Jak zhubnu rychle a bezbolestně 4 kg?

petulka25
29. črc 2013

ahojky maminečky prosím jak rychle a bezbolestně zhubnout 4 kg-za poslední 4 měsíce jsem přibrala a nevím jak!! potřebuju rychle - jdem na svatbu,děkuji 🙂

martinakl
29. črc 2013

Ahoj. A jak rychle? 🙂 Já jsem nedávno zhubla 5kg jen díky změně jídelníčku. Ale šlo to co týden to kilo. Teď už mám ale zase 2 zpět, protože na to peču 😒

ebsian
29. črc 2013

Pár lekcí v posilovně a je to doma 😀 Ale vyměnit kalorické bomby za cereální výrobky, mléčné a zeleninu a ovoce a maso typu krůtí, králičí, kuřecí prsa..Prostě vyvážený jídelníček a cvičení + procházky navíc a plavání zaručí za ten měsíc -4 kilča určitě. 🙂

Já se momentálně při kojení držím spíše toho pohybu, ale jím chuťovky 😀 Loni to ale fungovalo dokonale na moji postavu..

betysek
29. črc 2013

Zrušila jsem všechno sladké a vyměnila za zeleninu a jde to celke rychle, obvykla ta první 3-4 kg jdou rychle...Když přidáš víc pohybu, tak to půjde rychle...

leia1
29. črc 2013

změna jídelníčku. já byla za výživovým poradcem, výborná věc, překopanej celej jídelníček a za tři měsíce mám skoro 9 kilo dole a stále hubnu. přitom jsem najedená, nemám chuť na sladké a mlsat, jím mnohem zdravěji a díky novému vaření i hubne můj manžel. spočátku to šlo co týden to kilo. ted je to pozvolnější, ale stále to klesá. chci to držet i nadále, je to vlastně zdravý životní styl, ale občas také zhřeším na oslavách apod a nemá to vliv. je dobré vědět, jak to funguje, pak si můžete dát i čokošku, když víte, co pak🙂

petulka25
autor
29. črc 2013

@martinakl nooo nejlépe ihned 🙂 ale ta změna toho jídelníčku asi bude muset být-mám ráda brambůrky,zmrzlinky,.......tak uvidíme
@ebsian nooo dokud jsem kojila jedla jsem VŠECHNO a bez omezení!!! ale před měsícem jsem přestala kojit a tady je asi ta moje energie!! takže ji musím asik někde vybít! ale změna jídla asi bude muset také být......noo doufám že to dám-alespon 2 kg 😉
@betysek moje budoucnost bude asi taková 🙂
@leia1 to se mi nikam nechce-když dám více pohyybu,mín sladkostí,více zeleniny a hlavně asi pravidelnost tak snad to zvládnu i sama 🙂

petulka25
autor
29. črc 2013

@martinakl
@betysek
@ebsian
@leia1 moooc všem děkuji! krásný večer a snad to zvládnu 🙂

betysek
30. črc 2013

@petulka25 Jo, jo, taky jsem to tak měla,dokud jsem kojila, tak bylo úplně jedno, co jsem s nědla a jestli jsem se nacpala večer. Přesatala jsem kojit, nebo i když mjsem pak už kojila jen jednou za den, tak najednou váha vyletěla strašně nahoru. Nějak mi nedošlo, že už se nemůžu tak cpát a asi jsem si i trochu roztáhla žaludek a hlavně ty chutě....

petulka25
autor
30. črc 2013

@betysek přesně tak-jak jsem kojila pořád( malá byla závislák) mohla jsem jíst večer cokoliv-čím mín jsem kojila tím šla váha nahoru! přestala jsem kojit úplně a váha jde rychlostí blesku nahoru ☹ ☹ asi budem muset zase kojit 🙂

sarkad2856
30. črc 2013

@petulka25 Taky jsem omezila sladké,a trochu méně solím a váha šla dolu

petulka25
autor
30. črc 2013

@sarkad2856 děkuji uvidíme uvidíme,solím málo-kvůli dětem a to sladké omezím jen na zmrzlinu-tu miluju a hlavně ted točenou-vanilko-čokoládovou 🙂

sarkad2856
30. črc 2013

@petulka25 Tak pokud tu zmrzku nemá člověk 3x deně tak to není tak hrozné 😉

petulka25
autor
30. črc 2013

@sarkad2856 taky si myslím 🙂 stejně mám zmrku 1x týdně-když se dostanu do města 😉

sarkad2856
30. črc 2013

@petulka25 Tak to není skoro nic,když jen jednou týdně 😉