Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

hlavinka
16. srp 2012

Cau holky, jak se drzite? dodrzujete nekdo stravu stale?
Ja jsem vydrzela 3 tydny, ale neshodila jsem nic - teda 1 kilo, ale to nepocitam, protoze to klidne mohla byt jen voda nebo tak.
Tak hodne stesti

innael
16. srp 2012

@hlavinka ahoj, no já se držím zuby nehty, jedu 3. týden, ale už to jaksi sklouzává spíš do semaforu ☹ . Sem tam zhřeším - třeba rohlík se salámem, je na to blbý období. Výlety atd. - to jde dodržovat strašně těžko a navíc mě strašně nebaví furt vařit. Já jsem si to měla naplánovat na jindy ☹ . Ten první detox jsem měla od března do dubna a šlo to nádherně. No nevadí, vím to aspoň pro příště.

sklepka
26. srp 2012

Ahoj, ja mam dneska 3. den a jak moc mam rada brokolici a fazolky, tak ted uz snad radsi ani nemam hlad, abych nemusela jist.... Nejak mi to nesedlo s tim olejem, bylo mi dost tezko, ale zase jsem nemela hlad az do 4 do odpoledne 😀, tak ho zkusim ubrat.
Snidane Ok, udelam si vzdycky vecer, ale mam v lednicce repu a dost mi smrdi, tak nevim nevim :D, rozumne jsem zacla v patek, abych pres vikend mohla byt doma, "kdyby neco", a vyplatilo se - citim se tak nejak unavena, plna, ale vubec nemam hlad... furt chodim čurat.
Co me drzí pokracovat - uz jsem nejake to kilo dala dolu - ale zacinam z hoooodne vysokeho cisla, takze si myslim, ze zacatek pujde sam. Nevim, jestli vydrzim cely mesic, ale chtela jsem aspon trochu nastartovat, mit motivaci, ze aspon par kil dat a pak jist normalne zdraveji nez predtim.
A hlavne nemam doma nic sladkeho nezdraveho, manzel je ted na dlouhe sluzebce, tak me nikdo neláká a tak, tak snad to pujde 🙂

maximka33
27. srp 2012

tak holky, já už jsem to vzdala, při práci prostě nemám čas si večer připravit večeři, večeři chlapům a ještě oběd na druhý den.. snídaně jsem si dělala na 3 dny dopředu a chutnaly mi, to šlo.. shodila jsem asi kilo, co jsem nabrala na dovolené. ale to zvládl manžel i bez diety taky, jen trochu stresu z práce. no mají to spalování nějaké rychlejší. tak se pokusím jet podle semaforu, nejíst zároveň sacharidy a bílkoviny. ale někdy ani nepoznám, co je co 🙂

innael
27. srp 2012

@sklepka brokolice a fazolky mi dělaly taky velký problém - vadil mi ten smrad oleje a česneku. V prvním detoxu jsem pak dávala míň oleje a teď ve druhým jsem si fazolky dělala místo s česnekem s cibulí a to bylo výborný. Brokolici jsem si dělala jako mozeček - prostě místo sýru tam bylo vejce. Snad to nevadilo, hlavně že jsem si pochutnala.

@maximka33 ten semafor se časem poddá. Zezačátku si vař podle knížky a pak už budeš vědět 🙂

Tak já jsem druhý detox skončila ve čtvrtek, ale jak už jsem psala, potom to byl už spíš semafor 😀 . Fakt se to nedalo. Teď mám 5+2 a taky jsem toho o víkendu hned využila. Dnes bych si taky něco dala, ale protože vím, že příští víkend budu zas moct, tak mi to nevadí a vydržím.

sklepka
28. srp 2012

Den pátý - před sebou miska s mrkví, a stejne jsem neodolala svatebnímu dortu a cukroví, co prinesl kolega. Sakryš! Akorat me tesi, ze je mi z neho tezko, takze odpoledne zase zdravě 😀

innael
29. srp 2012

😀 no jo, je to boj 🙂

mates22
29. srp 2012

no holky, já už to třikrát odložila a teda za ty dva měsíce mám už zase 2,5 kila nahoře...jenže fakt nedržím ani semafor, cpu se furt po nějakejch oslavách sladkým, ach jo. Ale začnu až na podzim, po našich narozkách s manželem, teď to nedám

@sklepka držím palce, ono ten měsíc je dobrej, ale potom to udržet mi přijde děsný

@hlavinka tos měla dojet ten tejden ještě, to je škoda, třeba mně šly kila dolů celkem průběžně, ale pak tejden po skončení ještě další dvě a hlavně v obvodech to bylo znát až po...i když tam sem byla zklamaná, čekala jsem víc, třeba jakože jednu konfekční velikost a houbičky

skritkova
29. srp 2012

Ahoj holky,
já bych ráda najela na tenhle detoxikační "program" (nebo jak to říct 😀 ), ale chci se zeptat - kde najdu přesný rozpis toho, co mám kdy jak jíst? A můžu takhle jíst, když kojím?

mates22
31. srp 2012

@skritkova já to při koju dala, ale už má syn přes dva roky, takže už je to jen takové uklidňovací kojení 🙂, v případě předávání živin bych to asi jako optimální neviděla, není to úplně vyvážená strava. No a měla jsem z toho teda poprvé v životě poševní mykózu (prý je to běžné, jak se vyplavujou ty škodliviny a jak je to dost velkej zásah do těla), tak se mi moc do druhýho kola nechce ☹. Ale už jsem zase nabrala tři kila, tak mi asi nic jinýho nezbude a budu doufat, že to tentokrát nebude takový, přece jen už jsem pročištěná a snad jsem nestihla nasbírat tolik škodlivin. Rozpis je v knížce, na netu se ale snad dá taky stáhnout, zkus zadat Zhubněte jednou provždy......... ale nevím, já si koupila knihu, líp se mi s tím pracuje.

skritkova
31. srp 2012

@mates22 Moc díky, ten rozpis už jsem si sehnala, ale právě zvažuju, jestli do toho kvůli tomu kojení jít nebo ne. Přeci jen je prcek ještě malej, nemá ani 2 měsíce, tak nevím nevím 😕 Ale pohled na sebe samotnou už mě dosti znervózňuje, proto mě to docela nadchlo 🙂
Držím palce do druhého kola 🙂

mates22
31. srp 2012

@skritkova jaj, tak to bych do toho asi nešla, však třeba ještě půjde něco kojením dolů (no u mě to bylo naopak, ale snad jsem výjimka) a když tu stravu dobře vyvážíš, vynecháš sladký a nebudeš jíst za dva......... tak bych ještě počkala ty 4 měsíce aspoň, než začneš přikrmovat a prcek bude mít kde brát živiny i jinde.
A díky, snad to s podzimem dám, ještě nás čekají narozky moje a mm, tak to by nemělo smysl, ale hned po nich se na to vrhnu

skritkova
31. srp 2012

@mates22 Viď? Taky se mi to zdá blbý ☹ Nechci prcka šidit. Mně váha stojí, ať jím jak jím. U malé mi to šlo dolů samo, ale teď u druhého nic ☹ Asi to fakt raději nechám na později. Nejlépe po Vánocích 😀

dludli
autor
5. zář 2012

zdar zeny 🙂 tak jsme po lete zpet a cely tyden se uz s manzou tesime jak v sobotu zacnem detoxovat 😉 jak to vypada tady?

JInak pres leto jsem se z kraje snazila drzet aspon MAcing.recepty, ale to jsem nevydrzela dlouho no ta mam 3 kila nahore, coz ale myslim neni tak strasny vzhledem k tomu jak jsem zrala 😝

dludli
autor
7. zář 2012

tak ja zitra zacinam jdu do toho ale a uplne jinym nasazenim nez prve, tak nevim nevim jak to dopadne. Zdali to radeji neodlozit a vyhnout se tak zklamani,
Ted tu teda vymetam lednici jak se da 😝 zitra na obed cekame navstevu, budem grilovat, no tak nevim jestli bude brokolice pro me dostatecne lakava 🙂

zofinecka
8. zář 2012

ahojte, tak já jsem svůj detox musela ukončit dříve, ale i tak po skoro dvou detoxech mám skoro 10 kg dole, což je naprosto super. Teď jsem navíc začala pracovat, tak jsem v jednom kole. 😉 Budu si muset koupit nějaké nové věcičky na sebe 😀

dludli
autor
11. zář 2012

@zofinecka proc jsi koncila driv?

mates22
12. zář 2012

@dludli ahoj, jsme na tom stejně, jsem se přes léto rozežrala a 3 kila nahoře, ale tak shodila jsem sedm, takže furt jakože celkem dobrý.............nemůžu se ale odhodlat k dalšímu kolu, furt to nějak odkládám a odkládám ☹

zofinecka
12. zář 2012

@dludli jelikož jsem začala chodit do práce a bylo toho celkem hodně v přípravném týdnu a já večer nestíhala vařit ☹

majka299
13. zář 2012

Ahojte holky pročítám Vaše příspěvky tak musím taky něco napsat. První detox jsem držela v květnu a úspěšně 🙂 shodila jsem -3,5kg a 4cm (prsa,pas,boky,stehno1cm). To jsem držela ale opravdu přísně. Přes prázdniny jsem jela podle semaforu občas si dopřála i něco dobrého (na dovolených).Teď jedu třetí týden ani kilo dole a na cm asi tak jeden. Snažím se dodržovat jídla jak jsou uvedené občas něco zaměním když neseženu surovinu a něco si i přidám co není v jídelníčku.
Jak nejsou vidět výsledky tak mě to ani neláká dodržet do konce.

dludli
autor
13. zář 2012

@majka299 no to se nedivim po pravde, ono to preci jen dost omezeni je, nez si clovek zvykne. Me to tedy slo celem dobre dolu a to jsme to nedrzela uuuuplne poctive obcas jsem proste s necim nevydrzela, nekdy mi rve srdce vyhazovat zbytky po detech kdyz me ceka repa...

@mates22 no hele ja zacala v sobotu druhy detox a vcera jsme vlezla na vahu pac jsem mela spatne svedomi po ujidani babovky (meli jsme navstevu jinak nejsem blazen abych pekla kdyz mam detox) a co bylo za leto nahore je fuc 🙂 teda na vahu. tak doufam ze se tedka dostanu pod 80 no a pak uz mam spocitane ze dalsi detox v LEdnu., To se bude hodit, po VAnocich a tak 🙂

jinak jako tip pro vsechny komu uz leze krkem brokolice a fazole, ja to delam jako polivku a pokazde na me sotva zbyde! Proste to uvarim, ale miusto abych to zcedila a na oleji pak smazila ta nahazu vsechny ingredience ktere ona ma do te vody a vse rozmixuju. PAk do toho klepnu vajicko a tra da 🙂 brokolicovou deti milujou, ted jsem zkousela takto i fazolky, nejdriv me to pekne nakoplo jak se zacali varit ale opet poliva vyborna, snedla jsem tri misky 🙂

innael
14. zář 2012

@dludli to je super nápad s těma polívkama 🙂 . Já jsem broko dělala jako mozeček a taky to bylo výborný. No a teď mám 5+2, snažím se v týdnu držet semafor a o víkendu co chci, ale stejně moc nehřeším, tuhle jsem si po půlroce dala nanuka a čipsy a teda nemůžu říct, že bych si pochutnala. Už mě to nějak neláká.
Ale zkusím do semaforu zapojit i dělenku Lenky Kořínkové, jen čekám, až ke mně doputují knížky 😀 . On ten semafor je na jedno brdo.
Včera jsem si udělala těstoviny s hlívou, byla to taková divná směs, ale nebylo to špatný - takový mírně do sladka díky mrkvi a bylo to fajn. Né že bych to zařadila do jídelníčku denně, ale občas jo 😵

dludli
autor
14. zář 2012

@innael jo to jsme si taky jednou delala a moc mi to chutnalo teda, i kdyz ono proti repe je pa chutne vse 🙂

hodila by se mi kucharka od MAcingove, od snidani, pres hlavni jidla, rychlovky, svaciny, po peceni ... ted pry nejakou knihu chysta tak ze by? 🙂

miparime
16. zář 2012

Ahojte všechny mám za sebou první týden takže: první 4 dny strikntně vše a pak už jsem začala polevovat - vadí mi i odpolední jogurt na sladko - jednou jsem si místo medu dala česnek a místo ořechu rajčata a mnam 🙂 no a o víkendu burčák na vinobraní 😒 chjo jsem to ale...
a to nafouklý břicho je hrozný, navíc dneska mě šíleně bolí hlava jsem pekně nevrlá, ale rvní 3 dny jsem měla energie na rozdávání.
jen se chci zeptat co je to ten semafor? nemám totiž knihu, jen jídelníček a recepty

dludli
autor
17. zář 2012

@miparime semafor je v podstate delena strava, ta kto chapu ja, ale nepronikla jsem do toho nejak.

innael
21. zář 2012

@dludli no na jejích stránkách na fóru má napsaný, že tu knihu chystá a proto není fórum plně funkční - nemá čas odpovídat (ale stejně ty její odpovědi nestály za nic, řekla bych. Na otázky typu - můžu jíst to a to? odpověděla: co myslíte - můžete? Pracujte s knihou... no a víme prdlajs, že jo 😔 )
Taky bych už docela nahlídla do nový knížky.

@miparime Semaforem AM nazývá stravování v době po detoxu, je to vlastně ta dělená strava, jak píše dludli. V knížce je pár receptů, který by se měly dodržovat, je to rozdělený podle barev semaforu - zelený jídla jsou sacharidový, červený jídla jsou bílkovinný a žlutý neutrální. kombinovat se můžou zelený a žlutý, nebo červený a žlutý, ale ne zelený a červený. Každej recept je označený určitou barvou, takže je hned jasný, jak to kombinovat.

dludli
autor
24. zář 2012

tak jak vam to jde? Ja jsem zacala treti tyden a nejak se mi prestalo darit, porad neco zobu bokem 😠 no jak mala.

innael
1. říj 2012

@dludli já jsem to měla u druhýho detoxu to samý 😒 . Už to šlo nějak hůř než ten první.

kacka.l
2. říj 2012

Holky nezačíná tady teď někdo??

majka299
4. říj 2012

@innael u mě to bylo to samé. První detox úspěch byly i výsledky a v září jsem dala další a nic ☹