Jdeme hubnout "teď" - kdo se přidá? 🙂

alzaxxx
11. črc 2012

Tak HOLKY jsem maminka 3 dětí. A na hoře mi po nich zůstalo asi cca 10Kg. A chci je dát dolů. 🙂 A to jednou pro vždy,protože další dítko neplánuji 🙂 Ale je tu problém...nevím jakou vhodnou a hlavně účinnou dietu zvolit. ☹ A taky nevím jak cvičit. Na posilovnu penízky nemám a ani čas!! ☹ Takže bych to potřebovala řešit z domova. I to cvičení i to jídlo. Pohybu jako takovýho mám dost...když se točím kolem 3dětí. Ale na posilování partií kde bych potřebovala shodit a posílit na to si čas udělám....🙂 Můj nevětší problém je břicho...je to jedna velká pneumatika...☹ No a nohy z vnitřní strany stehna....prsa mám velikost 80 B ,ale i tak jsou to planďáky...☹(( No a ,když to shrnu měřím asi 154cm a vážím cca 60Kg ☹ HNUS!!!!! Ale potřebuji podporu...a jakoby z někým začít zároveň a vyměňovat zkušenosti...pocity...dotazy...fotky...atd Asi víte co myslím...😀 Tak přidá se ke mě někdo?????? Budu moc ráda a budu se na vás těšit. 🙂

lucisa
7. srp 2012

@brazdicka napiš žádost @korcula 😉

korcula
7. srp 2012

@brazdicka jdu na to🙂

brazdicka
7. srp 2012

@korcula super děkuji 🙂

moniik.k
7. srp 2012

@korcula Mohu prosím také poprosit o přidání 🙂 děkuji mockrát

andela9
7. srp 2012

@korcula Ahoj, stalo se něco? Nechce mi to pustit na stránku a píše mi to, že neexistuje ☹

jitulik4
12. srp 2012

já se taky přidám......rutina.cz,zkusme to,ale energie po celodenním běhu no nevím a doplním to plaváním...

katkvy
12. srp 2012

Ráda bych se k vám taky přidala a snad i nějak poradila se stravou, trošku se o to delší dobu zajímám.

sova28a
12. srp 2012

No tak já přibrala po druhém těhu docela hodně, při kojení šly kila samy dolů, ale co jsem přestala, byl tu jojoefekt a 10 kilo nahoře bez mrknutí oka. Přito se nijak nepřecpávám , na jídlo většinou nemám čas a doháním to večeří, to bude asi ten problém. Když čtu, jak si tu stěžujete, že máte 60-70kg, tak je mi až trapně napsat kolik vážím já☹ Při výšce 164 je to 79kg a chtěla bych mít teda aspoň o 10kg míň, takže se přidávám🙂 A jak se k vám ženy vlastně přidat🙂

petka28
4. zář 2012

taky bych se přidala

drao
7. zář 2012

Milé maminky, také jsem začala se snahou zhubnout. Už několikátý pokus, ale teď už to vypadá, že vydržím🙂 Nejdřív jsem zkusila změnit jídelníček a jezdit na rotopedu, ale to nemělo žádné výsledky, skoro rok po porodu jsem měla navrch pořád deset kilo. Byla jsem dokonce i na vyšetření štítné žlázy, ale vše je v pořádku. Ale kila pořád nešla dolů. Začala jsme chodit na cvičení na trampolínách. Po pár měsících byla vidět nějaká změna, ale kila pořád nic :( Měřím 156cm a vážila jsem 65 kg. Pak konečně šla nějaká kila dolů, nevím, čím to bylo, možná i trochu samo od sebe. Ted jsem na váze 62-63kg. Objevila jsem parádní cvičení, nepotřebujete na to peníze ani žádné vybavení. Cvičíte si doma kdy máte čas. Podívejte se na rutina cz Začala jsem cvičit a cítím se líp a po chvilce cítím zlepšení 🙂 Cvičení je i s videi, navíc tam najdete i nějaké recepty a užitečné tipy. Přidejte se ke mě a cvičte s Maruškou 🙂

drao
7. zář 2012

Až teď jsem si všimla, že už se tu rutina zmiňovala 🙂 No, to je tak když člověk nečte všechny příspěvky 😀

terezzz_zl
7. zář 2012

Ahoj kočky 🙂) já mám teda zatím dvě děti, třetí bude nevím kdy, tak jsem se taky rozhodla, že shodím. Mám teď druhého 7-měsíčního chlapečka a o ještě 22 měsíců staršího, takže taky to potřebuju řešit hlavně doma. Po porodu jsem asi za tři měsíce byla na původní váze a teď mám dalších 8 kilo dolů a chci shodit ještě 5 kilo. Osobně jsem hodně informací našla na www istob cz - jak jíst, co kdy jíst, jak si sestavit jídelníček, hodně se řídím podle glykemického indexu, to si vždycky najdu v databázi tu potravinu, jestli je vhodná nebo radši vůbec. Spousta potravin se tváří jakože jsou vhodné pro linii a přitom to tak není - např. takové ty rýžové pufované chlebíčky. Všude pipiny v plavkách a přitom je to naopak 🙂) Vybírám si věci, které jsou velmi vhodné nebo vhodné, nedělám to tak, že bych jedla jenom ty potraviny s nízkou kalorickou hodnotou a nizkých glykemickým indexem. Jelikož si chci váhu udržet i v budoucnosti, tak mám takový jídelníček, který budu "ochotná" jíst pořád, ne jen teď když se snažím shodit. Prostě aby to bylo už napořád a nedostavil se jojo efekt. Snažím se hlavně jíst pravidelně, ze začátku to bylo těžké, ale najednou to šlo velice lehce, přece jenom kluci taky jí pravidelně, tak jím vždycky s nima. Snažím se hodně pít a samozřejmě jsem omezila sladké, slazené pití (kofola je můj mor) atd. Sem tam si něco dám, ale netrápím se tím, že jsem to porušila. Prostě sem tam něco ujede, ale váha mi jde pořád dolů, tak to asi nebude taková hrůza 🙂) Když týden myslím na kofču, tak si pak koupím, menší balení samozřejmě a dám si. Nechci mít shazování jako trápení, ale jako nový životní styl a způsob jak objevit nové chutě a nové jídla. Jelikož jsem některá jídla a potraviny vypustila, tak jsem začala hledat nové recepty, kde bych uspokojila svoje chutě, tak jsem si i rozšířila a obohatila svůj kuchařský repertoár. Na istob.cz je také databáze receptů, tak si vždycky vyberu. Můj největší problém je břicho, tak jsem si koupila takovou tu kolíbku na cvičení na doma, nezabere to moc času, dá se s tím cvičit skoro všude a je to účinné. Jinak klasika, co nejvíc chodit pěšky, teď se snad dostanu na kolo, máme hezkou trasu za domem, tak bych dala děti manželovi a na hodinku si vyjela. U pohybu asi nejdůležitější pravidelnost. A taky mi docela pomohlo to, že jsem se začala dopředu těšit, jak budu hezky vypadat až shodím a to mě nabilo takovou energií 🙂) Nedělám to s pocitem, že tohle "nesmím" takže utrpení, ale tohle si nedám a udělám to pro to, abych byla krásnější. Pak z toho mám dobrý pocit a zatím to jde super 🙂) Ať se Vám daří a neklesejte na mysli, když sem tam nevydržíte a dáte si nějakou dobrotu, když to nebude pořád, tak se zas tak nic neděje 🙂)) btw. jak se můžu přidat do skupiny? Hezký den, Tereza

petuliii
7. zář 2012

ahoj holciny,procitam tuto stranku a rada bych se pridala k hubnoucim 🙂 muzete mi nektera poslat tu dietu od Havlicka?dekuji vam 🙂

mallorka
13. zář 2012

@korcula mohla bych taky do vaše skupiny,co je potreba

ricmundina
16. zář 2012

Holky směle do toho, mně po dítěti zůstalo 10kg, ale 7 mám už dole je to měsíc a něco, co jsem najela na krabičkový systém ffmenu a musím říct, že to jde bezvadně a hlavně mám o dost víc energie.

jedulka
17. zář 2012

@terezzz_zl ahoj, požádej korculu o přidání do klubu. 😉

caroliine
19. zář 2012

Jsem mákma 1 syna ,při těhotenství jsem přibrala 30kilo .. 😒 No mazec že??? 😀 A PAK JSEM TO SCHODILA i něco na víc a ted mě tam vlaje 8 kilo na víc .. mŮJ PŘÍTEL JE SPOKOJENEJ ŘÍKÁ,NEJSI TLUSTÁ ALE na to jak jsem vypadala před a ted?? no spokojená nejsem tak co stím 😀 ale za syna mš tohle všechno stálo 🙂 😲 🙂

olgas
2. říj 2012

Ahojte holky,

vítám nové maminky. 😵 😵

Já jsem Jill vyměnila teD na nějakou dobu za břišní tance, dřív jsem se jim věnovala fakt hodně, teď toho času není, ale naposledy mě Jill tak odrovnala, že jsem se rozhodla ji na chvíli vyměnit za orbitrek a ty břišní tance. Uvidíme, hlavně musím držet jídelníček a nehřešit, jak poslední měsíc. 😎

marcisim
15. lis 2012

@zr.ska Já měla spíš problém, že mi to mlíko pak všude teklo. nejdřív jsem si tam dávala vložky, pak plenu a stejně to nepomáhalo, tak jsem to vzdala :D :D Až ted´, po 3,5 roce se mi podařilo zhubnout z 69 na 58 za 3 měsíce a jsem spokojená. Tak držím palce, ať se vám to podaří.

marcisim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucie75
17. lis 2012

Ahoj holky, mohla bych se k vám taky přidat? Mám 173 cm a 88 kg. Po porodu mi zbylo 20 kg a nevím jak je dát dolů, Myslela jsem, že kojením to půjde samo a bohužel nejde to vůbec 😒

lucie75
23. lis 2012

proč mi někdo alespoň neodpoví???

lidaslim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucisa
25. lis 2012

@lucie75 protože jsi nikoho neoslovila s @ - to málokdo zjistí, že se na něco ptáš, já to zjistila úplnou náhodou, tady už vůbec nechodíme, jsme uzavřené 😉 Uzavřenou skupinku zakládala @korcula - popros ji o vstup 😉

lucie75
25. lis 2012

@lucisa mockrát děkuji za odpověď, hned jsem moudřejší 🙂

lucie75
25. lis 2012

@korcula Mohla bych poprosit o vstup k Vám do skupiny? Ráda bych hubla ještě s někým a získala cenné rady.

korcula
25. lis 2012

@lucie75 jdu na to 🙂

fachy
17. pro 2012

@korcula ahoj, je tato diskuze ještě aktuální? jestli ano, prosím o přidání, díky 🙂

maminka2020
27. říj 2019

Ahojky,ráda bych se přidala.Info bych ráda ale do nějaké uzavřenky ,je tu nějaká?🙂