Jak zhubnout bříško po porodu?

iveta107
29. črc 2011

Jsem už skoro tři měsíce po porodu a mám pořád hrozný tukový břicho, vypadám jako bych byla ještě těhotná, nevejdu se du žádných kalhot a trika musím nosit jen hodně volná a stejně je to vidět.Nemáte někdo nějaký recept na hubnutí bříška?Uvažuji o koupi nějakého vybračního pásu, ale nevím jestli to pomáhá, máte s tím někdo dobrou zkušenost?No a také nohy nemám zrovna štíhlé takže bych si chtěla pořídit ty balanční boty na procházky s kočárkem, nosíte je některá a jak to pomáhá na to zpevnění nohou?

terlis
13. zář 2014

@adelainvitamvas Ahoj, ultrazvuková metoda liposukce je účinná, ale jen s kvalitním pohybem, pravidelnou a vyváženou stravou a pitným režimem. Sama jsem si kdysi dávno touto procedurou prošla, abych měla odpovědi na to, když se mě nějaká maminka/klientka bude ptát. Výsledky jsem viděla až po 6 proceduře, ale opravdu jsem i zaznamenala, že bez pravidelného pohybu a kvalitního jídelníčku bych se dostala zpět tam, kde jsem byla. Dle toho co píšeš, pohyb máš. Jak jsi na tom s jídlem a pitným režimem?

meluzinka
14. zář 2014

@terlis ne kojim vubec

terlis
14. zář 2014

@meluzinka tak to zřejmě bude ve skladbě stravy a pitného režimu. Můžeš mi do zprávy poslat rozpis jednoho dne?

meluzinka
16. zář 2014

@terlis ahoj ano...rano vstavam 8-9 ...pak jsou na řadě bežne veci...miminko,uklid ,a cvičeni...po cvičeni obědvam...kolem 2-3 jdu na prochazku s malym tak na 2-3 hod...občas i vice...pak večer chodim behat. /podle počasi/..a po behu večeřim..
ne snidam vubec,oběd mam spiš maso ,zeleninu ,a večeřim take maso zeleninu.....no ale s tim pitnym režimem spiš problem...mam tak 1l za den

krounka
31. říj 2014

Ahoj,můžu se přidat do klubu 🙂 Mám 2 měsíce po porodu a vypadám pod obraz 😒 S váhou problém nemám,přibrala jsem 8 kg,ráno po porodu jsem měla ještě dvě nahoře a do svých riflí jsem se vešla už v šestinedělí,ale problém je vtom,že moje tělo není tak pevné,jak bývalo,jsem absolutně rozkydlá a na cvičení nemám čas a sílu..

krounka
31. říj 2014

@dludli Jsem po císaři dva měsíce a říkali mi,že první tři nesmím cvičit,ale pak už asi můžeš normálně všechno

stranska
6. lis 2014

Ahoj, přidávám se do klubu. Jsem 3 měsíce po porodu , přibrala jsem 17 kg. Už mi chybí zhubnout jen 3 kg do váhy před porodem, ale většinu tuku mám zřejmě na břiše. Do původních kalhot se nevejdu ani náhodou. Při prvním těhotenství jsem nabrala 23 kg a za 11 měsíců jsem byla vyloženě vyhublá, měla jsem méně než před těhotenstvím a to jsem se nijak nesnažila. U druhého těhotenství ( po 5 letech) jsem přibrala 19 kg a podařilo se mi zhubnout 17 kg, ty 2 kg se mi ani během 2 let nepodařilo zhubnout, přitom jsem se nijak nepřežírala a pravidelně jsem cvičila, pak jsem znovu otěhotněla... tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat tentokrát, asi měsíc pravidelně cvičím, nezhubla jsem ani deko. Ideálně bych chtěla zhubnout tak 5 kg. Možná to jde s věkem hůře, alespoň u mne. U všech dětí jsem plně kojila a kojím

antoinet
6. lis 2014

@stranska na tom břiše to nemusí být tuk, ale povolené svalstvo, doporučuju skupinu Co smím cvičit porodu, tam radí profesionálka na tuto problematiku

stranska
6. lis 2014

@antoinet no chodím ted mesice 1x tydne na pilates a obcas cvicim i doma, urcite to jsou povolene svaly, aby ne, ale je tam i spek, doufejme, ze to casem aspon zpevnim, kdyz spek nejde dolu... kazdopadne kdyz jsem se vyzrala v tehotenstvi jak veprik, tak co bych 3 mesice po porodu nechtela, ze?

stranska
6. lis 2014

@antoinet jinak hledala jsem kurz cviceni po porodu ve svem okoli a nasla jsem jednu nabidku, ale kurz nezacal, protoze jsme byli jen 2 zajemkyne - coz nechapu... urcite bych po Brne neco nasla, ale z casovych duvodu a hlidani je to nerealne

elusina
14. říj 2015
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

Bříško jde hodne tezko dolu, me se to povedlo az po pul roce makani a spravneho jidla

hespea
19. říj 2015

Ahoj , já jsem 2 měsíce po císařském řezu.Začínala jsem jízdou na kole, cvičením šikmých břišních svalů a nohou. Zatím tedy jen tak zlehka, jinak celé těhotenství bylo aktivní. Já bych za žádné vibrační pásy neutrácela,jde to i doma. Přikládám foto před porodem a teď.

hespea
19. říj 2015
k.chilli
16. pro 2015

Holky ja jsem pribrala v tehu 26kg a 10 mi porad zustalo :( mam hlavne furt takovej ten previs na brise a jsem proste cela velka :( jsem 5 mesicu po porodu a kazdy den si rikam,ze dneska zacnu cvicit...na diety moc nejsem,ale musim se sebou neco udelat!!!takze jdu do toho ;)

stella_hor
19. pro 2015

Za mě teda můžu říct, že mě pomůže kombinace vyřazení pšenice a zařazení cviků na břicho. Všechno ostatní je marná snaha a zbytečné trápení....po té kombinaci, co jsem zmínila jdou pokroky tak rychle, že to děsně moc motivuje! Stojí to za to na pár měsíců se do toho fakt zakousnout. 😎

sannutri
28. pro 2015

Jestli pořád ještě kojíš, rozhodně nedrž žádné diety. Jez zdravě, vyváženě. Co se sportu týče, co takhle plavání nebo každodenní procházky + posilovací cviky na břicho? 🙂

lichtakova
28. pro 2015

@hespea ty brdo,taky bych chtela takhle vypadat,vypadas uzasne....u me to ztroskotava na slabe vuli...

chloe86
4. bře 2016

Mě pomohlo časté kojení, děloha se pak pěkně zarolovala... I když nakonec mi bříšku zůstalo taky, zaprvé proto, že jsem měla dva císaře a zadruhé proto, že mám ulcerozní kolitidu a jsem často nafouklá, když sním něco co nemám.... 😒

olga419
6. říj 2016
Uživatel olga419 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od olga419.

Maminky, jsem skoro rok po porodu a kg nejdou dolů ani když bych se rozkrájela.Už nevím co s tím. Máte nějakou osvědčenou dietu?

barus_ka123
10. říj 2016

@hespea super postava, já měla ploché bříško před porodem. Teď mi každý říká že vypadám hubenejsi než před porodem, shodila jsem hodně nohy a zadek, ale na bříšku mám volnou kůži. Můžu mít dotaz jaké cviky doma děláš? Jsem 3měsíce po porodu tak nevím co vše už můžu. Jinak postavu ti můžu jen tiše závidět ;)

jennya123
28. led 2017

Ahoj, také bych ráda zhubla, po zimě se chci vrátit ke kolu. dívala jsem se na kolokočárek.cz. s miminkem to půjde určitě snáz ;)

hop_ita
21. dub 2017

Ahoj, obnovuji diskuzi 🙂 jsem 4apul mesice po porodu, ac jsem akivne sportovala i v tehu, neprezirala se, tak jsem nabobtnala o uzasnych 22kg, asi 10 zustalo v porodnici, dalsi dve jsem nejak shodila a dal to proste nejde, ani kdybych se rozkrajela! Denne chodim na dlouhe prochazky (10km) o vikendu chodime na dlouhe vylety (15-20km), pokud je tepleji jezdime k tomu jeste na inline (svizne taky 15-20km), nezeru, snazim se jist pravidelne, kdyz me honi mlsna vezmu si ovoce nebo polystyren postrasenej trosickou cokolady a vaha se proste nehne to je k zblaneni!
Kojim temer plne

knh
1. črc 2018

Ahoj, mně pomohl Progresivní korzet na hubnutí, cca za měsíc a půl, bylo bříško v trapu 😉😉

jouzis
1. črc 2018

Me pomohla klasika-neprezirat se,cvicit😀Ale uprimne receno,po 2.diteti uz nejsem tak spokojena jak po 1.,prijde mi,ze se to formuje proste hur.Jinak s hubnutim jsem zacala po sestinedeli,pomaha mi zapisovat jidlo do kalorickych tabulek a cvicila jsem ob den program fitfab strong.Prikladam fotku,1.foto na zacatku cviceni,dalsi vzdy po mesici

sviva
1. črc 2018

@hop_ita Plně kojící tělo po porodu se se zátěží může vyrovnat různě... devět měsíců změn, šestinedělí, kojení...to je přes rok zápřahu, změn, hormony jsou stále mimo standardy. Nechtějte po sobě zázraky. Někomu to jde samo, někomu ne. Hoďte se teď do pohody, jezte zdravě, hybejte se jak píšete. Po odstavu a návratu těla sama k sobě se to může srovnat samo nebo pak, až bude vaše tělo zase jenom vaše, zdravě zakročte.

jitulien
1. črc 2018

Ahoj, tak koukám, že většina rad a komentářů tady autorce nepřinese nic moc odpověď (vyjma pár komentářů). Vibrační pás nemá nic společného s hubnutím- max tě to donutí uvědomit si svaly na břiše a zatínat je víc při cvičení, ale že by ti to pomohlo samo o sobě se nestane. Co se týče balančních bot- nejsem si úplně jistá jejich funkcí, ale podle mě to funguje na principu toho, že u chůze zapojíš jiné svalové partie než doposud, nejsem si ale jistá, zda je to pro tělo zdravé (v tom by poradil asi jedině fyzioterapeut). Co se týče hubnutí tuků- nikdy nezhubneš jen některou partii- tzn. pokud chceš zhubnout břicho- budeš muset zhubnout i zbytek. Určité partie se dají jen posilovat- zpevňovat. V případě bříška, kde potřebuješ zhubnout to je ale nejméně na první pohled znát. Každopádně čím víc svalů v těle, tím lépe a tím více tělo pálí tuky, proto se taky doporučuje kombinace “hubnoucích” a posilovacích cviků (a pak aby na tobě taky nevysela kůže). Pokud ale nebudeš držet řádný jídelníček, bude ti to k prdu (a obzvlášť v případě bříška). Nejde úplně tak o formu jídla (klidně si dej zmrzku), ale spíš o živiny, které do sebe dostáváš a v jakých intervalech. Jestli chceš poradit víc, napiš mi do zpráv. 🙂 ráda ti to vysvětlím podrobněji