Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

bellarat
11. srp 2013

Maminy, stravujete se dle A. M. -- 28 denní detox i při kojení?

discreet
12. srp 2013

@bellarat Původně jsem chtěla najet hned po šestinedělí, prý to nevadí, ale nakonec jsem si říkala, že to kašlu, nebudu šidit ani sebe ani dítě a nebo mám obavu aby se to vyplavené z těla nedostalo do mlíka, kojit mám v plánu max. rok, takže ještě si detoxu užiju až až 😀 😉

discreet
11. lis 2013

Ahoj holky, žije to to? Dneska jsem začla 1.den, jsem na sebe zvědavá! Mám doma 2 rarachy a na vaření moc času není, tak uvidím, jak dlouho to vydržím, ale týden dva bych určitě chtěla, teď jsem se dívala na ten 3. týden a to už jsou jídla, to mi přijde fakt složitý vařit 😝

monavika
16. lis 2013

ahoj holky.....jestli muzu,tak se sem k vam rada pridam 🙂Pred 5 dny jsem zacala s detoxem od Macingove
http://themumsdiary.blogspot.cz/

monca0030
21. lis 2013

Ahojky také se přidám mezi Vás :D Už je to 12dní co držíme společně s manželem detox. Je to paráda cítím se dobře nacpaně a kilča jdou dolu 😀 První den pro mě byla katastrofa, byla jsem zvyklá jíst kdykoliv cokoliv a najednou ne , druhý den byl o něco lepší a od toho třetího vše super. Po detoxu budeme vždy 5dní vařit něco chutného zdravého a dietního pak dva dny i něco tučnějšího. Hezky to prostřídáme. Tak jak jsem se stravovala před detoxem bych už nechtěla

gable
6. únor 2014

Ahoj,je tu někdo, kdo jede detox teď? Já jsem ve třetím týdnu a po ukončení se chystám ještě na jeden.

sametka_
10. únor 2014

Ahoj vespolek 🙂 já s detoxem začla 6.1. a docela dobré, jen že bych jej už v zimě nedržela...nenutilo mě to tolik pít, a celkově ta zelenina/ovoce za moc nestály. Ale kilča i cm ubyly, takže za mě spokojenost. Na další se chystám zase někdy na jaře...

@gable drž se! 😉 ať zmizí co nejvíce cm

p.e.t.u.l.k.a
11. únor 2014

Ahojte holky 🙂

Každý tenhle detox chválí, tak to chci s manželem taky zkusit 🙂 Můžete mi některá napsat více info kde co najdu 🙂

sametka_
12. únor 2014

petulko nejlepší je asi mít knížku, nebo na FB je taky skupinka, která se detoxem zabývá. Tam jsou ke stažení recepty i knížka.

p.e.t.u.l.k.a
16. únor 2014

@sametka_ zak knížku už mám a skupinku zkusím najít , děkuji

sametka_
16. únor 2014

@p.e.t.u.l.k.a můžeš klidně psát i sem, určitě je tady pár holek, co si už detoxem prošla. Já už 3x 🙂

p.e.t.u.l.k.a
17. únor 2014

@sametka_ je to jste dobrá 🙂 A měla jste nějaké výsledky? My tu detoxikaci zkoušíme kvůli manželovi, už skoro rok má zdravotní problémy, chodí po samých dr jí pořád nějaké prášky, tak jsme se rozhodli že zkusíme detox , snad trochu pomůže🙂 Jen by mě zajímalo , manžel nemá rád ořechy, může to něčím nahradit?

sametka_
2. bře 2014

@p.e.t.u.l.k.a taK ZKUSIT NAHRADIT MANDLEMI? To jsou semínka ne ořechy, jsou spíše neutrální...nebo slunečnic.semínka.. Ano já měla efekt výrazný v cm, a celkově jsem tím detoxem ozdravila rodinný jídelníček, neboť jsem si ty její recepty oblíbila, jsou snadné a rychlé, a koupila jsem si i její další knížku Harmonie, která je plná skvělých receptů, jeden za všechny:

červenou řepu uvařit, nakrájet na tlustší kolečka, obalit ve vajíčku s kurkumou a solí, opražit v oleji - je to vynikající a k tomu nějaký lehký salátek s kozím sýrem, mňam.

akirchnerova
7. bře 2014

Tak já se přidávám do diskuze a dneska je to teda terprve čtvrtý den, co to s přítelem držíme a já se držím..jím jen to, co je napsaný v jídelníčku, ale přítel je sportovec, takže si k tomu dycky dá něco navrch..k tomu ještě cvičím a chodím 2-3x za týden běhat..doufám, že to vydržím celých 28dní..chtěla bych dát ted dolů aspon 4kg..

sametka_
10. bře 2014

@akirchnerova tak držím palce, ať to jde vše dobře a zdárně dokončíte! 😉

dracula
19. bře 2014

Mám dnes 15. den a jde to. Moc nehubnu, ale cítím se dobře. Asi 2kg mám dole.

sametka_
24. bře 2014

@dracula to jsi dobrá, ty první 2 týdny jsou nejchudší na jídlo, zato teď ti začne obžerství, k obědu 3 chody a podobně 😉

smisekivuska
9. dub 2014

Ajoj holky. Chtěla bych to taky zkusit, ale než se do toho pustím, zajimalo by mě, zda to zvládne i člověk, který moc zeleninu nemusí 😀 Jestli jsou to opravdu aspoň trochu chutná jídla, nebo přivíráte oči a prostě to sníte? Děkuju za odpověď 🙂

musilka
9. dub 2014

@smisekivuska já jsem třeba čepu dřív vůbec nejedla ale po deseti dnech si zvyknete 😉 Já jsem za polovinou detoxu a jsem velice spokojená 😉 Dá se to a když byste pak nešla dál tak alespoň ten detox 28 dní zvládnete v pohodě 😉

smisekivuska
9. dub 2014

@musilka Děkuju, tak asi to prubnu 🙂

abinka
25. kvě 2014

Ahojky ženy 🙂 Stáhla jsem si knížku a snažila vyhledat jestli můžou tenhle detox držet i těhotné.......Už jsem s touto "dietou" koketovala ale nějak to neklaplo :-/ Ráda bych to zkusila teď...ale nemůžu najít jestli to jako těhule můžu.....nemám pocit že by tam bylo něco co by mohlo mimi ublížit ale riskovat to taky nechci...máte někdo zkušenost?

pajenka
26. kvě 2014

@abinka Autorka v knize píše, že to můžeš držet i v těhotenství i při kojení, já osobně jsem si to odpustila a začnu zase, až dokojím.

abinka
26. kvě 2014

@pajenka děkuji moc...nějak jsem to tam nenašla 😅 Jsem to jen prolítla ať zjistím jestli můžu a pak počtu 🙂 No uvidím jestli se do toho obuju :-/ Mám dost svých kil a přibývají těhotenské...ráda bych se do konce těhu unesla 😀

pajenka
26. kvě 2014

@abinka Mám pocit, že to tam píše u těch zkušeností, ale nejsem si jistá. My už čteme pouze jídelníček 😀

kuklajda
29. kvě 2014

Já teda na hubnutí nikdy žádné speciální postupy nepoužívala. Snažila jse se jíst zdravou a bohatou stravu v nějakém normálním střídmém množství, do toho se hýbala a pro podporu spalování tuků pila TRF čaj od miss cosmetic 🙂 A fakt to pomáhá. Je to jednoduché ;)

zamilovanadonej
11. čer 2014

Ahojky, přidávám se, jedu první den. Průšvih ale je, že jsem nesehnala červenou řepu 😔

hojda
11. čer 2014

Jé koukám, že sem ta paní s tím TRF čajem taky vlezla..... 😠

hojda
11. čer 2014

Můžu se zeptat, to je přesně rozepsaná jídelníček na každý den? Jsou tam možné nějaké varianty? Viz nemám řepu, tak to nahradím něčím jiným? Nemáte tu třeba jeden vzorový jídelníček? Díky

zamilovanadonej
11. čer 2014

@hojda Ahoj, hele knížku si stáhni tady http://ulozto.cz/xu1KtoqP/macingova-zhubnete-je... , je tam jídelníček na ten detox. Pokud jsem to pochopila dobře, tak jestli se ti něco ekluje, tak by to snad šlo nahradit jiným jídlem z týdne 😅 Jsem na to zvědavá, ráda bych celkem dala dolů 40 kg, samozřejmě ne za těch 28 dní 😀

hojda
11. čer 2014

@zamilovanadonej Já řepu můžu, ale nemaj jí....