Jaké léky na hubnutí vám pomohly?

jeudi
5. srp 2009

zacla jsem drzet dietu a chci si k tomu koupit naky doplnek stravy nebo neco na hubnuti..me kdysi pomohl adipex retard ale to mi zadny doktor nenapise..co pomohlo vam,jake mate zkusenosti ?dekuju 🙂

jakoubka
5. srp 2009

je tu téma o Lindaxe 😉

Já slyšela chválu na C.L.A Booster.

Já tu Lindaxu taky beru,ale jsem lajdák,tak sem tam zapomenu 😉

Kámoška s ní zhubla 15 kg 🙂

tady https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jeudi
autor
5. srp 2009

diky jakoubka uz tam jdu

jeudi
autor
5. srp 2009

jakoubka ale to je na predpis ja chci neco volne prodejneho... 😵

jakoubka
5. srp 2009

tak to potom je bez předpisu Alli,něco na způsob taky té lindaxy 😉 Jsou tam vcelku blbé negativní účinky,ale to musí psát všude 😉

tu http://www.paralekarna.cz/1036?gclid=CN_E5uOrjJ...

jeudi
autor
5. srp 2009

jo o tom uz jsem slysela ..ja bych spis potrebovala jestli naka mamca by mi treba neprodala ten adipex..ten je fakt super aspon me pomohl a zadne vedlejsi ucinky jsem nemela akorat jsem byla trosku zivejsi..brala jsem taky meridia ale taky sehnane na cerno ale ty mi nezabrali..

soanpe
7. srp 2009

jeudi, ten adipex se snad už nesmí prodávat. nevím jak tady ,a le v Evropě je zakázaný právě kvůli vedlejším účinkům-deprese atd. 😝
mně se osvědčilo jíst pravidelně po 4hodinách,prostě nedopustit,abys dostala hlad.tělo si pak z každé dávky jídla začne dělat zásoby na horší časy.
chodila jsme cvičit a jedla jsem 7X denně.klidně i v9veče jsem si udělala kuřecí steak na grilu,ale přílohu jsme měla třeba ledový salát,zelenou papriku.

sisi.v
7. srp 2009

je to samozřejmě každého věc, ale adipex je svinstvo - funguje na hlad, totálně oblbne mozek, takže není cítit hlad, ale vedlejší účinky na srdce a neurolog.systém jsou obrovské.

soanpe
7. srp 2009

sisi, mojí ségry skoro tchýně se po adipexu musela léčit s nervama a depresema.a to nemluvím o žaludku a zažívání 😖

berunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kuklajda
29. kvě 2014

Na líky jsem nikdy moc nedala, ale mohu doporučit TRF čaj od Miss Cosmetic 🙂 Funguje!!! ^^