Jak zhubnout a co cvičit po porodu?

blahova_andrea
1. bře 2012

Ahoj maminky. Máte nějaké zaručené typy jak zhubnout a co cvičit po porodu, když se nehubne kojením? Popř. kam se dá zajít společně mučit tělo v Tišnově a okolí?

agnesi
24. dub 2013

Ahoj 🙂 Úplnou náhodou jsem se rozhodla dnes přidat malou radu na tuto stránku. Já jsem také z Tišnova a problém jsem měla naprosto stejný. Kojení bylo sice super pro děcka, ale na mé postavě se nic nezměnilo. Celé 2 roky jsem s tím bojovala až jsem v Mateřském centru objevila jednu knížku a po nějaké době do ní zkusila nakouknout a vyzkoušet to, o čem se tam píše. Už víc jak rok a půl se podle ní řídím a výsledek? Z velikosti 42-44 na 36 a váhový úbytek 11 kg! Momentálně mám lepší postavu než jsem měla na druhém stupni základní školy a i na střední škole. A o co jde? Co je to za zázračné cvičení? Není sice až tak jednoduché, ale zato je rozhodně efektivní. Kalanetika 🙂 A jelikož jsem se rozhodla ji více propagovat, vytvořila jsem svoji vlastní stránku, na které je celý jednohodinový program, ve kterém najdeš perfektní cviky na břicho, cviky na vnitřní stranu stehen a mnoho dalších, které jako jediné cvičení fungují v opravdu krátké době a s dlouhodobým účinkem. U tohoto cvičení rozhodně nehrozí absolutně žádný jojo-efekt! Na internetu je toho strašně málo o tomto cvičení, tak pokud budeš mít zájem, určitě se mi ozvi a já ti pošlu odkaz, sem to bohužel napsat nemohu, je to v pravidlech. Měj se krásně a ať ti prcci rostou jako z vody 🙂 Anežka

tamtam34
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monavika
26. kvě 2013

ahoj,ja si kvuli hubnuti zalozila blog.....hubnu uz skoro rok a za 10.mesicu jsem dala dolu 16kg,ted jsem mela mesic pauzu,ale od stredy jsem ted zacala hubnout dale.....potrebuji sundat jeste 11kg
jestli budes mit zajem,tak nakoukni,treba se ti neco zalibi atd.
http://themumsdiary.blogspot.cz/
pekne cteni apreji hodne uspechu v hubnuti 🙂

honzulka
26. kvě 2013

Ahojky..u mě nejvíc zabralo pravideln jíst..začala jsem pít jisté koktejli místo snídaně a večeře,ke svačinám ovoce a zeleninu,oběd noromálka a kila šla docela hezky dolů..Jen jsem od přírody lenoch a tak to šlo jen na určitou váhu a pak jsem musela začít cvičit a to už se mi nedařilo..každopádně ale jsem těm koktejlům nevěřila,ale u mně fungovali a když jsem je přestala pít,vrátili se mi nahoru jen cca 3kg a zhubla jsem 11..takže nic tragickýho.. 😉 Myslím si,že základ všeho hubnutí je pravidelná strava..To opravdu nejsou jen řeči,ale někdy to je u lidí problém kvůli času(to moc dobře znám.. 😉 )

scai
26. kvě 2013

cvičím dle rutiny, snažím se večer mín jíst pečivo...
Před prvním dítětem jsem měla 59 kilo, pak mi něco zůstalo a s druhým jsem začínala na 64 kilech. No a ted, půl roku po porodu mám 61 kilo, cítím se skvěle, mám svaly, vidím to na sobě a cítím se líp než před prvním těhotenstvím 🙂
Takže doporučuju www.rutina.cz
Cvičila jsem první 3 měsíce skoro denně, ted jsem víc nemocná a víc vynechávám. Ale negativní vliv to na to už nemá, asi jak jsem už nastartovaná 🙂
Je to pohoda, jde to i s dvěma dětma. Výhoda, že nikam nemusím a doma si těch 20 minut většinou najdu! 😉

majka1976
26. kvě 2013

Ta rutina vypadá dost dobře, taky zkusím.

kocour1
10. čer 2013

Ahoj, já jsem dlouho přemýšlela jak cvičit s dítětem. Dřív jsem byla zvyklá pravidelně chodit na aerobik, ale s dítětem to večer nedávám. Teď když je hezky, tak chodím na kolečkové brusle. Je to super a cítím, jak hubnu. Tady je odkaz na článek jak je to super. http://materskadovolena.blogspot.cz/2013/06/cvi...

sheima
30. črc 2013

Cvičení a pohyb...s miminkem..proč nee--dlouhé procházky denně za kočárkem rychlou chůzí..pár dřepů na rukou s maličkým.... 😉