Hubnutí ve ztíženém režimu. Mám děti, kojím

orchidis
19. lis 2013

Hledám blízké duše v podobné situaci...🙂.
Kila dolu kojením nejdou, kvůli kojení nemohu provozovat oblíbené sporty, děti dávají zabrat, jím nárazově, ve stresu, přecpu se na oběd, když obě spí. Jsem navíc ten typ co stresy zajídá.

Moc prosím, aby se diskuzi vyhnuly maminky, co zhubly bez práce, co nemůžou přibrat 😀, co mají větší školkové děti a doporučují zajít 4x týdně do fitka.
Hledám k sobě loosery, co jsou na tom podobně, ale chtějí s tím něco dělat a jsou odhodlaný pomalu začít, nešidit děti, neztratit mlíko a chtěly by se tu vzájemně motivovat a podporovat.

Aneb: Ahoj, jsem po porodu tlustá. Vážím 75 kg na 175 cm a potřebuju dát 10 kg dolů + ten nehoráznej špek na břiše 😀.

kackaj
20. lis 2013

@bonavoxa no jako běhat veřejně po baráku asi nebudu...ale u našich jsem to praktikovala🙂 Rotanu mám, opět leží nevyužitá...švihadlo...to by asi sousedi pod náma dali výpověď z nájmu skrz rozpadající se strop🙂 Kočárkování je pro mě asi nejlepší, ale jelikož Em spí líp v postýlce než v kočárku, tak to s ním nehrotím a radši když spí, tak pracuji. Ještě ale tak před měsícem jsem nenašla čas na cvičení, ani uklidit jsem nezvládla...teď už bych řekla, že je to pár dní lepší, možná se mi podaří do toho dostat.
Dnes jsem teda jídlo nijak nehlídala, ale zítra už to zkusím omezit a pohlídat si co jím. Na příkrmy už se taky těším. Samotnou mě to nenapadne si to uvařit, ale když jsem vařila malýmu, tak mi to taky šmakovalo🙂

orchidis
autor
21. lis 2013

@bonavoxa @cinky @kackaj

šup do soukromé skupinky 🙂

Ostatní si řekněte o přidání, anonymy a nové nicky nepřidávám.

nnnadja
22. lis 2013

@orchidis ahoj, mohla bych se jeste pripojit. Mam 2 mesicni holcicku a hnusne telo🙂 Rada bych prave vedela, jak se hybat a kdy a spolecne se podporovat...

orchidis
autor
28. lis 2013

Pozor pozor, hledáme ještě pár bab do týmu 🙂.

Ne anonymy, nové nicky, jen holky, co do toho jdou s náma a chtějí zhubout pomalu, zdravě, nenásilně.
Prostě změnit životní styl, udělat si pořádek v hlavě a vypadat krásně 🙂.

Jen pro odhodlané 🙂!!!

janaj0
28. lis 2013

@orchidis můžu se také připojit? Děkuji

marcinek
28. lis 2013

@orchidis ahoj, prosimte pridas me taky do skupiny, jsem na tom jako ty, porad se odhodlavam a skutek utek. Ted teda uz konecne nekojim, tak bych to chtela zkusit s vami 😉

orchidis
autor
28. lis 2013

@marcinek
@janaj0

Tak holky šup do soukromé a bacha, berem jen odhodlaný 🙂.

mimibar
5. pro 2013

@orchidis taky prosííím o přidání 😉

granta
8. pro 2013

Vezmete mě? Mám 65kg, ale potrebovala bych tak 60. 5 kg se sice nezdá tak moc, ale nemůžu se toho zbavit. Kojim, z razantní diety mam strach. Mam dva malé kluky a čas žádný... Ach jo.

kopeckovi
9. pro 2013

@orchidis pokud by to bylo take mozne rada bych se jeste pripojila. Jsem necele dva mesice po porodu, plne kojim a vaha stoupa nahoru ☹

dagina
9. pro 2013

@orchidis Ahojky, může se také přidat do soukromna??? Rozepíšu se až tam..... Ještě prosím, můžeš mi poslat link na tu diskusi??? Moc díky Dáša

orchidis
autor
9. pro 2013

@dagina
@kopeckovi
@granta

Holky, jste tam, omlouvím se za prodlení 🙂!

orchidis
autor
9. pro 2013

Viz link