Hubnutí v Naturhouse, máte zkušenost?

tina1506
8. bře 2013

máte někdo zkušenosti s hubnutím v Naturhouse? Příští týden jsem objednaná na první konzultaci...

andynka86
12. bře 2013

@tina1506 Ahojky, já jsem tam byla na první konzultaci a měla jsem jet na kontrolu za 14 dní a přesně před tím jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem jim jen volala, že už se nedostavím. První dojmy byly takové, že paní doktorka milá, ochotná, mluvila pomalu a klidně, ale program na 14 dní mě stál 900 ( a to jsem měla tu levnější variantu )!! Což se mi moc nelíbilo, protože se to každých 14 dní může měnit a může to být i víc. Jinak jsem měla pořád dost hlad a za těch 14 dní 2 kg dole, ale měla jsem strach, že ve chvíli, kdy přestanu brát ty ananasové kapsle, tak zase naberu. Ale známá tam hubne už několik měsíců a zatím, jí to jde skvěle dolů. 🙂

dolda
12. bře 2013

Jasně, že s nimi zhubneš, ale bude tě to stát neskutečný prachy, pokud jsi ochotná změnit svou stravu a budeš se hýbat, tak zhubneš taky, akorát to bez těch podpůrných přípravků půjde pomaleji. Já když jsem tam za první měsíc nechala skoro 4000 a řekla jim, že tentokrát nic nevezmu, tak mi ani nedali jídelníček, takže takovej přístup.

tina1506
autor
12. bře 2013

@andynka86
@dolda

přečetla jsem si o nich pár diskusí na netu a stačilo mi, nejdu tam ani na tu první konzultaci.. 😉

martina26
12. bře 2013

Ahoj holky,
natur house je záruka úspěchu na zhubnutí. Ale opravdu to něco stojí.Já jsem tam zhubla 25 kg a pak jsem otěhotněla po třetí 🙂 No a hubnu s nimi znovu, ale je pravda že jsem začínala úplně na jiné váze než tenkrát, takže nepotřebuju dát dolů tolik kil. Zatím mám dole 5 kg za měsíc.

dolda
13. bře 2013

@tina1506 jestli chceš tak ti pošlu pár jídelníčků co mi dali, nedělají je na míru, jak je prezentují, ale dávají každému to stejné a je zajímavý, jak je každý zavodněný a potřebuje ampulky, tahání peněz. Mě šokoval ten přístup nezaplatíš nedostaneš jídelníček, to mluví za vše. Najdi si na netu STOBklub - sebekoučink, to je daleko lepší.

andynka86
14. bře 2013

@dolda Jj, souhlasím. Ty kecy o tom, jak každému dají jídelníček na míru je dost vtipný, protože já i ta moje unámá jsme měly úplně stejný a to jsme každá chtěla hubnout jinou váhu a každá máme jiné problémy atd. Taky po porodu budu hubnout se STOB, u nás jsou jednou za rok ty kurzy a slyšela jsem na ně samou chválu, ale taky to něco stojí.

angelot89
14. bře 2013

Chodila jsem tam měsíc a když jsem jim řekla, že podle jejich jídelníčku mi je zle ( nedostatek energie, mdloby ), tak mě řekli nádhery, že si tělo musí zvyknout. Tak už mě tam neuviděly.
Jinak jsem zhubla minulý rok za 3 měsíce 17 kilo. Chce se jen hýbat, chodit co nejvíc pěšky a jíst můžeš všechno, ale né smažené. Určitě ze začátku je lepší si zapisovat např. do stob.cz, po pár měsících už to budeš mít v oku a nic psát nemusíš.

blekki
15. dub 2013

Ahoj, dnes jsem se také nechala zlákat cedulkou "měřen zdarma", a protože mě zajímalo, jak na to jsem, tak jsem tam zašla. BMI ok, ale moc tuků, paní mě hned ochotně objednaly na konzultaci, s tím, že je možné, že jsou ty tuky navíc také možné způsobené zavodněním. Když tak čtu vaše příspěvky, tak je to asi standardní problém. Jako studentka si nemůžu dovolit žádné přípravky na "odvodnění", "speciální" vlákninu za speciální peníze a podobně. Na té úvodní konzultaci se tedy dozvíte co? Všeobecné zásady zdravého stravování a váš "individuální" jídelníček, který spadá do jedné z předem daných škatulek, jestli to dobře chápu? A pokud si nic nekoupím, tak nedostanu ani ten, je to tak?

Dolda: mohla bych tě poprosit, jestli bys mi taky poslala na ukázku ty své jídelníčky?

Já tedy nevím, ale moc se mi tam jít už nechce...

llluckaaa
15. dub 2013

@blekki Vyšší tuky jsou způsobené zavodněním? To mi přijde jako blbost 😅

blekki
16. dub 2013

Mě taky... ale na něco ty produkty prodat musí, ne? 😀
Každopádně od včerejška si dávám 14ti denní očistnou a odvodňovací kůru s kopřivovým čajem.
Kopřivy jsou domácí, pěkně ručně sbírané a zadarmo 😀

vendulka
16. dub 2013

také jsem tam byla a super kecy, zhubnu jen když budu jíst jejich "zázrky", prý zadržuji 20litrů vody a bla bla bla...zašla sjem si za obvodní lékařkou, ať mi poradí jak zhubnout, ta mě poslala na obezitologii, tam mi udělaly body stat a ejhle, žádnou vodu nezadržuji, mám ji tak nějak akorát, lehce pod normou (nějaké to procento), stáhla jsem si jídelníček podle Havlíčka, začla se hejbat a ejhle, za 9m mám dole 25kg i bez těch jejich zázraků 😝
a když sem tam viděla jednu babu co si kupovala 6 pudingů za 800,- těžce jsem nechápala 😀

llluckaaa
16. dub 2013

@blekki Kopřivový čaj je určitě rozumnější 😉 Nezkoušela jsi kopřivy používat při vaření místo špenátu? By mě zajímalo, jak to asi chutná...

dolda
17. dub 2013

@blekki pošli mi to ip mail

blekki
17. dub 2013

lluckaaa, náhodou, kopřivy jako špenát jsou dobré, je sice pravda, že už je to dlouho, co jsem je takhle jedla, ale pamatuju se, že je babi takhle vařila a jako malá jsem to normálně jedla. Asi si je v zkusím udělat sama, až porostou 😎

Pudinky za 800kč??? To jsou ze zlata, no ne? 😖

blekki
22. dub 2013

Takže, děvčata, dnes jsem byla na analýze složení těla na přístroji Tanita.
Naměřilo mi to 29% tuku, vodu přesně uprostřed normy.

Buď sem fakt dost dobrá a zázračně jsem zhubla 5,5% tuku za týden + se odvodnila, nebo v Naturhousu neskutečně klamou... Přikláním se k druhé možnosti 😖

Takže za mě, Naturhouse nikdy více....

leonecka
6. čer 2013

Halo ženský to je to tam tak hrozné stěma financema.Já se tam obědnala,ale když slyšim co to kterou stálo,tak toho lituju.Já potřebuju dát dolu 8 kg,jsem dost pracovně vytížená a ke všemu mam pomalej metabolismus.A at se snažim jak chci,tak mě to nejde..Tak mě někdo poradte jak na osm kg.Cvičim,jim,piju,makam. 🙂

tina1506
autor
6. čer 2013

@leonecka já jsem se dala před měsícem na dukanovu dietu a mám dole 7kg,.... ale mám hold z čeho hubnout 🙂

irma7
20. čer 2013

Ahoj, dámy. Asi chodím do jiného zařízení než většina z vás. Zkoušela jsem všechny možné diety, včetně hubnoucích kurzů, ale vždycky to bylo na nějaký čas a tak jsem se zařekla, že nikdy více žádné diety. Před šesti týdny jsem šla, abych udělala kamarádce radost, do Natur house a mám 9 Kg dole a tak dobře jsem se nikdy necítila. Žádnou dietu nedržím, jen jsem se naučila správně stravovat a hlavně jím a jím a co je hlad, to fakt neznám. Jím zdravě a přesně, co mi určili. Nejdřív mě dietoložka vyzpovídala a pak mi stanovila co a v jakém množství mám jíst a kdy. Chodí nás tam pět a každý to máme úplně jiné. Něco to stojí, to je pravda,ale tisícovku za měsíc bych dala všude jinde jen za konzultace. Nic mi nikdo nenutí. Fakt záleží asi na tom, kam se dostanete. Jsem nadšená, po přechodu jsem takový výsledek nečekala. Přitom vím, že když si dám občas to, co mám fakt ráda, nic se neděje. A práce s tím žádná. Odvážím, případně uvařím a sním a je to. Všem doporučuji!!!!🙂

pampeliskaobecna
8. črc 2013

Ahoj, tak já tam byla minulý týden. Vlastně jen proto, aby mě odborně zvážil a zhodnotil množství tuku a vody v těle. No, nevím, ale asi jsem naivní. Páč, když to tu pročítám, taky zadržuju vodu a to 15 kg a 17 kg tuku mám navíc. Tak jsem si paní mgr. vyslechla, vše odkývala a šly jsme společně do "lékárny" nakupovat. "Zacpala" jsem jim pusu tím, že jsem si koupila tousty k snídani a vlákninu, Levanat ampule (na čištění jater a splasknutí břicha) za 900,- jsem fakt odmítla. Takže jsem tam nechala 441,-Kč a ámen. Než jsem odešla, paní lékárnice se ptala, proč nechci ty ampule, že jsou pro mě ale fakt dost důležité! Já jí na to odvětila, že smrtelně důležité určitě nejsou 🙂. No, jídelníček držím od čtvrtka a jsem docela v pohodě, nejsem unavená, ale já tam jela opravdu jen ze zvědavosti a hlavně s tím, že jednou a nikdy více. Nejsem Rotschild. Mám to v hlavě srovnané.

tina1506
autor
8. črc 2013

@pampeliskaobecna já jsem se dala na dukanovu dietu,nepotřebuju k tomu žádné speciální přípravky , jím od rána do noci a mám za 9 týdnů dole 10kg a je mi moooooc fajn 🙂 a naturhouse naháněčkám se vyhýbám obloukem 🙂

pampeliskaobecna
11. črc 2013

@tina1506 A mohla bys mi, prosím, napsat, jak to zvládáš? Slyšela jsem, že první měsíc je docela krizový, jen maso, zelenina a pod., už bych nevěděla, co vařit 🙂 Je to taky zpočátku bezpřílohový, že?

tina1506
autor
11. črc 2013

@pampeliskaobecna nejhorší je první fáze... jí se jenom bílkoviny, já ji držela 10dnů, když chci dál dolů přes 30kg... člověkje zmatený, neví co by vařil, jedl, ale jak se do toho dostaneš, tak je to super. Střídám v druhé fázi vždycky 3dny bílkovinné, 4 bílko-zelenina, 4 bílko a 3 bílko-zelenina, abych měla víkendy zeleninové a neměla pak pokušení na výletech, návštěvách apod... každé ráno snídám nějakou buchtu s kávou, svačina jogurt, tvaroh, šunka, oběd maso s něčím (vařím pro všechny doma, jen upravuju podleDD), jako příloha může být chleba, knedlík,těstoviny shirataki, zase svačina a večer pomazánky, vajíčka, šunka, chleba, pizza, cokoliv... jak se do toho člověk dostane, tak je to jakoby ani žádnoudietu neměl, jím pořád, kdy chci,co chci (z povolených potravin) , žádné odvažování, počítání kalorií... za mě fakt úžasná dieta 🙂 a takhle si vyvařuju a vypíkám 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/tina1506/alb...

liskabystrouska
13. črc 2013

zdravim,ja jsem zatím lehce v šoku.Na měření jsem byla před dvěma dny a dnes mám 2,5 pryč.Sice mám pocit že je to zatím jen voda(velké zavodněni 12,5 l),ale vím proč.Moc špatný pitný režim.Doplnky jsem si koupila,protože je mi jasne když poradenství je zdarma,že se nejedna o charitu,ale musím rict,že jsou v pohode.Čaj je chutny,totež vláknina a suchary.potrebuji shodit 20kg,tak dam vedet jak to jde.Jinak dukana jsem držela taky a bylo mi dost blbe,trvalo mi 14 dni nez jsem se srovnala,ale to ma každý jinak.U naturu me strasne vyhovuje jednoduche slozeni stravy,zadny vyber z 50 potravin.Jasne danne, rano tvaroh,toust,sunka,svacina ovoce,obed maso zelenina,svaca ovoce,vecere viz obed.jednoduche,nesnasim vazeni potravin,a vymysleni co uvarit. 😒 😎

liskabystrouska
13. črc 2013

Ještě k tomu,že se divite,že každému nameri hodne vody,ja se nedivim,vim moc dobře ze jsem opravdu pila 1-1,5 ato nekdy i sotva.po dvou dnech jsem do sebe nahrnula přes 5 litru,sice jsem porad behala na wc,ale nemam otekle nohy a muzu normalne sundat prstýnky 😀 .Jakakoli jina dieta vyjde cca 1400 kc tydne,takze pokud se tady rozhodnu,ze jim dam 3000 za mesic, myslim,ze zadne drama.Jasne ze muzu,zacit cvicit a zacit jist zdrave,ale proc tedy všechny resime nadváhu když je to tak snadne.Ja se tedy sama nedokopu k nicemu,nebo to nevydrzim.DO natura jsem sla,kdyz jsem videla kamarádku,ktera ač pro me hubena,za tri mesice zhubla 8 kilo. 😝

suzanna123
13. črc 2013

Zajímavé, že Irma7 a liskabystrouska se tu zaregistrovaly a v ten stejný den napsaly pozitivní hodnocení na Naturhouse. Žádné jiné aktivity nevyvíjejí. Paní Irma je dokonce po přechodu - takových tu moc není (překvapivě... 😀))

liskabystrouska
16. črc 2013

@suzanna123 jako myslíš,že jsme s Irmou nastrčené agentky?Nevím jak Irma,já tedy ne.Je mi 43 cca 7 let uspesne pribírám na váze.Blba nemoc ještě blbejsi medikace.Diet uz jsem držela mraky jsem neukaznena,nemam pevnou vuli a nemam cas si vyvarovat.Co se tyce pohybu cca2 roky zpatky to slo,ted fakt minimum tzn.ze jsem rada když se donutim nekam dolezt pesky.Nevim proc,ale i za tech blbych 6 dni nejsem neustale ospala a vyrizena.Jinak vychozi vaha 88 kg,dnes 86,7.A to jsem zblajzla i něco malo mimo hru. 😝

suzanna123
16. črc 2013

@liskabystrouska aha, a sem jsi se registrovala čistě za účelem šířit osvětu, hmmm? To je ušlechtilé.. 🙄

liskabystrouska
16. črc 2013

@suzanna123 na osvetu kaslu,ale když se mi něco libi proc bych se nepodělila s ostatními,ja netusila,ze tady je to jen pro stezovatele,tak musim kouknout kam pisou lidi kterym se dari 😖 Jinak jestli sis vsimla teprve jsem zacala a nikde není psano,ze to dopadne dobře,hlavne teda kvůli me protože to nemusim vydrzet.Jinak nevim co všichni cekaj,ze nekam prijdou,tam jim zdarma poradi,dostanou super pripravky za lidove cenu a nejlepe do mesice jsou o 20 kg lehci.Tak z toho uz jsem vyrostla,kazda sranda něco stoji,a MĚ TEDA OPRAVDU NIKDO NENUTIL!Sla jsem dobrovolne kvůli te me kamarádce,ani ne na doporuceni,spis jsem ji zavidela tech 8 kilo.Ale samozrejme jsem videla co to stoji,pri oslavách jedla okurku a místo vina pila vodu(pro rejpaly to jsem dost zkratila)

pampeliskaobecna
23. črc 2013

@liskabystrouska Já si myslím, že to suzanna123 nemyslí špatně, jak to vyznívá, ale to ví asi jen ona, jak to myslí. Nemůžu mluvit za druhé. Jen se podivuju, že máš na jídelníčku TAKY tvaroh, tousty, k svačině ovoce, večeře a oběd totéž, čili maso, zelenina.... 🙂 Víš, dali mi tentýž jídelníček a potvrzuje se to, co tu někdo prohlásil, že mají zřejmě dva, tři druhy jídelníčků (já konkrétně Pestrá dieta) a tomu dají to a tomu zase tohle - rozuměj - nic šité na míru. Tak to vidím aspoň já. Třeba se mýlím.... Ale upřímně - byla jsem tam jen jednou a víc nepotřebuju, (samo, že občas zhřeším, jsem na světě jen jednou) a mám o pár kilo méně, to je ale asi to jediné, co mi z té jejich diety zbylo - nejím ZATÍM přílohy, vyloučila jsem sladkosti, tučné uzeniny a tučné sýry.... Našla jsem zalíbení v zapečené zelenině, je sezona ovoce.... A víš co? Nějak to dopadne. Chci být spokojená a šťastná. Ono se celý život cpát okurkama a pít vodu - no nevím.......... 😨

andys85
23. črc 2013

Ahoj s Naturhousem mam zkusenost z lonskeho roku, dietu jsem drzela 6 mesicu - do svatebnich satu 🙂
Byla jsem s dietou velmi spokojena dala jsem dolu 8 kg a manzel 12 kg. Celkem jsem mela dohromady asi 15 diet, s tim, ze zakladni dieta je dieta PESTRA. Dieta me naucila, ze opravdu nepotrebuju spoustu jidel, ktere jsem jedla. Nepotrebuju sladke, smazena- na to jsem v prubehu diety ani nemela chut a kdyz jsem ho citila zvedal se mi zaludek. Je tedy pravda, ze dieta je drazsi, ale jde jen o to organizmus rozjet, aby zacal vyplavovat necistoty(teda tak my to vysvetlovali). Takze zacatek me vysel tak na 3000 a pak uz jsem jen drzela ty diety a 2 litry tekutin.
Nejvice me na teto firme mrzi, ze vam tvrdi, ze sestavi individualni jidelnicek podle vas. Coz neni pravda. Maji predepsane diety, ktere vam vytisknou. Vim to protoze kolegyne z prace po mem uspechu zacali s dietou taky a jidelnicky jsme meli naprosto stejne. Ale i tak jsem byla spokojena, protoze ucel to pro me splnilo. 🙂