Jak se zbavit "bochánků lásky"?

tatramelka
30. zář 2012

Zdravím všechny maminky nebo maminky čekatelky.
Ráda bych se poradila. Jsem po porodu už 8.měsíc,váhu mám v pořádku. Měřím 158cm a vážím 45 kilo. Což si myslím že už je to podváha. Jsem docela spokojená s váhou,vážím tak jako před těhotenstvím. Jediný co mě štve je tuk kolem boků, který leze z kalhot. Víte co myslím?Potřebovala bych se toho zbavit,ale nevím jak. Máte s tím zkušenosti?Zkoušeli jste to,co vám pomohlo?Nemyslím si že bych ještě měla hubnout,míň už snad vážit nemůžu,vypadala bych jako anorektička. Ale bohužel těchto špíčků se ne a ne zbavit.

Moc děkuji za rady,tipy 🙂

marecek4
30. zář 2012

myslím si,že tyhle špíčky má každá ženská-mají je i mladý holky,některá víc a některá míň,spíš záleží na tom co si oblečeš jak moc jsou viditelný a zbavit se jich snad ani nejde,snad nějakým rotačním cvičením,kdy právě tyhle partie namáháš,ale ráda se poučím pokud některá máte fígl a poradím i našim slečnám

camelinka
30. zář 2012

@tatramelka jo tohle mi zbylo taky,cvicim,hybu se,ale drzi se potvory jak klistata.nejradsi bych si to nechala odsat,ale nechce se mi do toho.a uprimne kdyz vidim dnesni pubosky,jak ty speky vyvaluji a citi se desne sexy,tak si rikam,ze sme na tom po detech jeste dobre 😀