Hubnutí pro holky, které chtějí shodit aspoň 20 kg

ratatooy
5. dub 2014

Ahoj,sice je tu halda diskuzí pro hubňulky ale.....malokdy narazím na nekoho kdo chce zhubnout aspon 20..30kg i víc,,většina chce z 50kg hubnout na 48kg 😅 proto zakládám novou diskuzi aby jsme se mhly mi velké holky podpořit a poradit,ja osobně mám skušeností plno,po prvním ditěti sem shodila 12kg,upozornuju že to nebyli těhoteská kila po těhu mi nikdy nezustalo ani deko,a ted se do toho pouštím znovu po druhem těhotenství.takže hubnutí a sportu zdar 🙂

sarkad2856
5. čer 2014

@ratatooy Ahoj,tak to jsme na tom skoro stejně 😀 jen trochu se brzdím v tom jídle no ale to je taky nic moc , chce to i ten pohyb

maia74
5. čer 2014

@pepibubu proč by to bylo k smíchu??? Bylo by hezké se ráno vzbudit a mít to dole, ale nahoru to taky nešlo ze dne na den.... Já jsem zhubla za cca 3-4 měsíce 16 kg a kdybych neotěhotněla, možná bych dosáhla své vysněné váhy.... Chce to trpělivost

ratatooy
autor
5. čer 2014

@jennifer joo tak T25 je na em moc to nedávám

jennifer
6. čer 2014

@ratatooy já už jsem si na něho zvykla, ale první 5 dní mě všechno bolelo, zlatá jill, hlavně teda lýtka, ty mě zabijeli, jsem si připadala jak na začátku s jill, jsem myslela že umřu a ted dobrý, dneska mě to taky čeká, ale až večer, ted v tom vedru bych umřela.

opifka
6. čer 2014

Já se nemůžu dočkat, až začnu taky. Když jsem otěhotněla, byla jsem rozběhlá v hubnutí a dostala jsem se na velikost 40, což u mě byl nehorázný úspěch. Rok a půl jsem se dusila, abych shodila a teď to mám všechno zpátky 🙂

Asi ze všeho nejvíc mi pomohl pohyb. Neměla jsem žádnou přísnou dietu, jedla jsem, co jsem chtěla, ale základem bylo se hýbat. Dvakrát týdně jsem chodila na fitbox a jak jsem začala ztrácet gramy, změnilo se mi i pomyšlení na jídlo. Fakt je, že váhový rozdíl tam až tak velký nebyl, protože díky boxu jsem sice ztratila tuk, ale nabrala i svaly...a ty jsou těžší 🙂 Ale na oblečení to bylo sakra znát, že mi ubývají centimetry. Dost cviků si ještě pamatuju, dají se dobře cvičit doma, takže chci začít co nejdříve po porodu, nejlépe obden/denně. Je mi jasný, že první týdny budu chcípat...ale za tu námahu to pak bude stát 🙂

ratatooy
autor
8. čer 2014

@opifka ale je to divný co že ykdyž cm ubývají tk vaha zustavá,leč už mi to hlava nebere protože takhle by sme zachvilku mely vel 40 ale 100kg nebo dovedete si představit takovou modelku která je hubená a jak vleze na váhu tak se to otočí na trojciferny čislo😀

jennifer
8. čer 2014

@ratatooy mě třeba váha taky občas stála, nebo jsem nabrala a centimetry šli dolů, to bylo svalama ale pak samozřejmě se to zas rozběhlo a šla i váha dolů. když jsem začala cvičit, tak mi šli centimetry dolů a nabrala jsem za 14 dní 1,5 kg,a pak to teda šlo dolů.

jennifer
8. čer 2014

holky jinak aby jste neřekli, že jenom kecám a nic nedělám 😀 tak přikládám fotečku, je z lonského léta, važila jsem stejně jako když jsem v únoru začínala a ted fotka z pátku, tak snad tam rozdíl je. ale ještě mám toho hodně před sebou.

fretecka
16. čer 2014

ahojky,ráda bych se přidala,já už mám od porodu 52kg dole,ale stále bych alespon těch 15kg chtěla.jinak od porodu je to 15m,začala jsemmakat 23.7.2013 ze 123kg k dnešku mám 81,5kg chtěla jsem do srpma na 75 ale to asi už nezvládnu.

fretecka
16. čer 2014

jinak má srovnávací

zvirka
19. čer 2014

@fretecka Ahoj, dívala jsem se na Tvoje album a jsi skvělá!!!! 😎
Hodně mě motivuje, že to jde i jen se cvičením, s jídlem mám problémy...

A už se těším na fotky ze svatby 🙂

jennifer
20. čer 2014

@fretecka ahoj kamarádka mi před časem ukazovala tvoje album, a musím říct, že jsi skvělá, že jsi to dokázala, nechápu jak jsi to zvládla. jsi prostě šikulka.
já se těším jak se dohrabu aspoň ke 20 a pak zas ještě 15 kg a bude to fajn.

selverin
20. čer 2014

ahoj, můžu se k vám holky přidat? 🙂 před těhu jsem byla celý život vižle a v těhu pak přibrala 28 kilo ☹ dle váhy mi pořád chybí shodit 8 kilo, ale pocitově jak se vidím by to chtělo určitě těch 10...jenže jsem se nějak zasekla... když jsem cvičila na orbitreku tak jsem ještě 2 kila přibrala, tak jsem si teď upravila jídelníček asi před týdnem... ale nějak nevím nevím, už tomu přestávám věřit pomalu ☹

ratatooy
autor
20. čer 2014

@fretecka tyyy brdo to je hustýý je z tebe kočka

ratatooy
autor
20. čer 2014

@selverin a jak vypadá tvuj jidelniček?když začneš na orbitreku klidne přibrat mužeš jde o svaly ale zároven jsi mohla shodit 2kg tuku

selverin
20. čer 2014

@ratatooy no místo pečiva na snídani a večeři jím např. Knackebroty 3ks k tomu cottage a krůtí šunku nebo eidam, na svačinu pak ovoce nebo zeleninu nebo jogurt, na oběd jen libové maso (brambory, rýže) bramborový guláš a tak, pak zase svačinka jako před tím a večeře jako snídaně.. nic smaženého a piju jenom vodu, vyjímečně si dám po ránu někdy čaj s cukrem, jinak žádné sladkosti.... no já si ani vzhledově nepřišla, že se něco změnilo u mne po tom cvičení s orbitrekem... ani na kila lepší ani pocitově... musím si koupit krejčovský metr a budu asi měřit 🙂 jinak nachodím týdně s kočárkem a se psem tak cca 20 km a začala jsem 3x denně po 10ti minutých doma trošku pocvičit na stepperu, ale to jen, abych trošku vytvarovala nohy a zadek, vím, že tím nezhubnu, protože to je krátký interval, ale to jen proto, že ten stepper má velkou zátěž a nejde to tam regulovat, kdybych na něm cvičila déle, tak mi porostou svaly.... myslíš, že ty knackebroty jsou lepší než bílé pečivo? mě to chutná naštěstí, kupuju WASA classic, ale nejsem si jistá ohledně těch sacharidů teda ☹

jennifer
20. čer 2014

@selverin já si vařím podle krabičkový diety a tam právě je, že bud cereální kaiserka, rohlík, nebo 2*toustový celozrnný či tmavý chleba nebo 3 knacketbroty. rozhodně lepší než bílý pečivo, to už jsem neměla 4 měsíce.

a určitě je dobrý se měřit, mně kolikrát stála váha a šli cm dolů nebo naopak.

selverin
20. čer 2014

@jennifer naši si krabičky objednávají 🙂 já jsem bohužel v jídle nimra a pro mě by to byly vyhozené peníze, protože moc takové jídla jako kedlubny, ředkvičky, špenát a brokolici nejím...ale naši jsou telata, protože to, co se jim povede shodit přes týden (mají krabičky od pondělí do pátku) tak pak zase naberou o víkendu a takhle se jim to daří už asi 2 roky 😀 občas, když ty víkendy jedí správně, tak musím uznat, že vypadají hodně dobře po pár týdnech 🙂 jo, tak to jsem ráda, že je to pořád lepší než bílé pečivo 🙂 já měla strach, že mi to nebude chutnat, ale ty knackebroty jsou jak nějaké krekry 😀 a už mám ten krejčovský metr, tak budu od zítra měřit 🙂

ratatooy
autor
20. čer 2014

@selverin no ja teda bych se pečiv nebála ale 3 knackenbroty obsahují hrozně malo sacharidů 3 plátky maji kolem 20g dohromady a z toho bude sacharidů tak ty jo sotva 4g což je nic tělo na den spotřebuje při hubnutí aspon 190g sacharidů,a mužeš nehubnout kvuli tomu že máš jidla malo

ratatooy
autor
20. čer 2014

@jennifer ahoj normálně světe div se po týdnu co sem začala s jill ripped mám za tyden kilo dole a to mi váha stála už dva roky snad

selverin
20. čer 2014

@ratatooy ještě nevím, jak to jde s tím jídlem 🙂 jídelníček jsem si upravila minulé pondělí a takhle by se mělo prý hubnout půl kila týdně...ale nevážím se, páč mám strach a půl kila nejde ani pořádně poměřit, když vážím každé ráno jinak, dle toho kolik jsem toho v noci vypila a jestli jsem už byla na velké a já nevím, co všechno 😀 jinak já jsem hodně bramborová - a je těch sacharidů a taky denně spořádám pár kousků ovoce... no uvidím, jak to půjde, jestli se po měsíci nic moc nehne, tak ty sacharidy pořeším, tak jak říkáš 🙂 děkuji za radu, určitě se na to mrknu

jennifer
20. čer 2014

@selverin já si to právě vařím podle kuchařky protože á zase třeba jím jenom kuřecí maso a ještě ryby, takže bych taky asi umřela hladem, takže si to sestavím podle sebe a mám jídlo který mi vyhovuje.

furka
20. čer 2014

@fretecka Super sluší, nic nehubni 🙂)) Já budu potřebovat taky, jsem v 6 měsíci a už mam nahoře cca 20kg :-/

jennifer
20. čer 2014

@ratatooy tak to je super, moc gratuluju.

selverin
20. čer 2014

@ratatooy jéé, neposlala bys mi prosím odkaz na video, dle kterého cvičíš? já už o tom uvažuju dlouho, ale na youtube je tolik videí, že než jsem se něčím prokousala a študovala, co je vhodné pro začátečníky, tak mě přešla chuť 🙂 a cvičíš přesně ten čas, co je to video? někde bylo totiž 27 min, někde 45... tak já pak nevím, jestli se to nemá cvičit třeba 2x po sobě 🙂

selverin
20. čer 2014

@jennifer no to je přesně ono, já jím taky jen bílé maso... teda jako nevadí mi zas až tak vepřové atd, ale doma si ho neudělám, v době, kdy jsem byla hubená, jsem si ráda zase dala třeba McDonalda a nějakého toho hambáče, no teď si o tom můžu nechat zdát 😀 jako zeleninu jakž takž jím, ale bohužel hodně toho nemusím a co jsem viděla, co naši mají v těch jídelkách, tak bych většinou snědla ani ne půlku toho a už tak to jsou pidi porcičky 🙂 no ale vidíš? to mě nenapadlo si to vařit dle kuchařky sama 🙂 podle které přesně vaříš? bych se na to podívala 🙂

ratatooy
autor
20. čer 2014

@selverin cvičím momentálně ripped in 30 jsou 4 levely po týdnu jeden level se cvičí 5-6dní za sebou pak 1-2dny volna jak chceš si to nastavíš cvičím cele video toto je tech 27min a dá se to zvládnout v pohodě poštu ti odkaz z youtubka

ratatooy
autor
20. čer 2014

@selverin tak tady jsou všechny 4 tydny pokupě a kdyby jsi chtela radu jak stahovat z youtube tak za www. napišeš ss takže to bude třeba www.ssrippedin30wekk1 a jak se ti to otevře tak si tam mužeš zvolit jak stáhnout stahuju většinou to mp3 nebo GP3

https://www.youtube.com/watch?v=sMuzqMjf934
ratatooy
autor
20. čer 2014

@selverin já jsem si hrzně zamilovala vepřovou panenku jinak taky jim furt kuřeci prsa ale už mi to leze i ušima a dokonce ta panenka je kaloricky stejna jak to kuřecí

selverin
20. čer 2014

@ratatooy moc moc děkuji 🙂 mrknu na to a zítra vyzkouším, jestli něco zvládnu 😀 a joo, vepřová panenka je dobrá, ta chutná i mně 🙂 jinak na tom kuřecím a rybách hodně experimentuji s kořením, takže mám pocit, že jím pokaždé něco jiného 😀 i když mi už jednou málem bouchla huba 😀