Hubnutí pro holky, které chtějí shodit aspoň 20 kg

ratatooy
5. dub 2014

Ahoj,sice je tu halda diskuzí pro hubňulky ale.....malokdy narazím na nekoho kdo chce zhubnout aspon 20..30kg i víc,,většina chce z 50kg hubnout na 48kg 😅 proto zakládám novou diskuzi aby jsme se mhly mi velké holky podpořit a poradit,ja osobně mám skušeností plno,po prvním ditěti sem shodila 12kg,upozornuju že to nebyli těhoteská kila po těhu mi nikdy nezustalo ani deko,a ted se do toho pouštím znovu po druhem těhotenství.takže hubnutí a sportu zdar 🙂

kiara76
20. čer 2014

Ahoj holky, přidávám se k vám 😉 jsem měsíc po porodu a při těhu jsem nabrala 30kg 😕 něco málo jsem nechala v porodnici, něco ze mě spadlo první týden doma, ale pořád je tu těch 20 😠 . Jelikož kojím a kojit bych chtěla co nejdýl, musím s pohybem i jídlem opatrně...a chápu, že letos na své váze určitě nebudu 🙂 jinak před těhu jsem cvičila Jill a bylo to super, ale teď si ještě netroufnu

jennifer
20. čer 2014

@selverin ahoj vařím podle této kuchařky.

http://knihy.heureka.cz/domaci-krabickova-dieta...

ukázka jídelníčku, co jsem si sestavila

2. týden
PONDĚLÍ:
SN: kaiserka,lučina,paprika
SV:ovocný light jogurt,bebe
OB:kuře se zeleninou,rýže
SV:omeleta lečovka,toust
VEČ: špagety se žampiony

ÚTERÝ:
SN: kaiserka,šunka,okurek
SV: toust šunka,sýr
OB: kuřecí špíz,štouchané brambory
SV: activia bílá sladká,100g jahody
VEČ: pikantní směs s rýží

STŘEDA:
SN: kaiserka,vajíčko,rajče
SV:musli tyčinka
OB: kuřecí plátek s broskví,brambory
SV: knäcketbrot,šunka,paprika
VEČ: kuřecí salát s parmazánem

ČTVRTEK:
SN:kaiserka,humří pomazánka
SV:omeleta s ovesných vloček s jahodama
OB: rizoto s kuřecím masem, zeleninou
SV:activia bilá sladká,100 g jahod
VEČ: kuřecí salát s parmazánem

PÁTEK:
SN:kaiserka,šunka,ředvičky
SV: banán
OB: grilovaný steak,americké brambory, zelenina
SV:vajíčková pomazánka s mrkví, kaiserka ( není to nic moc)
VEČ: těstoviny zapečené s brokolicí,žampiony

SOBOTA:
SN: obložená houska,šunka,sýr
SV: ovocný light jogurt, bebe
OB: kuřecí prsa s kuskusem
SV: brokolice se šunkou,sýrem,
VEČ: nemám napsaný, kvůli narozeninám

NEDĚLE:
SN: hermelín light , toust
SV: musli tyčinka
OB: mexický guláš,rýže
SV: ořechový kuskus
VEČ: grilovaný steak,americké brambory,zelenina

selverin
21. čer 2014

@jennifer moc moc děkuji 🙂

selverin
21. čer 2014

@jennifer a můžu se zeptat, jak se ti daří s tím jídelníčkem hubnout?

nesves
21. čer 2014

Ahoj pridavam se man 20mesicni dceru a 4mesicni dceru a zbylo mi 25kg! Nyni mam 85kg a velmi me to stve:(

jennifer
21. čer 2014

@selverin ahoj, tak se cvičením a jídlem je to tak 1 kg týdně. bez cvičení by to bylo asi rychlejší, ale zase nechci mít povislou kůži.

jennifer
21. čer 2014

@selverin jo a vlastně ted v úterý o byli 4 měsíce co jsem začala se sebou něco dělat mám dole 16 kg. v pase -16 cm, přes pupek taky -16 cm a přes boky - 11 cm, přes prsa nevím, to jsem se neměřila, ale podle podprsenky jsem měla 90 D a ted mám 85 C.

mně u krabičkové diety jde hlavně o to abych se naučila jíst 5 x denně v malých dávkách a jak si vařím tak i vím co kolik má přibližně kcal, což je super, píšu si to teda i do kalorických tabulek, takže vím kolik toho sním.
protože nechci jenom zhubnout a pak to zase nabrat, to už jsem říkala několikrát a právě když jsem začala jíst pak normálně jak jsem zvyklá a to jsem moc nejídávala a i to byla chyba, tak tohle mi vyhovuje.

jednou za týden si sednu, naplánuju co budu další týden jíst a pak jedu nakupovat na týden, takže pak se nemůžu vymlouvat že mám hlad a nevím co bych jedla.

selverin
21. čer 2014

@jennifer ty jo super, tak to ti moc gratuluju!!!! 🙂 a fakt jsi mě navnadila 🙂

jennifer
21. čer 2014

@selverin moc děkuju. já jsem zhubla i bez úpravy jídla s jill 8,5 kg asi za 2,5 měsíce, ale myslím si že je to tím, že jsem předtím dlouhý roky nic nedělala, sport mně nikdy nebavil. na střední jsem byla nejmenší a nejlehčí tak ze mně pořád dělali pokusnýho králíka, tak jsem dostala odpor ke sportu, ale jill mě fakt chytla a řekla bych , že ještě možná t-shaun, ale ten by mě bez jill zabil. jedu teda s t-shaunem 2 cvičení denně, jedu je hned po sobě, ale to až minulej týden a tento týden, ale tento týden jsem měla 2 dny volno. to jsem věděla že nebudu stíhat, ale dneska jsem to dala taky a zítra taky.

ještě jsem dneska zkoušela domácí musli a je moc dobrý.

pupickova
21. čer 2014

Ahoj holky, chci se zeptat, myslíte, že když nejdřív začnu úpravou jídelníčku a až časem, přestanou jít kila dolů, přidám cvičení, že to bude fungovat? nebo se mám vrhnout hned na obojí?

ratatooy
autor
21. čer 2014

@jennifer prosím te dobrej jídelák ale ješte mi chybí gramáž nebo nevážíš?

ratatooy
autor
21. čer 2014

@pupickova fungovat to bude určitě jde hubnou jen jídlem bez sportu ale naopak je to horší samozřejmě kdž zapojíš obojí pujde to rychleji

ninive211
21. čer 2014

@pupickova Tak samozřejmě je nejefektivnější kombinace obojího, ale pokud patříš mezi línější osůbky, tak úprava stravy je základ a kilča půjdou dolů i tak😉 Hodně pít, hodně ovoce a zeleniny (s tím, že zelenina se může po celý den, ovoce raději spíš dopoledne - obsahuje často dost cukru). Navečer bílkoviny a jíst častěji, ale malé porce.

pupickova
21. čer 2014

@ratatooy já jen uvažuju, co bude, až ty kila přestanou ubývat tou rychlostí co se mi líbí.... přidat další cvičení? To mě zabije... 😀

pupickova
21. čer 2014

@ninive211 já mám teorii úpravy jídelníčku v malíku 😀 před svatbou jsem za 4 měsíce sundala 14 kilo. jenže to jsem měla motor a nadváhu podstatně menší než teď 😀

pupickova
21. čer 2014

@ninive211 a líná jsem jak veš 😀 Ale zase nechci tahat pupek za sebou 😀 Vím že se pohybu nevyhnu...

ninive211
21. čer 2014

@pupickova Především tím cvičením si vytvoříš svaly a když máš více svalů, tak rychleji tělo spaluje přebytečné tuky...logicky po nějaké době se ručička na váze třeba na chvilku i zastaví, ale člověk nesmí podlehnout a přestat...naopak pokračovat v nově najetém stylu a časem se to zas rozhýbe. Taky ty svaly jsou těžší než tuk, takže když se vytvoří, vypadá to, že člověk třeba na váze moc nezhubl, ale na cm to poznat je a dost 🙂 Tak držím palce! Já teďka mám utrum, ale po porodu hodlám najet na lehké cvičení, abych si zase zpevnila ty povolený svaly, který mám zas úplně všude. Nadváhu jsem teda nikdy neměla. Vždycky jsem byla v normálu, takže nevím, co to je potřebovat zhubnout 20 kilo, ale zase s nadváhou se hubne o dost snáz, než když člověk potřebuje dostat dolů jen poslední tři kila k vysněné váze a ono už to nejde, i když cvičí do aleluja.

pupickova
21. čer 2014

@ninive211 tak jsi mě nepotěšila 😀 Já se teda hýbat začnu, no 😀 A nevíš náhodou, kdy je to nejlepší? Ráno nalačno, nebo ráno po snídani, nebo až večer? Já to před svatbou dělala kdy mě to napadlo a myslím, že to taky není nejlepší...

ninive211
21. čer 2014

@pupickova Po snídani určitě ne! Cvičit by se ideálně mělo alespoň hodinu po jídle (já teda se snažila dodržet alespoň půlhodinu po). Ráno na lačno je to fajn, to se spaluje dobře, nastartuješ si tím celodenní metabolismus, ale na to většinou není čas (pokud člověk chodí do práce nebo do školy) a taky já jsem třeba člověk, který se do půlhodiny, max. hodiny po probuzení musí pořádně najíst, jinak je mu blbě a omdlívá! Ráno by byl možná tak čas na protažení (což je fajn) a pár cvičných sedů lehů. Takže mně většinou zůstávalo cvičení večer. Ale zase by se nemělo intenzivně cvičit moc pozdě jako třeba v 9 večer, tělo pak je moc nabuzené, má spoustu energie a může být problém se spánkem. Řekla bych, že tak ideál je mezi 6-7 hodinou.

pupickova
21. čer 2014

@ninive211 tak já bych ráno i stíhala, ale mám to přesně jako ty, jak se nenajím, tak to se mnou praští 😖
Teoreticky bych to mohla udělat tak, že posnídám, ustelu, udělám snídani dětem, trochu tu poklidím, čímž se parádně rozehřeju a to by tak mohlo zabrat tu hodinu po snídani a pak hezky zahřátá si rovnou zacvičím... jen nevím, jestli pak ještě během dne budu použitelná 😀

jennifer
21. čer 2014

@ratatooy vážím, ale to je daný přesně v té kuchařce a já si to nepíšu, protože si to pamatuju. a co ne tak si najdu v kuchařce.

ratatooy
autor
21. čer 2014

@pupickova joo takt o nevím mě váha stála dva roky at sem delala co sem delala

ratatooy
autor
21. čer 2014

@pupickova ja jse začala cvičit ráno a cvičí se i daleko líp cvičím hodinku po snidani nebo si dám jen banan a snidani až po cvičení

pupickova
21. čer 2014

@ratatooy toho se právě hrozně bojím, protože jak neuvidím úbytek, tak se na to vykašlu, znám se... 😖
A hodina cvičení to u mě nehrozí, než se rozhýbu, bude to tak měsíc, dva... musím postupně, pomalu 😀

jennifer
1. črc 2014

holky tak jak vám to jde?

krejci1510
1. črc 2014

Ahoj holky, přidávám se k vám. Potřebovala bych zhubnout minimálně 20kg, ale mám na to rok, tak nevím, kolik toho zvládnu. Jsem 3 měsíce po porodu a za rok se chceme snažit o druhé mimčo. A právě do té doby bych chtěla zhubnout co nejvíce, abych druhé těhotenství začínala na menší váze než to první. S hubnutím jsem začala minulý týden, jelikož jsem po císaři, tak jsem čekala aspoň 3 měsíce. Napřed jsem zkusila cvičení jen zlehka, abych věděla, co jizva na to. Jizva mlčí, tak jsem se do toho dala. Cvičím Jill, pak 30 denní výzvu na zadek a břicho. S jídlem jsem najela na jídelníček, který jsem si nechala vypracovat na míru před těhotenstvím. Jo a pak také každý den dávám 9 km svižnou procházku s kočárem, ale to jsem dávala už od konce šestinedělí.

zrezna
5. črc 2014

@krejci1510 Tak to jsme na tom skoro stejně. Malému jsou dva měsíce, tak se chci do toho pomalu taky dát, akorát jizva pořád pobolívá ☹

krejci1510
5. črc 2014

@zrezna mně teda od začátku vůbec nebolela a to i přesto, že mi to hnisalo. Ale stejně jsem se bála, hlavně, že by se mi to třeba nějak rozšklebilo. Teď už je jizva v pohodě a pěkně se hojí. Být tebou, tak bych ještě počkala s nějakým velkým cvičením minimálně měsíc. Ale můžeš dělat dlouhé svižné procházky s kočárkem 😉 To jsem začala skoro hned po porodu postupně s delšíma a delšíma procházkama až nakonec už koncem šestinedělí jsem dávala těch 9km. Dneska jsem schopná to ujít za jednu hodinu.

jennifer
12. črc 2014

holky tak jak se vám daří? já jedu zrovna gammu od shauna t, jedu dvě cviča po sobě a konečně se mi po dlouhé době hla váhá, takže už mám dole 18 kg, takže pokračuju dál.ještě 26 kg budu spokojená.

anonymka331
1. únor 2016

ahoj holky, je tu ještě někdo, kdo by šel do hubnutí alespoň 15-20 kg? Díky 🙂