Hubnutí v Naturhouse, máte zkušenost?

tina1506
8. bře 2013

máte někdo zkušenosti s hubnutím v Naturhouse? Příští týden jsem objednaná na první konzultaci...

liskabystrouska
23. črc 2013

@pampeliskaobecna Víš,mě právě ten jídelníček vyhovuje,když je člověk kreativní dá se z něj vykouzlit spousta jídel(JÁ JSEM PRÁVĚ LENOCHOD,JÍM POŘÁD DOKOLA TO SAMÉ)když o tom tak přemýšlím fakt pořád nechápu na co si ty lidi tady stěžují,já třeba vůbec nemusím zeleninu,ted jím za den to co před tím za týden.Vody piju min.o litr více,to že jsem schopná pozřít maso bez příloh a nemám!chut na sladké bohužel musím připsat tem ampulím nebo složení stravy.Neříkám,že je to pro mě idealní kombinace takové maso s rýží nebo těstovinový salat ˇnamka jasně že bych si dala.Ale dá se to.Jinak já držím druhý týden a mám zařazenou jednu přílohu,co jsem tak četla pak se to stupnuje a po určite době je i pět příloh do týdne,co víc si přát 😉 Jo a mám přes tři kila,to taky nepamatuju,naposled u tukožroutsky u který jsem malem zdechla a měla všude pupínky. 😀

liskabystrouska
23. črc 2013

@pampeliskaobecna ještě pro pampelišku,jestli chceš fakt držet toho Dukana klidně ti daruji jejich knihu diet,koupila jsem jí když jsem to chtěla držet.Myslela jsem si že jsem fakt velky milovník masa,ale po týdnu se mi chtělo zvracet,nemohla jsem na wc já! která jsem s tim neměla problém ani v těhotenství.Nesmíš na začátku totiž ani ovoce,jen zel.a maso.

luisianna
13. srp 2013

Ahoj, držím první týden Naturhouse 😉 Zatím to překvapivě jde, cítím se určitě líp a připadá mi, že mi z trochu splasklo břicho. Schválně se doma nevážím, protože myslím, že mi to doma váží více než jim tam. Tak jsem zvědavá na čtvrteční kontrolu. Ceny jsou fakt šílený, tak jsem trochu surfovala a zjistila jsem, že na německým webu mají třeba ampule Levanat Plus o 200 Kč v přepočtu méně, než chtějí tady!!! http://shop.naturhouse.com/category.php?id_cate...
Tak jsem jim psala, jestli to nepošlou i do ČR. Odpověděli, že jo, ale poštovné stojí 17 EUR, tak kdyby nás bylo víc, mohli jsme to mít levnější. Kupovala bych tady u nich třeba jen tu vlákninu FIBROKI a ty dražší věci z Německa, co myslíte? Nepřidáte se někdo, abychom se podělili o poštovné?

yurika33
13. srp 2013

@luisianna ja bych do toho šla

luisianna
13. srp 2013

@yurika33 Bezva, ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi řeknou, jestli akceptují, že bych od nich kupovala jen granule. Četla jsem někde v nějaké diskuzi, že prý od letoška už nejde kupovat jen vlákninu, že musíš k tomu koupit něco dražšího, jinak se s Tebou nebudou bavit... Jak dlouho to už držíš? A co všechno bereš?

yurika33
14. srp 2013

ahoj,no popravdě jsem tam teprve objednana,ale ted čtu hodne recenzi na netu a nevim zda to nezruším :-/ myslíš,že to opravdu funguje??? nebo je to jen tahani z penez?

luisianna
14. srp 2013

Zítra jdu po týdnu na první "kontrolu". 100% jsem něco zhubla, ale kolik nevím, to budu vědět zítra. Už asi za 3 dny mi připadalo, že mám menší břicho. Dnes jsem se o tom bavila s paní, která o hubnutí něco ví a tvrdí mi, že pokud jíst jak mi radili, pravidelně netučný jídla a doplňovat vlákninou, tak budu hubnout taky. Projela jsem hodně diskuzí ohledně Naturhousu a někde jsem četla, že po těch jejich ampulích se hubne rychleji než normálně. No já být Tebou, tak tam zajdu. řeknou Ti něco o stravování, dají Ti ten jídelníček, ale nenech si natlačit ampule za 971 Kč. Zítra jí chci říct, že jsem ochotna platit si tu jejich vlákninu za 288 Kč, případně občas nějaké sušenky, ale zbytek odmítám. Jsem zvědavá, co mi na to řeknou, někde na webu holky psaly, že "už to nejde" kupovat jen vlákninu, tak nevím. Že jim tam musíš nechat větší peníze. Každopádně mě to za ten týden docela motivovalo, že jsem věděla, že jdu na kontrolu, kolik bude dolů, nemůžu se sama k hubnutí dokopat.

cerdan
17. srp 2013

Já mám tedy s Natur House dobrou zkušenost,po 3 týdnech 6kg dole.Vím,že to jde jiným a levnějším způsobem,ale jelikož jsem dietu vydržela držet na nejvýš měsíc,pak jsem to vzdala a nabrala zase zpátky a potřebuju dát dolu 30kg tak už jsem opravdu nevěděla a u téhle diety nemám žádné chuvě,prostě mé tělo má vše a víc už nepotřebuje.Drahé to je,o tom žádná,ale co je dnes levného.Každému prostě vyhovuje něco jiného a mě zrovna tohle.Všem držím v hubnutí palce!

luisianna
20. srp 2013

@cerdan Tak to gratuluji, to jsi výborná!!! Mě to jde pomaleji, po týdenní kontrole jsem měla 0.9kg dole, teď fičím druhý týden a tipovala bych to zase tak na to další kilo. Asi to budu mít co týden to kilo, tak si říkám, že to snad zas tak rychle nenaberu. Naprosto s Tebou souhlasím, sama jsem se k tomu nemohla dokopat, neustále jsem začínala dietovat a po 3 dnech jsem toho nechala, tak má aspoň člověk motivaci to vydržet. Co bereš za doplňky? Já měla první týden Levanat Plus a teď mám Chitosan a pak samozřejmě pořád tu vlákninu Fibroki.

cerdan
20. srp 2013

Tak prvni týden jsem měla dole 3,5kg,měla jsem a stále beru jejich suchary,vlákninu a každý týden mi k tomu přidá nějaký další dražší produkt,poprvé jsem měla Levanat plus,pak kapsle Bellsiulet myslim,pak nějaký sirup ve skleněné lahvi Eq něco nevjhm a teď mam Drenanat plus.Zítra jdu na kontrolu,bude to rovný měsíc.Ono také záleží z jaké váhy člověk hubne,čím vyšší váha,tím to jde ze začátku rychleji,já už jdu ted tly dolu o kilo týdně🙂

jareva
18. zář 2013

ahoj, s naturhausem se opravdu hubne moc dobře, pokuď máte dost peněz. Protože jsem na mateřské, tak těch peněz mi moc nezbývá. Byla sem v naturu asi 3 týdny a zhubla sem asi 5 kg. Víc si nemůžu dovolit. Trochu mě zklamali. Myslela sem si, že když je poradenství zdarma, tak že si aspoň koupím jejich vlákninu a dostanu nějakou tu radu k hubnutí např. nějakou nárazovou dietu, ale to jsem se zpletla. Řekli mi, že dietu mi mohou dát pouze s nějakým hlavním produktem (nejlevnější je tak za 350 a ještě k tomu další 300 vláknina). Navíc beru léky které mi ředí krev a každý produkt, co jsem od nich měla mě moc ředí krev. Nezbývá mi nic jiného než si vystačit se 3 druhy jídelníčku a pevnou vůli zhubnout. Už nechci chodit s tímto tělem co mám. Hubnu další 3 týdny sama a už mám celkem 10 kg dole, ale ještě dlouhou cestu před sebou (ještě minimálně 15 kg). Tak mi držte pakce. Zhubnout umím, už sem asi 3X zhubla za 3 měs 12 kg, ale neumím si to udržet. Toto hubnutí je nejjednodužší a opravdu bez hladu, tak snad se zase NEVYŽERU jako čuník. Už mě nebaví ty jojo efekty. Máte někdo ještě nějakou dietu z naturhause mimo ananasovou, rybí a okurkovou? podělíte se semnou o ní? Děkuji moc Eva

jareva
18. zář 2013

@andys85 mě taky vytiskli univerzální dietu a pak mi jí paní poškrtala a popřepisovala podle toho co jím Eva

auditorka
23. zář 2013

@dolda
Nabízíte jídelníčky od Naturhouse, můžete mi mailem zaslat?

verisek91
23. zář 2013

přesvědčili mě na jakejsi čaj na hubnutí,za 5 stovek,ale vůbec mi nepomohl samozřejmě...a to jsem se pohybovala,a jedla zdravěji,ale to člověk hubne vždycky,když se pohybuje a jí zdravěji...no nevěřím tomu moc...a nějakým kapslím už vůbec ne.

veronikalapackova
7. říj 2013

Ahoj v Naturhouse jsem byla minulý týden protože se mi i přes to že cvičím nedařilo zhubnout. Předepsala mi Fibroki vlákninu, Fluicir- nějaké kapsle na odvodnění a tousty. Dnes jdu na kontrolu. Doma jsem se průběžně vážila a zhubla jsem jen 1 kilo. A to i přes to že jsem dietu opravdu dodržovala. Doufám že mi alespoň kles objem vody v těle když už nic jiného. Až večer dorazím napíšu a přidám i jídelníček k PESTRÉ DIETĚ.

veronikalapackova
7. říj 2013

Takže jsem na váze zhubla pouze 0,3kg oproti tomu mám menší obvod hrudníku, pasu i boků min o 2cm. Klesl mi i tuk v těle a trošku vody. Dostala jsem nějaké kapsle a dnes jsem tam nechala 900,-. také mi dala nový jídelníček.
Přidám vám jídelníček k PESTRÉ DIETĚ:
Snídaně: hrnek kávy s nízkotučným mlékem; 6 sušenek FIBROKI nebo 2 CELOZRNNÉ TOUSTY s nízkotučným tvarohem, šunkou nebo plátky krůtího masa min. 80%masa
Přesnídávka: ovocná šťáva nebo 1-2 kusy ovoce
Oběd: Vařená zelenina+bílé maso,ryby,dar moře; nízkotučný jogurt nebo kefír s 2 lžíce FIBROKI VLÁKNINA; zeleninový vývar
Svačina: To samé co k přesnídávce
Večeře to samé jako oběd

pozn. nutno vynechat přílohy (1 týden), nejíst banány a hroznové víno, červenou řepu, kečupy, marmelády atd....

luisianna
21. lis 2013

Levné to není, to máte pravdu. Zas na druhou stranu, když půjdete k Havlíčkovi nebo Fořtovi, tak tam platíte za rady a jídelníček a nic k tomu nedostanete. Nevím sice kolik si účtují, ale nic symbolického to určitě nebude. Taky nechám jednou za 14 dní 600 Kč za nějaký produkt, možná placebák 😀 a měsíčně 288 Kč za vlákninu a od srpna mám dole 9kg. A to v poslední době hrozně hřeším se sladkým a porušuju to, musím se do toho zase pustit. Sama bych se nedokopala ani náhodou, abych takto zhubla... Něco do sebe to určitě má.

zdero1
24. lis 2013

Zdravím všechny .... čtu si tu vaše hezké povídání o Naturhouse.Navštívíla jsem jednu jejich pobočku s nadějí,že dostanu odbornou radu zdarma.Bohužel,stálo mně to 1300.- a každý týden bych je měla navštívit.Oni si myslí,že člověk ty peníze tiskne?Je to jen komerce,jim ani tak nezáleží jestli zhubnete,hlavně,že mají kšeft.Tlustých lidí je čím dál víc a údajných pomocí je taky až až .Slečna racepční v onom centru byla tak arogantní,že jsem chtěla odejít okamžitě .Pak si neslušně s poradkyní něco šeptaly za mými zády(nebyla jsem moc ochotná si něco koupit a to se jim samozřejmě nelíbilo).Naházela mně na pult několik jejich produktů a naučeným způsobem mně poučila o jejich výhodách a účincích.Kdyby byly vstřícnější a přirozené,možná bych tam jezdila dál.Ale takový způsob jednání je neodpustitelný.
Tímto bych chtěla poprosit o radu a recepty na druhý a další týdny,pokud by byl někdo ochoten mně to poslat na email.Děkuji zdero1@seznam.cz

travellka
13. pro 2013

V Naturhousu jsem byla asi dva měsíce, vycucli ze mě tisíce, a k ničemu to nebylo. Jejich hubnutí bylo velmi špatně sestaveno, ubyly mi svaly, nikoliv tuk. Nikomu bych tuhle pofiderní firmu nedoporučila. Musíte se velmi striktně držet jídelníčku, který vám vydají až po zaplacení jejich přípravků. Cítila jsem to mnohdy i jako vydírání.

janede
20. led 2014

Mám zkušenost. Kamarádka u nich dělala výživovou poradkyni a dle jejího tvrzení je to jen o penězích. Donutí tě nakoupit si spoustu produktů za nekřesťanské peníze.

tamara79
24. led 2014

Ahoj holky,já jsem u NH už dva měsíce,na kila jsem shodila zatím osm kilo....ale hlavní je to,že mám 14cm přes břicho a 12 přes stehna dole!!!! 🙂 Já osobně jsem s nimi moc spokojená,sice je to drahé,ale je to jediná dieta,která mi nevadí a hlavně zabírá a HLAVNĚ-HUBNETE TUKY A NE SVALY,jako u všech ostatních diet.A když máte ještě skvělou dietoložku,která vám poradí i různé triky a vychytávky,které nemusíte kupovat u nich a seženete levně jinde,pak to teprve frčí.....
Je jasné,že vlákninu a ty ampule u nich kupuji,ale nastartovalo mi to skvělě metabolismus,který byl úplně rozházený ze všech těch mých diet a prášků na hubnutí...mám víc energie,radost ze života,uzdravily se mi nehty,zlepšila pleť a přestaly mi padat vlasy.Tak si myslím,že to není jen placebo,jak to tady někdo psal....Kdybyste chtěla některá z vás vědět pár vychytávek,tak mi písněte na email,ráda vám poradím....

susannka
4. únor 2014

Holky prosim nemohly byste mi poslat nebo popsat nejake ty narazove diety co davaji v naturhousu??? Mam jen ananasovou. Diky moc

sitrola
9. únor 2014

Pro Naturhouse jsem pracovala jako dietolozka. Jsem vystudovany nutriční terapeut bc. Popravde v Nh jsem začala s naivni myšlenkou, ze chteji lidem pomoct s ohledem na jejich zdraví a ze vzdělání " dietologu" je pravdu adekvatni. Byla to velka chyba. Dietolog je vzdelan za 3 tydny bez ohledu na predchozi vzdelani. Školení spise nez zdravotní stav je zamereno na prodejni dovednosti. Osobne je mi lito vsech, co to podstoupí s tim, ze se vkladaji do rukou odbornika. Co se tyce ceny tohle poradenství stoji vsude dost podobne, ale osobne bych se radeji sverila do rukou odbornika s lekarskym ci zdravotnim vzděláním.
Btw mozna by nebylo na skodu se obcas podivat na slozeni tech produktu. Zjistíte ze bud najdete levnejsi adekvatni nahradu a nebo ze vas taky pekne balamuti, co se tyce množství ucinych latek.

susannka
9. únor 2014

@sitrola a muzes nam dat nejake typy na ty věci které se daji nahradit?
Muzu se ještě zeptat na ty tabletky slimbell nebo tak nejak a ten chitosan? Me prislo, ze mi to pomáhalo. ja teda musim rict, ze ta pani co je u nas me totalne odradila a to prave z toho hlediska jak ji slo jen o to prodat, ale za 2 mesice mam dole 10kg a to jsem jen upravila ten jídelníček, nejim prilohy, pecivo, sladke....a snazim se jist 5x denne....takze me to docela nakoplo, zacala jsem chodit o 3x tydne cvicit.

btw ...cetla jsem si pribalovy letak a pak jsem se ji ptala, protože mi rekla, ze to mam užívat jinak a ona jenom něco placala a bylo videt jak jsem ji zaskočila.

kom
13. únor 2014

Vaše příspěvky mě docela pobavily, vzhledem k tomu , že mám zdr.potíže, jsem navštívil poradnu ohledně diety. Po vyšetření a konzultaci mi bylo sděleno , že tělo mi zadržuje více než 18 l. vody, které se musím zbavit .Nechal jsem si vnutit Drenanat plus a nějaké vlákniny cca 1000kč. Doma jsem to ženě pro jistotu ani neřekl. A výsledek-měl jsem raději přidat ženě na boty ,vyvarovat se obžírství, více se pohybovat, pravidelně jíst a pít a hned je líp Když člověk chce a má trochu vůle tak jde vše,né vše se dá koupit ,a to platí i pro hubnutí.

zuzuzajda
13. únor 2014

Dobrý den chtěla bych se zeptat byla jsem v Nh ale neřekli mi zda můžu jíst rýži nebo těstoviny na oběd poradí mi někdo prosím ?

habeta
17. únor 2014

A kolik jste zaplatila za to ze vam to nerekli? 🙂

vlcounka
18. únor 2014

Ahojky všichni,já chodila vloni od ledna na Floru v Praze,A byla jsem spokojená.Chtěla jsem zhubnout tak 2-3kg.No a bylo to 8kg.Šlo to kilo za týden.Já řešila jen 5litrů vody,tuků jsem měla navíc jen 1.5.Takže dietu jsem držela pouze 1měsíc a 2měsíce udržovačku.Na začátku 60kg,po 3.měsících necelých 53kg(každý mi řikal,jak jsem vychrtlá).Byla jsem moc spokojená,jím ryby - před tím ne,můžu pít bílé víno,snáším cestu autobusem(loni v květnu jsem jela s vnučkou do Itálie a v poho).Po roce na kontrole jsem vážila 56kg( + 4 l vody a žádný tuk).Jsem spokojená a jím skoro všechno i sladké,jen se snažím jíst 5*denně a málo smaženého.Vláknina mi moc chutná - jen by mohla být levnější,jinde tak dobré nejsou,vyzkoušela jsem od různých výrobců.
Ze začátku se nejí ani rýže ani těstoviny,ale nevadí,jen maso(ne vepřové,ostatní jo) a zelenina apod.Postupně se přidává ostatní.Jídelníček nabídnou každému na míru.Mě to moc nestálo,jíst se musí a cvičit chodím 2*týdně(ale to i před tím.
Jo a všude je to o penězích!Mě tam pomohly(paní) i pan doktor na gastru mi dietku schváli. 🙂

vlcounka
18. únor 2014

Travellko,kam jsi chodila?Mě teda svalovou hmotu hlídali aby nešla dolů.A peníze v poho.Tady u nás taky nadávaj na pobočku NH.Záleží na přístupu poradkyní,jestli chtěj pomoct nebo jen tahat peníze

fanousekmuzik
21. únor 2014

@luisianna Ahoj já bych se také přidala 🙂