Hubnutí pro holky, které chtějí shodit aspoň 20 kg

ratatooy
5. dub 2014

Ahoj,sice je tu halda diskuzí pro hubňulky ale.....malokdy narazím na nekoho kdo chce zhubnout aspon 20..30kg i víc,,většina chce z 50kg hubnout na 48kg 😅 proto zakládám novou diskuzi aby jsme se mhly mi velké holky podpořit a poradit,ja osobně mám skušeností plno,po prvním ditěti sem shodila 12kg,upozornuju že to nebyli těhoteská kila po těhu mi nikdy nezustalo ani deko,a ted se do toho pouštím znovu po druhem těhotenství.takže hubnutí a sportu zdar 🙂

rosalline
21. únor 2016

@shine2015 zdravím...jsem ráda, že se přidáváš....chceš taky do tabulky?

kacenka1111
21. únor 2016

@rosalline Dekuji za zapis 🙂 Musim vystrachat metr, mame jen dreveny 🙂 Manzel je antikutil. Mrknu na ty krabicky. Jen tri? Ja pred tydnem zdlabla osm mensich karbamatlu, ovsem bzl. 😀DD Mno, cílem je tak tech 60, ale zdrave. Udrzitelne. Aby to bylo celozivotne udrzitelne. Zdravou stravou, to uz jim ted v ramci nasich diet, mam zdravy jidelnicek. Spatne nahrazeno dobrym, dlouhodobe.

rosalline
21. únor 2016

...a ještě jedna věc holky....vyfoťte se....jen tak pro sebe...ne pro zveřejnění...... abyste cca po měsíci si mohly porovnat rozdíly....to by měl být pravý motor, když už se bude chtít člověk na to vykašlat, proč pokračovat....

kacenka1111
21. únor 2016

@rosalline Hlavne mi jde o bricho, dve obr deti jsou sakra znat, navic horni polovina tela je muj problem. Velka prsa, ukladani na brise. Nejsem lina, jen mam neodlozitelne deti. Chvicit se mi chce, miluju zdrave jidlo, jsem pozitkar a cervenou cocku si dokazu nalezite vychutnat. Jen potrebuju sestavit jidelnicek na miru a mit tu pulhodinku na cviceni. S osobnim rezimem problem nemam a jsem disciplinovana.

kacenka1111
21. únor 2016

@rosalline Ty jsi skvely motor, tahnes dav 🙂

kakamilca
21. únor 2016

Moc všechny zdravím. Ráda bych se přidala. Po těhotenství mi stále zbylo asi 8kg a už před tím jsem nebyla spokojená a hlavně jestli něco nezhubnu tak nemám v čem v létě chodit ☹ Momentálně se nezvážím - došly baterky 😀 , ale kolem té 80tky to bude. Mým cílem by bylo tak 65kg. Míry můžu dodat hned 😉

kakamilca
21. únor 2016

Jo a pokud by jste byly pro hlasovala bych pro uzavřenou skupinu 😀

shine2015
21. únor 2016

@rosalline klidne....ja mam 3mes po tretim porodu. Po dvou jsem to vzdy krom 5ti kg dala dolu...a necvicila jsem...ted jsem sla na sal se 109kg a domu jsem prisla se 107...mela jsem otoky. Do mesice od porodu jsem mela 97kg...nyni 92....a chci v klidu do pristiho leta.....takze proto cvicim i jim normalne.

rosalline
21. únor 2016

@kacenka1111 břicho je i můj problém...jsem koule...když vidím ty své rozměry....102 v pase...naposledy, když jsme se měřila na střední škole...měla jsem 61....to je 40 cm sádla v obvodu....hnus.........četla jsem i o holkách, co mají malé děti...že ty děti, když to nejsou zrovna miminka....skáčou s nimi..:o))).....ony i procházky jsou prý skvělé..... to ne, netáhnu dav...jen tělo je problém většiny žen....bych řekla...:o), resp. si to myslí...

rosalline
21. únor 2016

@kakamilca nemám problém s uzavřenou skupinou...myslím, že to bude i holkám vyhovovat..... akorát jsem ji ještě nikdy nezakládala.... mohla bys ji pro nás vytvořit? Míry mi tedy prosím pošli do zprávy...a já tu tabulku zveřejním až v té uzavřené skupině, hm?

rosalline
21. únor 2016

Holky asi jste pro uzavřenou skupinu, že?

maaky
21. únor 2016

ahoj holky mohla bych se k vam pridat ?

rosalline
21. únor 2016

@shine2015 míry neuvádět? a výška?

rosalline
21. únor 2016

@maaky jasné! Dnes je nábor..:o))) Prosím výšku, váhu, míry, cíl mi pošli do zprávy a já je dám do tabulky....večer bych ji aktualizovala a vyvěsila..... Co ty cvičíš? a jaké jsou tvé hříchy?

merope
21. únor 2016

@rosalline No, popravdě jsem zpočátku chtěla tak polehoučku sledovat 🙂. Tak já zkusím vyštrachat potajmu metr (nebo se bude chlap ptát co a jak a tak a dávat rady třeba že si místo vykecávání na koníku mám jít zaplavat 😀 a přitom ignorovat, že tady peru svetry v ruce a lítám kolem bytu, což taky není nulový výdaj) a pokud bude ta skrytá skupina, tam třeba i něco pošlu. Není tu nějaká holka s výškou kolem 180? Ty moje míry vedle vašich vypadají děsivě, ale zase si říkám, že při výšce cca 178 a když se narovnám, tak možná i víc, to možná není taková trága. Já bych byla šťastná za cílovou metu někde kolem 90 kg 🙂.

rosalline
21. únor 2016

@merope myslím, že u tebe půjde váha dolů jedna radost....já nevím, kde se nám @kakamilca ztratila......doufala, jsem, že by tu soukromou skupinu mohla vytvořit..:o)

jirikova
21. únor 2016

@merope já měřím 181 🙂

shine2015
21. únor 2016

@merope u tebe to je jine kdyz mam 180.....tak nestresuj ;)

Ja mam 172cm
@rosalline

rosalline
21. únor 2016

@shine2015 Dank! Zvládla bys pro nás zúčastněné udělat soukromou skupinu?

shine2015
21. únor 2016

@rosalline holka jsem ted na tel....muzu se pokusit

rosalline
21. únor 2016

@shine2015 tak uvidíš...když se podaří...dobře...když ne...tak jindy..:o)

shine2015
21. únor 2016

@rosalline zkus mrknout na skupiny a vytvorit novou skupinu....nusis uvest dva moderatory kteri jsou ajtivni 30dnu....ja nevim jak tu moc budu protoze mam tri ddeti atd....tak at tam jste jako hlavni vy...

maminkazdenicka
21. únor 2016

ahoj holky, smím se k Vám taky přidat? A komu mám co poslat? 🙂
děkuji 🙂

janam602
21. únor 2016

Ahoj holky, mohla bych se taky přidat? Ráda bych do léta shodila tak 10Kg. Mám dvě malé děti. Co cvičíte? Jak se stravujete? Já teď tak nějak začínám...ale mám pocit, že když vlezu na váhu, tak ukazuje vždycky víc.

shine2015
21. únor 2016

@janam602 ja kojim mame treti mimi 3mes..... takze jim vse a cvicim na elipticalu...

rosalline
21. únor 2016

@maminkazdenicka
@janam602
ahoj holky, ano, dnes je nábor nových členů.....dělám tabulku, podívejte se na předchozí stránce. Dnes je startovní den...do zpráv mi prosím pošlete, výšku, váhu, míry dle tabulky a váš cíl.....každý týden bude probíhat kontrolní přeměřování..:o))...a budeme sledovat úbytky.....mělo by nás to motivovat....vzájemně....když u jedné uvidíme, že to leze dolů...tak u nás to půjde taky..:o)

rosalline
21. únor 2016

@janam602 já jsem začala minulý měsíc cvičit Jillian....dnes jsem začala level 3 z 30day shred.....je to jen slabá půlhodinka..ale pokaždé ze mě teče jak ...jako...jak z melouna?...o)))))))...jsem na konci vždycky i tak červená..:o)))...

rosalline
21. únor 2016

Haloo...holky, když vytvořím tu soukromou skupinu....potřebuji dva toreádory....ehm..tedy moderátory....:o))))).......please.....koho mohu jmenovat...?

rosalline
21. únor 2016

@shine2015 tedy šíno...3 děti...to jsi zasloužilá matka....jak jsou od sebe?

evulina77
21. únor 2016

@rosalline pokud nebude nikdo vhodnější, můžu být jeden z toreadorů klidně i já 😀