Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

innael
9. čer 2012

Holky, já nevím, kde jsem to četla, možná na stránkách lahke chudnutie, že když někdo nic neshodí nebo málo, tak to může být tím, že jeho tělo je tak vyprahlý po živinách, že mu to nestačilo a je potřeba vytrvat. No nevím, já jsem dřív nejedla nijak nezdravě (až na sladký a bílý pečivo 😅 ), ale je fakt, že zelenině ani ovoci jsem moc nedala. Tak vytrvám a uvidím.

mates22
9. čer 2012

@kacab fakt se může ještě jednou? Já to teda hned nedám, jedem na tu dovolenou, ale že bych třeba nečekala 3 měsíce a dala ten detox znovu dřív, třeba by to konečně zabralo i na ty centimetry 🙂

kacab
9. čer 2012

@innael já to taky četla.. ale nemyslím, že by to byl můj případ... já jím obecně hodně zdravé jídla to proč jsem nabírala byly sladkosti navíc.. ale zeleninu, luštěniny, dušení maso, bílé jogurty,celozrnné pečivo.. všeho jsem měla dost - jen občas šáhla po té proklaté čokoládě... takže si myslím, že jsem měla dostatek zdravých živin... navíc jsem před tetoxem pila zeleníý ječměn, kumbuchu, tibi houbu a tiby krystaly - teda nápoje z nich..... jestli jsem spíš fakt nejedla moc.. za ten detox tu padlo 1kg vlašáků, 2kg mandlí a 2 flašky medu... je pravda že mi na to chodil manžel a nemám představu, jak moc mi s tím pomohl, ale asi i kdyby to byla jen polovina, tak jsem toho jedla moc... ono to bylo i tím, že jsem hodně jezdila na kole a tělo řvalo hlady 🙂 .. no uvidíme, asi do toho opravdu půjdu od pondělí znovu... jen nás za 14dní čeká svatba a ten den to nelze dodoržet i kdybych asi chtěla...

dludli
autor
9. čer 2012

@kacab a nemuze to tedy byt naopak? Ze nemas proste ty skodliviny o ktere vsichni zhubnou?

kacab
9. čer 2012

možná, v tom případě by pozbívalo smysl do toho jít znovu nevím... ale celulitidu mám, což jse důkaz usazených toxinů v těle, takže až tak zdrá asi taky nejsem... 🙂 kolik jsi snědla medu a těch ořechů za ten měsíc, nemáš představu?

dludli
autor
9. čer 2012

@kacab orechu netusim, spis min, jelikoz jsem byla lina si je naloupat dopredu a kdyz jsme delala jidlo kde byli dal ajsme jich treba 5 orechu pac me jich nebavilo vic rozbijet. Medu necele dve sklenice takze necele 2 kila, spolu s manzou teda, ale ja nejsem zvykla sladit, do misky s mrkvi a jabkama treba jsme si davala lzicu malou medu a bohate mi to stacilo, parkrat jsme si dala lzicku medu jen tak.
No ale AM pise ze jist muzes vseho koli chces ze po orechach a medu se nepribira

kacab
9. čer 2012

@dludli však jsem nepřibrala 🙂 ................ale taky moc nezhubla 😒

werry
10. čer 2012

holky, já s tím asi končím, mám šestý den, ale nenasoukám do sebe a ni čtvrtku porce, zvedá se mi žaludek, vše na tom oleji, stejně uždibuju normální jídlo, to se nedá

dludli
autor
10. čer 2012

@kacab no t je fakt zes nenabrala 🙂

@werry me bylo desne asi 2 mozna 3 dny, pak se to zlomilo. No nemusi to kazdemu sedet. Co zkusit vydrzet jeste den dva, treba bude po tydnu lip? Pak jsou tam ty testoviny, to uz je takove normalnejsi jidlo

innael
10. čer 2012

@werry a co kdybys dávala toho oleje jen trošičku? Já jsem to tak dělala, ten olivovej mi strašně vadil tepelně upravenej (s česnekem obzvlášť 😝 ) a naopak do salátů za studena jsem ho dávala víc, to mi nevadí. A nebo zkusit jinej než olivovej?

werry
10. čer 2012

@innael
@dludli holky díky, zkusim to dál, jdu si dělat brokolici a oleje dám jen minimum, ale zítřejší perkelt mě děsí už teď 🙂 🙂

discreet
10. čer 2012

@werry Mám to přesně tak, z oleje je mi blivno, jen si na to vzpomenu a perkelt jsem taky skoro nepozřela... dneska jsem 14.den a končím, mám dole 3kg... víkend byli opět firemní akce, měla jsem langoše a tak, takže to nemá smysl 😖 Snad to někdy příště dotáhnu do konce...

werry
10. čer 2012

@discreet já jsem taky dost zhřešila, ale budu se snažit vydržet co nejdýl, 3 kg by mi stačily, potřebuju se dostat pod určitou váhovou kategorii a budu spokojená

dludli
autor
10. čer 2012

@discreet no a nechces vytrvat, kdyz mas dole 3 kila i pres to ze josu ty akce a tak? No nebo rpiste s cistym stitem 🙂

my se doma dohodli ze za 14 dni jdem do toho znova. M si bude davat v praci tedy obedy v kantyne, ale jinak snidane a vecere pojede detoxovy. Tak se uz tesim, ze prijedem v lete domu a vsichni budou koukat 😎

@kacab tak co das druhe kolo?

discreet
10. čer 2012

@dludli Nemám nakoupeno a ty jídla mi přijdou čím dál složitejší, jsem pořád jen v kuchyni, když tak zopaknu ten první týden, ten byl stejně nejjednodušší na přípravu 😉 Držím pěsti do druhého kola!

lolelole
10. čer 2012

ahoj holky, jen vás chci potěšit 😉 naše dr. dělala nějakou preventívně - ozdravovací akci u ní v ordinaci a v rámci toho měřila biofotonickým skenrem hladinu volných radikálů vs. antioxidantů - technicky tomu přesně nerozumím, měří se nějaká hladina přítomna v kůži. Každopádně jsem měla perfektní výsledek, o hodně lepší než všichni ostatní co se nechali měřit a jsem si 100% jistá, že k tomu dopomohl ten detox 😉 Tak to jenom aby jste vydrželi 😵

kacab
10. čer 2012

jo ale... příští víkend jedeme na 3dny na návštěvu, tak to tam nechci komplikovat, a za 14dní máme tu svatbu bratrance, takže teď 14dní udržovačka s tím že ty dva víkendy se sice budu krotit, ale nebudu řešit že to je mimo jídelníček a pak na to najedu od pondělí zase na 28dní....

mates22
10. čer 2012

@werry oleje uber, já ho dávala minimum, do perkeltu ndávej sojovku, jen prostě podus tu mrkev...... ještě to zkus, aspoň dva dny a pak uvidíš

jinak my byli dneska na návštěvě celé odpoledne, sem si nevzala s sebou jogurt ani nic, takže hlad velikej, tak sem si dala jedno vejce natvrdo a papriku (obojí jakože ve shodě se semaforem) a je mi teď teda fakt těžko, bolí mě šíleně břicho. Tak jako nevím, jak najedu na semafor po detoxu, když je mi blbě z jednoho vajíčka ☹

mates22
10. čer 2012

@kacab @dludli zrovna dneska mě tak napadlo, že když člověk vlastně nemá nastřádány ty škodliviny, tak asi nemá moc šancí zhubnout, co?

kacab
10. čer 2012

@mates22 podle mě je mám nastřádané i když jsem jedla zdravě.. leta antikoncepce, relativně málo tekutin.. pokud má ženská celulitidu a tu já samozřejmě taky mám, tak má v těle i toxiny.... ale musím uznat že pleť a i celulitida jsou leší něž před detoxem viditelně....

dludli
autor
10. čer 2012

@mates22 hele ale me se to koncem detoxu docela upravilo, je mi tezko kdyz si dam neco jako kus babovky 😅

@kacab tak to pojedem zase spolu? 😀

my si jdem dat cuketku zapecenou 😝 tu jsme si oblibila a miluju repu s tunakem, jaok vazne! 😕 😕 😕 zasnu nad tim jake mam chute

kacab
10. čer 2012

@dludli ty plánuješ zase za 14dní jed od 1. de nebo už od zítra?

dludli
autor
10. čer 2012

@kacab za 14 dni asi od zacatku , manza jede za tyden pryc, prave na tyden tak az se vrati. No a ty dva tydny budu jist tak nejak jeji jidla, jak to vyjde, za 14 dni pokud nezacnu zrat snad nabirat nezacnu.

vevi1
10. čer 2012

Ahoj holky,porad premyslim,jestli do toho jit.Jako laka me to moc,ale nevim, jestli budu mit trpelivost pri priprave tech jidel.Taky jsem zavisla na kafi a vubec nevim, jestli si muzu semtam dat,kdyz mam krevni skupinu A.Potrebovala bych dat dolu tak 8 kg, uz par mesicu se snazim jist zdrave,ale nejak to nechce jit dolu,tak se na to asi vrhnu🙂

innael
11. čer 2012

@mates22 jestli ti nebylo špatně né z toho vajíčka, ale žes byla hodně hladová. Já to tak mám, když mám šílenej hlad a pak se nacpu, tak je mi těžko.

vevi1
11. čer 2012

Jo holky a jeste me trochu zarazilo,ze AM pouziva konzervy a mrazenou zeleninu.nejak mi to k detoxu nesedi,ale tak asi vi co dela..rozhodla jsem se zacit od stredy,tak se uz dusevne pripravuju 🙂

innael
11. čer 2012

@vevi1 hlavně vydrž ten první týden, aspoń pro mě to byly úplně neznámý jídla, co jsem nikdy nevařila a musela jsem si k nim najít cestu 🙂 . Teď na některá nedám dopustit. S těma konzervama je to pravda. Ale taky doufám, že ví, co dělá.

vevi1
11. čer 2012

@innael diky za podporu 🙂 ja takovy veci jim normalne,akorat neznam moc ty kombinace,tak jsem na to zvedava.a dopoledne se teda muzou ty svestky a orechy a odpoledne ke svacine jogurt,orechy a med?protoze si myslim,ze by tech jidel za den melo byt pet a ne jen tri

mates22
11. čer 2012

@vevi1 mluvíš mi z duše, jako jen tři jídla je docela fakt málo, většina výživovejch poradců hlásá, že jídel má být pět až šest s odstupem tři hodiny (dopo by to třeba při pozdním vstávání dalo, ale odpoledne to prostě svačinu chce 🙂 )

fwllo
11. čer 2012

@vevi1 mně teda divnější než mražená zelenina přišla spíš ta sójová omáčka.. Ale zvykla jsem si.. A až na pár jídel mi i celkem chutnalo.. Ve čtvrtek mám poslední den..
Jo a první týden jsem jedla 4x denně, prostě ten odpolední jogurt jsem mít musela, teď už tři jídla denně v pohodě, hlad nemám..

A některá jídla chci vařit i dál a hlavně se pustím do receptů ze semaforu, v té knížce jsou, takže tu druhou-Schůdkovou metodu jsem nekupovala a asi ani nebudu..