Internetové kurzy hubnutí. Jsou to jen vyhozené peníze?

brnda
1. čer 2009

Máte někdo zkušenost s tímto zpusobem hubnutí,chtěla bych se do nějakeho takového kurzu přihlasit,ale nevim jestli to nebudou jen vyhozené peníze.Vim ,že by určitě bylo lepší do kurzu hubnutí docházet,ale měla bych to asi 50km ,tak chci zkusit toto,děkuji za odpovědi

snuli
1. čer 2009

Ne nemám zkušenosti ale dělám s výživou a nemusíš docházet,povída se přes telefon,vybere se ti vhodný program ušitý na míru a říkam ti že máš pak 100%úspěch ja sem zhodila 12kg za půl roku...a sem spokojená i když jsem -myslím dala dost peněz ale stálo to za to a nejsem jediná.tak se mi pak ozvi.

brnda
autor
2. čer 2009

Ahoj snuli,ja bych potřebovala těch kil shodit 20,před detma jsem vždycky měla maximálně 65kg a ted mam o dvacet víc a ty chci dát dolu.A jak ty jsi hubla ,dochazela jsi na kurz nebo jen tak sama?Ja hodně ujiždim na sladkym a to je problem,když je nějaky stres nebo něco ,šup do špajzu ☹
Jinak z těch internetovych kurzu přemyšlím o www.dianaclub.cz,stoji to necelych 1500kč na tři měsíce,zaujal mě i jiný ale ten stojí necelí 3000kč,to už my přijde dost 😉

brnda
autor
2. čer 2009

špatně jsem to napsala je to www.clubdiana.cz

brnda
autor
2. čer 2009

takže do třetice www.klubdiana.cz,ted už je to snad dobře 😀 😀 😀 😀 😀

snuli
2. čer 2009

a nebylo by lepší skusit to co ja na měsíc a pak se uvidí ale myslím,že pak už na kurzy nebudeš chtít docházet 😉 a nemusíš doma cvičit........ja sem fakt spokojená a nemusím nikam chodit-ani jsem nechodila vše mi radili přes telefon..a volali mi jendou za týden.....ted už dělám ja stím -jinak bych to nenabízela kdyby to nefungovalo tak je na tebe u mne by si měla na výber ze tři programu stojej od 2000 až do 5500 ale to je tam toho zpousta ale dala bych ti vybrat i z rozpočtových ale ja měla ten kompletní luxusní za 5500 ale je účinnejší a dlouhodobější tak se rozhodni sama ja bych ti pak brnkla a řekla bych ti víc.... 😉

brnda
autor
2. čer 2009

Ahoj snuli,ja jsem si už dneska zaplatila ten kurz s tim diana klubem,dopoledne jsem se rozhodla a odpoledne jsem převedla peníze na učet.Ale jestli to nepujde tak bych ti určitě dala vědět a zkusila bych to s tim tvym programem ,kdyžtak potom pisnu ,jak my to jde s tim hubnutim a uvidime 😉

snuli
2. čer 2009

tak držím palečky ....s mím programem by si hezky sedela doma.... 😀 a já bych tekaždej týden kontrolovala 😉 tak až to nepujde tak se ozvi budu tady

misicka455
26. bře 2013

@snuli to je herbalife?