Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

dludli
autor
25. kvě 2012

@kacab je ted to ctu, bude mu ale pak desne smutno! ted si zvykne ze muze byt doma a jeste navic s psim kamosem a pak se mu odstehuje kamos a jeste pujde ven ☹ Neni lepsi pro nej ho tedy zvykat rovnou? ZVlast kdyz je pocasi?

kacab
25. kvě 2012

@dludli segru bude mít 500m od domu v jiném domečku, takže venčení a hraní na loukách bude pravidelně společné... já bych je už taky nechávala venku, ale moje sestra to nějak neschvaluje - asi ho budou mít "byťáka" byť budou v domečku... a mě se nechce ty psíky na noc odtrhávat, aby naše kvičela sama na dvoře a jejich kvičela v podkroví.. prostě to neřešíme, až se ségra v červenci přestěhuje, tak naše bude nastálo venkovní.. my jí právě na byt moc nezvykáme.. do půlnoci psi řádí na dvoře, pak je vezmeme k nám do předsíně, do zbytku bytu mají zavřené dveře a když je kolem 5 jdeme venčit, už je necháváme venku...

dludli
autor
25. kvě 2012

@kacab jo tak budou kus od vas, to je fajn 🙂

co obidek pochutnala sis? Je to takovy suchy co? ALe konecne jidlo mam dojem 🙂

kacab
25. kvě 2012

@dludli já jsem náramně spokojená 🙂 taky jsem naděla kotel - abych měla i na zítra.. a celá rodinka spokojeně baštila, takže za mě velká spokojenost... řízek to sice není, ale jako zdravá náhražka dobrý 😀 😀 😀

dludli
autor
25. kvě 2012

@kacab no ja budu muset vyslat vecer manzu do kramu a na zitra masiko dokoupit

skotskaa
25. kvě 2012

Tak můj výsledek je 5-6 kg, nevim přesně. Oblečení je mi větší, ale okolí si změny moc nevšimlo. No nebudu zapírat, zblajzla jsem teď během dvou dní bonboniéru 🙂 , ale chystám se od zítřka naskočit na semafor. Nějak se mi už nechce jíst tak nezdravě jako dřív. Věřim, že je to dobrým vlivem detoxu a že mě to hned tak nepustí 🙂

mates22
25. kvě 2012

@kacab jé, tak to mi pak určitě písni třeba i do IP, on je malej hlavně pilař, ale bohužel i ty zvířátka tam jsou.....

dludli
autor
25. kvě 2012

@skotskaa tak 5 - 6 je slusny ale. no okoli to nedy trva dyl no. JA se trochu bojim ze se po detoxu desne rozezeru, kez bych taky mela pocit ze nechci jist uz tak nezdrave, i kdyz nemyslim ze bych vylozene nezdrave jedla, proste tak spatne 🙂 Drzim palce na semafor!

innael
25. kvě 2012

@skotskaa mám víc jak měsíc semaforu za sebou a nechystám se zatím jíst jinak, moc mi to vyhovuje. Stále mám energii, žádná únava, jsem s tím jídlem fakt hodně spokojená 🙂 .

dludli
autor
26. kvě 2012

holky tak po 14 dnech 4,6 kilo dole, 5 cm pres prsa, 9 cm v pase, 1 cm pres zadek. Ten jde holt blbe. JSem velice mile prekvapena. A to tech cm je ve skutecni o neco malo vic, pac papir s mirama ze zacatku detoxu jsme proste nekam zalozila a nemuzu ho najit a merila jsme se znova az koncem prvniho tydne

discreet
26. kvě 2012

Ahojky, já se chystám začít v pondělí... musím to tu dočíst a pak budu informovat, nakoupeno na první týden mám, tak uvidíme 😉

dludli
autor
26. kvě 2012

@discreet ahoj, tak budem drzte palce, prvni tyden je narocny ale pa uz se to da a vysledky tedy to ma, coz je hlavni 🙂

discreet
26. kvě 2012

@dludli Tak dočteno, to je super, těch 9cm v pase, musím se v pondělí taky poměřit a hlavně si to napsat... zítra si ty jídla začnu pomalu vařit... chodím na 2 dny v týdnu do práce, tak to bude frkot 😉 A mám dotaz, trochu mimo téma, jak se vám povedli dětičky tak brzo po sobě (asi nejsem první kdo se ptá, tak se předem omlouvám, pokud jsi na tuto otázku alergická 😀 ) ???

dludli
autor
26. kvě 2012

@discreet jo divi se lidi no jak jinak nez omylem 🙂 otehotnela jsme 3 mesice po porodu, plne jsem kojila no nejak proste najednou koukam na pozitivni tehu test 😀 Veru se narodila jeste o 5 tydnu driv, takze jsou od sebe jen 11 mesicu. TP meli obe na konec kvetna jen o rok po sobe.

My jsme si jeste pustili Particku na noc, manza to uz stejne prospal tak se jdem presunout do postele. Ani nevim co nas zitra ceka dobreho.

kacab
27. kvě 2012

@dludli ... téda... tiše závidím... začínám být sklamaná... dodržuju to opravdu přísně, k tomu dost jezdím na kole a výsledky se nedostavují... možná 2kg a 1-2cm... upřímně mě to mrzí a Tobě gratuluju!!!! dalo to příliš mnohe práce na to abych s tím teď sekla, vydržím to určitě.. ale že to nemá očekávané výsledky dost zamrzí.... na někoho to asi moc nefunguje... doufala jsem že aspoň cm se projeví... no nic.. ještě mám před sebou 14 dni, třeba se to rozjede...

mates22
27. kvě 2012

@dludli jé tak to taky tiše závidím, já teda dala dolů 3 kula za těch 12 dní, ale na obvodech ani prd, v pase 1 cm- což může bejt i chybka v měření, přes zadek vůbec nic, jediný co mi opticky přijde jsou ruce, ale ty sem si na začátku nezměřila, tak nevím, jestli si to jen nenamlouvám........takže jsem taky hodně zklamaná, ale věřím, že se to rozeběhne koncem kůry 🙂. Jo a jinak, včera sem si ty lusky jen restovala s česnekem, vařený mi fakt nejedou, a dobrý. Ovšem řepa se švestkama snad nejhorší blaf, co sem kdy jedla ☹

dludli
autor
27. kvě 2012

@kacab
@mates22 holky to je pech no tak snad budete ten pripad ze se to rozjede az ten treti tyden jak to pise AM, drzim palce,

@mates22 je tak to je zajimavy s tema fazolema ja je tudle jen restovala prave a vubec se to nedalo jist dala jsem si je jeste do parniho hrnce dodelat 🙂

repu jsme vcera nejedli, obed byl az nedy ve 3 nejak jsme nestihali a ja byla narvana jeste vecer

innael
27. kvě 2012

Holky, AM někde v diskuzi píše, že někdo může mít úbytky dokonce až pátý šestý týden!

kacab
27. kvě 2012

@dludli tak jak dnes oběd?polívku jsem dala, řepný salát taky, ale ještě k tomu fozole??? nechápala jsem, jestli mám do sebe nasoukat oboje, nebo si můži vybrat.. ale jsem po polévce a řepě tak sytá, že už jsem ani fazole nedělala....

dludli
autor
27. kvě 2012

@kacab ja jsem jdu zrovna psat postrehy. Teda pominu ze jsem delala polivku snad hodinu, jako to krajeni zeleniny to je neco. JAk to delam pro dva no snad zbylo dost i na vecer.
mmch jak jste si poradily s udesne vypadajicima rukama od repy, mrkve atd?
JInak ja jsem dneska nacpana taky, M rekl ze repu ani fazole nebude, takze fazoli jsem udelalal jen par a nebudete mi to verit moje nejhorsi jidlo mi chutnalo, jsme se o ne dohadovali 🙂
dala jsem je tentokrat rovnou na olej poradne opekla, az byly takovy zkrabately, az nakonec dala sul a cesnek. Skorici si teda odpoustim je ji snad dost v jinych jidlech.
Rano jsem si delala horky drink pac jsem poradne nachcipana, med citron skorice, jak tu nedo psal, potrebovala jsem neco tepleho, a pridala jsem zazvor sice ho nemam rada ale na ten krk je dobrej.
No a repa jsem zjistila ze strouhana je mnohem snesitelnejsi, a chce to dat vic okurek, tedy tak nam to celkem chutna. JAko musim rict ze jsem si dneska pochutnala docela a jsem nacpana pekne. Ze by se mi uz vazne menily chute? NO nebo ta ryma desna, necitim vubec nic 😀

kacab
27. kvě 2012

@dludli taky jsem krom manžela všichni pořádně "nachcípaný" zahleněný a plný rýmy... ale když nic horšího 🙂 hele já tu řepu taky strouhám místo krájím a dokonce strouhám i okurky na hrubým struhadle a lépe tou kyselostí ten salát pak prostoupí.... sice nic nepsala autorka o sýru či vejcích, ale což, 2vajíčka jsem snědla - jdu s dětma na celé odpoledne na dětský den a pohádkový les a tak jsem tu bílkovinu nějak potřebovala.... a k těm rukám od mrkve - zkus citron a olej...

dludli
autor
27. kvě 2012

@kacab my jsme si k tomu dali strouhany syr, M nejedl tu repu tak si dal syr do polivky 🙂
je detsky den a pohadovy les, to by se mi libilo!

kacab
28. kvě 2012

@mates22 vítej 🙂 na řepu se zeptej v místním zelinářství a popros, jestli by jí nevzli od dodavatale.. určitě Ti vyjdou vstříc 🙂 na celej detox si pomalu můžeš sama vzít celou malou přepravku, pokud to máš kde uskladnit 🙂 sladké zaháněj medem, ten je povolen.. a když ve snídani ubereš malinko ořechů, je ta mrkev mnohem chutnější 🙂 ořechy pak zobeš dopoledne, takže to doženeš 🙂

jinak pro všechny.... dnes jsem narazila na akci v Bille na nízkotučný 20% eidam za 17kč což je super cena... tak jestli ho některá máte poblíž....

já zase měla problém sehnat vlašský ořechy.. buď je nevedou nebo vyprodáno.. a dnes jdu po trhu na náměstí a sedí tam kouzelná babička a má pytle po 1kg 🙂

Jinak já dnes ani nejím... žaludek mi plave.. manža dělá dopoledne státnice a tak jsem nervozní jak kdybych tam seděla místo něj 🙂

mates22
28. kvě 2012

@kacab 🙂, fakt to patřilo mně? Já řepu mám, nejdřív jí sehnal manžel a teď jí maj u nás v zelenině, jak jsem psala, vynechávala jsem jen první den. A detoxuju už dva týdny, přece............ Jo a já zas do tý snídaně nedávám med a skořici, ty ořechy mi tam nevaděj, ale to jak to bylo sladký mi nechutnalo, dávám si pak med do pití na dopoledne

s ořechama je to tak proto, že loni pomrzli a letos taky nebudou...máme na zahradě ořešák a i všichni okolo nemaj na stromech nic ☹ ....a prej když to zmrzne, tak pak nejsou sedm let 😒

kacab
28. kvě 2012

@mates22 to víš že né akltuálně.. ale v podstatě pro Tebe ano ... nějak mě nedošlo že čtu Tvůj text z 1. strany... jsem dnes na odstřel 🙂 promiň a mám nervy na pochodu, že manžel právě státnicuje a tak blbnu 🙂 do toho děti na klíně 🙂...
jinak my ořešák máme obrovský a loni nic a letos nebude taky nic... ani nepadaly květy, takže podle mě nebude vůbec nic....
za kolik jinak scháníte ořechy?paní chtěla zy 1kg loupaných 160kč, tak by mě zajímalo jestli je to výhodné či moc ne....

mates22
28. kvě 2012

@kacab v pohodě, manželovi držím palce, fuj já už bych znovu státnice dělat nechtěla......dej pak vědět

...ořechy fakt nevím, tím, že je nekupujem, tak nemám ani šajna

kacab
28. kvě 2012

@mates22 díky.. musí to dopadnout dobře 🙂 z práce dostal za 1 od konzultanata i oponenta a v komisi mu sedí lidi, kteří by snad neměly dělat potíže.. navíc ho tu včera paní "oťukala" pro lepší psychickou pohodu a tak doufáme... manža tímto končí a jí bych příští rok chtěla udělat přijímačky a taky vystudovat vysokou.. mám jen VOŠ a v mém oboru jsou tak mizerné platy, že bych chtěla alespoň se pokusit jít na vysokou.. .uvidíme 🙂

kacab
28. kvě 2012

juchůůůůůůůůůůůůů má to úspěšně za sebou 🙂

mates22
28. kvě 2012

@kacab supéééér, gratuluju 😀

hlavinka
28. kvě 2012

Ahoj zensky!
Tak knizku mam pujcenou, ale porad jsem nezacala. Mam totiz problem s tim, ze rano jsem prvni vzhuru a kdybych tam strouhala mrkev a jablka, vsechny vzbudim. a taky kdyz si dam mrkev a jablko na lacno, je mi z toho spatne☹
Kdyby to bylo treba opacne - jogurt k snidani, pak mrkev, jablko ke svacine, tak by to slo.
a taky mi teda dost vadi jidlo s celerem a fazolkama. Nicmene ostatni jidla jsou v pohode a dobra.
Kamoska takhle shodila 5 kilo za 4 tydny a rikala, ze se citila plna energie. Pak uz teda nejedla presne podle toho, ale priblizne, a nic nepribrala zpet. Obcas zhresila, ale ne samozrejme kazdy den.

@mates22 Chut na sladky mit nebudes, potvrdily mi to vsechny holky (3), co to drzely. Naopak, prej - toho medu jsem snad nikdy tolik nesnedla. Je to divny, pritom med ma vysoky glykemicky index a clovek by po nem mel byt hladovy, ale ne...
Tak se drz!🙂

Drzim palce vsem 🙂