Jak zhubnout bříško po porodu?

iveta107
29. črc 2011

Jsem už skoro tři měsíce po porodu a mám pořád hrozný tukový břicho, vypadám jako bych byla ještě těhotná, nevejdu se du žádných kalhot a trika musím nosit jen hodně volná a stejně je to vidět.Nemáte někdo nějaký recept na hubnutí bříška?Uvažuji o koupi nějakého vybračního pásu, ale nevím jestli to pomáhá, máte s tím někdo dobrou zkušenost?No a také nohy nemám zrovna štíhlé takže bych si chtěla pořídit ty balanční boty na procházky s kočárkem, nosíte je některá a jak to pomáhá na to zpevnění nohou?

hehena
30. črc 2011

hlásím se do klubu!

biibaa
30. črc 2011

@iveta107 Ahoj podle mě pomůžou prostě cviky na posilování břicha a aerobní cvičení jako takový. Vibrační pás jsou podle mě vyhozené peníze. Jinak já jsem 5měsíců po porodu a stejně nejradši nosím těhot. džíny... ☹ Zatim mám ještě +5kg, ale zatím kojím a nechci se teď trápit dietama...

iveta107
autor
30. črc 2011

No já se snažím cvičit skoro každý den a efekt žádný, já vím není to hned a chce to čas, ale nevím jen cvičení mě na to bříško asi moc nepomůže. 😒 A taky kojím takže dietu ne a stejně bych zhubla na jiných partiích těla než zrovna potřebuju.

biibaa
30. črc 2011

@iveta107 To fakt asi nejde tak rychle, chce to trpělivost... A kolik jsi přibrala v těhotenství? Já 27kilo 😢

iveta107
autor
30. črc 2011

Tak to já jen 15kilo, ale zase malá měla malou porodní váhu jinak by to bylo víc.A to máš pěkný 27kg a teď jen o 5kg navíc, to je super ne?Tak máš pravdu chce to trpělivost 😉

rozarka65
30. črc 2011

@biibaa
@iveta107 Ahojky,já přibrala skoro 20kg...teď mám 5-7kg navíc,podle toho kolik chci ještě zhubout...Ale našemu taťkovi se to už přestává líbit...byl by rád,kdyby mi zůstalo těch 20kg...🙂 Jinak mi pořád zůstalo břicho a zadek...ale opravdu to chce trpělivost...🙂 Po prvním jsem zhubla vše a ještě něco navíc a to jsem pro to nic nedělala kromě kojení...🙂

pusolamy
30. črc 2011

ahoj jsem taky tri mesice po porodu, přibrala jsem 22kg a stale mi nějakych 9 přebývá mam to hlavne na zadku 😒 a stehnech 😠 jediny co zvladam jsou prochazky s kočárkem na nejaky cviceni nemam pomysleni ( nikdy jsem na cviceni nebyla) a diety?co by jsme z toho zivota mely kdyby jsme se nemohly poradne nazrat 😀
@iveta107

janicka1984
30. črc 2011

ahoj holky,
přidávám se do klubu. jsem taky 3 měsíce po porodu, přibrala jsem 25 kg, 10 kg mám pořád ještě nahoře a nejdou nějak dolů (hlavně je mám na břichu a stehnech). snažím se cvičit, chodim na procházky s kočárem. ale efekt žádnej...

hanickacb
30. črc 2011

Ahoj můžu se přidat? Jsem 3měs.po císaři a mam pořád 9kg navíc☹
dr.mi zakázal nějaký namahavý cviky tak já nevim

biibaa
30. črc 2011

@iveta107 ale teď už se mi ta váha moc dolů nehýbe, většinu jsem shodila za první dva měsíce...

biibaa
30. črc 2011

@rozarka65
@pusolamy Kojení je prej nejlepší na hubnutí, jinak já jsem měla plány jak začnu v šestinedělí cvičit atd.., ale nějak mi chybí energie a děsně rychle se unavím.. a taky jsem teda i líná...A máš pravdu co bysme jinak z toho života měly...

biibaa
30. črc 2011

@janicka1984
@hanickacb Vítejte v klubu!!!

hanickacb
30. črc 2011

@biibaa Děkuji🙂

beruska24.9.
30. črc 2011

Trošku vás všechny uklidním 😉 Většinou platí, že 9 měsíců těhotenství se tělo měnilo a kila přibývala, takže po porodu potřebuje zase min. těch 9 měsíců, aby mělo dostatek času se vrátit do ´´normálu´´. Takže holky trpělivost 🙂 Až dítka povyrostou a budete je všude nahánět, tak je to někdy víc než posilovna 😀

beruska24.9.
30. črc 2011

@biibaa - někdo kojením hubne, jiný přibírá. Já kojila 4m. a hubnout (samovolně) jsem začala až po zkončení kojení.

petra.vavra
30. črc 2011

Tak to se musím přidat...jsem skoro 7 měsíců po druhém porodu a kila mám sice jen 2 navíc, ale jsem rozkydlá, že se na sebe nemůžu ani podívat 🙄 😠 😠 Hubnout a cvičit začínám asi každý den a zatím my to nevyšlo, tak snad zase od pondělka 😅

janicka1984
30. črc 2011

@biibaa děkuji 🙂

biibaa
30. črc 2011

@beruska24.9. Díky za uklidnění! To mám ještě 4měsíce 🙂

mili84
30. črc 2011

Ahoj, já přibrala 30 a až teď po 2 letech mám o necelé 4kg méně než když jsem otěhotněla. Ale břicvho mám vytahaný a svraštělý...podle mě už to nikdy nebude, co to bývalo:(' O prsou ani nemluvím.... Jinak já ještě 3m po porodu nosila těhu oblečení a těhotně vypadám občas dodnes 😀 😀 Naučila jsem se s tím nelámat hlavu a přizpůsobila jsem tomušatník. Co se týče autorky tohoto tématu - vydrž, ještě je brzy. tělo se dává dohromady rok. Až se budeš cítit, začni pomalu cvičit - mě pomohly zumba a alpinning 😉 Hodně zdaru a drž se 😉

biibaa
30. črc 2011

@petra.vavra já jsem taky rozkydlá 😀 😀 😀

biibaa
30. črc 2011

@mili84 To už asi fakt nikdy nebude co dřív ☹

germaine
30. črc 2011

Čau, taky se hlásím 😀 deset týdnů po porodu, přibrala jsem celkem 12kg, po porodu mi zůstaly asi 3kg, a teďka mám celkem +5kg - prostě jak žeru a to taky sladký, abych vydržela ten nápor, co celej den mám - mám všechno na břiše a vypadam jako ve třetím čtvrtým měsíci 😖 na cvičení mi jaksi nezbývá energie a dietu rozhodně držet nechci...

hehena
30. črc 2011

@hanickacb to je zajímavý, po císaři můžeš cvičit v podstatě hned, jen je potřeba vědět jak, ale po 3m už určitě můžeš posilovat břišní svaly, jen musíš začít šikmýma břišníma a až po čase přímý břišní... ale já mám co kecat, můj prcek už bude mít za chvíli rok a půl a já ještě cvičit nezačala :(

jinak jsem na tom byla podobně jako @germaine přibrala jsem necelých 13, 3 týdny po porodu jsem dokonce měla jen +1 kilo a pak to šlo zas nahoru na +5... teď se potácím mezi +2-3 :( ale problém je v celkový rozkydlosti...

germaine
30. črc 2011

@hehena Jo já jsem taky rozteklá 😢 😀 a nejspíš na tom budu podobně jako ty a rok se budu vzpamatovávat a o cvičení jenom mluvit 😀

hehena
30. črc 2011

@germaine třeba né... já se vymlouvám na práci.... jsem pracovat nepřestala a to mi komplikuje situaci, často už se mi fakt nic nechce, jen tak si spočnout 😀... navíc mám koníček focení, takže se tím věčně probírám a pak další věci ještě po večerech vyrábím, když zrovna nepracuju 🙂)) tak fakt toho času moc nemám 😀 určitě to zmákneš líp než já 🙂
mě paradoxně držela váhu dole HA... jak jsem vysadila, šlo to nahoru :( pak jsem otěhulila, těžko říct, kde by se ta váha zastavila a jestli tohle není ta moje pravá váha... :(

lukava
31. črc 2011

vcera me pekne naprdla segra, prijela z londyna, nevidely jsme se mesice a hlavne nevidela muj mega buben pred porodem a rikala, ze si myslela, ze budu mit mensi bricho po porodu GRRR....tomu rikam podpora, pomalu to splaskava, ale stopro bude videt, ze jsem uz rodila...ale co.. "zenska bez brucha je jak hrnec bez ucha"...to rika jtatinek jedne maminky tady na foru a moc se mi to libi : ))) porad si to opakuju a je mi hned veseleji 😉

hanickacb
31. črc 2011

@hehena tak já mám hlavně bříško a boky🙂

mrazulka
31. črc 2011

já jsem po prvním těhotenství hubla 7 měsíců, přibrala jsem 14 kg, zhubla jsem 17.. břicho jsem pak žádné neměla, ale nebylo úplně pevné.. stejně jako zadek a nohy, taky nic moc svaly 🙂 jste skoro všechny ještě krátkou dobu po porodu, netrápila bych se.. chce to čas.. asi je to dáno i genetiky.. některé holky mají pár měsíců po porodu bříška úplně plochá a některé holt válčí.. před prvním těhotenstvím jsem chodila cvičit pravidelně 3x v týdnu, už jsem se k tomu ale bohužel nevrátila.. teď jsem těhotná podruhé a začala jsem se kulatit okamžitě, po druhém porodu už bych cvičit začít chtěla.. máme tady nové fitko i s hlídáním dětí, tak snad bude energie a chuť 🙂 držím vám všem palce a nezoufejte! bude líip!

jancule79
31. črc 2011

Ahoj, souhlasím s beruska24.9 - nejlepší dieta jsou pobíhající děti. 🙂 Při prvním dítěti jsem v těhu přibrala 13 kg a na svojí váze a velikosti jsem byla asi 6 měsíců po porodu. Při druhém dítěti jsem přibrala 10 kg a 3 týdny po porodu jsem měla o 5 kg míň než před těhu a o 2 konfekční velikosti míň. Je fakt, že při tom druhém jsem se nezastavila. Kluky mám od sebe 18 měsíců, takže to zezačátku byla fakt docela hoňka. Jedla jsem toho hodně (no hodně, normálně), ale měla jsem snad tolik pohybu jako nikdy v životě. 🙂 Určitě souhlasím s tím, že kojení na každého působí jinak.

kopretinka26
31. črc 2011

Tak mohu se přidat do klubu🙂 Po prvním jsem přibrala 12 kg a hnedka to shodila, ale mám takovou baculatější postavu 😒 od přírody ☹ Při druhém jsem přibrala 6kg a shodila hnedka 10kg takže mě každý chválil, jak mi to těhotenství slušelo a prospívalo 🙂 Ale pořád nejsem spokojená hlavně břicho a nohy,boky .Někde tak nemám čas chodit do posilovny atd... Tak začínám držet KOŘÍNKOVU DIETU, k tomu přidávám jízdu na bruslích a procházky s prckami a jestli neshodím tak už opravdu nevím!!!! Tak chce se někdo přidat???? 😉 😉 😉 😉