Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

sunysara
21. kvě 2012

@dludli no uvidím ale vím že tohle teda asi nedám. je to fakt desný. teda pro me moje máma to drží a zatím v pohode já nevím čím to je možná to proste fakt nesnesu. fakt když jsem dneska videla ten salát taks ejm málem šla na záchod znovu. ale vy jste šikulky .

mrzí me že ten objem nebude dolů ale proste tohle neee.

innael
21. kvě 2012

@dludli AM píše na svých stránkách, že kafe můžou dvě krevní skupiny - AB a tu druhou jsem zapomněla 😅 . Já jsem ábéčko, v detoxu jsem si kafe dala asi jednou a jinak jsem pila caro se zajícem. Ale já to kafe nějak ani nemusím.

dludli
autor
21. kvě 2012

tak jsme uz psala a koukam ono to tu neni ale nechci se uz rozepisovat.

@sunysara ja kdysi pekne zhubla podle Ivy Malkove - STOB , tak se po tom treba podivej, slo to krasne, bezpolestne bavilo me to. Knizka se cte postupne, ja si dala jednu kapitolu za tyden a ostupne se zameruje na odbouravani spatnych starvovacih navyku, pak se tedy pocitaji kalorie, muzes sledovat i glykemicky index - vzdala i glykemickou kucharku sice ji mam ale myslim ze tu jsem ani neotevrela 😀

innael
21. kvě 2012

@prinzesz ona AM odpovídá docela často tak nějak neosobně. Psaly to holky v diskuzi na jiných stránkách a vlastně i přímo na stránkách AM v diskuzi jsou ty její odpovědi většinou strohé.

sunysara
21. kvě 2012

@dludli to je knížka STOB Iva Málková??? no uvidíme jak to půjde dekuju za tip musím fakt začít

prinzesz
21. kvě 2012

@dludli a neskusala si dvojtyzdennu dietu? mne toto vyhovovalo zo vsetkeho najviac.. je to easy, rychle a "bezbolestne" funguje to tak, ze 2 tyzdne dodrziavas presne to co mas napisane co mas jest potom tyzden pauza a opat 2 tyzdne.. a v sobotu napr. je mozne sa vecer /paradoxne/ najest coho chces.. v tejto diete su ale zakazane banany, hrozno... je sa vela zeleniny ale salaty si robis podla chuti.. cize ja som si davala len zeleninu ktoru mam rada.. a napr. ked som teraz robila opat ten salat k obedu tak mi to pripomenulo min. rok ako som na tom ficala a ako mi bolo suprovo! pamatam si ze som sa raz rano zobudila /drzala som to asi tyzden uz/ a mala som uuuplne ploche brucho! uzastny pocit.. odporucam.. dietu najdes na nete.. alebo keby nie tak ti ju mozem poslat.. len mi napis IP

prinzesz
21. kvě 2012

a hej suhlasim AM je strasne divna, na mna posobila az ze je nastvana ze nerobim to co ona pise resp. chce! skoro mi az vynadala.. to ma trosku odradilo..

dludli
autor
21. kvě 2012

@sunysara je to tohle http://knihy.heureka.cz/hubneme-s-rozumem-zdrav...

@prinzesz no to neznam ale je to zajimave, pro me je fat jednoduzsi dodrzovat co je psano nez sama se nejak venoivat vyberu jidel a tak, ja jsem proste slaboch.
Jako kdyz se do toho poctive dam tak hubnu pomerne dobre, ale jde o tu poctivost prave...

jinak salat z repy teda u nas fakt nejede

mmch ta znama co nas s manzou privedla k tomuto v nedeli skocila dala dolu 9 kilo a 13 cm v pase a hned zacala dnesa s cambrigdeskou dietou, hledala jsme si na netu o co jde a jen jsem koukala teda, ji se jen 3x denne nejaky instatni pytliky, ze obsahuje vsechny nezbytne ziviny a tudiz opravdu se odbourava tuk a ne svaly jako u jinych drastickych diet, ale jedno "jidlo" ma asi 500 Kj coz je sileny! Nechapu jak po necem jako Macingova se muze dat na taovyhle nesmysl podle me. MAcingova je o tom ze je treba si spravne vse vybirat a posladat, vybirat si kvalitni potraviny a na jde do nejakych instatnich pytliku, no jsem zvedava tedy jak se ji bude darit.

jo a jedna zvlastnost M se znovu objevil ekzem, coz je zajimave kdyz v knize pise ze se vselijake neduhy srovnaji.

sunysara
21. kvě 2012

@dludli děkuju moc za tip. 🙂

kacab
21. kvě 2012

@dludli se zbláznila ta příbuzná ne???? vše na com pracovala hodí do kytek, zpomalí metabolismus a zas*re si tělo nějakou instantní srágorou??? no fůjjj... je teda úžasné jak moc jí to šlo dolů, ale je škoda, že nad tím nepřemýšlí... Obzvlášť když našla něco, co na ní funguje a navíc tak skvěle!!!! kdyby najela znova 28mičku nebo třeba 3.-4, týden 28mičky, tak by udělala lépe...

dludli
autor
21. kvě 2012

@kacab no nevim co to ma znamenat, sama je zdravotnik, pry ze pres leto chce tohle a pak najede zase na Macingovou. PSala mi ze to je pod lekarskym dohledem a ze to konzultovala se dvema Dr ze je to pry lepsi nez jist nezdrave. Ze ty sacky obsahuji vse co telo potrebuje. No ze ma kolem sebe najake kamaradky co to drzeli a ze se citili dobre, no nechapu absolutne co ji to cvaklo. Pri necem taovem se clovek nemuze citit dobre to mi nerikejte.

no nam zbyla cela vecere skoro 😀 jdu si zacvicit a dat vodu s citronem. Tesim se az bude detox za mnou, doufam ze to nastartuje nejay dalsi hubnuti, ale myslim ze se budeu snazit rpost ejist zdrave malo a casto, pridat pohyb, no taove ty klasicke zasady, Treba si budu psat jidelnicky na tyden abych mela teda jako ten papir ktery na me plati 😉

dludli
autor
22. kvě 2012

cauky tak jak to dneska jde? Me cekaji fazole, pro me nejhorsi jidlo teda 😝

innael
22. kvě 2012

@dludli 😖 tak to Ti nezávidím. Já si je za chvilku budu taky dělat k večeři, ale s cibulkou. Po detoxu to určitě zkus, je to úplně jiný.

dludli
autor
22. kvě 2012

@innael jj vyzkousim, ono to neni spatne treba ke steaku ale takle samotny 😀
innael a ty jedes presne semafor? nebo krev skupiny? nebo jak to mas?

fwllo
22. kvě 2012

Tak pro mě nejhorší jídlo cuketa :( včera k večeři ještě šla, ale dneska k obědu už teda fuj.. snědla jsem, co to šlo a zbytek vyhodila.. To už i řepa byla lepší.. dneska k večeři mám fazolky, no hitparáda to není, ale dá se 🙂

mates22
22. kvě 2012

@dludli tak já včera fazolový lusky ani nedojedla, no spíš jsem do toho dloubla a udělalo se mi šoufl ☹, takže jsem byla bez oběda. Teď jdu zdlábnout perkelt a týden mám za sebou a dole 1,5 kg.

A já myslela, že se po tom detoxu má najet na "normální" stravu dle semaforu, aby jako tělo zapomnělo na nějakej detox a jestli ona známá najela zrovna na dietu, tak to asi nebude úplně nejlepší, ne?

innael
22. kvě 2012

@dludli já se snažím přesně semafor, krevní skupiny moc neřeším, jen jsem vyměnila pohankový (pro mě škodlivý) vločky za ovesný (pro mě léčivý 😀 ).

kacab
22. kvě 2012

jééé tak to jí si fazole užívám - dávám hodně česněku a vyslověně mi jedou... i manžel jich snědl talíř k obědu a dal si i večer 🙂 (dělala jsem je z 1kg fazolek) .....zato tu kedlubnu s nudlema, to bylo pro mě jak za trest... nikdy více - vždy už jen se špenátem!!!! snědla jsem jen těstoviny a i tak mi tou kedlubnou děsně smrděly.. za mě určitě největší blaf celého jídelníčku.... 🙂 spíš mě zase vyskočila váha na "váhu" v podstatě se kterou jsem začína, tak doufám, že se to zase pohne dolů... 🙂

dludli
autor
22. kvě 2012

@kacab a co veca? My se shodli ze to je snesitelnejsi nez ten salat asi tim ze je repa nastrouhana. Pro me teda bez cesneu priste aolej jsme tay nedala uz to nemuzu videt jak je vse v oleji porad. Kua nemelo by nas to vychovavat k lepsim stravovacim navykum? Zatim myslim ze je to slusna zprotivnovaci terapie teda 😀

dludli
autor
22. kvě 2012

jinak me to zacina byt cely nejaky protivny uz tahle dieta, i kdyz musim uznat ze vysledky to ma

innael
22. kvě 2012

@dludli toho oleje tam je fakt dost - mně nevadí za studena v salátech, ale když se na něm dělá ten česnek, tak to bych 😝 . Ale jinak já jsem byla tak nějak celkově spokojená, zato teď to drží kámoška a je jí furt blbě - už druhej tejden, nemá energii, je z toho otrávená. Myslím, že málo jí a taky tomu pití moc nedá. Já jsem byla energií vyloženě nabitá 😎

dludli
autor
22. kvě 2012

@innael no po tehle strance se citim rela bych stejne. No asi to neni zkratka uplne pro kazdeho, nekomu to proste nesedi holt

meduza
22. kvě 2012

Ja jsem drzela detox nekdy v unoru. Cervenou repu miluju, fazole mam rada, celkove mi ta jidla vyhovuji. Dokonce si nektera oblibil i manzel (napr. salat z repy), takze chapu AM, ze to pak vari ve velkem mnozstvi i pro rodinu. Po detoxu jsem mela dole 2kg a cm nevim - nemerila jsem se. Nicmene obleceni mi bylo volnejsi. "Neuspech" prikladam spatnemu pitnemu rezimu - to je se mnou nekdy tezky ☹ Chystam se na nej znovu. Vaha mi potom nekolisala. Cesnek taky muzu ve velkem mnozstvi a myslim, ze kdyz je osmazeny, je sravitelny i pro zlucnikare. Problematicke jidlo pro me byl asi borsc, ikdyz tam me asi nejvic prudila dlouha priprava 😅 a mrkovy perkelt se mi podaril uvarit chutne az po treti 😀 a nakonec se stal dalsim rodinnym oblibenym.

dludli
autor
23. kvě 2012

@meduza jezis tak to ti docela zavidim ze ti jidla sedi, my to do sebe tlacime trochu 😒

ted si ale vychutnavam snidani, banany, kiwi... to je dobrota 🙂 a tesim se na obed, testoviny, onecne neco normalniho!!!!

kacab
23. kvě 2012

@dludli večeře... no - neměla jsem na to odvahu, takže jsem nejdříve snědla oloupanou kouli řepy a pak jsem si spravila chuť oříšky a švestkami... a ty snídaně jsou tento týden fakt úžasné až dokonalé 🙂 a jinak mamka včera mluvila se svojí kamarádkou a ta dala tou 28ičkou dolů 7cm v pase... držela poctivě, jen několikrát zahřešila vínem... kila neví, zásadně neleza ne váhu.....

mates22
23. kvě 2012

no teda holky, tak jsem se vrátila z gyndy, mám intimní problémy (no prostě mykózu), poprvé v životě a doktorka povídá, neměli jste nějakou oslavu nebo nejedla jste něco co normál ne.... tak jí říkám, že držím tenhle detox a ona na to, hm, tak to nejste první, je to dost záhul na mikrofloŕu. Takže bacha na to, prý alespoň přidat probiotika. Docela mi to přišlo vtipný, že dokad sem se cpala čokoládou tak nic a teď jím zdravě a helemese..................

kacab
23. kvě 2012

@mates22 já jsem si toho všimla, že to mačingová přiznávala, že se musí vyhnat a zdravě obnovit mikroflora, takže jsem asi 3. den začala jíst laktobalily a dobrý... jinak Mačingová doporučovala i kvašené zelí nebo vodu z něj... tak hlavně, aby se ti to srovnalo!!....

mates22
23. kvě 2012

@kacab no to ona přiznává, ale jakože až tak to bude, to jsem se nedočetla a nečekala...... no já jím probiotika pořád, takže bych jedině musela ještě přidat 🙂. Taky doufám, že se to spraví brzo, protože je to fakt dost nepříjemný :-d . Jinak dělám právě teď ten kedlub, dala sem si tam trochu citronu místo octa a medu místo cukru - tak snad se to bude trochu podobat zelí na sladkokyselo..... asi bych to jen tak dušený nedala, já kedluby miluju ale jen bez úpravy, třeba ani polívku z toho nesním

dludli
autor
23. kvě 2012

holky tak to mi nejak uniklo s tou mikroflorou, manzovi se pomerne dost vraci ekzem, na obou rukach....

psala jsem si ted nakup na dalsi dny a tydny 😝 radost pohledet,. JAko vcerejsek pro me des to jsem byla dost hladova ale dnesa si vse vynahradim 🙂

me usnula prostredni venku v houpaci siti, no tak se modlim aby nezacalo prset a nevim jestli mam chtit at spi poradne dlouho, nebo jen chvilicku, na 1 hodinu musim pro nejstrasi do skolky, obe mi doma spi, chvilinku jsou tu sami v postylkach ale nechat ji spici v siti no to nevim. ZAse bych potrebovala at vydrzi aspon do 1 nejlepe pul 2, aby uz byla vyspana teda a nechtela jeste jednou odpoledne.

dludli
autor
23. kvě 2012

tak hlasim ze jsme se nacpala k prasknuti a je mi dobre. Jeste kaficko dorticek a dat si dvacet... 😀