Hubnutí pro holky, které chtějí shodit aspoň 20 kg

ratatooy
5. dub 2014

Ahoj,sice je tu halda diskuzí pro hubňulky ale.....malokdy narazím na nekoho kdo chce zhubnout aspon 20..30kg i víc,,většina chce z 50kg hubnout na 48kg 😅 proto zakládám novou diskuzi aby jsme se mhly mi velké holky podpořit a poradit,ja osobně mám skušeností plno,po prvním ditěti sem shodila 12kg,upozornuju že to nebyli těhoteská kila po těhu mi nikdy nezustalo ani deko,a ted se do toho pouštím znovu po druhem těhotenství.takže hubnutí a sportu zdar 🙂

rosalline
20. únor 2016

@78marcela...já dostala minulý rok k vánocům krabičkovou dietu...tedy kupovanou...taky jsem s ní zhubla....za měsíc asi 5 kg....za dva a měsíce asi 8 kg..ale pak mi bylo líto ty prachy za to vydávat...takže během 2 měsíců jsem kg měla zase zpátky..:o)

rosalline
20. únor 2016

@pe.martina funguje to i na iphonu?

rosalline
20. únor 2016

@78marcela...tedy předminulý rok - 2014

rosalline
20. únor 2016

ještě jsem tu tabulku upravila, aby tam byly cm a cíle

krejci1510
20. únor 2016

hoky, já před otěhotněním zhubla za 10 měsíců 16kg (šlo by mi zhubnout i víc, ale každý druhý víkend jsme u rodičů a tam jsem jedla všechno, i když v menší míře). Co určitě nedoporučuju, tak je držet jakoukoliv dietu (krom ze zdravotních důvodů), protože to je na prd, dá se to vydržet jen chvíli a většinou se metabolismus totálně rozhodí a zpomalí ještě víc. Pokud máte FB, tak doporučuju skupinu Ovládněte svůj metabolismus s Jill, dá se tam najít spousta rad ohledně stravování a cvičení. A mně osobně taky pomohly kalorické tabulky http://www.kaloricketabulky.cz/ je tam bezplatná registrace, doplníte si tam své osobní údaje, které chcete sledovat (váha, obvod pasu, boků....), nastavíte si tam svůj denní příjem, který máte mít (bazální metabolismus atd) a pak si tam jen doplňujete, kolik jste čeho snědli, popřípadě když si nastavíte příjem bez aktivity, tak se tam pak dá zapsat i jednotlivá aktivita. Spousta potravin a cvičebních programů tam je už zadána automaticky, takže nemusíte nic počítat. Jen si tam zadáte, že jste snědli na svačinu 200g bílé Hollandie a ono vám to tam zaznamená, kolik z denního množství tuků, sacharidů, vlákniny atd jste tím snědli. Já si to tam zapisovala asi 2 měsíce a pak už jsem měla zautomatizované zvyky ohledně stravování, tak už jsem věděla, jak mám co přes den nakombinovat, abych měla plus mínus vyvážený příjem. Ten vyvážený příjem je dost důležitý, já osobně jsem taky šíleně na sladký, ale když jsem jedla vyváženě, tak mě úplně přestaly tyhle chutě honit. A kdžy už, tak jsem si vzala kousek vysokoprocentní čokolády (já ujíždím na 70% J.D.Gross z Lidlu) a bylo to v pohodě. Všem vám moc držím pěsti. Já už se nemůžu dočkat až po porodu začnu. Napřed se potřebuju dostat na váhu před otěhotněním a pak je můj sen dát dolů ještě aspoň 12,5kg.

rosalline
20. únor 2016

@krejci1510 tyhle stránky znám...ale nikdy jsem se tam nezaregistrovala....zkusím to...moc díky za rady....taky odmítám dietu...můj problém byly nejdřív čokolády,pak brambůrky a k tomu všemu přežírání se....10 knedlíků, tři řízky... nestačila mi jedna porce..ale několik....takže jsem ty porce omezila na normální....a přidala cvičení...je pravda...což uznávám, že je chyba......moc nevečeřím...

krejci1510
20. únor 2016

@rosalline ono jde o to vydržet ten měsíc dva, pak se docela ty zvyky zautomatizuji a je to v pohode. A taky si postupně musíš najít, co a jak vyhovuje přímo tobě. Ja zjistila, ze se rozhodne jde stravovat rychle, zdravé a dobre. Ja treba na zacatku byla překvapena, kolik jídla musím sníst a kolikrát jsem už večer funela 😀 Hlavně bych si spocitala bazalni metabolismus (nejlepší je nechat si ho změřit na inbody) a nikdy nejíst pod bazal, jinak se trávení zpomalí a tuky se ukládají.

rosalline
21. únor 2016

@pe.martina @78marcela...holky, jdeme do toho? .o)

hakanka
21. únor 2016

@rosalline já bych do toho šla taky. Jen míry se mi moc nechce dávat veřejné. Ale zase je to motivace pro mne, abCh se jich zbavila a pro ostatní, pokud uvidí, že se daří, že jo. Večer se zmerim.

rosalline
21. únor 2016

@hakanka jasný! Myslím , že to může být velká motivace

aniaaa
21. únor 2016

Ahoj. ráda bych se k vám přidala. Plánujeme miminko a než se zadaří, ráda bych zhubla tak těch 15-20Kg - pak bych byla jak laňka. Přeci jen, když mám přibrat v těhotenství, tak abych se pak unesla. :o)
Mohla bych být přidaná do tabulky? Přijde mi to dost motivační. Super nápad!

rosalline
21. únor 2016

@aniaaa...no tak super...tak já tam jako první dám svá data.....a budu doufat, že i vy přispějete svými...:o))...momentík

rosalline
21. únor 2016
rosalline
21. únor 2016

@aniaaa tak jsme dvě..:o), co jsme daly hlavu na špalek..:o))))))

jirikova
21. únor 2016

Ráda se přidám holky, jdu měřit 🙂

rosalline
21. únor 2016

@jirikova skvěle!!!! a kdo 28. bude mít nejlepší výsledky....dostane dovolenou na Kanárech ..... vtip!..:o)....ale motivace by to byla super, že?..o)

glorfindel
21. únor 2016

Ahoj, muzu se k vam pridat? Rada bych zhubla 15 kilo, problem je u me hlavne dokopat se ke sportu a nepravidelne jidlo

rosalline
21. únor 2016

@glorfindel jasný, právě začínáme, takže jsi tu v pravý čas. Jestli se nedokopeš, my tě dokopeme. Znáš Jillian nebo Shaun Thomas? stačí 20-25 min. denně..:o))) Míry do zprávy, please..:o)

glorfindel
21. únor 2016

@rosalline miry dodam vecer, ted nejsem znovu. S Jillian uz jsem parkrat cvicila, ale vzdycky to vzdam :-/ ale ted nechci. Nemam moc rada 30days shred, tak cvicim Banish fat, boost metabolism. Je to narocnejsi, delsi, ale cviky mi sedi, a vim, ze jsem fyzicky schopna to dat, nemam se na co vymlouvat

glorfindel
21. únor 2016

@rosalline chtela jsem rict nejsem doma :D

rosalline
21. únor 2016

@glorfindel já dnes jdu na 3. level a pak bych ráda toho šóna..:o)...to, co píšeš ty, vůbec neznám....jdu googlit..:o)...já vás takhle vyzývám...protože je třeba mít podporu...vždycky po dvou měsících to vzdám......a vrátím zpět ke své původní váze...nyní už taky nechci...chci to vydržet...

rosalline
21. únor 2016

@glorfindel...uf...tak to je na 55 minut....tak až trochu získám fyzičku....zatím padám na pusu po 20 minutách..:o)

kacenka1111
21. únor 2016

Ahoj, muzu se taky pridat? Puvodni vaha 59kg pri vysce 160cm. Po dvou detech a 4 letech mam 83kg. Jill na me skvele funguje, ovsem pak jsem znovu otehotnela. Takze znovu a definitivne. Mam bzl a abkm dietu, mam rada zdrava jidla, ovsem rafa zaprasim slanym jidlem. Problem je nedostatek casu, to mame asi vsechny a taky nepravidelnost stravovani. Takze zdrave, ale velmi nepravidelne a taky pozdni vecere. Mam problem sestavit si jidelnicek. Pichla bych ho na lednicku, kdybych mela co 🙂 Cetla jsem tu meco o mirach, merite se na startu?

rosalline
21. únor 2016

@kacenka1111 kačí, zdravím...zapíšu tě také.....můžeš se i změřit...někdy je lepší sledovat cm než váhu....jak budeš chtít.......měříme se dnes..:o))))) dnes je staart startů!...psala tady marcela, že si dělá domácí krabičky...viděla jsem část....vypadá to dobře......dnes jsem ale obědvala řízek..:o(...nicméně je to prokrok, protože před dvěma měsíci bych jich snědla tři..:o)))

rosalline
21. únor 2016

@kacenka1111 těch 59kg je i nyní tvůj cíl?

merope
21. únor 2016

Ahoj, potřebovala bych před dalším IVF shodit aspoň to, co jsem nabrala za poslední dva pokusy. Ale víc jak 20 kg by taky neškodilo. Když jsem měla o 15 míň, tak se mi fakt líp chodilo, běhalo, všechno. Teď jsem navíc pořád unavená a myslím, že to bude z toho. Je tu jaro, to se mi vždy hubne líp (jen musím přestat kašlat).

evulina77
21. únor 2016

@rosalline taky se bych se ráda přidala a i veřejně, snad to pomůže 😀 . Po druhém dítěti jsem se dostala na 68 kg a pak neplánovaně otětněla. Teď mám "krásných 80" a ty se nehnou a hlavně se mi nic nechce, cvičení ani dieta. Cvičit jsem začínala v posledním roce asi 3x, ale nevydržela. Takže dneska začínám znovu a třeba mi to s váma půjde líp... Právě jsem docvičila a před tím jsem se pěkně poměřila, můj cíl 65 kg

rosalline
21. únor 2016

@merope tak se k nám taky přidáš? stačí se zvážit, změřit.....

rosalline
21. únor 2016

@evulina77 pošleš mi své míry do zprávy....dám je do tabulky.....nebudeme držet dietu....budeme jen jíst střídmě a zdravěji...vynecháme brambůrky a čokolády..... taky věřím, že společně to půjde lépe.... protože já včera měla krizi....a myslela jsem, že se na cvičení vykašlu...ale pak jsem se tady o tom začala bavit...a zase mě to vyprovokovalo.......jeden profi trenér řekl...najděte se spouštěč.....ten spouštěč může být cokoli, třeba i to, že si obujete tenisky.....takže já , jakmile si obuji tenisky....tak jdu cvičit..:o)

shine2015
21. únor 2016

Holky ja cvicim od utery...92kg startovacich....dietu nedrzim. Nemam na to se udrzet. Jim vsechno... A i budu. Kojim....Cil je 65kg