Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

mates22
29. kvě 2012

@kacab neklesej na mysli, já mám dole 3,5 kila, ale není to vůbec vidět a dneska sem si kupovala kalhoty a furt je to velikost 48 a natěsno - můj cíl, velikost 44 tudíž v nedohlednu, hubnu jen na kila a ne na obvody ☹

mates22
29. kvě 2012

@discreet k té vodě, AM píše, že v létě 3-4 litry, ale já teda dám maximálně ty tři a to se musím šíleně přemlouvat

fwllo
29. kvě 2012

@mates22 Díky 🙂) já mám v mrazáku kuřecí čtvrtky, tak jsem tři vyndala a bude.. a jakou zeleninu sis k tomu udělala?? Já jsem si přímo kvůli tomu koupila i tu kurkumu, tak se na to těším 🙂 po dvou týdnech zase maso 😀

fwllo
29. kvě 2012

@innael já je teda úplně nezatratila, ale že bych si přímo pochutnala, to se říct nedá.. tak příště schválně zkusím s cibulí.. Jinak já mám fazolky z Lidlu, ale už je tam nemají..

mates22
29. kvě 2012

@fwllo já si udělala prostě klasiku, jakoby šopák, ale bez balkánu 🙂. No já kurkumu zas tak moc nemusím, ale na kari ulítávám, takže u mě to bylo jasný 😀

kacab
30. kvě 2012

@dludli tak jak 🙂 dnešní snídaně doslova mňamka, že 🙂 . nesehlala jsem sice vločky ale udělala jsem si z bio loupané pohanky trochu kaše + vše co se má přidat a bylo to dokonalé!!!!!

innael
30. kvě 2012

Holky u nás stále není řepa, docela bych si ji občas dala i teď v semaforu a mám smůlu. Prý to lidi berou na zavařování.

hlavinka
30. kvě 2012

@mates22 mam celkem doboru pomucku na to, aby clovek nezapominal pit. Rano jdu na WC a hned se napiju skelnice vody. a takhle dokola, vzdy, kdyz jdu na wc, pak se hned napiju. Clovek pak nezapomene a za chvili s emu to zautomatizuje.

musim rict, ze ta snidane vazne zasyti na dlouho a clovek hlavne nema chut na sladke, fakt kvuli tomu medu.

Dneska jsem teda misto fazolek mela cuketu s cesnekem a syrem, ale ja proste fazolky nemusim☹

hlavinka
30. kvě 2012

@innael Ja teda kupuju repu uz uvarenou, je vakuove balena a maji ji vzdycky vedle ovoce/zeleniny v tom chlazenym pultu, jak jsou treba i hotovy nasackovany salaty nebo fresh juicy.
Maji to v Bille, Albertu...

innael
30. kvě 2012

@hlavinka my tady máme jen Lidl a tam to nemaj :(

dludli
autor
30. kvě 2012

@kacab snidane fakt dobra, i kdy my taky nesehnali ty vlocky tak jsme meli obyc ovesne 😕 no a cos rikala na obed? Celerove hranolky, vsichnio je vychvaluji jaka je to lahudka ale u nas to jedla jen ta nejmladsi ktera jest enevi ze ji treba neco taky muze nechutnat. NO tak nevim jestli to bude jako se vsim a po par pripravach na to prijdu jak je udelat dobre ale podle me je to slusnej blevajz teda 😀
@hlavinka a co to aspon jednou zkusit? Myslim ze ty fazole jsou docela dulezite, jak pise AM kartac na streva ...

no a vecer dnesa perkelt a brokolice, no nuda trochu

kacab
30. kvě 2012

@dludli taky smíšené pocity.. ale nějak toho oleje na mě bylo moc.. smažené hranolky a smažená ryba... pár jsem jich snědla, ale přišlo mi to těžké.. nejhorší je, že jak to všichni chválili, udělala jsem jich z celého velikého celeru a nevím kdo to bude "žrát" 😀 😀 😀 .. že by nic netušící manžel???? taková zákeřňačka nebudu.. ochutnat dostane, ale jako hlavní večeři bych ho litovala...
a taky jsem tu rybu pracně vybírala a načítala obsahy vody a brala nejlepší co byla... a když jsem jí dala na pánev, pustila tolik vody, že ve finále byla pak skoro poloviční ☹ velké sklamání...
a zkus si koupit tu loupanou pohanku - je moc dobrá a mají jí mnohem více než ty vločky... hlavně je strašně rychle hotová a neuvěřitelně hodně nabide....

hlavinka
30. kvě 2012

@innael tak to je skoda☹

@dludli coz o to, mozna to zkusim, ale ted jsem nemela moznost je koupit - dcera byla nemocna, cili jsem se nikam nedostala. Az pujdu nakoupit, jedny vezmu, jestli je budou mit.

s rybama je to problem, skoro nikde nemaji cerstve☹ a ty mrazene blivajzy je skoda kupovat. Jasne, poridim ji, ale je to sama voda☹

ryby si nejvic uzijeme, kdyz jsme v Treboni - miluju file z candata na grilu, jen trochu osolit a nic vic, k tomu zeleninu. mnam!!!

kacab
30. kvě 2012

@hlavinka vařená řepa by to hodně ulehčila, ale není to plný konzervantú? zrovna při detoxu se cpát éčkama bych nechtěla.... mají něco na obale? když ono to je jedno - v tý sterilovaný zelenině a konzervách tuňáka jsou asi taky... ☹

innael
30. kvě 2012

Z tý tresky skoro nic nezbyde, to je fakt, ale zdá se mi, že když ji nechám předem rozmrazit, že je to lepší, nepustí tolik vody. Jinak jsem ji dávala na pánev zmraženou a to byla hrůza, jak potom plavala.

innael
30. kvě 2012

@kacab no je to fakt asi jedno, třeba já jsem celej detox kupovala med a až pak jsem se dozvěděla, že je ten kupovanej přislazovanej cukrem 😒 . Má se používat jen od včelařů.

mates22
30. kvě 2012

@hlavinka to je dobrá pomůcka, já nemám problém s tím si vzpomenout, spíš prostě je to na mě prostě moc vody, nejsem zvyklá a nějak se to nelepší........... ale tak ty tři litry plus mínus dám, tak snad v poho. Dneska sem bez večeře, řepu se švestkama nedám, měla sem švestky s ořechama a na druhou véču si dám řepu s okurkou, takže vlastně všechno sním............ 😉

dludli
autor
31. kvě 2012

cauky holky, tak ja vcera vecer delala dort, Lucinka ma dnesa 2. narozeniny, tolikrat jsme olizla testo a krem ze jsem si klidne mohla kus dortu rovnou ukrojit 😠 ja jsme teda ale , pene se na sebe ted zlobim hlavne mi z toho bylo tezko. CO i to ta dieta dela??? 🙂

mates22
31. kvě 2012

@dludli úplně tě chápu, já peču dorty i pro své okolí a teda o víkendu sem měla co dělat a nakonec jsem stejně zblajzla ten kousínek čokolády a olízla jednou i plňku - tak ochutnat se to musí............ ale neboj, kila mi jdou pořád dolů, tak snad se tak moc nestalo

A LUCINCE VŠECHNO NÉÉÉÉÉÉÉÉJ 😀

kacab
31. kvě 2012

@dludli když hubneš, tak se to pro jednou nezblázní... já se snažím jak to jen jde a dnes mi to ukázalo 3,2kg dole... není to žádný zázrak, ale díky bohu za ně... ani ty cm nejsou lepší.. ale i kdyby to šlo takhle pomalu 3-4měsíčně, tak budu vděčná.. holt se nesrovnám za pár měsíců ale až třeba za půl roku... no co 🙂 ale je fakt, že fyzicky mi je děsně fajn 🙂
jinak mamka byla na vyšetřní kapky krve a našli jí tam tolik věcí.... plísně, překyselení, tuky v krvy, zadržuje vodu i nějaký šeredný krvinky z nedostatku železa.... ... nechala tam 2000 za přípravky a tak jsem nad tím kdoutila hlavou... kdyby se vrhla do 28denního detoxu, udělala by lépe než se nacpat 5 krabičkama doplňků stravy, co mají řešit její neharmonii krve.. a mimochodem dostala doporučení na stravování dle krevních skupin... ale do toho člověk musí uzrát, nedá se to nutit, já vím...

hlavinka
31. kvě 2012

@kacab prave ze je jen varena a nic jinyho tam neni, zadny ecka. snad je i bio. Jen je to vakuovany.
Musim ale rict, ze teda repy mam plny zuby za ty 3 dny.

Jinak teda cuketa je taky kartac na streva, cili na fazolky fakt kaslu.

Jo, s tim varenim pro deti je to blby, taky musim ochutnat, jaky to je a tak. nebo treba oliznout zmrzlinu venku, aby Adelce neukapla na obleceni a tak. No, co, snad to bude dobry.

hlavinka
31. kvě 2012

holky a kolik jste ktera shodila? a za jak dlouho? Merily jste s etreba po tydnu?

discreet
31. kvě 2012

@dludli Já jsem včera taky zhřešila, dala si 3 kousky pizzy, říkám si projednou se to nezblázní, bylo mi až do večera tak zle, že mě to akorát vytrestalo, prase nenažraný 😀 😀 dneska jsem měla perkelt, hmmm

Nevím jak vy, ale já to jím jak robot, chutnat mi to nechutná, ale mám skoro týden za sebou, tak to nevzdám, víkend bude krušnej 😉

@hlavinka Kdy jsi začla ty? Já jsem dneska 4.den a mám 1,5kg dole...vážím se každé ráno a píšu do tabulky, měřit budu tak po týdnu, nebo až na konci, to poznám stejně na pásku u kalhot 😉

mates22
31. kvě 2012

@hlavinka já se vážím denně a ani jsem nečekala, ale jde to každej den o kousek dolů, po 14 dnech 3,5 kila. měřím se po týdnu, ale na obvodech nic, to mě docela zklamalo ☹

Jinak já dneska měla mít polívku, fazole a ještě salát k obědu, tak to sem do sebe fakt nenarvala, takže salát bude odpoledne místo jogurtu i když teda si moc nepochutnám. Ale tááááák se těším na večer, mozzarela je jedno z mých oblíbených jídel 🙂

dludli
autor
31. kvě 2012

@mates22 je dekujem za prani 🙂 A jake delas dortiky nemas nekde album?

@kacab a detox se ji nelibi? To je preci na to jako delany! Hele a tip na celer, od te holciny co s detoxem seznamila nas, hranolky ji taky nejely tak dala celer primo ke kureti a bylo. KLuci jeji ze pry si pomlaskavali (2 a 5 let) tak to zkusim priste taky tak.

@hlavinka jj to je presne ono, proste oliznuti je nejrychlejsi, jako ta zmrzka treba, pri krmeni sem tam lzicku, dyz to z ni kape, atd
jinak se vazim po tydnu a merim a za prvnich 14 dni 4,6 kg pryc, 5 cm prsa, 9 cm pas a 1 cm zadek 🙂 no ale myslim ze tento tyden to zadna slava nebude

dludli
autor
31. kvě 2012

@discreet ja prichazim nekterym jidlum na chut tedka 3.tyden

discreet
31. kvě 2012

@dludli to jsou krásné výsledky!!! 😵 Takže taky olizuješ? Já teda jo, třeba i teplotu jídla zkouším, jestli ho to nepálí, ale snažím se! 😉

mates22
31. kvě 2012

@dludli dortíky různé, pro děti, rodinu a kamarády, ale teprve od března mě to chytlo a pak sem se rozhodla hubnout, no super kombinace................. kuk do fotoblogu

těch devět kilo v pase teda opravdu závidím 🙂, ale přeju

hlavinka
31. kvě 2012

@mates22 Tak ale 3,5 kila je hezky🙂 Nicmene je fakt, ze clovek by spis potreboval ten obvod....

@discreet Hm, tak to je taky krasa! zas by to ale nemelo jit tak rychle dolu...
Ale treba se to trosku zastavi, abys to pak nenabrala zase zpet.

ja jsem taky 4. den. Mrkev s cibulkou vajickem je dobra🙂 Ale nezhubla jsem ani deko, nic.

@dludli Nadhera!! Taky bych chtela, to by byla parada 9 cm v pase. Mam totiz dost, mam 88 cm☹ Po druhem tehu mi to vse visi tam☹ Mam rozestup a pupecni kylu z tehotenstvi. az bude mladsi dcerka samostatnejsi (tak po 3. roce, pujdu na operaci kyly.

akorat jsem teda zacla dost blbe, prootze na vikend jedeme pryc do Litomysle, do hotelu☹ Budu se snazit to teda dorzovat, ale nevim nevim. problem je, ze my kazdy vikend mame neco, bud nejaky vylet nebo rodice.-( Takze to bych nezacla nikdy....

hlavinka
31. kvě 2012

Holky a je tu nekdo, kdo to dodrzuje jako porad, myslim proste delenou stravu? Treba pul roku ci dele?

Ja nevim, mne prijde, ze to asi nedam na cely zivot, protoze proste si myslim, ze kazde jidlo by melo obsahovat i sacharidy i bilkoviny, viz. Havlicek a teta Katerina....No, mozna se ale pletu. samozrejme nechci prasit hranolky a smazeny rizek, ale to nejim vlastne uz dlouho....vyjimecne zhresim, ale rozumne. nicmene kila se mne stale drzi