Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

mates22
2. čer 2012

@dludli já si dneska taky na řepě pochutnala a to sem byla vždycky zavilej odpůrce 🙂, brynza tam někde je s vaječným bílkem, myslím, že právě ve 4 týdnu na večeři, nechce se mi teď hledat
já ráno vyplenila záhon jahod, neboť už mi ořechy se švestkama lezou krkem a ovoce se ráno může a jahody mi neškodí.
jo a jak mám ráda jogurt, tak se mi začíná docela přejídat a to si ho dělám jednou s ořechama a medem, jindy se skořicí, pak zas s mandlema- prostě to kombinuju a stejně už mi pomalu přestává jet, ale tak ten tejden a kousík už se to vydrží, dneska sem dělala k obědu grilovaný kuře a ani mě to nelákalo 😀

discreet
2. čer 2012

@mates22 Tak to jsi dobrá, že tě to neláká, mě zatím láká vše a hlavně ten víkend, přes týden je to v klidu, nic mě nesvádí a v klidu si mističkuju 😉

dludli
autor
2. čer 2012

@mates22 tak koukam po nekolikate do rozpisu a tu bryndzu tam proste vazne nemam.

my dnesa byli na grilovacce, a myslim ze jsme to celkem zvladli, az na jedno pivo teda 😕 ale nastetsi nam vyslo zrovna kure s celerem, zitra jedem na dalsi navstevu a jak mi srdce poskocilo ze je tam na vecer kruta v orechach 😵 😵 😵

mates22
2. čer 2012

@dludli já jí tam mám 21. den k večeři..................... kolikátý jsi den? to totiž vypadá, že 22 a už si brynzu prošvihla :-d

dludli
autor
3. čer 2012

@mates22 no dnesa jsem 23.den, ale koukam zpet a vcera k veceri kure s celerem a ten 21. den tam mam celer hranolky, kruti stehna a repu.
No je to dost divny ne? Oni jsou myslim dve vydani tak ze by ten jidelnicek byl trochu jinej??????

jinak jsem prelouskala druhou knizku, porad jsem cekala ze nejak vic rozvede ten semafor, v te prvni mi prislo ze to tak nakousla jenom, jako v tom smyslu ze tech jidel tam uvedla desne malo.

no ja se pokusim pokracovat podle tech rozpisu, vyhovuje mi to, co je psano to je dano a lip se mi dari toho drzet.

mates22
3. čer 2012

@dludli tak to fakt možná změnila, asi celý. No já bohužel tu bryndzu stejně nesehnala, takže to budu muset dát buď jen bíkly z vajíček nebo nevím ☹. Do Bolky už nepojedu a tady sem bez šance, jsme malý město

ined77
3. čer 2012

@mates22 ....ahoj 🙂 , šmejdím šmejdím a narazila jsem na tohle téma...a na známou dušičku 🙂
najdu prosím tě někde podrobný návod a jídelníček? docela mě to zaujalo, ale nechce se mi/nestíhám probíhat tolik stran zpět 😔 😉 .

dludli
autor
3. čer 2012

@ined77 sice nejsem MAtes ale jeste si uPC dopijim kavu, tady par zakladnich info http://www.lahkechudnutie.sk/clanok/28-dni a na ulozto se da stahnout cela kniha, ve ktere je rozepsany ten jidelnicek.

ined77
3. čer 2012

@dludli ....ahoj, to vůbec nevadí, děkuju moc! 🙂
takže kafčo se může?....to doufám, bez toho být nemůžu 😅 .
jdu na to kuknout 😉 .

mates22
3. čer 2012

@ined77 ahoj, kdybys chtěla, já to mám v knize, můžu ti ten detox naskenovat, ale jestli se to dá stáhnout, tak to bude rychlejší 🙂. Jinak kafe můžeš určitě, pokud si krevní skupina AB, bez cukru a se sojovým mlíkem. Já bych bez něj taky nevydržela, tak to bylo první na co sem se tu ptala. Asi ho můžeš i s jinou krevní skupinou, ale to sem se nedočetla, po pravdě jsem nepátrala

innael
3. čer 2012

Holky, já tu brynzu v rozpisu vůbec nemám, jen v receptech, to je divný 😨 . Ale stejně ji u nás nemaj.

mates22
3. čer 2012

@innael už jsem to řešili z dludli, že jsou dvě vydání a v jednom je a v drzhém ne - což je teda dost divný, nabádá furt k přesnému dodržování a pak sama udělá změnu...nicméně já mám v dotisku prvního vydání v knižní podobě tu brynzu 21. den večeře ....a jestli je teda v receptech, tak je otázka, jestli teda nemá v tabulce chybku ☹........ no ale já jí taky stejně nemám 😀

mates22
3. čer 2012

jo a holky, už tředí den je mi večer těžko a hlava mě bolí- tak nevím, jestli je to tím normálnějším jídlem, nebo co

innael
3. čer 2012

@mates22 No to je docela blbý, ale je toho tam víc - třeba fazolky se skořicí nebo dvakrát za sebou stejný jídla - říkali jsme si v jiný diskuzi, jestli to prostě není chyba tisku. A pak si to dodržujte přesně 😒

dludli
autor
3. čer 2012

@innael jako ze fazolky nemaji byt se skorici? To pise i v tech receptech ne? JIna stejne jidla k obedu a k veceri tam mam neolikrat teda

fwllo
4. čer 2012

Já mám koupenou knížku a stejné jídlo k obědu a večeři jsem měla poprvé teď o víkendu-zeleninovou polévku, jinak to tam nikde není.. podle mě je to špatně na tom internetu, když to někdo přepisoval, udělal tam chyby.. viz chybějící brynza apod..

mates22
4. čer 2012

@fwllo
@dludli
@innael ani já v knížce nemám stejná jídla k obědu a večeři, kromě té polévky teda )ale zase tam k obědu byla ještě s něčím), jen mě teď na konci třetího týdne zarazily ty tři podobné obědy, celerové hranolky - ale je fakt, že masa jsou k tomu rozdílná. Jinak mi ty celerový hranolky zas taková mňamka nepřijdou a taky mi vadí, jak jsou mastné, já totiž nesnáším mastná jídla, normálně vařím v páře a nesmažím, peču téměř všechno v troubě s minimem tuhu, třeba kuře v takovém tom pytlíku, pustí si to samo šťávu............ takže na mě je toho oleje v detoxu nějak moc ☹

fwllo
4. čer 2012

@mates22 já celerové hranolky budu dělat poprvé dneska večer-na zítra k obědu.. Jsem na ně fakt zvědavá.. taky mi přijde, že to musí být mastné ☹ a hlavně to nebudu mít čerstvé, no nedá se nic dělat..

ined77
4. čer 2012

@mates22 ...ahoj 🙂 , to by jsi byla moc hodná 😵 .mně se totiž tu knihu stáhnout sice podařilo, ale je to v MP3 a to mi pc nepřehraje ☹ a novou verzi přehrávače instalovat nechci, protože už tak je chudák celý k.o. a jsem ráda, že jede...musím na to někoho splašit 😝 😉 .
krevní skupinu mám AB...tak to budu za to kafčo ráda 😉 .

mates22
4. čer 2012

@ined77 OK, tak mi písni do IP tvojí meilovou adresu - já trotl nějak neumím do IP poslat přílohy

innael
4. čer 2012

holky, já mám koupenou knížku a 21. den je tam stejný oběd i večeře - celerové hranolky, dušená horní krůtí stehna, červená řepa, okurka. Takže to není chyba v přepisování na net, ale chyba tisku. A co se týče těch fazolek se skořicí - možná to dobře je, ale ta kombinace je tak divná, že jsme si na diskuzi říkaly, jestli to není další chyba.

Ty celerový hranolky se maj dát do hodně rozpálenýho tuku, pak prý tolik nenasáknou.

fwllo
4. čer 2012

Ale teda dnešní večeře.. krůtí plátek.. to bylo výborný.. mám teda málo ořechů, tak jsem udělala jak píše druhou možnost-v cornfacích a to teda bylo fakt žrádlo 🙂)

mates22
4. čer 2012

@innael tak to bude chybka tisku a teď co je správně, že jo ☹ , fazolky se skořicí taky nedávám, já si to vůbec upravuju- nedám skořici a med a ni ráno do mrkve s jabkama a pak si osladím medem kafe a přidám skořici, nějak mi některé kombinace nejedou ...hranolky furt nic moc, dneska sem dala míň oleje, frkla to do bublacího a stejně mastný 🙂

@fwllo jojo, to byla mňamka, manžel mi ale půlku snědl a na příště jsem si koupila mandle, to bude taky fajnový

fwllo
4. čer 2012

@mates22 já si dělala hranolky na zítra k obědu, vypadají taky mastně :( a to dost.. a to jsem to dávala do rozpáleného oleje.. ale mám je hodně tenoučké, tak zítra zkusím udělat asi silnější..
Mně manžel ochutnal, chutnalo mu, ale měl svoje normální řízky, tak mi to nesnědl 🙂

dludli
autor
5. čer 2012

tak u nas prost eneni repa, je objednana bude zitra rano. TAk jsem si rikala ze tedy prohodim dnesni a zitrejsi veceri a koukam ze zitra (26.den) jsou vsechna jidla sladka!!! Jako sladke muzu ale co je moc to je moc, mate to tak vsechny? NO ja ty dva dny asi trochu pomicham nemuze se snad zas az tak desne vadit.

holky taky mi proslo hlavou ze bych pokracovala rovnou s druhem detoxu, co si o tom myslite?

fwllo
5. čer 2012

@dludli jo, 26. den nevypadá zrovna chutně, já ty sušený švestky nemusím :( ..
Můžu se zeptat, chutnají vám ty snídaně jako jáhly nebo pohanka?? Mně to teda přijde hrozný, zlatá mrkev-jablko-med.. Nevím jestli nedělám něco špatně, ale postupuju dle receptů..
Dneska treska i hranolky k obědu celkem ušly.. Ryba mi fakt chutnala a hranolky se daly, dneska je zkusím udělat větší..

dludli
autor
5. čer 2012

@fwllo ja nemusim tyjahly, ale manza je ma nejradsi ze snidani, nase nejmladsi jahly taky miluje, ja mam nejradsi snad tu mrkev jabko a banan kiwi to bylo taky mnam 🙂
pohankove vlocky nemame...nesehnali jsme mame jen obyc ovesne, ale taky mi to jede

mates22
5. čer 2012

@dludli druhej detox asi nee...cituji z knihy str. 230 ".......po detoxikaci klesnete na určitou váhu, tu si budete pomocí druhého nebo třetího kroku (tj. smafor nebo krevní skupiny) udržovat 3 měsíce. po třech měsících si tělo už nepamatuje vaši původní váhu před 28denním programem, takže se na výchozí váhu už nevrátíte. Nyní, chcete-li pokračovat ve snižování hmotnosti, zopakujte si detox. To vám zaručí, že se už nikdy nebudete trápit s jojo efektem."

26. den - ráno si nedám do jogurtu med, v poledne si budu muset dát řepu samotnou s okurkou nebo tak a pak švestky taky samotný - tohle je jediný jídlo, co prostě nedokážu takhle sníst...takže to zas tak moc sladký nebude 🙂

mates22
5. čer 2012

@fwllo u nás jáhla nemají, jen jakoby nasekaný na vločky, ale jako taky mi to nijak zvlášť nechutná, ani vločky ovesný (pohanka mi škodí, tak dávám ovesný) - já to nikdy nemusela. Ze snídaní mi nejvíc chutná ten rohlík a kafe, ostatní mi přijde takový jako sním to, ale nepochutnám si.

celerový hranolky dneska na potřetí už lepší, osolila sem hodně olej, hranolky v něm jen vyválela a pak frkla na rozpálenou pánev, kam sem už olej nedala.............