Jak se přinutit cvičit?

pissskotka
18. črc 2012

Holky, děvčata, dámy, ženy prostě všechny můžete mi poradit jak mám shodit ty přebytečný kila? Nikdy jsem tlustá nebyla a už mám 11 měsíců po porodu a ne a ne se přinutit cvičit. Mám z toho depky, protože jsem čím dál tím oteklejší ( hlavně břicho) a když už mám chvíli času a začnu cvičit, tak mě to za 5 min. pustí, prostě nemám absolutně žádnou vůli. nebaví mě to, jsem vyčerpaná a bez sil. Zkoušela jsem si i upravit jídelníček, ale to mi vydrželo týden a pak jsem začala futrovat ještě víc..Jsem nechutná, strašně moc bych na sobě chtěla máknout a obdivuju vás, které poctivě cvičíte...jak se mám k tomu přinutit...? Už jsem zoufalá..děkuji

tenees
6. bře 2014

Ahoj děvčata
Chtěla bych se tu s hecnout s nějakýma dalšíma maminkama ohledně cvičení. Cvičím nepravidělaně tak dvakrát za týden na půl hodinky. Mám takovou svojí sestavičku a docela to pomáhá, ale přeci jen bych ráda opravdu třikrát týdně a na třičtvrtě hodiny určitě..
Něbude tu nějaká mamča, co mi trochu pomůže se vyhecovat? Přeci jen mi visí krásný dvoudílný plavky ve skříni 🙂

camelinka
6. bře 2014

@tenees Ahoj, klidně se přidám 😉

camelinka
6. bře 2014

@veronnovak ja bych zkusila neco jako karnitin, na podporu spalovani 😉

tenees
6. bře 2014

@camelinka Skvělé... Já potřebuju někoho, kdo mi řejkně, že jsem lempl, když to ten dný den neodcvičím... Dost často se mi stane, že se na to např. v pondělí nedostanu a tak si řeknu že to nechám na úterý a tak dále. Pak z toho ve finále je to, že si zacvičím na 15 minut 😒
Určíme si tedy dny, kdy na to vlítnem? 😀

camelinka
6. bře 2014

@tenees jo, tak kibic ja su dobrej 😀 😀 😀 . Ja cvicim tohle kazdej den tedka, dneska mam treti den a tak ob dva dny beham, jak kdy, nekdy obden, nekdy 1x za tri dny, jak mam hlidani... 🙂

tenees
6. bře 2014

@camelinka Cvičila jsem podobnou výzvu a dokonce jsem jí dojela, ale po přeměření jsem zjistila, že se mi cm drží a jen tam kde jsem byla spokojená jsem přibrala, evidentně svalovou hmotu 😲 😀
Tkže jsem výzvy hodila víš kam 🙂 já jedu 20min bodystylling a pak těch 15-20 klasika jen cviky na zpevnění. Našla jsem stránky fithall.cz jestli neznáš a tam je to docela dobrý a ohledně posilovacích cviků jedu teda Kynychovou. Mám jí ráda, teda když vypnu zvuk, ty její zpěvy jsou nesnesitelný...

camelinka
6. bře 2014

@tenees no to prave to, ze se to meni na svaly, takze muze stat jak vaha, tak centaky a to je dost demotivujici, ale aspon uz se vsechno tak netrepe 😉 . Ja jela nekdy predloni/loni mesic Shred od Jill, shodila sem jednu velikost a jen se udrzuju, ikdyz zenska neni nikdy spokojena, co? 😀 . Fithall znam, ale nikdy sem podle toho necvicila, musim furt neco stridat, protoze se me hned vsechno zhnusi 😅 😀

rozi.nka
6. bře 2014

@camelinka @veronnovak
než karnitin tak bych radši doporučila o vrstvu oblečení navíc a kafe s céčkem před zátěží 😉 časté užívání karnitinu by mohlo rozházet metabolismus

tenees
6. bře 2014

@camelinka MLuvíš mi z duše. Já taky pořád jedu něco dalšího a nového a pak se vracím k tomu co mě bavilo. Jill jsem jela taky, ale i když jsem to dala fyzicky tak já to prostě neudejchám. I když jsem zvolnila, tak jako neřikám, že jsem to necítila, ale já prostě nemám na to asi plíce. A to nekouřím a hrála jsem několik let na flétnu...
Ohledně kil, já právě ani hubnout nechci mám svý kila před porodem a ještě asi 4 dole, ale spíš pevnější břicho. Hrozně mi vadí to, že když stojím je to v pohodě, ale jakmile si sednu, tak prostě ta kůže vyleze přes kalhoty. Břicho jako takový zatáhnu o to nejde, ale tohle ten kousek břicha prostě nedám. Je to povolená kůže po malým ( a to už je mu rok a půl) a pořád to vypadá, ajko že se vytahuju dál... Není to jako jak ženský píšou že by byla ve čtvrtým měsíci, ale prostě kůže. Blbá kůže! 😠

tenees
6. bře 2014

@camelinka Tak jsem se vyhecla a dala jsem si cvičení s míčem. Ty bláho. Tak dlouho ž mě zadek nebolel!!!! Jestli se chceš taky před procházkou odrovnat, vřele doporučím 😀

camelinka
6. bře 2014

@tenees sikula! ja dneska dam jenom ten treti den vyzvy, ted sem dolitla zvenku a nechce se mne nic 😝 😀 .
S kuzi na brise toho moc neudelas, ikdyz zmizi tuk, tak kuze muze zustat, kamoska si nechala delat plastiku, protoze ji tam ta kuze prave zustala 😔 . Ja dekuju bohu, ze na brise nemam jedinou strii a bricho je uplne placaty, zato z bucku se tomu nechce, ani boha 😝

tenees
6. bře 2014

@camelinka To je právě to. Já mám nohy a zadek jakž takž 😉 ale to břicho a přesně jak řikáš díky bohu že nemáš, tak já jich mám plnou tu kůži - těch strií... 😒 😒
tak zítra dáme zase cvíčko?

camelinka
6. bře 2014

@tenees aha, tak to me mrzi, to je holt obet za ty nase darecky 😅 😔 .
Jojo, jasny, zitra mam v planu vybehnout a dat normalne Day 4 z te vyzvy 🙂

tenees
6. bře 2014

@camelinka Máš můj obdiv za běh. Taky jsem to zkoušela, ale znova. Neudýchám nic 😒
Ten náš dáreček má ted opravdu blbý období a přijdu si fakt za ten den totálně vystresovaná a dneska jak jsem dostala fakt do těla, tak jsem si dokonale vyčistila hlavu. Akorád ted večer jsem zase na prášky 😀

camelinka
7. bře 2014

@tenees diky,ale v prvni rade, ja beh nesnasim, fakt u toho trpim jak zvire 😀 😅 , nekdy je to lepsi, nekdy horsi, dycky sem ho nesnasela,ale v lete sem se dala na rugby, tak si nechci mezi holkama udelat hanbu a fyzicka je tam fakt potreba, takze mi proste nic jinyho nezbyde.
Vsechno je to o treningu, nebudu chytracit, protoze sama vim, jak je to demotivujici, kdyz sem dobehla od baraku sotva k obchodu, ale postupne se to protahlo, zacala sem v zari stylem beh, kdyz uz vidim hvezdicky, tak chuze a momentalne su na peti kilacich v tahu, takze to fakt jde a je to jenom o pomalym pridavani.... 😉
Navic to jako bonus krasne tvaruje nohy a hlava se vycisti jako nic 😵 😵 😵 , nase mala je ultradivoch, takze chapu 😀 .
Zachvili valime na cviceni s detma, pak si dam klasiku Day 4 a kdyz mi to vyjde, tak jeste vybehnu, chlap jede vecer pryc, tak to snad stihnu, protoze zasadne beham za tmy 😅 😀

tenees
7. bře 2014

@camelinka tak to ti celkem gratuluji. Já kdybych se nutila, tak bych to nedělala už tuplem. Mě to musí bavit. Ono malej zas tak divokej není, ale ted má obdoví že leze nahoru a to na všechno.. Už jsem zoufalá. Ještě teda od nikud neslítl (tuk tuk) ale fakt jsem jako na trní, protože ho sbírám neustlále ze židlí, gauče, bobíka na hraní a podobně.... 😠
Já ted uvařím, abych nebyla ve skluzu, až se mi prtě probudí a dám si zase tu sestvaičku na tu zadel a nohy jako včera. Bolí mi sice půl půlky, ale to dám 😀 😀 a pak půjdem na procházku, tak taky alespon budu venku. Slunce svítí, tak paráda

camelinka
7. bře 2014

@tenees no nebyt toho rugbicka, tak k tomu ani necuchnu, maximalne sem to jednou za rok dycyk pretrpela v praci na prezkouseni, jinak ani boha 😅 . Tak su rada, ze me to zatim drzi, me to bavi pred a po, behem behani nic moc, ale ten pocit "po" spolu s vycistenou hlavou za to stoji 🙂 🙂

asus
7. bře 2014

@tenees ahojik ja se jednou vyhecovala a vhubnoucim albu co mam sem zhubla 17 kg ,po delši odmlce mě opět narostl zadek tak zase makám Jill sem cvičila tento týden přišti tyden naskočim na sve oblibene insanity 😵

camelinka
7. bře 2014

@asus ahoj, slo to jednou, pujde to zase 😉 , insanity sem jeste nezkousela 😅 . Drzim palce at se zase podari 😉

tenees
7. bře 2014

@camelinka Jko to ti věřím, že to musí být krásný, jen tak běžet a pak si říct pět kilometrůů za mnou. Nebo zlato byla jsem vedle ve městě, mají tam nějakou akci 😀 😀
Nejsi náhodou cajtka?

tenees
7. bře 2014

@asus skládám popklonu za 17 killo!!!!! Já hubnout ani nechci, ale zpevnit, jak jsem psala v úvodu mám ve skříni krásný plavky a v posteli krásnýho manžela 😀 😀
Ohledně toho insanity jsem taky viděla a slyšela, ale nakonec necvičila. Dost mě chytil Bob Harper, bylo na něj krásný koukat a úplně jsem se styděla, když jsem to nedávala a pak jsem se fakt pobavila, že jsem se přistihla... On mi přeci nevidí 😀 😀 😀

camelinka
7. bře 2014

@tenees nene vojak, tesne vedle 🙂 . A jo, mam dycky radost, hlavne, protoze se hecujeme s chlapem, u cviceni, u behani, tak je to sranda, ale ubehnout to neni 😝 😔 , ale davam jak kdy, nekdy 3, nekdy 5, kdyz me to fakt nebavi a citim, ze to nejde, tak to nehrotim 🙂 .
Blby je, ze sme na dedine, prdel sveta a stejny trasy uz me nebavi, tak uz objevuju novy, vedle v dedine, jinak je to vopruz na entou 😅 😔

camelinka
7. bře 2014

@tenees Bob je borec, o tom zadna 😵 😵 😵 😉

asus
7. bře 2014

@camelinka děkuju no to doufam jinak mě klepne vaha spadla o 1 kg za týden 😅 a dalši tyden nic 😝
@tenees děkuji za chvalu byla to dřina ,kdyby to šlo tak si ten zadek snad ostrouham 😀 😀 😀 jo jinak shaun je taky pěknej chlap a dosahla sem s nim dobrejch vysledku

camelinka
7. bře 2014

@asus ona ta vaha u cviceni neni zas tak dulezita, spis centaky 😉 , ja vazim furt skoro stejne a mam cca o dve velikosti min, nez kdyz sem zacala cvicit...

asus
7. bře 2014

@camelinka ja vim no ale prostě pro mne to je motvace když vidim že to jde dolu , a věkem to taky bude jak člověk starne tak to jde blbě dolu,a co ty prosim tě hubneš na fotce si hubenoučka 😕

camelinka
7. bře 2014

@asus jo jasny, to chapu, ono to jde lip, kdyz clovek vidi jak kila mizi, tak to jde pak veseleji 🙂 , ja mela radost vzdycky, kdyz sem oblikla nejaky dalsi obleceni, ktery mi tu lezelo jak dlouho 🙂 .
Jinak, ja nehubnu, jen zpevnuju, jediny co me stve sou boky, kdyz prelizaj gate, ale ty jdou dolu blbe, tak se aspon udrzuju, abych se nezprasila 🙂

asus
7. bře 2014

@camelinka ježiš ted sem koukala na tvou fotku břicha takove prkno a takova žižala si 😕 😕 😕 to maš od toho cvičeni břicha jen?co tam maš ve fotoblogu?

camelinka
7. bře 2014

@asus 😀 diky, bricho mi docela slo dolu, jen ty bucky uz me stvou, ono kdyz nemam zadny prsa, tak kazdy deko pak vypada blbe,....a jo, su trochu magor 😀 . Jinak je to asi o kombinaci vseho, kdysi sem zacala Jillin Shred, tim sla 1 velikost dolu, pak chvilu nic, pak semtam nejaka takovahle vyzva, pak sem zacala behat.
Uplne super posilko na bricho mam od Tonyho Hortona, to jde citit fest, ale boha uz to nemuzu na YT najit ☹

asus
7. bře 2014

@camelinka nijakej odkazek na toho Hortona?