní mrkev 😀

mates22
26. črc 2012

@innael držím palce, já se furt nemůžu nějak odhodlat na opáčko 😉

mates22
7. srp 2012

@innael tak jak? Já se definivně rozhodla, že po víkendu zase začnu, ještě udělám jeden dortík na víkend a pak pojedu zase v řepě, už jsou mi zase kalhoty natěsnačku 😀

innael
7. srp 2012

@mates22 super, ve čtvrtek končím druhý týden a je mi skvěle, na těle i na duši 😀 . Fakt je to hodně znát, když člověk jí lehký jídla. ale co je hodně divný - za týden jsem shodila přes 3 kila, což se mi zdá docela kravina. V prvním detoxu jsem shodila 2 kila za 4 týdny! Ale je taky fakt, že když jsem se teď vážila před detoxem, očekávala jsem menzes, čili mi to mohlo zvýšit váhu a možná proto pak ten úbytek po týdnu. Nevim.
Taky už to neberu až tak úplně do detailu, zrovna nám rostou broskve, no tak si nedej, že jó 😅 . Nebo včera místo fazolek jsem si dala okurkovorajčatový salát s jogurtem. Vůbec se mi totiž nechtělo vařit.
Škoda ale, že jsem si to načasovala zrovna teď, o víkendu jedeme slavit, no tak si tam budu muset dát jen vodu a přivýzt si něco v krabičce, ale nevadí mi to a to je to hlavní 😵

skotskaa
13. srp 2012

První den druhýho detoxu. Ale rozhodně už to nebudu brát fanaticky. Některý jídla mi nechutnaj a navíc se blíží burčáková sezóna 🙂 Prostě odlehčení stravy, abych se zas cítila dobře.

innael
13. srp 2012

Já to mám taky přesně tak. Včera jsem šeredně zhřešila a dneska taky - měli jsme v práci oslavu. Ale nedělám si z toho hlavu, zítra zas najedu. Občas taky jídla prohodím, prostě to už nejde tak přísně dodržovat 😅. Taky jsem si dnes koupila místo jáhel instantní jáhlovou kaši, nemusím se z tím už crcat 😀

zofinecka
14. srp 2012

AHoj, tak já dneska začala druhý detox, tak jsem zvědavá 😀