Hubnutí pro holky, které chtějí shodit aspoň 20 kg

ratatooy
5. dub 2014

Ahoj,sice je tu halda diskuzí pro hubňulky ale.....malokdy narazím na nekoho kdo chce zhubnout aspon 20..30kg i víc,,většina chce z 50kg hubnout na 48kg 😅 proto zakládám novou diskuzi aby jsme se mhly mi velké holky podpořit a poradit,ja osobně mám skušeností plno,po prvním ditěti sem shodila 12kg,upozornuju že to nebyli těhoteská kila po těhu mi nikdy nezustalo ani deko,a ted se do toho pouštím znovu po druhem těhotenství.takže hubnutí a sportu zdar 🙂

marcii84
1. únor 2016

Ahoj holky, jak už jsem psala, mě pomohlo toto www.idealni.trvalehubnuti.cz/ast
Pani mi vše krásně vysvětlila, zodpověděla všechny mé dotazy a mnoho mě naučila, hubnula jsem zdravě a držím si to stále 🙂 a šlo o 18kg milé dámy 🙂

axlaranda
1. únor 2016

@anonymka331 ja se hlasim 🙂 ale musim nejdriv porodit 🙂 , z aktualni hmotnosti potrebuju dat dolu 25, uvidime, kolik necham v porodnici, doufam, ze alespon tak 6-7

krejci1510
2. únor 2016

@axlaranda taky začnu po porodu 🙂 Před tím jsem stihla zhubnout 16kg a i tohle těhotenství je mnohem lepší, když mám menší hmotnost a větší fyzičku. Přála bych si, abych šla rodit maximálně s 90kg (první jsem šla rodit s 99,5kg). Ideálně bych se pak chtěla dostat a držet se na 60-65kg (mám 174cm). Ale hrozně mě těší, že 10 týdnů před porodem stále můžu nosit džíny, které jsem neoblékla ještě půl roku po prvním porodu (a musím mít pořád ještě i pásek).

tria002
2. únor 2016

@marcii84 kolik te to stalo?

anonymka331
2. únor 2016

@axlaranda to už máš za pár, tak na mě mysli a pak dej vědět 🙂 budeme se podporovat 😀

axlaranda
2. únor 2016

@anonymka331 tak jo, dam!

marcii84
2. únor 2016

@tria002 za ten výsledek je to zadarmo bych řekla 🙂

dominickap
9. únor 2016

Ahoj, mě hodně pomohla Paleo dieta. Není to drastické, jen se držíš pár bodů. Hodně se mi ulevilo, jak se zažíváním, tak s váhou. Hážu vám sem pro info odkaz na kurz, snad vám to taky pomůže: https://www.vimvic.cz/kurz/jak-na-paleo-dietu. 🙂

rosalline
20. únor 2016

Ahoj holky, marně hledám skupinu, která by byla aktivní, a ve které bychom se intenzivně podporovaly na cestě za vysněnou postavou....Rozproudíme tuto skupinu?

krejci1510
20. únor 2016

@rosalline já čekám jen na porod a pak už začnu 🙂

pe.martina
20. únor 2016

Já už čekat nemusím, potřebuju dát dolů 15 kg ale ideálně 20 kg abych byla tam co před dětma. U mě je největší problém jídlo, teda spíš sladké .... sušenky, čoko piškoty atd.

pe.martina
20. únor 2016

@rosalline 🙂

pe.martina
20. únor 2016

Únavu a stres řeším sladkým :'( vím, že je to špatně, ale častokrát se neovládnu a děti mají doma pořád nějaké mlsky :(

hakanka
20. únor 2016

Já začala tento týden 🙂. Ráda bych se přidala.

rosalline
20. únor 2016

@pe.martina tak to zkusíme spolu? já potřebuji dát dolů ještě 20 kg...6 už dole mám.. Právě nyní mluvíš s největším čokoládovým závislákem, co kdy po této planetě chodil..... čokolády ty velké milky jsem pomalu ani nekousala...zajížděly do mě jak platební karta do bankomatu...:o)...jenže pak se chutě změnily.....a byla jsem brambůrko žrout.... byla jsme jimi posedlá.....nyní už mě neláká ani jedno ani druhé......zjistili mi mikoplazmozu a brala jsem tři týdny antibiotika......od té doby mě žádné tyto neřesti nelákají a mohla jsem se pustit do hubnutí...:o))

78marcela
20. únor 2016

@pe.martina
@rosalline
@hakanka ja zacala, mam dole dve kila, nic moc..ale pridam se rada.

rosalline
20. únor 2016

@78marcela @hakanka tak to mám obrovskou radost. Navrhla bych nám takovou tabulku a každý týden bychom zapisovaly pokroky, co vy na to?

78marcela
20. únor 2016

@rosalline kdyz me se nechce psat vychozi vaha😉 ubytky jo😉 ale ta vaha je katasteofa a za tu ses tydim..obzvlast tady verejne

rosalline
20. únor 2016

@78marcela....tak ty budeš tedy dávat jen úbytky..:o)

78marcela
20. únor 2016

@rosalline ok. A jakou dietu budes drzet?

rosalline
20. únor 2016

Mohlo by to vypadat nějak takto a každý by se vždy uvedl, co by chtěl.....důležité je, že bychom chtěly vidět pokroky...atd..:o))))))))))))

rosalline
20. únor 2016

@78marcela pravidelně jíst menší porce, snažit se zdravě ...a každý den cvičit s Jillian Michaels....taky jsem si stáhla Shauna Thomsona....

78marcela
20. únor 2016

@rosalline tak ta je vymakana😉

rosalline
20. únor 2016

@78marcela tak půjdeme do toho? :o)))..půjdeme, viď?...jaké ty máš hříchy, co se jídla a sportu týče?

78marcela
20. únor 2016

Ja mam domaci krabickovou dietu. Jedu podle toho. Kdysi se mi podarilo podle ni neco zhubnout. Mensi porce pravidelne, hodne zeleniny..coz je fajn.
Ja jsem taky zavislak na cokolade, to mam od tehotenstvi a po porodu to jeste zesililo, ta moje zavislost.
No, je potreba s tim neco udelat.

pe.martina
20. únor 2016

@rosalline
@78marcela určitě se do toho s váma vrhnu ;) vynechám sladké a najedu "dietu" bez příloh. Maso, ryby, zelenina - čerstvá i tepel.upravená. Zkusím omezit mlíko a mléčné výrobky - ty mám dost ráda, tak snad se ovládnu. Cvičím zatím kvůli bolavým zádům to Core cvičení, ale asi bych potřebovala dohled od odborníka jestli to dělám správně 🙂
Míry jdu zjistit ..... Ikdyž nevím jestli je chci vedět 😲

78marcela
20. únor 2016

@rosalline co se jidla tyce, tak vsechny hrichy😉 co se sportu tyce, tak zadny hrichy nemam, pac nevim, co to je😀

78marcela
20. únor 2016

@pe.martina mlecny vyrobky vynechavat nemusis. Bily jogurt a tvaroh se primo doporucuje

pe.martina
20. únor 2016

@78marcela
@rosalline a chodím s kočárkem a nwchávám si to měřit tou aplikací Endomondo. To je taky dobrý ....podle tel.čísla si tam můžeš přidat přátele a ti pak můžou kouknout cos ušla nebo cvičila ;)

rosalline
20. únor 2016

holky...tak super....@pe.martina přidám tě do tabulky....zítra ráno se tedy zvažme, změřme a kdo bude chtít uvést míry do tabulky a nebude mu proti srsti, že budou uvedené veřejně, tak mi je napište do zprávy....... a nebo můžeme pak udělat uzavřenou skupinu....kde si to budeme zveřejňovat.....jak budeme chtít....