Jak dlouho po porodu trvalo dostat se na původní váhu?

zuza2008
6. lis 2013

Jak dlouho vám po porodu trvalo se dostat zpět na původní váhu?

pehaka
6. lis 2013

ještě se mi to nepodařilo 😀 😝

lenicka07
6. lis 2013

po návratu z porodnice jsem u obou dětí byla na své váze, a pak kojením šlo dalších 8 kilo dolů. Nikdy jsem nevážila tak málo, jako mám teď při kojení (60 kg). Nejlepší dieta !! 😀 A lítání kolem děti, samozřejmě ... 🙂

dana3262
7. lis 2013

U prvního jsem přibrala 15kg, zůstaly mi 4kg a po 10mes jsem mela v podstatě svou váhu.
U druhého jsem nepribrala, ba naopak zhubla 1kg a ted je to 2 roky a stále nejsem na své váze. Mam téměř o 10kg méně. Ovšem to neni žádná výhra, neboť mam pri 175cm 48kg ☹

zelva
7. lis 2013

Po prvním klukovi jsem měla půl roku po porodu nižší váhu než před otěhotněním. Tak jsem v životě hubená nebyla. Asi tím lítáním po tříhodinových procházkách a tím fofrem. A po druhém klukovi to už tak rychle nešlo, hlavně to břicho! Ale teď mu brzy budou dva roky a já už mám tu samou váhu jako jsem mívala. Akorát teda to bříško už není co bývalo, ale taky se to dost upravilo. Před půl rokem jsem měla ještě pořádné panděro 😀 Necvičím, jen omezuji cukry a bílé pečivo...

sweetest
7. lis 2013

Při první dceři jsem šla už z porodnice -4kg pod svou původní váhou, u druhé z porodnice na své původní váze a jsem zvědavá co si pro mě připraví mé tělo teď, při třetím 😀 😀 😀 😝

iva_kucerova
7. lis 2013

Ivance bylo 21 měsíců a na původní váze stále nejsem, ještě potřebuju shodit 5 kg....ale iluze si nedělám....a to mám pohybu habaděj

anitram18
7. lis 2013

Asi týden ,-) z porodnice jsem si odnesla 1kg navíc a pak jsem během pár týdnů ještě shodila asi 2kg pod původní předtěhot.váhu...

martaska78
7. lis 2013

u obou jsem po šestinedělí neměla ani deko navíc, bohužel jak jsem přestala kojit váha šla nahoru ☹

pejtho
7. lis 2013

U první jsem přibrala 8kg a v porodnici zůstalo 10kg.
U druhé jsem přibrala také 8, ale po porodu záhadně přibrala a teď rok od porodu mám pořád 10kg nahoře ☹

monad
9. lis 2013

ještě jsem se tam nedostla. mam pořád 10kg nahoře 😖 😖 😖 ale z 30kg jsem shodila 20kg ale stejně bééééé

misulicka69
10. lis 2013

Já jsem přibrala 19 kg, v porodnici jsem nechala přibližně 8 - 10 kg, doma jsem neměla moc času se sledovat a když jsem asi po dvou nebo třech týdnech stoupla na váhu, měla jsem nahoře už jen 3 kg a ty jsem shodila trochu upravením jídelníčku. Ale hodně jsem shodila běháním kolem malého a kojením 🙂

cacenka_d
10. lis 2013

11 kg nahore a pred odchodem z porodnice (13 di) jsem byla na svem, ale fakt je, ze jsem mela hodne behani i po porodu po porodnici za malou a na pokoj a porad dokola 🙂

hudala
10. lis 2013

Já přibrala 13 kg, v porodnici zůstalo 10 kg ale na svojí původní váze nejsem. Tu jsem měla ve 20-ti letech a před 20-ti kily 🙂

s_laskou
11. lis 2013

Nikdy jsem se nedostala na původní váhu, v první těhotenství 15 kilo (5 zůstalo), ve druhém 15 kilo (4 jsem nechala v porodnici, zbytek mám pořád....je tomu 8 měsíců)