Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

innael
4. říj 2012

@kacka.l no já sice nezačínám, ale potřebovala bych 😅

dludli
autor
30. říj 2012

tak tady to pekne ustalo tedy, to tu neni nikdo kdo je krasny a hubeny diky MAcingove? 😀 😀 😀 nebo v brzke dobe bude? 😉

zofinecka
30. říj 2012

@dludli já jsem právě začal další detox v pořadí 😀

dludli
autor
31. říj 2012

@zofinecka a jak to jde?

zofinecka
31. říj 2012

@dludli zatím dobře. Už mám dole cca 2 kg a to budu končit 1. týden 😀

bulinka
31. říj 2012

tak já osobně podle ní nehubnu, ale moje šéfka se do této diety zamilovala a opravdu si dělá jídla poctivě podle knihy a výsledky má úžasné. Ale ona tvrdí, že jí chutná vše co v knize je 😀

dludli
autor
31. říj 2012

@bulinka no celem ji to i verim, ja jsem se tedy ale musela k neterym jidlum prokousat. Zacala jsem v puli kvetna prvni detox a od te doby mam dole 12 kilo, s prestavkou v lete kdyz jsem rposte rekla ze to nedam, preci jen ono to jeji varenipotrebuje nejakou pripravu a cas. Ale vyhovuje mi to vcelku mi to nedela zadne vetsi potize. Ted tedy od vikendu jsme s enejak rozejedla normalne, zitra mame jet na akci az do nedele, vlastne jeste ani nevime jak to bude s ubytovanim, zda pujde si tam uvarit nebo co, tak s MAcingovou az tolik nepocitam, ale po nedeli zase tvrde. Ja mam tu jeji druhou knizku kde ma rozpisy na ty 3 mesice, co se ma vaha urdzovat a skvele mi to vyhovuje. jedem na nakup, ouknu do knizky, nevim co varit kouknu do knizky, detem k tomu udelam prilohu a je vystarano, zadne premysleni nad jidlem, ja kdyz si mam vybrat ta nevim co a sezeru vsechno 🙂

innael
3. lis 2012

@dludli na tom něco bude, já pořád nevím, co mám vařit a pak secpu, co vidím. Jenže zase kdybych jedla podle její druhý knížky, tak jsem furt u plotny a na to nemám čas 😅 . I když že fakt, že to jsou samý rychlý věci, ale ono mě to nějak přestává bavit denně vařit... 😒

dludli
autor
4. lis 2012

@innael no ja to pocituju predevsim na mnozstvi nadobi
tenhle tyden jsem nejak vypustila ale musim zitra zacit, je mi tezko, najednou mam potize s chozenim na WC, jsem nafoukla a nemuzu se porad dojist. Proste je to fakt rozdil, zitra proste zase podle knizky.
My tu meli cely vikend navstevu tak to jde tajy tezko potom 🙂

innael
6. lis 2012

@dludli Jo jo, to jsou přesný příznaky, taky je mívám 😀 .
A my zas máme pořád teďka nějaký oslavy a když ty zákusky na tom stole jsou, no nedejte si, že jo 😅

janii
20. lis 2012

@dludli Ahoj, kolik těch detoxů máš už za sebou? Já dnes končím první týden, dole 3kg, a zatím se cítím v poho... Teda až na to jak se těším na nějaké maso... 🙂

dludli
autor
20. lis 2012

@janii ahoj, zatim dva, ted jedu podle te knizky a a zacinaji na me plandat kalhoty, baaaajecny pocit. MAcinguju pul roku a za tu dobu mam dole 12 kilo, 10 cm v pase, asi 6 pres boky...je to bajecne absolutne mi to vyhovuje, nevim o tom ze bych hubla nebo se nejak omezovala. Prijde mi ze temer bezboleste. Sem tam si neco nedam, nemam ani problem s jidly, ale takove zobani okolo. Ale jsem uz na jeji stravu zvykla. Zacatek byl horsi tedy prvni detox mi z kraje nebylo moc dobre, teda to jde krasne. MIn tyden jsme si dokonce dala prvni tyden detoxu, nejak jsem se rozjedla tak jsme se chtela "hodit zpatky" a paradne me to nakoplo.
Dalsi detox planuju po Novem roce, na VAnoce si trochu popustim, v lete jsem vypustila mesic, byla sama grilovacka, na prazdninach u babicek- porad neco napeceno, svickova atd- vecer zmrzka, no a nabrala jsme jen 2 kila a po par dnech detoxu byla kila fuc 🙂

zofinecka
24. lis 2012

ahoj holky tak konečný úbytek váhy je 11 kg

zofinecka
24. lis 2012
innael
24. lis 2012

@zofinecka super! blahopřeju 🙂

janii
25. lis 2012

@zofinecka Gratuluju, taky jste detoxovala?? 🙂
@dludli Tak já jsem dnes 13 den, k dnešnímu dni 4kg a 4 cm přes břicho dole, uvidíme jak budu pokračovat. Jinak taky si zvykám na to jídlo, není to žádná hrůza, a čemuž jsem vůbec nevěřila a potvrdilo se - nemám vůbec chuť na sladké.. Akorát si pak pořád nedovedu představit to pokračování, ten semafor, ale to se určo poddá 🙂

dludli
autor
26. lis 2012

no ten semafor nejak jde mimo me, jedu podle te jeji druhe knizky, stejne rozpisy jako na detox, vcetne receptu, nemusim nad tim premyslet a kdyz jedem na nakup, pisu seznam podle knizy, uzasne pohodlne 😵

zofinecka
26. lis 2012

@janii jjdetoxovala jsem

mates22
28. lis 2012

@zofinecka a to jako 11 kilo za kolik detoxů?? Já dala dolů sedm a pak jela dělenku a sem tam něco a už mám zase nahoře2 kila. Ted´ jedu druhej detox, ale už ne tak striktně - dneska sem třeba neměla kiwi, dala sem si jen banán s ořechama, z brokolice, lusků i hrášku dělám zásadně polívky, salát s řepou a švestkama vynechávám úplně......a tak. takže to moc dolů neleze, ale snad aspoň ty dvě tři kilča dám 🙂

zofinecka
28. lis 2012

@mates22 za 3 detoxy a taky jsem to nedodržovala a žádné kila nahoře nemám

ketra
29. lis 2012

Zdravím vás ženy,
chtěla jsem se zeptat, myslíte si, že je možné najet na detox po 6nedělí? Je tu některá z vás která to zkusila a šlo to? Zajímá mě hlavně, jestli to mělo vliv na prdíky u mimča. Kojím. Děkuji za případné poznatky a rady.

Jinak všem co už díky Mačingové zhubly a gratuluju!

mates22
29. lis 2012

@ketra já teda dala detox s kojením, ovšem malýmu bylo přes 2 roky, takže už byl jen přikojovanej a stejně měl průjem. Ale tohle je asi fakt brzo - nemyslím, že by to bylo pro mimčo dobrý. No nevím, možná zkusit napsat přímo AM. Osobně bych do toho nešla, minimálně tak do roka dítěte, pokud tedy budeš ještě kojit

raubirka
30. lis 2012

Holky, nechcete některá zkusit po Vánocích tu Dukanovu dietu? Úbytky váhy jsou prý super po pár dnech a bez jo-jo efektu....

eliss2
3. pro 2012

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, jestli tu je někdo kdo začal s Mačingovou dva mesice po porodu a při kojení..

innael
9. pro 2012

@raubirka koukala jsem na to, nevypadá špatně, ale já bych nevydržela několik dní jíst jen bílkoviny. Jsem spíš sacharidová 😀 . Maso skoro nemusím. Takže já bych to nezvádla 😒

ketra
13. led 2013

@eliss2 Ahoj, já se chystám začít od zítřka, malé jsou 2,5měsíce.Uvidím jak to bude na malou působit, psala jsem si s Mačingovou a nevidí v tom problém, ale je potřeba mimčo sledovat a pokud bude něco po čem by mělo bolení bříška tak to nahradit něčím jiným.
Co vy? Už jste začala?

eliss2
13. led 2013

@ketra jee tak to je super ze to ona napsala, taky jsem zvazovala ze se zeptam ji. Mam tam trochu strach z maleho prijmu bbilkoviny. Jeste jsem nezacala. Jsem ted s malym v nemocnici, ale vzala sem si sem jeji knizku a zacit chci hned po navratu. Coz snad bude streda.

zanet2009
14. led 2013

Ahojky, tak jsem se taky vrhla na tento "detox", dneska končím první týden a už se těším na druhý, ten bude pestřejší. 😅

amanda31
15. led 2013

@zanet , já mám také detox, zítra začínám už třetí týden a je to cítit na oblečení 😉 Váhu jsem zatím neřešila, chci se nechat "překvapit" až po těch 28 dnech 😅 Tak doufám, že se to nějak projeví nejen tam, ale i na těch centimetrech 🙂

zanet2009
18. led 2013

@amanda31 taky jsem zvědavá, hlavně na centimetry. 😉 Držím pěsti, aby jsi byla spokojená s výsledkem a ať to dotáhneš do konce. 😉