Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

dludli
autor
11. čer 2012

@vevi1 dobra zprava Acka kafe maji doonce jako lecive! 🙂

holky ty 3 jidla za den byl presne duvod proc jsem rikala ani napad jist se ma casto a malo, ale musim rict ze me ty 3 jidla staci, obcas odpoledne si dam svacu ale jako ja u toho hlad fakt nemam.

sojovku skoro nikam nedavam mam jim spojeniou s necim nezdravim a nechutna mi. Konzerva presne jak pisete me zaskocila taky, ale ja uz to tam ani nedavam. REpu si delam treba jen s tou kyselou okurkou, v mrkvi a hrasku z konzervy nemuze byt buh vi co za ziviny tak verim ze se o neco neochuzuju kdyz to vynecham.

vevi1
11. čer 2012

@mates22 jj,určitě, určitě, chtěla bych jíst po těch 3 hodinách +-,
@fwllo jasně, sojovka je taky divná, ale dneska se dají koupit už i relativně zdravý sojovky 😉

holky,tak se mi to blíží, zítra jdu nakoupit všechny suroviny a od středy najíždím.
chci se zeptat zkušenějších- jak moc je to náročný na přípravu?ten první týden to vypadá docela v pohodě, ale pak ten boršč atd..,no holt budu trávit v kuchyni asi víc času 😝 ale možná ještě horší je, když se někam jde,co? to jste si s sebou tahali krabičky?
a kolika % může být ten jogurt?
myslím, že se budu ještě hodně ptát, tak předem děkuji za rady 🙂 😉

vevi1
11. čer 2012

@dludli jupííí, díky za info.tak myslíš, že tam můžu sem tam to kafe lupnout, ikdyž píše, že by se měla jen voda??
taky plánuju tu konzervu vynechat a fazole si koupím čerstvý, zajímalo by mě, když si to člověk malinko upraví podle sebe, jestli se tím neničí ty účinky 😲 😨

dludli
autor
11. čer 2012

@vevi1 no ja mela za detox asi 4 kafe, snazila jsem se tomu vyhnout, no a s tou upravou, urcite je nejlepsi to delat presne podle ni, ucinky jsou nejvetsi takle, ale asi kazdy na to reaguje jinak. Me to slo dolu pekne, a i jsem hresila, holky jine zas to drzely presne a moc dolu nedaly.
S tim casem v kuchyni, desne to bylo tedy u borsce, delala jsem ho dvojitou davku - pac my to drzeli s manzou oba- a mela jsem toho plnej mrazak, za detox jsme ho varila jen jednou 😎 pak vse z mrazaku

vevi1
11. čer 2012

@dludli já se taky budu snažit to kafe omezit, ale prostě celou dobu to asi fakt nevydržim 🙂
dobrej nápad si toho udělat víc najednou a zmrazit.jinak tě teda nesmírně obdivuju, že ses do toho vrhla s třema cácorkama 🙂 já mám jednu a bojim se, že to bude záhul, jsem zvědavá, jestli budu bez energie atd atp

dludli
autor
11. čer 2012

@vevi1 no vsichni rikaji ze energie je vic, me to jako neprislo, ale tudle jsme se s manzou najedli k veceri proste normalne po staru a bylo mi desne tezko a byla jsem uuuuplne vycucnuta.
prvni tyden je tezkej, me bylo zle 2 dni, ale stoji za to vydrzet 🙂 ja osobne jsem ani nemela nejak zvlast chute a hlad vubec.

innael
11. čer 2012

Jj, ten boršč je hroznej, ale taky jsem ho dělala jen jednou a zmrazila. A v druhým detoxu plánuju to dělat ze zmrazený zeleniny (no já vim, čerstvá je čerstvá), odmítám už stát v kuchyni 2 hodiny, než to všechno očistím a nakrájím.
Dnes jsem si k večeři udělala brokolici z detoxu - k česneku jsem přidala cibuli v domnění, že to bude dobrý. No mám problém, jak na oleji smrdí ten česnek, jinak ho mám moc ráda, ale tohle fakt ne. Asi v příštím detoxu budu dělat broko a fazolky jen s cibulí.

innael
11. čer 2012

@dludli já jsem teda energii měla a mám stále - nebo spíš né že bych energií hýřila, ale nepociťuju únavu.

dludli
autor
11. čer 2012

@innael me napadlo ze si tu brokolici udelam spis jako polivku, dam tam vse jako pise AM jen to uvarim ve vode - ja ji delala v pare - no a pak s cesnekem rozmizuju a navrch posypu syrem 🙂
me taky vadi ten cmuch oliv oleje s cenekem, musim ho nechat chvilinku, jak pise ona do zlatova to bych sla hned 😝 😝 😝

mates22
12. čer 2012

tak dneska končím, kila ani centimetry se v podstatě nehejbou už 14 dní, takže taky trochu zklamání, jako @dludli, akorát, že já sem na obvodech nezhubla skoro nic, jen přes zadek . Přestal mi vadit olivovej olej i řepa, tož to je pozitivní. Boršč mi neva připravovat a chutná mi taky, nejlepší z toho všecho mi přišla hrachová polívka a kuře s celerem, jinak je to takový jako že sníst se to dá, ale požitek z toho moc ne. U nás se snědlo asi tak 1,5 kila mandlí a kilo ořechů (i s tím, co se dávalo do mrkve, řepy, jogurtů......... jogurt sem musela mít denně, odpo byl hlad), medu jeden a půl sklenice a 3 velký balení a jedno malý švestek. Tak si jdu udělat mé oblíbené kuře s celerem, nechce se mi ale mlít maso, tak to zkusím jen hodit na pánvičku jako směs........

mates22
12. čer 2012

jo a stou pšenicí - tak AM momentálně píše knihu, neodpovídá, na fóruu byl dotaz na stejnou nejasnost, na skupinu B, pro níž je pšenice v textu nevhodná, ukládá se ve formě tuku...... a pak tam má léčivej pšeničnej chleba a neškodící pšeničné výrobky, tak cituji odpověď:

"Dobrý deň. Pšenica tak ako aj múka a pečivo z nej sú samozrejme pre skupinu B toxické. Výnimkou je iba chlieb zo pšenice klíčenej nakoľko sa pri tomto procese neutralizuje škodlivý lektín. U nás tento druh chleba žiaľ nedostať a spôsob výroby je neznámi."

....takže vím stejně prdlajs, no tak si holt obšas něco pšeničnýho dám, ale zkusím radši vícezrnnej chleba a sojový rohlíky 🙂

werry
12. čer 2012

tak jsem vydržela a najíždím na druhý týden, za chvíli těstoviny s kedlubnou a večer boršč, nejvíc se děsím toho krájení a čištění zeleniny, řepu už mám uvařenou. To vaření je pro mě náročnější, protože vařim manželovi nezdravě a dcerce zase zdravější jídla, + pro sebe, tak mám toho docela dost

innael
12. čer 2012

Když je pšenice pro skupinu B toxická, jak to, že to dala do kolonky neškodící? Je tady čím dál víc nejasností 😒 .

Já jsem chtěla na jejím fóru dát dotaz ohledně toho, že mívám odpol. docela hlad, zelenina mě nezasytí. A AM nejen že kvůli nové knížce neodpovídá, ale ani se tam nedá dát nový dotaz. Nechápu proč, mně by stačila odpověď i od někoho jiného, kdo měl ten samý problém, není vyloženě nutný, aby mi odpověděla AM.

monapink
12. čer 2012

@vevi1 Ahoj,u Vas se da sehnat cervena repa? U nas ne,ja zacala prvni den jsem take skoncila,v zelenine mi rekli,ze ted se da sehnat jen stara a hnusna a ze dalsi repa bude cca tak za mesic..takze detox odlozen 😀

innael
12. čer 2012

@monapink u nás se taky shání horko těžko. Po dovče se chystám na druhej detox, tak snad to už bude v poho. oni to prej lidi berou na zavařování. Nevím, proč musej zrovna teď zavařovat, když my chcem hubnout 😀

vevi1
12. čer 2012

@mates22 teeda, to jsi mě moc nepotěšila,že se ti to nehlo ☹ já fakt doufám v nějaký úbytek
dokonce jsem i překecala manžela, že to se mnou zkusí a uvidí
@monapink já jsem dneska koupila bio řepu v Albertovi, ale jako fakt nevim, jak moc bude kvalitní,ale tak aspoň něco, jinak ostatní zeleninu jsem sehnala na trzích, tak jsem ráda
já musím začít teď, páč koncem července odlítáme na dovču a já musím dát něco dolůůůůů 😝 😝

vevi1
12. čer 2012

Holčiny, ještě dotaz: kolika % může být sýr? může být 30% nebo to už je moc? to jsem tam nikde nenašla.
a kolik se má vypít tý vody? děkuji....

fwllo
12. čer 2012

@vevi1 snad nebudu kecat, ale já nejdřív taky kupovala 30%, ale když jsem potom v bille narazila i na 20% krolewski nebo ementaler, brala jsem ty.. A mělo by se vypít 3-4 litry vody.. Je to tam jen tak mimochodem napsané a přitom ona na to potom pořád odkazuje..
Jinak já končím ve čtvrtek a teda taky nic moc :( čekala jsem víc..

mates22
12. čer 2012

@vevi1 no jo no, taky sem hubla do plavek, ach jo. Sýr určo dvacetiprocentní, třicítka není nízkotučnej ale normální......

vevi1
12. čer 2012

@fwllo
@mates22 to mě neděste děvčata, dyť 28 dní žrát toto, to přeci musí mít nějaký účinek 😉

fwllo
12. čer 2012

@vevi1 Neříkám, že to nemá účinek.. Jen, že jsem čekala víc, hlavně v cm.. Budu se teda měřit až ve čtvrtek nebo v pátek , prostě až skončím.. A to jsem "zhřešila" tím, že jsem si dala po celou dobu 3x latté.. jinak ani ťuk navíc.. A pitný režim dodržuju..
Ale jinak se mi perfektně upravila činnost střev, nepálí mě žáha a prostě se tak nějak cítím líp..

@mates22 netuším kde, ale někde jsem četla, že popřípadě jde dát i 30% sýr.. Prostě když jsem nesehnala méně tučný, měla jsem dvakrát v jídle tenhle no..

dludli
autor
12. čer 2012

holky tak mam se priznat???? Nase mala byla dnesa na operaci s usima, M ji slibil vecer pizzu, dela absolutne bajecnou pizzu a ja ji ted sezrala doslova desne mnostvi a zalila colou, kdyz uz tak uz ne? DNesa teda v nemocnici o susenkach a kafi, nedalo se jinak uz dva dny se tesim na rano na mrkev a jabko ale absolutne jsem nemela sanci.

No to jsem co?

mates22
12. čer 2012

@dludli však už máš po, ne? Tak holt jedeš rovnou 5+2 a teď si měla 2 - já dneska po večeři na oslavu snědla čtvereček čokošky , tak v tom nejsi sama
@vevi1 jako k ničemu to není, to zas ne, pěknejch 5 kilo dolů se počítá, ale já čekala hlavně ty cenťáky a to teda nee, do předloňskejch kalhot se sice vejdu, ale jsou mi těsný, takže si radši dám pásek na letošní a fakt ho nebudu muset utahovat skoro vůbec, čili v tomhle směru zklamaná jsem

fwllo
13. čer 2012

@monapink to je zvláštní, u nás jsou pěkné řepy jak v zelenině, tak i v albertu jsem viděla.. Fakt pěkně a i celkem veliké.. Včera jsem dojídala poslední a byla dobrá..
Jinak já mám od včerejška antibiotika, tak jsem dneska neměla šťávu z grepu, a to jsem se na ní tak těšila :( tak až doberu atb..

dludli
autor
13. čer 2012

@fwllo to se nemuze dohormady? ATB a grep?

fwllo
13. čer 2012

@dludli lékárník říkal žádné citrusové plody.. žádné kyselé..

monapink
13. čer 2012

@fwllo
@innael U nas repa vazne neni,ani v penny jsem ji u nas nesehnala! 😒 Mne devcata ani tak nejde o hubnuti,jako o to procistit telo,v knize se pise i o zdravotnim zlepseni a mne cim dal vice trapi alergie 😝 Chci to vyzkouset,jo a mam pet kilo navrh,tak ty by se taky hodilo odstranit 😀 Byvala jsem stihlejsi nez ted,jsem unavena a energii dohanim cokoladou 😠

lolelole
13. čer 2012

holky jen takový dotaz - co myslíte - když jsem skupina B a detox už mám zasebou - mohu začít pít normální mlíko ?

innael
13. čer 2012

@lolelole AM mlíko nedoporučuje z důvodu, že zahleňuje. Ale jinak snad zakázaný není.

innael
13. čer 2012

@dludli nic si z toho nedělej, já jsem třeba včera měla popcorn (kdyby aspoň bez příchutě, ale byl máslovej 😖 ). Prostě někdy se to stane no, rozhodně nejseš sama 🙂