Jak bojujete s únavou a a stresem? Já jídlem

janickabez
31. říj 2008

tak jsem právě zkoukla téma "zhubnout 50kg" kde jsem několikrát četla, že stres zajídáte, i mě se tohle týká, i já řeším svou únavu a stres horou jídla i s čokoládkou a pak spánkem.... a i proto se mě týká téma zhubnout (bezmála)50kg....
Chci se proto zeptat, jak Vy bojujete se stresem a únavou ......poraďte a podělte se o svoje recepty na "elixíry" nebo dejte dobré "zdravější" rady.....

Pokud tohle téma už tu je, tak se omlouvám, ale hledala jsem chvíli....... 😉

janickabez
autor
2. lis 2008

a to jsem přesně já sežeru 200 na posezení (200 ne to se dělá studentská pečeť, tu mmoc nekupuju) ale 100 a pak běhat rozhodně nejdu, protože a co hůř , tu čokošku sežeru většinou před spaním....takže pak udělám hají 😎

marie_m
2. lis 2008

jani, tak taky te moc nepotesim, ale mne pomaha sport, ale opravdu...no a pak mi taky pomaha si zajit sama na kafco do nejaky pekny kavarnicky, koupit si nejakej drbaci casopis, u kafe vyhulit par cigaret a hnedka je mi lip
no a pak taky sex 😅

nobody
2. lis 2008

no tak to je pak ta čokoláda špatná 😀 když jí dáš před spaním
sport a sex ... endorfiny, to tě musí probrat 🙂

simply.vero
2. lis 2008

to je taky cesta - když už teda ne vyběhat, tak aspoň intimně vykontaktovat 😀

nobody
2. lis 2008

když se hraje na hoňku, tak se to dá zkombinovat

😀

simply.vero
2. lis 2008

to záleží na tom, jak má kdo velkej byt a kolik má doma elementů, které by mohly postranní úmysly překazit (tj. dětí, důchodců, papoušků, pejsků apod. 😀)

janickabez
autor
2. lis 2008

mám sice 4+1, ale mám v něm dítě i duchodce, psa i papouška...simply jako by jsi byla na návštěvě 😀 😀 😀 😀

simply.vero
2. lis 2008

jani, no tak to je potom opravdu gól 😀 😀 😀 😀 😀