Hubnutí v Naturhouse, máte zkušenost?

tina1506
8. bře 2013

máte někdo zkušenosti s hubnutím v Naturhouse? Příští týden jsem objednaná na první konzultaci...

andrejka3741
23. led 2016

Ještě dodám. Začala jsem se více zajímat o zdravý životní styl, cvičení, zdravé potraviny, vaření. Když člověk chce, zdravým způsobem zhubne i bez Naturhausu.

wejuneninecka
24. led 2016

Přesně si to myslim taky ze to jde i bez tech jejich drahych doplnku. Ja mam jidelnicek i s prilohama, jeste kojim tak to mam jinak. V utery jdu na kontrolu ale pokud si budu muset neco koupit tak koncim.

marsy13
24. led 2016

Ahoj devcata,je to kazdyho vec v co verite ja vam to neberu ale ja jsem za svuj zivot verila vtolik diet i jsem chodila k dietologovi a u toho jsem neshodila ani kilo s kazdou dietou jsem shodila a opet nabrala i nejake kilo navic,bude mi 50 a az ted jsem spokojena je fakt ze naturhause nezabira 100℅ na vsechny vy jste jeste urcite mlade a svou cestu k idealni postave si najdete tak holky drzim palce marsy

zdrivana
7. únor 2016

Ahojte, začala jsem do naturhousu chodit 15.1.2016 a zatím jsem mile překvapená. Je pravda, že je to dost drahé, ale co v dnešní době není ? Vždy jsem rada sportovala a jedla co mám, ale nic mi nepomáhalo až toto. Občas poruším nebo zapomenu, ale mám dole 1,6 kg a 4 cm z břicha a po 2 cm z pasu a boků a jsem šťastná a napjatá zároveň, protože zítra jdu zase na kontrolu, tak uvidíme, jestli to není ještě víc. Chodím na kontrolu každý týden, překvapuje mě že vy ne a jídelníček je stejný pro všechny, ale se mnou to ještě poradkyně probere, vyškrtá co nejím a dopisuje, čím to můžu nahradit. Takový je zatím můj názor na toto téma. Mějte pohodovou neděli 🙂

wejuneninecka
7. únor 2016

Tak ja mam po 4 tydnech dole 4, 5kg. Neberu zadne doplnky; rano snidam ovofit a ne tvaroh, zadne tousty ani susenky. Normalne si dam bebe, ve zdrave vyzive probioticke tycinky za 20kc a ne jejich za 40. I marmeladu bez cukru za 40kc ta jejich je za 120kc. Takze staci si opravdu procist par clanku a vice se o to zajimat a jde to stejne ;)

marsy13
7. únor 2016

Ahoj jak uz jsem psala je to opravdu kazdyho vec

marsy13
7. únor 2016

@zdrivana ahoj jsem rada ze vam to jde stejne tak pekne jako me.Ja chodim na kontrolu kazdych 14dni protoze to nema v miste bydliste a musim dojizdet jdu ve ctvrtek zase na kontrolu.Byla jsrem na mereni a na vazeni 28.ledna mela jsem dole9,10kg a 19cm pas boky a stehna a to v mem hubnoucim case jsem mela vanoce.Jak uz jsem psala zacla jsem 28.listopadu citim se skvele no a tak vam drzim palce at jste spokojena.

miranda77
8. únor 2016

@andrejka3741 souhlas. Raději běžte k nějakému normálnímu poradci. Proměří, poradí, doporučí běžné dietní potraviny ...

marska88
21. únor 2016

@tamara79
Ahoj, můžu tě poprosit o pár vychytávek, zatim se mi hubnutí moc nedaří. Díky M.

zuzino
20. bře 2016

@tamara79
Ahoj, prosim posles me nejake ty vychytavky o tom jidelnicku, jak jsi psala v dobach kdy jsi hubla u NH? Dekuju

zuzino
20. bře 2016

@zdrivana
Ahoj, jak se dari ted s naturhouse dietou, delas pokroky? Ja se tam chystam, predem diky za info

zdrivana
7. dub 2016

@marsy13 Ahoj, jak jde hubnutí, já jsem teď hodně porušovala, ale pořád jdou centimetry a kila dolů. Teď mám 4.4 kg, dole z pasu mám 7 cm, břicho 9 cm a boky taky 7 cm

zdrivana
7. dub 2016

@zuzino už jsem psala víš, teď dost porušuji, ale kila a centimetry jdou dolů. Teď se zase začínám hlídat, tak doufám, že to spadne víc ;) a co ty, už si byla, teprve půjdeš nebo si to vzdala po přečtení příspěvků ?

palosek
5. črc 2016

Ahoj Do Naturhouse jsem začala loni doprovázet manžela. Nakupilo se mu tolik zdravotních problémů,a lékaři ho posílali od jednoho k druhému a muži bylo čím dál hůř. Na me rýpáni,ze musízhubnout a upravit stravu nikdy nedal. Já se snažímzzdravě vařit,aleon se ladoval i mezitim a hhlavně sladké...a pivečko 😝 Tak jsem ho do NH objednala. Můj dojem? Míli,vstricni lidé. Prve proběhlo měření,anamnéza... Sestavwni jídelníčku s vyrazenim potravin,které zhoršovaly jeho zdr.stav. Doporučení jejich pripravku. Pořádně drahých. Ale vzali jsme.... Muž nad sebou potřebuje kontrolu, nejlip někoho cizího. Váha šla dolu, z pul roku 15kg.vysledovali jsme na obalech složení, a u nich výrobky nekupovali,jen muž docházel na převážení. Nikdo mu nic nenutil. Když je slušnéoodmítnete, nic se neděje. Jenžepak ppřišel stres a muž tam prestal chodit a nabral 12 kke zpět. Ted tam před mesicem začalchodit sam od sebe. Vratily se mu zzdráv.potíže. Ma dole 3kg. Je to fakt o jídle....a o pohybu....ale někdo to bez téhle kontroly nezvládne 😔 Ma limit 1000,- měsíčně, kupuje tam hlavně ty jejich čaje,chutnají mu. Když vydrží dodržovat stravu...zhubné i bez nich. 😉

hauckovalucie
19. srp 2016

@wejuneninecka dobry den,taky kojim,mohla by jste mi prosim poslat na mail vas jidelnicek s prilohama? Dekuju

bartmeggy
20. zář 2016

@tina1506

Já chodím pravidelně jednou týdně od 26.5.2016 a můj výsledek je 15 kg dole, 15 cm z břicha, 15 ze zadku...sice něco platím za doplňky stravy, ale zase ušetřím za nákup potravin, protože strava je složena hodně ze zeleniny,ovoce,tvarohu,kefíru...což jsou nízko nákladové potraviny...jsem ze svých výsledků nadšená já i mé okolí, které mě sleduje a někteří už nepoznávají..
Takže za mě, jděte do toho !

p.e.t.u.l.k.a
20. led 2017

Ahojte holky , může se to i při kojení ?

pavlinka26
9. únor 2017

@tina1506
Mohla bych vedet vice o te vasi metode hubnuti ? 😊

bartmeggy
9. únor 2017

Je to hlavně o úplné změně jídelníčku...mi to funguje, protože žiju a bydlím sama a tím pádem, kupuju si jen potraviny, které mohu...nejím vůbec pečivo a přílohy jsou nahrazeny velkým množstvím zeleniny a vlákninou
určitě vám nebudu vypisovat, co konkrétně jím, protože jídelníček je mi sestavován na míru, podle mé typologie, věku, zaměstnání atd..
myslím si, že každé tělo reaguje jinak a já nejsem výživový poradce...od mého posledního příspěvku mám dole další 3 kg a v pase a z boků celkem 19 cm úbytek.
Je pravda, že za doplňky stravy každý týden nechám v NH 300-500 Kč, ale výsledek mi zatím za to stojí

evic123452
13. únor 2017

@dolda Zdravím a neposlala by jsi mi pár jídelníčků? 🙂

dolda
14. únor 2017

@bartmeggy no to jste mě rozesmála s tím jídelníčkem na míru, když myslíte 😀DD
@evic123452 jak už jsem psala jídelnícky jsem dávno vyhodila.

ekarafiatovaa
29. kvě 2017

@dolda mohla poprosit o jídelníček???Děkuji

pexik04
9. črc 2017

Ahoj neni tu nekdo kdo by mel jeste doma jidelnicky a podelil se o ne? 😊

skalara2
14. zář 2017

Zdravím,
chtěla bych se taky někde podělit o svůj zážitek v Naturhouse. Začala jsem tam chodit 11. července v Brně. Ze začátku jsem měla radost, že to zabíralo. Stálo to dost peněz, ale řekla jsem si že těch 15 kg vydržím a zhubnu s nimi... Pak ale po 8 kg co jsem shodila, jsem došla na kontrolu a nezhubla jsem nic. Prý jsem zhubla 400 g na tuku ale nabrala to zpět na zadržované vodě. Po čtrnácti dnech trápení jejich jídelníčků, kterému říkali nárazová dieta, která mi nedělala příliš dobře a tak. Stálo mě to těch čtrnáct dní 1200 kč a vy nezhubnete nic tak mě to donutilo se zajímat. Paní mi nebyla schopná vysvětlit proč jsem nezhubla. Pila jsem výtažek který mi prostě nechutnal z nějakého artyčoku který by měl pomáhat hubnout a nic.. Samozřejmě mám do toho minimálně 4 krát týdně pohyb. Tak mě to zklamalo koupila jsem jejich přípravky naposledy. Přestala jsem je užívat nejím pečivo občas si na chuť i dám pečivo. Přílohy jím taky. Nejím je každý den ale klidně si je dám. Zmenšila jsem porce jím když prostě začínám mít hlad. Vypustila jsem jejich přípravky, které nemají ani složení kolik mají tuku a sacharidu v sobě. Vláknina mi přijde dost sladká. A cvičím, dodržuji pitný režim, jím dost zeleniny, dám si pečivo v malé míře nebo přílohy. A zhubla jsem 3 kg vlastním stravováním. Zašla jsem si za lékařem nechala si napsat doporučení na obezitologii v Brně u sv. Anny. Hubnu teď i sama... Samozřejmě jsem objednaná na 13. října, nechám si její rady oni mě zkontrolují vezmou krev a všechno a doporučí jak pokračovat. Každopádně vím, že do naturhouse už ani nepáchnu. První týden jsem platila 1600, druhý týden taky 1600 a po čtrnácti dnech zase 1200 Kč. Nikdy jsem se nedostala pod 1000 a to jsem tam chodila dva měsíce za to bych mohla mít hromadu jiných věcí. Nehledě na to že mají na internetu že proběhne školení a pak si můžete založit vlastní naturhouse. Tak to už mě odradilo také.

vovrba
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katerina_m
1. led 2019

Zdravím schanela jsem tady na stránkách ještě aktivní diskuzi, ale nikdo NH už neprobírá. Chodím tam něco málo přes 2 měsíce a už mám dole prez 8 kg. Měsíčně platím max. 3000 Kč to jsem dala poradkyni jako strop. Zítra jdu na vážení a mám strach jak se projevili vánoce a silvestr.
Pokud teď také hubněte s NH budu ráda když budeme hubnout a podporovat se spolu.