Jak snížit chuť k jídlu? Máte recept?

nerreidda
27. led 2013

Chtěla bych se vás zeptat, zda-li nemáte nějaký zaručený a ozkoušený recept na potlačení chuti k jídlu. Mám již obezitu 1.stupně a jsem z toho zděšená :( Normální cestou se toho asi nikdy nezbavím, jsem ten typ celoživotní dietářky. Za vaše rady a typy moc děkuju 🙂

ficekova
27. led 2013

Mela jsem uplne ten samy problem jako ty a tak jsem se obratila na vyzivoveho poradce a jsem spokojena. Zadne koktejly ani prasky...pouze cista zdrava strava

nerreidda
autor
27. led 2013

@ficekova no a čím jsi tu chuť k jídlu zabila?? 🙂

aneta0707
27. led 2013

@nerreidda myslim, ze ti @ficekova nechtela rict, ze chut musis zabit, ale spis zacit jist zdrave a hlavne pravidelne. tim sem hodne zhubla ja. kdyz sem otehotnela, tak sem proste musela jist pravidelne (do ty doby sem si rikala, ze to nemuze pomahat) nutila sem se do toho a zacala sem sama od sebe hubnout. doktorka rikala, ze se to muze stat, kdyz takhle zmenim rezim 🙂 takze drzim palce a diety nedoporucuju - ty zpomaluji metabolismus a clovek nemuze zhubnout nikdy

mrazulkav
27. led 2013

asi by to chtělo spíš ty chutě "očůrat"... nakrájej si zeleninu, občas i ovoce (když ujíždíš na sladkém)... pohraj si s jídlem, hezky si to uprav na talíř a pod.

ficekova
27. led 2013

ja jsem ted byla na hodne tvrde diete kvuli ekzemu syna. Porad kojim a behem 4 mesicu (vcetne porodu) jsem shodila 35 kg. Bylo to brutalni, aleco by clovek neudelal pro detatko. Jakmile se syn stabilizoval, zacala jsem zarazovat potraviny a jejda, vaha sla nahoru. Taky si musim priznat, ze jsem toho snedla fakt hrozne moc. Doted muzu pouze 14 potravin (3 druhy zeleniny, 1 ovoce, 2 druhy obilovin a 2 druhy masa atd) a da se jist zdrave i s tim. Jim hrozne moc vlakniny (vlocky, zelenina) a hodne bilkovin. Doporucuju ale nezavazne se stavit nekde v nejakem centru. Vim, ze jsou aj takove, ktere robi analyzu zdarma a vzit to od podlahy. Napriklad vim, ze mam metabolizmus v poradku. Jim kazde 3 hodiny ( a to funguju od 6 do pulnoci) male davky. Ale obed je fakt strasne velky, musim se tim nacpat 🙂

stellamax
27. led 2013

Kontaktuj výživového poradce. Když budeš jíst pravidelně minimálně 5x denně a jídlo bude mít správnou výživovou hodnotu, žádné chutě mít nebudeš. Na mě to funguje na 100%. Jakmile se nestíhám najíst mám chuť na sladkosti, potom zase na něco slaného a tak se to opakuje celý den..... a váha jde nahoru.

kapljhgf
28. led 2013

není normální a ani zdravý aby člověk hubnul tímto způsobem radši žij zdravě po všech stránkách a myslím že se ti to povede 🙂

sanchezova
28. led 2013

ahoj holky , tomu aby jste zbubly zdravě tak potřebujete i detoxikovat organismus a dodat mu denně živiny a vitamíny co potřebujete. já jsem to řešila loni. Cvičila jsem 3x týdně, užívala detoxikační náplasti a bylinný extrakt od jedné firmy. hubla jsem krásně a zároveň jsem byla v pohodě.

nerreidda
autor
29. led 2013

@sanchezova A jaké náplasti jsi měla?

cabalkova
29. led 2013

@nerreidda Ted zrovna ctu knizku o tom, ze hubnuti je v prvni rade otazka hlavy a psychika, a stejne tak tu chut k jidlu generuje ne telo, ale hlava... mam s tim taky letity problem, tak jsem se ted rozhodla jit na to pres tu psychiku, kdyz to pres telo nejde... drzim palce, at se ti podari s tim nejak vyporadat.

nerreidda
autor
29. led 2013

@cabalkova Hm,to je asi u mě ten problém :( Při pohledu do zrcadla mám ze sebe depku,chci s tím něco dělat,ale pak si řeknu že to nezvládnu a tak a pak se točím v začarovaném kruhu :(

sanchezova
30. led 2013

@nerreidda písnu do SZ, aby mě nenadali admini 🙂

helennaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz