Hubnutí v Naturhouse, máte zkušenost?

tina1506
8. bře 2013

máte někdo zkušenosti s hubnutím v Naturhouse? Příští týden jsem objednaná na první konzultaci...

fanousekmuzik
21. únor 2014

@luisianna Jé koukám že je to staré tak asi nic

fanousekmuzik
21. únor 2014

@luisianna Ahoj já bych se také přidala 🙂
@luisianna Jé je to starý tak asi nic

ububka
2. bře 2014

Zdravím a jsem ráda, že mám stejné zkušenosti. Poradcii(nejsou to lékaři) jsou milí, trpělví a mají pro Vás pochopení. To vše "zdarma"-zaplatíte jim to koupí jimi předepsaných produktů- a jak to tu již někdo napsal-je to docela pálka. Já jsem si jen tak spočítala, že bud-li pod jejich vedením hubnout čtyi kg měsíčně a za produkty za to při čtyřech návštěvách zaplatím kolem 3 500 - 4 000Kč, tak mne 1kg zhubnutí přijde na 1 000Kč. Trochu drahá sranda,
Opravdu dobré zkuenosti mám se s klubem STOB-je to na 3měsíce, dochází se tam jednou týdně, celá skupina-poradenství, vážení, zkušenosti a cvičení. Tuším, že to celé vyjde na 1 500Kč.
Obdobný je klub DIANA.
Jen tak jsem dnes napsala do N.House dotaz, zda k nim mohu chodit na konzultace, aniž bych si kupovala jejich produkty.
Tak jsem zvědavá, co oni na to.
Další věcí, která mi na jejich metodě vadí je to, že jídelníček je založen na středomořské stravěne že by mi nechutnala, ale nepřijde mi to pro nás stedoevropany moc vhodné-je vidět, že zakladatelem je Španěl a i produkty jsou španělské.
Taky je pravda, že jídelníčky nejsou příliš profesionální ( na celý týden dostanete jeden list s tím, že k snídani si vyberete každý den z několika surovin, které si sama zkombinujete a už vůbec to není zcela šité na míru zrovna Vám.
Jako příklad oběda v odlehčujím dnu: květákový krém s rybou. Už když jsem to četla věděla jsem, že se nebudu na oběd těšit- a to asi není dobře.
Držím palce všem Vám, které se pustíte do boje s přebytečnými kily. UBUBKA

sklenicka24
2. dub 2014

ahojky, já jsem se také na to se sestrou dala, upřímně musím říct, že je to pálka, minulý týden jsme začli a už jsem tam nechala 2 tis. Upřímně, asi se na to vy....u. Ty jo, když si říkám, co jsem za to mohla mít...tak si rvu vlasy. Sestra už oběhla lékárnu a sháníme různé náhražky za ty jejich cenové bomby. Snad se nám to podaří. Chtěla bych se zeptat, zda-li bych mohla poprosit o jídelníčky, o kterých tady nějaká paní psala, že je má, děkuji moc

suzanna123
2. dub 2014

@sklenicka24 já teda s NH zkušenost nemám, ale vlákninu seženete snad v každé zdravé výživě. A co se diety týče, za mě rozhodně doporučuji omezit uhlovodany - vynechat přílohy (nahradit zeleninou) a pečivo. A samozřejmě sladkosti, brambůrky atd. U mě to vždycky zabralo a ani jsem neměla pocit, že strádám (akorát pečivo mi trochu chybělo 🙂 )

sklenicka24
2. dub 2014

@suzanna123 také si myslím, přesně toto co píšete, dodržuji už týden, mám dole 1 kg, což mi přijde super, ale jak taky psali ostatní holky, tak mi pořád říkají, jak šíleně jsem zavodněná. ☹

suzanna123
2. dub 2014

@sklenicka24 tak si hoď do googlu "odvodňovací diety" - určitě Ti to něco vyplivne

veru1808
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pt1981
17. dub 2014

ahojky, i já jsem se dala cca přede dvěma lety na hubnutí v NH. Zhubla jsem deset kilo a stálo mě to cca deset tisíc... Pak přišel celkový kolaps orgsnismu a já jsem musela zůstat rok na PN. Všechna kg byla během chvíle zpět a nejen to, mám i hromadu dalších navíc. Je to i má vina, nemohla jsem se hýbat, což je základ. Ale dneska vím, že tolik peněz bych už za jedno kilo dolů nedala!!! Teď čekám mimi, ale jak odnosím, porodím a odkojím, dám se do toho znovu, ale určitě si nebudu kupovat žádné berličky na podporu...

tejja
18. dub 2014

@tamara79 Ahoj jTami, můžu tě poprosit o ty vychytávky ? 🙂

51slunicko
24. dub 2014

@tejja ahoj můžeš mě napsat nějaké ty vychytávky?děkuji

eicul1985
24. dub 2014

Ahoj,
povím vám pár zkušeností z druhé strany. Pracuji jako výživová poradkyně...několik klientů ke mě přišlo po neúspěšném hubnutí z Naturehouse i Světa Zdraví. Přecpáni všemi možnými doplňky, lehčí o pár tisíců a i když třeba něco shodili, dobře, zdravě se stejně necítili. Kilča šla zpět nahotu, po dobrání doplňků. Hromadně za všechny mohu říct, že měli všichni zpomalený metabolismus, nikdo je totiž nenaučil správně jíst. Zařazovat nové a nové potraviny, vařit nové a nové recepty. Jak se správně hýbat a hlavně jak správně pít!!! Z mých několika letých zkušeností, lze hubnout i bez doplňků, dávat přednost kvalitě před kvantitou, hýbat se a poslouchat hlavně naše tělo 🙂
Lucie Kondice Pro

nejmilejsi
15. kvě 2014

@tamara79 Dobry den dnes jsem byla v natur hause poprve mohla by jste mi poradit nejake ino o tom dekuji

nejmilejsi
16. kvě 2014

@veronikalapackova dobry den mohla bych se zeptat tu vlakninu fibroki si davate za 3 hodiny po obede?

dafnemunova
19. črc 2014

NÁRAZOVÁ DIÉTA: SPAĽUJÚCA TUK S VODOVÝM MELÓNOM

________________________________________________________________
Raňajky:
hrnček kávy alebo kávy bez kofeínu s mliekom do 1,5 % tuku alebo zelený čaj alebo červený čaj alebo mlieko s obsahom tuku do 1,5%,
6 sušienok FIBROKI alebo 2 celozrnné tousty s nízkotučným tvarohom alebo varenou šunkou alebo šunkou z moriaka/morky.
___________________________________________________________________________
Desiata:
2 plátky vodového melónu.
___________________________________________________________________________
Obed:
3-4 plátky vodového melónu,
SLIMBEL SYSTEM puding, SLIMBEL SYSTEM koktejl, REDUNAT HIPER-PRO alebo polievka REDUNAT (uvarená v 250ml vody), do polievky možno dodať vajce na tvrdo,
nízkotučný jogurt alebo kefír alebo cmar s 2 polievkovými lyžicami REDUNAT FIBRA.
___________________________________________________________________________
Olovrant:
2 plátky vodového melónu.
___________________________________________________________________________
Večera:
3-4 plátky vodového melónu,
SLIMBEL SYSTEM puding, SLIMBEL SYSTEM koktejl, REDUNAT HIPER-PRO alebo polievka REDUNAT (uvarená v 250ml vody), do polievky možno dodať vajce na tvrdo,
nízkotučný jogurt alebo kefír alebo cmar s 2 polievkovými lyžicami REDUNAT FIBRA.
___________________________________________________________________________

Nutričná analýza:

Energetická hodnota: 1187 Kcal, sacharidy: 44 %, bielkoviny: 31 %, tuky: 29 %, vláknina: 14,6 %.
2 polievkové lyžice (každá 10 g) preparátu REDUNAT FIBRA dodávajú organizmu 7 g vlákniny.

Poznámky:

Denne sa pripúšťa konzumácia max. 2 pol. lyžíc olivového oleja v pokrmoch.
Odporúča sa piť min. 1,5 - 2 litrov nesýtenej vody denne.

ssima
22. črc 2014

Přeji hezký den všem, koncem týdne jsem objednaná k první konzultaci v Naturhouse. Prošla jsem spoustu diskuzí a recenzí. Někdo je spokojený a jiný ne. Asi to tak je se vším.Způsobů "jak zhubnout" jsem již vyzkoušela docela dost. Trochu mě vyděsila cena produktů Naturhouse a přístup některých poradců. Proto se chci zeptat, jestli má někdo zkušenost s pobočkou Naturhouse v Hodoníně ? Nejsem na tom finančně nic moc a i když s nějakou investicí počítám, nemůžu si dovolit do hubnutí investovat tisíce Kč. Má vůbec smysl ze těchto okolností na konzultaci jít ?

janesafari
3. srp 2014

Tak já jdu ve čtvrtek na třetí konzultaci a sem zvědavá na převážení-taky mám 6 kg vody navíc a tuky v mínusu....Konzultace zdarma a doplnky si bud koupím nebo ne! Řekla sem na rovinu,že na to nemám na MD-kupovat produkty za tisíce měsíčně...A plánujem ještě jedno mimi,tak se chci jen dostat na svou původní váhu,at nezačínám těhu na nynější váze!!!
Potřebuju shodit 6 kg!!!!!!!!!!!!!! 😅
Co se týče přístupu-tak super skvělá paní...
A že sem zavodněná vidím i sama-dle příznaků těla 😉

ssima
5. srp 2014

Dobrý den všem přítomným, ve čtvrtek jdu na 3. konzultaci. Jsem velmi spokojená s přístupem paní dietoložky, hmotnost jde dolů, nemám hlad ani chutě. Pomáhá mi každotýdenní kontrola, více mě to motivuje k dodržení nastaveného stravovacího režimu. Ano, nějaké produkty jsem již koupila, ale jen to nejnutnější po domluvě s p. dietoložkou, nic mi nevnucuje ani mi netahá peněžku z kabelky. Po pročtení spousty diskuzí a příspěvků směřovaných proti metodě Naturhouse jsem se bála tam jít. Ale milé váhové spolubojovnice, nic není zadarmo. A všude něco zaplatíte, když ne poradenství dietologů, tak produkty a naopak. Nebudu házet špínu a nadávat na praktiky firmy, jejíž služby jsem sama vyhledala. Já se momentálně cítím líp (jak splaskávám) a v budoucnu se rozhodnu jak dlouho budu potřebovat a chtít služby Naturhause. Násilím mě k návštěvám přece nikdo nutit nebude.

markiburesova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari1458
3. zář 2014

@tamara79
Ahoj, mohla bys mi prosím poslat na e-mail pár vychytávek od NH? Předem moc děkuji! 🙂

bublina99
12. zář 2014

Do NH v Plzni Olympii jsem začala chodit asi před měsícem a půl. Za tu dobu mám 8 kg dole. Koupila jsem si produkty jen při první návštěvě. Poté přečetla pár recenzí a zkušeností jiných. Výrobky asi fungují, ale jsou předražené. Poté, co jsem si odmítla koupit čaj za cca 900 Kč mi dietoložka řekla, že mě musí vyřadit z programu. Takže poradenství je sice zdarma, ale pokud budete kupovat produkty.

gabcapatis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
daninana
1. říj 2014

@ssima pokud jseš připravena na každé návštěvě vysolit tisíc korun, tak proč ne. Když jsem to po 4. návštěvě odmítla, tak dietoložka dost ochladla a už mě nechtěla objednat. Že když nekupuji doplňky, tak se o mě nemůže starat zadarmo.

jolanca
1. říj 2014

@tamara79 prosím můžete mi napsat na email nějaké vychytávky na dietu od natur house chodím tam už 4týden a jen kilo dole moc děkují Mochová email Jolana.Kolkova@seznam.cz

kristynabathory
1. říj 2014

- přidávám se k daninana , při každé návštěvě nutily výrobky za stovky Kč a když jsem odmítla,nebyly na mě už vůbec příjemné(dietoložka+další dvě její posluhovačky)... vykašlala jsem se na ně a v životě bych tam nešla... jsem ráda,že jsem otěhotněla a nemusím hubnutí zatím řešit. Přeji pevné nervy a kila brzy dole 🙂

jolanca
18. říj 2014

@luisianna ahojky také bych se přidala 🙂
😉

sarrance
20. říj 2014

@tamara79 Prosím o zaslání vychytávek a předem moc děkuj

osasonka
3. lis 2014

Ahoj všichni. Do NH chodím od 13.10., mám téměř čtyři kila dole, voda i tuk. Finanční náklady na měsíc počítám cca 4.000,- Kč. Což je dost. Ale pravda, že jsem nikdy tolik kg, bez pořádné dřiny, neshodila. Jídelníčky, byť stejné, pro všechny, mi vyhovují. Jsem na MD, takže jsem jedla až večer, mám u jídla ráda klid, což s rok a půl starou 🙂)) treperendou nelze, takže jsem kynula a kynula. Výsledky jsem viděla v práci u své vedoucí, je jí přes padesát a změnila jsem k nepoznání a tak jsem to zkusila také. Já jsem spokojená. Myslím, že by to bez jejich přípravků šlo také, ale já nad sebou zkrátka potřebuji bič!!! Uvidím, jak to půjde dál, mám před sebou ještě 10 Kg, která bych chtěla sundat. Přeji všem krásný den🙂)

bublina99
4. lis 2014

Tady je hodně rad a vychytávek, alespoň pro mě:
http://www.emimino.cz/diskuse/natur-house-75449...

kopecnap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz