Hubnutí s Hot Shapers, máte tento pás odzkoušený?

nerreidda
5. bře 2015

Chtěla jsem zjistit, jestli už má některá z vás tento pás odzkoušený, jestli s ním jde hubnutí rychleji,podle čeho vybrat velikost,jestli do něho vůbec investovat a tak podobně 🙂 díky za postřehy 🙂

nerreidda
autor
5. bře 2015

nikdoo nemá žádnou zkušenost? 😕

halibeli1
5. bře 2015

zatím ho odzkoušený nemám, ale dnes mi dorazil domů, objednala jsem velikost M, kterou běžně nosím, a zdá se mi velký. Naopal legíny stejná velikost jsou mi spíš malé. Každopádně dost smrdí, musím to co nejdříve vyprat. Pak je začnu nosit.

espada
6. bře 2015

Vyhozené peníze. Jen ztrácíš pocením vodu ne tuk. Když v tom budeš každý den chodit několik km nebo běhat, tak zhubneš, ale kalhotama to nebude. Holky, pochopte, že bez správné stravy a pohybu nezhubnete.

nerreidda
autor
6. bře 2015

@espada já chápu, že to není na samotné hubnutí...není mi 15 🙂 jen jsem chtěla něco, co mi při cvičení pomůže 😉

espada
6. bře 2015

@nerreidda No jo. Jenže ono to nepomůže 😒

hollybelly
6. bře 2015

pocením se ztrácí z těla jen voda, takže na chvíli opticky zeštíhlí, než se zase "zaleješ" vodou.... :D jinak pomoci to může, ale jen pokud budeš cvičit, tak si myslím, že když tě ten pás zahřeje, tak rychleji začneš spalovat, ale sezením s tím na gauči nikdy nikdo prostě neshodí 🙂 já si upravila jídelníček a od ledna mám dole 10 kg.. ještě dám posledních 5 a pak začnu zpevňovat... 🙂 za tohle bych neutrácela...

lutinka
9. bře 2016

Urcite pomahaji.. Neni to o tom ze vypotite vodu.. Ta je k nicemu.. Ale vsimnete si ze kdyz cvicite tak problematicke partie..predevsim boky stehna a zadek jsou studene... Pri noseni techto nebo podobnych kalhot se partie zahrivaji lepe a tim i lepe prokrvuji a spaluji tuky.. Ja je mam i s pasem a trickem a super... Ale nemuzete cekat ze si v nich lehnete k televizi a budete hubnout to fakt ne :D navic me zbavily celulitidy... Na oko je pryc a na omak jen malo zustala.. Takze za me je to urcite super pomocnik.. Urcite poznate rozdil mezi cvicenim s nima a bez nich

gnozka
21. bře 2016

@lutinka chtela jsem se zeptat a musi se jednat o intenzivní cviceni ? A nebo treba rychlejší chůze pri procházce nebo domácí úklid velkého domu . Nemam moc cas na cviceni :/

petronelle
1. dub 2016

Hubnutí pomocí tepla a pocení je ten největší zakořeněný mýtus... Podobně jak když si někdo myslí, že saunováním se rozpouští tuky. Kravina... 😉

adellina1145
20. bře 2017

@lutinka , prosim ta, možeš poradiť, kde si ich kúpila ?
Dakujem ! 🙂

mila7
6. zář 2017

Ahoj ženy, nevím jak u vás ale tento pás mi vůbec nepomohl. Velikost mi neseděla, pás se mi věčně shrnoval a ještě to tak divně smrdělo 😅 Pak mi ale kamarádka doporučila vyloženě korzet na hubnutí. Velikost seděla perfektně - korzet má 3 velikosti zapínání takže zapnete tak jak je potřeba. Korzet stahuje jak blázen ale zároveň se v něm dá normálně dýchat. Nosila jsem ho hlavně na procházky se psem, občas do práce, hodně při úklidu domácnosti a jsem nad míru spokojená. Používám již druhým měsícem a už mám 6kg dole👏 Kamarádce jsem opravdu vděčná a proto předávám dál. Korzet na hubnutí jsem koupila tady: modnihit.cz/domu/korzet-na-hubnuti-cerny.html Moc držím palce při hubnutí, napište jak korzet pomohl vám, jsem zvědavá na reakce 🙂

sisinkaj
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivetahruba
10. únor 2020

Jestli chcete zhubnout, tak mám osvědčenou metodu, hubnu s tím teď necelý týden a mám dole 2 kila a centimetry jdou taky dolů 🙂