Jdeme hubnout "teď" - kdo se přidá? 🙂

alzaxxx
11. črc 2012

Tak HOLKY jsem maminka 3 dětí. A na hoře mi po nich zůstalo asi cca 10Kg. A chci je dát dolů. 🙂 A to jednou pro vždy,protože další dítko neplánuji 🙂 Ale je tu problém...nevím jakou vhodnou a hlavně účinnou dietu zvolit. ☹ A taky nevím jak cvičit. Na posilovnu penízky nemám a ani čas!! ☹ Takže bych to potřebovala řešit z domova. I to cvičení i to jídlo. Pohybu jako takovýho mám dost...když se točím kolem 3dětí. Ale na posilování partií kde bych potřebovala shodit a posílit na to si čas udělám....🙂 Můj nevětší problém je břicho...je to jedna velká pneumatika...☹ No a nohy z vnitřní strany stehna....prsa mám velikost 80 B ,ale i tak jsou to planďáky...☹(( No a ,když to shrnu měřím asi 154cm a vážím cca 60Kg ☹ HNUS!!!!! Ale potřebuji podporu...a jakoby z někým začít zároveň a vyměňovat zkušenosti...pocity...dotazy...fotky...atd Asi víte co myslím...😀 Tak přidá se ke mě někdo?????? Budu moc ráda a budu se na vás těšit. 🙂

poupatko8
12. črc 2012

@asus mě taky prosííím a gratulka jsi šikulka

korcula
12. črc 2012

@poupatko8 jsi tam🙂

poupatko8
12. črc 2012

@korcula ?? a kde??:D sem mimo

poupatko8
12. črc 2012

tak mamky jdu se přidat.. je mi skoro 26 a měřím 158 a váýím 70 kg.. A to už je síla.. když jsem šla rodit tak jsem měla 83 kg a po porodu jsem měla 76 a ty kila nešli dolu... zaplatila jsem si vyživ. poradce a byla do toho tak zapálená že jsem za měsíc a pul dala dolu 6 kg a od ty doby nic protože jsem se na to vyprdla.. ted to zkusím znovu a i to cvičení na 30 dnu.. a pak třeba zumbu bo neco uvidíííme.. a vše držím palečkky.. kočičky.. já potřebuju dolu aspon 20 kg a nějak zpevnit prsa... vytahaný od kojeníí. akorád pořád kojím tak nevím

poupatko8
12. črc 2012

@korcula už chápu děkuji

m.o.u.s.e
12. črc 2012

@korcula prosím o zařazení do soukromé skupiny 😵 dík 🙂

m.o.u.s.e
12. črc 2012

@kapulet DVD se cvičením různě zaměřeným má Jillian fakt hodně, ale já začla s 30day shred a ten má 3 levely, každý level se cvičí 10 dní...mám i ta její další dvd,ale zatím to nestřídám, chci vyloženě vidět účinek po tom jednom dvd, abych se pak rozhodla,co je třeba dál vycvičit ( u sebe tipuju břicho, takže si dám pak dvd 6 week six pack, to zase má dva levely, znichž každý se vkuse cvičí tři týdny)

Nestihla jsem vás dočíst a možná se to tu zmiňovalo,ale je i diskuze na facebooku , kde jsou fotky před a po http://www.facebook.com/pages/Diskuze-na-cvičen...

samozřejmě když si zadáte do google - 30 day shred results - mrknete na obrázky, tak je to docela motivační

kri
12. črc 2012

Tedy holky, naposledy jsem koukala a byli tu 3 stránky! 😉 Celý večer žehlím, nějak se mi to tu za ty vedra nakupilo. 😝 Taky bych se prosím chtěla přidat do soukromé skupiny. Děkujííí. 😵
Tak jsem se zvážila, změřila, vyfotila a je to tedy děs 😖, tak snad se konečně k něčemu dokopu, protože tedy nemám moc silnou vůli, ale když nás bude víc, tak mi to určitě nedá. Dneska jsem si na cvičení objednala činky, tak teď už to prostě musí jít dolu! 🙂

kimm88
12. črc 2012

@korcula Mohla bych taky poprosit o přístup do nové diskuse? Mockrát děkuji 😉

korcula
13. črc 2012

@m.o.u.s.e
@kri
@kimm88 jste tam🙂

devendra
13. črc 2012

@korcula já chci samozřejmě taky do skupiny 🙂

korcula
13. črc 2012

@devendra jdu na to🙂

korcula
13. črc 2012

@devendra hotovo 😉

devendra
13. črc 2012

@korcula Zlatá, děkuju🙂

devendra
13. črc 2012

Tak já asi teda přecházím do té uzavřené skupiny. Přidala jsem tam fotky 😅 Jinak za mě ještě postřeh k tomu cvičení s Jillian. Mě to protažení nestačí, takže se musím protahovat ještě před a potom, protože jinak mě hrozně bolí svali z nedostatečného protažení. Tak pááá ve skupině. těším se 🙂

slunicko26
13. črc 2012

@alzaxxx jj určitě ve sportovkách 🙂 🙂 🙂

zuhur
13. črc 2012

@korcula taky bych prosila přístup 🙂

zuhur
13. črc 2012

@poupatko8 prima - někdo kdo je stejně mrňavej jako já 😀 A teda jestli přijdeš na to jak vytahat prsa po skoro dvou letech kojení tak ti dám metál 😅

ajriska
13. črc 2012

@korcula přidej mě prosím

lucisa
13. črc 2012

@korcula taky prosím přidat, když už bych si měla vyfotit a veřejně vystavit tu moji michellinku, tak ji zase nemusí vidět všichni, vč. úchylů, co se tu občas přijdou pobavit 🙂

korcula
13. črc 2012

@ajriska
@lucisa jste tam

lucisa
13. črc 2012

A všem dobré ránko.
Jo, tak si představte, včera jsem jen zkusmo na těch stránkách (kalorické tabulky), co tu někdo dával odkaz, házela mé jídlo do kalorické tabulky, i když jsem v tom tápala, nějak jsem to docvakala a vyplivlo mi to denní příjem 6800 kJ, málem to se mnou švihlo, měla jsem pocit, že nic celkem nejím.
Asi budu o rohlíku a vodě, ta nemá jediinou kalorii 😒

lucisa
13. črc 2012

@korcula díky 😉

asus
13. črc 2012

@korcula ja prosim take 😉 děkuji

korcula
13. črc 2012

@asus jsi tam🙂

petanevesta
13. črc 2012

@lucisa tím se nemusíš řídit hele - dieta (která je ve většina časopisů) na 5000KJ je hodně obecná - já mám bazální metabolismus spočítanej na 7500KJ, míň mít nesmím, aby tělo nehladovělo...záleží spíš co jíš konkrétně, když jsou to KJ ze zdravých věcí, tak je to něco jinýho, než z nějakých nedietních potravin 😉

petanevesta
13. črc 2012

@korcula můžu taky požádat o přidání? díky 😉

korcula
13. črc 2012

@petanevesta hotovo

lucisa
13. črc 2012

@petanevesta víš co, já se hlavně musím naučit jinak s jídlem doma hospodařit. Nikdy se u nás jídlo nevyhazovalo, když už se stalo, že prošlo, nebo někdo nechal a už to nebylo k jídlu, skončilo to u slepic. No a já doma dělám tu největší neřest, že po dětech dojídám, aby nepřišlo jídlo nazmar.
Takže to máš 3 lžičky jogurtu od té, čtvrtku rohlíku od další, 4 lžíce polívky, 5 soust z oběda, pořád něco a tím se to nasbírá a já se pak divím, kolik vážím.... 😒

petanevesta
13. črc 2012

@lucisa to chápu, s dětma je hubnutí 100% náročnější a člověku přijde líto něco vyhodit
nejhorší je ta změna těch zvyklostí zažitých třeba i z rodiny - naše máma vždycky vařila poctivý český jídla, peklo se často něco ke kafi a pilo se všechno oslazený - te´d se toho těžko vzdávám 😀 vím, že to prostě není o dietě na měsíc, ale že bych se takhle správně měla stravovat pořád a to je na tom asi to nejtěžší 😖 🙂