Jak se přinutit cvičit?

pissskotka
18. črc 2012

Holky, děvčata, dámy, ženy prostě všechny můžete mi poradit jak mám shodit ty přebytečný kila? Nikdy jsem tlustá nebyla a už mám 11 měsíců po porodu a ne a ne se přinutit cvičit. Mám z toho depky, protože jsem čím dál tím oteklejší ( hlavně břicho) a když už mám chvíli času a začnu cvičit, tak mě to za 5 min. pustí, prostě nemám absolutně žádnou vůli. nebaví mě to, jsem vyčerpaná a bez sil. Zkoušela jsem si i upravit jídelníček, ale to mi vydrželo týden a pak jsem začala futrovat ještě víc..Jsem nechutná, strašně moc bych na sobě chtěla máknout a obdivuju vás, které poctivě cvičíte...jak se mám k tomu přinutit...? Už jsem zoufalá..děkuji

camelinka
7. bře 2014

@asus to prave nemam ☹ ☹ ☹ ,ale zkusim pohledat! kdyztak bych to mohla poslat mejlem, mam to v pc

tenees
7. bře 2014

@camelinka S těma strasma to mám zase s kočárem... Pořád jezdím to samí dokola, i když ted hodně chodí a věčně se někde seknem, ale je to fakt na nic. Trasy už nám všechno prošlé 😒
I ty tři kiláky jsou paráda...Já nedám už ani 200metrů 😀

tenees
7. bře 2014

@camelinka JSi krásná ženská a nedívím se že se chceš udržovat. Ono když ščlověk vypadá jako ty, taky bch se udržovala 🙂)))
Máš krásný břicho.. Taky bych ho chtěla

camelinka
7. bře 2014

@tenees jezis dekuju 😅 ,ono to nic slavnyho neni, holky tu hubnou desitky kil, ja to mela vpodstate jednoduchy 😅 , hlavni je byt se sebou spokojena a kdyz nejsem, tak udelat co nejvic proto, abych byla 🙂 . Ikdyz co si buedm povidat, zenska neni nikdy spokojena, neni-liz pravda 😉 .
S kocarem sem mela to stejny, tady dedinou v podstate vede jedna ulice, takova osmicka, takze za pul hodky sem to mela projity a to sem lezla jak snek 😅 a jelikoz mi mala asi pul roku spala jen v kocaru, tak to bylo ukrutny 😅 😀 .
Ono kdyz te behani fakt tak silene neba, tak je to tezky, ikdyz 200m ke 200metrum a zachvilku bys taky mela nejaky ten kilacek 😉 . Ja ted prave chci zamakat misto vydrze na rychlosti, bude to potreba na hristi a na podzim v praci, to je prave tak 200 beh naplno, pak 100m chuze a tak,...tak su na sebe zvedava 😅 😝

kackaje
10. bře 2014

Ahoj holky, tak se zase musím do cvičení pustit! V létě jsem cvičila 30 days challenge, ale kvůli těhotenství jsem ji přerušila. Teď se chci posunout o kousek dál, nejlépe k Jillian, ale stále ne a ne se rozhýbat. Už kvůli času 😖 😖 😖

tenees
13. bře 2014

Tak jsem narazila dneska náhodou na cvičení Tiffany a děvčata!!!!! Nejen že mě to neuvěřitelně baviloa vůbec jsem si nevšimla, že se blížím konci, ale ještě mě bolí přesně to co potřebuju, aby bolelo! Boky...
Za Tiffany palec nahorů, doporučuju

tenees
13. bře 2014

@kackaje Já se taky blbě nutím, to je pravda. Mám dost běhání a dycky si řikám, co já bych stihla udělat... Ale pojď... Hned na to skoč a uvidíš, jak se budeš ctit dobře až zkončíš 😉

tenees
13. bře 2014

@camelinka Jao i tak máš můj velký obdiv. Jako k běhu není každý. Ano můžeš se k tomu nutit, ale prostě i když se přinutíš není to ono. A když tady vídám běžce před barákem jak makají, tak je mi ouzko za ně 😀
A prosímtě, cvičíš tedy každý den? Nebo běháš každý den? Jak to máš rozplánované.. Víš já abych vypadala jako ty 😝 😀

camelinka
13. bře 2014

@tenees 😀 😀 dekuju 😉 , no ja beh fakt nemam rada, kdybych v lete nezacala s rugby, tak asi nezacnu nikdy, protoze si to fakt neuzivam 😝 😅 , ale vysledky jdou videt a to mi staci pro to trapeni 😀 .
Behat se snazim tak 1x za dva az tri dny, jak se mi chce a ted mam tu vyzvu na kazdy den, jinak sem denne necvicila ani nepamatuju...

tenees
13. bře 2014

@camelinka Paráda... No já jen, že mě boky momentálně brní, jak kdyby mě skládil nějaký nervový útok 😀
To jsem snad nezažila. Tak uvidíme 😀 Ted se jen dokopat opravdu cvičit každý den, nebo max obden 😒

camelinka
18. bře 2014

@tenees jo ta pravidelnost je dulezita, ikdyz nekdy se proste neda, ja uz to nehrotim, kdyz se nechce, tak je to horsi, nez kdyz se nemuze 😅 😝 .Ja su dneska spokojena jak zelvicka, su v pulce vyzvy a dneska se mi povedl rekord v behu 6km, v desti, relax jak prase 😵 😵 😵 . A fcil si naliju poharek 😀 😎

tenees
19. bře 2014

@camelinka Tak já jsem se teda včera neudržela a i kyž to většinou menželovi jen připravím a nejím, tak vera mě chytla hrozná mlsot a dala jsem si taky. Vinnou klobásu s kaší. Dneska si dám dvojnásobně do těla. Já právě když jsme doma pohromadě, tak to prostě neávám, ale když je manžel v práci tak není problém klidně i hopdinku makat, protože na to mám klídek... Takže dneska se boky můžou těšit 😉

camelinka
19. bře 2014

@tenees Tak to neni zadna tragedie, klidne si doprej, pak to vyskaces 😉 😎 . Mne zatim vychazi pomer cviceni-obzerstvi dobre, ale taky to nepujde naporad 😅 , taky si rikam, ze kdybych nemela po kazdym jidle neco sladkyho, tak bych vypadala jinak,ale kdyz ja mam sladky tak rada 😀 ,takze v tom se nedokazu omezit nikdy 😔 .
Ja mam dneska akorat vyzvu, vcera sem citila pekelne kycle a kolena pri behu, to bude tema pitomyma squatama 😠 , uz zase zobu Colafit 🙄 .
Tak tomu dneska poradne dej, je jasny, kdyz neni cas, tak proste neni, den se bohuzel natahnout neda 😔

tenees
19. bře 2014

@camelinka Tak jsem si zase dala pěkně do těla. Ta Tiffany je fakt parádní. Pálí mě to a čtu na ní samou chválu, ohledně úbytků.. Dokonce manžel řikal, že mám menší prdelku 😲 😀

camelinka
19. bře 2014

@tenees To je super, to hned zvedne naladu, ze? 😉 Ja od Tiff zkousela zatim jen to na bricho a boky a dalsi den sem se nemohla pohnout, bo sem to trdlovala s cinkama 😀 ,ale je to zas neco jinyho, takze proc ne? 😉

skritkova
19. bře 2014

Holky, prosím, můžete mi někdo hodit nějakej odkaz na tu Tiffany? Hlavně břicho, boky... Máte někdo kolem pasu taky takový ty držáky? To je strašný, potřebuju se toho zbavit ☹

tenees
19. bře 2014

@camelinka No jako padla na mě nějaká ta jarní únava či co a jak mi to řekl, hned jsem si řikala fakt? Jako ? Dokáže to potěšit a přišlo to v pravou dobu.. Dneska jsem umyla další dvě okna 😀 😀

tenees
19. bře 2014

@skritkova Najdi si na youbetube Tiffany Rothe 10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips!
Tohle je parádní sestava, ketrou jedu už asi týden teda s dvoudenní pauzou a paráda. Boky cítím pořád, spocená jak čuník.. Ale ještě jsem se neměřila 😢

camelinka
19. bře 2014

@tenees jo to je presne ono, z toho me taky bolelo vsechno, hlavne skolioza nadavala 😀 ,ale asi to ma neco do sebe 🙂 . Ja okna musim umyvat nejlepe naraz, nebo max na dva dny, protoze uz se k tomu pak nedokopu vubec 😀 .
@skritkova aaaano, drzaky sou ty posledni mrchy, kterych se za boha nemuzu leta zbavit, jediny co mi zacalo ted zabirat je behani + kamarad trener mi poradil squaty, nebo kettlebell swing a ony fakt mizi, konecne 😅 🙂

tenees
19. bře 2014

@camelinka Já mám taky skoliozu a je pravda, že teda záda cítím taky. Já myslela, že je tím taky posílím a ono to nebude posilování 😀 😀 Já nemůžu. Malý spinká odpoledne a během toho musím zvládnout uvařit, dojít za psem, uklidit po vaření, cvičit a pak až co mi zbyde za čas. Tak to musím dělat takhle blbě postupně.. Ted se do toho přidaly ještě rostlinky. Přesazuju co mi vyklíčilo a večer to dělat nemůžu, prtotože to bych na to neviděla...
Ale sestavička jinak dobrá ne?
T Tiff je docela kus a lívbí se mi její popis práce nebo jak bych to napsala. nerozumím anglicky jen co chci 😀 a líbí se mi elbow e, elbow e 😀 😀 tak dělám elbow e, ale nemluvím u toho protože to už bych nesthla a utekla by mi 😀 😀

camelinka
20. bře 2014

@tenees Jo sestavicka je dobra, ale jak rikam, vadi mi to na zada, kazdopadne ucinky to mit bude 🙂. Jinak ta holcina se mi nelibi, mam rada fitness vzhled tela,ale tohle je uz moc i na me 😀 , u me je c.1 Jillian, to je kocka 😎 😀

skritkova
20. bře 2014

@tenees Super, díky, už to mám uloženo a určitě to zkusím 🙂
@camelinka O běhání už dlouho uvažuju, ale potřebuju vymyslet, co s prsama... Jsem poněkud větších rozměrů v horní části těla a jakýkoli skákání atd. docela bolí 😝 Squaty jsou dřepy?? A kettlebell swing je prosím co? Netuším...

camelinka
20. bře 2014

@skritkova Aha, tak s tim neporadim, takovy veci jako sou prsa ja fakt nevedu 😅 😀 , ale vim, ze kdyz se na sportovni podprde nesetri, tak pry se to da, drzim palce, at nejakou objevite 😉 . Squat je potreba delat spravne, vyspulit zadek a nemit kolena vic vepredu nez palce nohou, jinak to likviduje kolena........ ikdyz me to likviduje kycle 😅 😝 .
A Kettlebell sw. se mrknete treba na youtubu, je to takovy mavani cinkou pri mirnym podrepnuti 😉 . Ja sem taky netusila,ale mam kamarada trenera, tak od nej taham rozumy 😀

l_baruska
20. bře 2014

@skritkova osobní zkušenost nemám, co se týká prsou tak nejsem žádný přeborník, ale kamarádka používá kvalitní sportovní podprsenku a přes taková ta tílka s výstuží, gumou pod prsy, pod která by se prý už podprsenka nosit nemusela

skritkova
20. bře 2014

@camelinka To se hodí mít takovýho kamaráda 😀 Mrknu na to 😉
@l_baruska Obávám se, že na mou velikost sportovní podprdu neseženu ☹

camelinka
20. bře 2014

@skritkova jojo je to super, akorat to na me zkousel i se stravou a to nepochodil chlapec 😀 😀 . Mrknite na to, jde hlavne o to, najit si neco, co chytne a nepusti 😉

skritkova
20. bře 2014

@camelinka Tak to u mě by se stravou pochodil, to spíš s tím cvičením je to horší 😅 😀 U mě jde právě o to, že se musím dělat něco, co mě hodně baví, jinak u toho nevydržím. Různě zkouším všechno možný, doma mám stepper, ten je fajn, ale trochu nuda. Jill je super, ale na mě moc skákání a když to nahradím něčím jiným, už mám pocit, že to flákám a nebaví mě to. Kdysi jsem běhala, tehdy ještě s šíleným walkmanem a hrozně mě to bavilo, tak zkusím asi to. Jen ty prsa... Chjo, mám fakt na rozdávání, děs 🙄

camelinka
21. bře 2014

@skritkova hmm me by se tak cisilko, dve hodilo, ale aspon si rikam, ze me to nezavazi 😅 . Sportovni podprdy se delaji i velky cisla, viz tady http://www.vip-pradlo.cz/4751-sportovni-podprse... ale jak rikam, nejsou z levnyho kraje.... 😅 .
Me domaci pristroje nechytly nikdy, mela sem orbitrek=vesak na hadry 😀 a s ostatnima to bylo to stejny, prvni "domaci" cvico me chytla Jill, pak takovy ty na bricho, co mely vysledky, to me bavilo. No a ted su rada, ze sem se donutila k tomu behani, to jde poznat celkem dost, ikdyz me to fakt nebavi 😔 😝 .
Jinak Jill ma spoustu cviceni i bez skakani,ale nekde to kardio vzit musis, tak zkus treba jeji Kickbox FastFix, tam se moc neskace a zapotis se pekne 😉

ratatooy
21. bře 2014

ahoj holky nesledujete na streemu zpatky na vrchol,včera tam byli brutalní cviky ale asi budou dost učiný

camelinka
21. bře 2014

@ratatooy ahoj, to neznam,mrknu 😉