Hubnutí pro holky, které chtějí shodit aspoň 20 kg

ratatooy
5. dub 2014

Ahoj,sice je tu halda diskuzí pro hubňulky ale.....malokdy narazím na nekoho kdo chce zhubnout aspon 20..30kg i víc,,většina chce z 50kg hubnout na 48kg 😅 proto zakládám novou diskuzi aby jsme se mhly mi velké holky podpořit a poradit,ja osobně mám skušeností plno,po prvním ditěti sem shodila 12kg,upozornuju že to nebyli těhoteská kila po těhu mi nikdy nezustalo ani deko,a ted se do toho pouštím znovu po druhem těhotenství.takže hubnutí a sportu zdar 🙂

jennifer
20. kvě 2014

ahoj holky, tak já jsem malinká, mám 160 cm a měla jsem 93,5 kg v únoru a kdysi jsem měla 45 kg, ale to je let a během asi roku a ž roku a půl jsem přibrala na 90 kg, nevím proč, ale prostě přibrala, ale zkoušela jsem různý diety a vždycky to na chvíli pomohlo.
no a letos po narozeninách mě nakoplo to, že jsem byla v takku a zkoušela jsem tam sukni a když jsem viděla ten pupek tam mě kleplo, a shodou okolností jsem narazila na modré střeše na fotku holčiny, která zhubla břicho za měsíc s jill, tak mě to tak nakoplo, že jsem našla i diskuzi na jill na modré střeše a hned druhej den jsem začala cvičit.
takže jsem začala 17,2, a zhubla jsem do ted 11,5 kg a hodlám jed dál dokud nebudu kolem těch 50 kg, sice je to na dlouho, ale podle mně je pořád lepší se naučit hýbat a správně jíst, než pořád přibírat a pak zas shazovat. na modré střeše s holkama cvičíme jill a je to super, když se můžeme podržet.

jinak prvních 8,5 kg jsem zhubla bezúpravy jídelníčku, ted jsem si změnila i jídelníček, takže to jde doufám o něco lépe vařím si domácí krabičkovou dietu,

jennifer
20. kvě 2014

@ladkaspackova já sladký miluju a nedokážu se ho vzdát, ale mám i v jídelníčku třeba bebe oplatky, nebo musli tyčinky, a nebo si ve zdravíčku kupuju různý věci bez cukru, takže se to dá ošálit. já bych bez sladkýho umřela.

jennifer
20. kvě 2014

@antymania666 tak to je super, moc gratuluju

jennifer
20. kvě 2014

@pepibubu tak to taky moc gratuluju, je to super, i 5 kilo je dost, ono se to nezdá ,ale trvá to, taky mám před sebou stejnou cestu jako Vy, tak to dáme, jsme holky šikovný 🙂

pepibubu
21. kvě 2014

Ahoj, tak jsem se ráno vážila a je dole další celé kilo 🙂 Jde to pomalu, ale jde to a to je hlavní!!!

bonavoxa
21. kvě 2014

Přidávám se do klubu. Vždy jsme hubnula dvojciferná čísla..jdu na to potřetí. Zhubnula jsem na krásnou váhu, cítila se dobře, ale těhotenství mi to ,,překazilo". Užívala jsme si necelý rok super postavy. Teď je to bída, i kvůli tomu, že malá je poděs a jsou určité rodinné problémy. Je to dlouhá cesta, na mě první půlrok přísné diety a cvičení není skoro nic poznat, ale pak to stojí za to 🙂

lucihrasek
1. čer 2014

ahuj jsem 2 měsíce po císaři, plně kojím dvojčata, ale po porodu jsem nezhodila ani kilo zpátky dolů.. potřebuji nejvíc 20 kg... ted tady nebudu cca14 dní, ale potřebuji rady jak na to ... pak vše přečtu ... konečně mi budou malé pouštět z neonatologie tak jdu na OPN ...

jennifer
2. čer 2014

holky tak já jsem sice minulej týden flákala cvičení. necvičila jsem každej den, ale konečně jsem se dostala pod 80 kg, dneska mám 79,7 kg,a dole teda13,8 kg od 17,2, tak mám radost.

sarkad2856
2. čer 2014

@lucihrasek Ahoj,tak já nevím co bych tedy zrovna poradila,ale zrovna včera jsem tady narazila na detoxikaci od maminky,která taky kojí,zhubla už během týdne,jinak strava dělá taky dost no a pak pohyb třeba dlouhé proc házky atd

sarkad2856
2. čer 2014

@jennifer Tak to je hezká váha i číslo,gratuluju 😉

jennifer
2. čer 2014

@sarkad2856 moc děkuju.

jennifer
2. čer 2014

@lucihrasek já jsem teda jela jill, a šla mi váha dolů i bez jídla jak jsem psala, pak jsem začala vařit podle krabičkové domácí diety, a jela jsem dal s jill, ted zkouším t25 od t-shauna, chci to porovnat s jill, co je lepší, dost si to chválí.

já když jsem chodila na dietu, u které jsem fakt zhubla, ale bylo to denně jenom 400 kcal, což je prd, tak mi říkala, že musím mít pohyb, aspoň 20 minut procházky.
co je dobrá dieta, ale taky není trvalá tak je atkinson, u toho musíš počítat sacharidy, maximálně jich můžeš sníst denně 20, a vlastně nesmíš pečivo, zeleninu,brambory,rýži,ovoce..........
vlastně se skládá hlavně ze sýrů,šunky, ryb,masa, vajec, to je vše v neomezeném množství a musí sejíst každy 2 hodiny.
za měsíc i bez cvičení, jsem zhubla zhruba 6 kilo, a celkem jsem s ním zhubla asi 15 kilo, ale pak jsem to nabrala zpátky, proto jsem začala s krabičkovou dietou, sice první týden byl hroznej než jsem si sestavila jídelníček a spočítala všechno, ale ted už to dělám běžně , jim to asi 4 týden.
krabičková dieta se mi líbila hlavně proto abych si zvykla jíst 5x denně a vlastně až zhubnu kam chci, tak abych tozas hned nenabrala a vlastně se naučila správně jíst

sarkad2856
2. čer 2014

@jennifer nz 😉
Já teda nevím zda je Jill vhodná i u kojení asi bych zvolila něco méně náročnějšího

jennifer
2. čer 2014

@sarkad2856 to nevím, ale u 6 weeks level 1 se neskáče, je to fakt spíš na zpevnění.

sarkad2856
2. čer 2014

@jennifer jj ale paní psala že chce i hubnout takže to moc vhodné není jsou i jiné cviky vhodné pro kojící a na hubnutí , třeba paní někdo poradí 🙂

jennifer
2. čer 2014

@sarkad2856 třeba jo.

lucihrasek
2. čer 2014

@jennifer já hlavně potřebuji něco u čeho nebudu muset tak moc počítat .. mám dvojčatka a budu s něma v nemocnici takže tam ted ještě moc dietu neřeším ale pak věřím že budu litat tak že nebudu mít čas přemyšlet kolik co kilojaulu ...no a knižky jsem ještě nekoupila bo jsem měla rodit až v 30.6. ale malí šli o dost dříve venku tak se mi to cele zkomplikovalo ...

lucihrasek
2. čer 2014

a nebo se na to do finále vys*** a budu baculata .... 😀 protože nevím jak to s dvojčaty zvládnu ... ☹

jennifer
3. čer 2014

@lucihrasek ahoj, si myslím že s dvojčátkama budeš pěkně lítat a ani dietu ani cvičení nebudeš potřebovat. ono jedno dítě dá zabrat a ne tak dvě.

lucihrasek
3. čer 2014

@jennifer já si taky myslím, ale úplně mně deptá že se nevlezu do věcí a nové si kupovat nemám po pravdě za co tak moje nervy :D

kristynulinka
3. čer 2014

@pampalin Ahoj, jsem na tom úplně stejně jako ty! Nevím teda, jestli jsi začla už hubnout nebo jsi něco zhubla... Mám taky 159 cm a mívala jsem něco málo přes 50 kg, těsně před porodem jsem dosáhla 77 kg a teď mi zůstalo 69 kg ... Nevím kde začít a jak se toho zbavit :( Hlavně povislého břicha..... 😖

ratatooy
autor
3. čer 2014

@jennifer prosím te a co jsi jedla celý den když jen 400kcal???vždyt to jsou tak dva rohliky

jennifer
3. čer 2014

@ratatooy jo to bylo za celej den, byla to vlastně cambridská dieta, ráno jsi musela vypít 1/4 l vody, pak nějaký nápoj, jahodový,čokoládový, takže to byla směs zalitá zas 1/4 l vody a pak si to zapila se 1/4 l vody, to samý oběd a večeře,( mohla jsi si vybrat jestli nápoj nebo polívku) a mezi tím jsi musela vypít 5 l vody, od té doby vodu nemůžu ani vidět, po 3 týdnech jsi si dala vždycky týden ještě jednu porci jídla a to bylo asi 100 g masa a 100 g zeleniny, po měsíci co mě potěšilo tak jsi mohla mít místo nápoje nebo polívky sladkou tyčinku, ta mi fakt chutnala. bylo ta taky od nich, no a ještě k tomu teda nějaký procházky.

ratatooy
autor
4. čer 2014

@jennifer no fuj tak to musel byt pro telo peknej masakr

jennifer
4. čer 2014

@ratatooy to jo, ale já jsem byla zvyklá málo jíst tak mě to ani nepřišlo. mě ted fakt vyhovuje krabičková dieta, uvařím si co chci, manžel chtěl at si jí objednám tak to ani náhodou, za prvé je to 4* dražší než když si to uvařím sama a hlavně já jím jenom kuřecí maso, jiný mě nechutá, takže bych byla pořád hladem. 😀

ratatooy
autor
5. čer 2014

@jennifer to máš právě dobrý když telo je zvyklý jíst málo a pak začne pravidelne tak t jde dolů dobře,ja ted skouším dělenku už na me nic nezabírá

jennifer
5. čer 2014

@ratatooy animoc dobrý ne, manžel mi pořád říká, že jím málo, pokud se jenom na něco podívám tak už z toho přiberu. ale myslím si, že je to tím, že jsem fakt věčnej dietář a tělo je z toho zničený, mám i zpomalenej metabolismus, takže super.
ale mě fakt co hodně pomohlo a divila jsem se, že bez úpravy stravy jsem začala hubnout, tak byla fakt jill, to jsem fakt jela poctivě,a pak jsem změnila i stravu, a tohle mi vyhovuje , že prostě chci jíst pravidelně pořád, kcal tedypočítat pořád nechci,ale říkám si , že když s ním pak i to co nemám a budu se hýbat tak bych snad přibrat neměla.
ale ještě hodně dlouhá cesta předemnou.
už mi zbývá jenom 29kilo, ale už mám 1/3 za sebou tak ještě 2/3 před sebou, tak doufám že do vánoc do dáme. kdyby to bylo dřív tak bych se nezlobila. 🙂

a ty zkoušíš jakou dietu?

rebelka1991
5. čer 2014

Prosím,slyšeli jste o osmihodinové dietě? Funguje?

ratatooy
autor
5. čer 2014

@jennifer no to seš dobrá ja se plácám od ničeho k ničemu a to bych potřebovala ideálně 30kg dolů,jill je dobrá no akorát u ní nejak nevydržím ale každej pohyb je dobrej

jennifer
5. čer 2014

@ratatooy já ted už jenom taky 30 kg, já jsem právě začala t25, abych neměla pořád to samý a je to dobrý, akorát je to teda hodně na skákání. ale má u toho dobrou hudbu hlavně u speed1,0. to se mi hodně líbí.