Jdeme hubnout "teď" - kdo se přidá? 🙂

alzaxxx
11. črc 2012

Tak HOLKY jsem maminka 3 dětí. A na hoře mi po nich zůstalo asi cca 10Kg. A chci je dát dolů. 🙂 A to jednou pro vždy,protože další dítko neplánuji 🙂 Ale je tu problém...nevím jakou vhodnou a hlavně účinnou dietu zvolit. ☹ A taky nevím jak cvičit. Na posilovnu penízky nemám a ani čas!! ☹ Takže bych to potřebovala řešit z domova. I to cvičení i to jídlo. Pohybu jako takovýho mám dost...když se točím kolem 3dětí. Ale na posilování partií kde bych potřebovala shodit a posílit na to si čas udělám....🙂 Můj nevětší problém je břicho...je to jedna velká pneumatika...☹ No a nohy z vnitřní strany stehna....prsa mám velikost 80 B ,ale i tak jsou to planďáky...☹(( No a ,když to shrnu měřím asi 154cm a vážím cca 60Kg ☹ HNUS!!!!! Ale potřebuji podporu...a jakoby z někým začít zároveň a vyměňovat zkušenosti...pocity...dotazy...fotky...atd Asi víte co myslím...😀 Tak přidá se ke mě někdo?????? Budu moc ráda a budu se na vás těšit. 🙂

devendra
11. črc 2012

@berinka1 Nic si z toho nedělej, já mám celulitidu i na břiše 😀

michamicha
11. črc 2012

Ahoj, já bych taky ráda zhubla 🙂 Když tu tak čtu kolik měříte a vážíte, tak proti mně jste vyzáblý modelky 😅 Moje váha se zasekla na 3-ciferným čísle a drží se tam už skoro 2 roky 😝 na cvičení v posilovně bohužel není čas, není hlídání pro synka, takže mam smolíka ☹ takže můžu cvičit jedině doma, mám rotoped se slušnou nosností 😅 nějaký ty posilovací gumy a 2kg činky už z dřívějška, takže už jen se odhodlat a začít 🙂

michamicha
11. črc 2012

@misicka455 o sport testru uvažuju, manžel si pořídil hodinky a břišní pás, plus k tomu používá ještě nějakou aplikaci v mobilu, akorát já budu mít nový mobil až v listopadu, takže teď by mi to asi bylo k prdu 😅

pusolamy
11. črc 2012

holky dejte nejaky ten odkaz na to cvico Jillian Michaels 30 days shred

devendra
11. črc 2012
pusolamy
11. črc 2012

@devendra diky 🙂

berinka1
11. črc 2012

@devendra to jsem radeji podrobne nezkoumala:D

korcula
11. črc 2012

Ahojky, taky bych se přidala, mám 2 měsíce po porodu a na předtěhu váhu mi zbývá 6 kg, ale dalších asi tak 15 -20 bych potřebovala, ted mám při výšce 164 79 kg... hnusný.... za poslední měsíc jsem dala 5 dolu, jen tím, že jsme vynechala sladký, a hlídám si kalorie na www.kaloricketabulky.cz a začla jsem 2x týdně chodit na cvičení... pokud máte někdo možnost Strollering je to fajn, nemusí se hledat hlídání🙂 a do těla si člověk dá celkem taky...

sklenicka24
11. črc 2012

Ahoj holky, já se ráda přidám 🙂, ale nejprve vás musím dočíst 😀

sklenicka24
11. črc 2012

@breberka11 ty jo, tak to by mi stačilo, já mám 172 cm a 83 kg, a to je fakt HUMUS 😢

hailliejade
11. črc 2012

@berinka1 tak já mám taky celulitidu všude, když se svléknu do plavek, je to děs, s váhou bych se nějak smířila ale ta celulitida a všeobecná rozkydlost mi vadí ☹(

ajriska
11. črc 2012

Jdu do toho cvičení - chodím cvičit, pohybu mám kolem malé dost, ale po císaři se mi to bříško nelíbí. Váha před těhu 64kg (výška 160cm), v těhu jsem měla cukrovku, špatný žlučník, takže krutá dieta, po porodu jsem měla 54 kg a teď rok po porodu mám 57 - 58 kg. Váha mi vyhovuje, chci ale vytvarovat a zpevnit to břicho, zatím jsem vždy hubla a hubnu jen na nohách a v zadku..bříško vždy zůstane. Tak jsem zvědavá, zda i po sekci je možné mít čupr břuch 🙂
Díky z odkaz na cvičení

berinka1
11. črc 2012

@hailliejade jj,presne jak pises, stehna o sebe, to jsem neznala:( stahuju ted to cviceni, tak jsem zvedava co to jo..reference dost dobry..

hailliejade
11. črc 2012

@berinka1 já to zažila kdysi jako děcko a zařekla se, že to už víckrát nedopustím a je to tu zas :-///
taky jdu mrknout na cvičení

jackey
11. črc 2012

Tak já jdu do toho s vámi..cvičení už jsem si stáhla a zítra jdu na to poprvé:o) Jinak v těhu jsem přibrala 23kg..před těhu jsem měla 65kg při 167cm a nyní 71 a chci jít určitě o těch 10kg dolů:o) Chodím cvičit dvakrát týdně zumbu, což mi před těhu stačilo a hezky jsem zhubla nějakých 7kg za 3 měsíce, ale teď se mě ta váha nějak drží, takže musím přidat:o))
A co se týče kojení, malé po mé fyzické aktivitě chutná ještě víc:oD

meduza
11. črc 2012

Tak tou Jillian jste mne hodne navnadily, takze uz to stahuju a zitra se do toho pustim. To by bylo, aby ty kila a hlavne cm nesly dolu 🙂

kri
11. črc 2012

Ahoj holky, tak jsem vás dočetla a taky se přidávám. Potřebovala bych nutně shodit těch 10 kg. Sice jsem teď po dceři všechny kila shodila skoro hned po porodu (přibrala jsem jen 12 kg), ale pořád mám na sobě ty co jsem jsem nabrala, když jsem přestala kojit syna. Za chvíli na to jsem byla zase těhu a nějak jsem to nestihla zhubnout. 😝 Takže mám teď při výšce 160 cm 69-70 kg, děsný!!!
Potřebuji taky zpevnit, nejhorší je břicho, pořád vypadám jak ve 4-5 měsíci 🙄 a taky horní stehna. Jenže donutit se cvičit 😅 . To 30 denní cvičením mám stažené a už jsem jednou i cvičila, ale pak jsme tu měli návštěvu a nebylo na to kdy. Ale zase bych chtěla začít, ovšem je to tedy záhul. Po prvních minutách jsem myslela, že vypustím duši, byla zpocená až na pr...i a červená jak rajče. 😀 A nejhorší je, že bydlíme v rodinném baráčku, ale v patře a to chození po schodech bylo pak tedy utrpení 😖, a to jsem si samozřejmě vždycky něco zapomněla vzít a nebo na mě ze zahrady volal syn, že něco nutně potřebuje. 😠

tesinka
12. črc 2012

Ahoj, taky bych se přidala, potřebuji dát 25 kilo dolů, jsem po 2 těhotenstvích během 2 let jako sud a už mě to nebaví, ráda bych to změnila, cvičit chodím tak 2-3x týdně, ale na tu dietu potřebuju parťáka, na dodržování diet jsem nedůsledná.

korcula
12. črc 2012

holky, to cvičení jsme si taky stáhla, ale mám trochu strach pokud je t tak náročný, myslíte že to neovlivní tvorbu mlíka? jde tu do toho někdo kdo mimčo plně kojí?

devendra
12. črc 2012
devendra
12. črc 2012

@korcula Taky kojím, ale nebojím se toho.Cvičení tvorbu mlíka neovlivní, ale jak tu někdo psal, když budeš vrcholově sportovat, tak může být mlíko hořký z kyseliny mléčné. Tohle je spíše cvičení na protáhnutí a na pohyb, myslím, že to na mlíko nebude mít vliv.

devendra
12. črc 2012

Jinak děvčata, dnes jsem se Vám vyfotila, ale hodím jsem ty fotky, až bude po všem. Snad bude vidět nějaký rozdíl 😅

zr.ska
12. črc 2012

@devendra ahojik, k tomu cvičení je tady taky diskuze https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cvicebni...
Ten prvni den je nejhorsi, ale pak uz je to v pohode. Sice ze me leje pokazde, ale alespon vidim, ze to funguje 😉 ja zitra zacinam uz 3 level, takze vydrzet se to da a právě těch cca25 minut si clovek vzdycky najde, kdyz chce. Hlavne je to zabijak celulitidy, jak clovek hopsa. Ja jsem taky pouzivala petky, nekdo pouziva treba mouky, ale nakonec jsem si koupila cinky a je to. stoji asi 100Kc, tak to neni tak moc. 😉

laola
12. črc 2012

Ahoj holky,

můžu se přidat?
Potřebuju sundat min. 8kg, něco se mi už podařilo díky úpravě stravy podle P. Havlíčka (ale jelikož kojím, tak se nem§žu pouštět do žádných větších akcí). Poslední dobou jsem teda festovně povolila, ale díky tomu, že chodím běhat, tak se váha nemá odvahu sunout nahoru🙂 Jinak malému mlíko po běhu nevadí (ani po hodině zumby v domácích podmínkách), takže po této stránce si můžu dopřávat 😀

laola
12. črc 2012

@zr.ska cvičení už jsem si stáhla, určitě zkusím 😉

ivca_doubek
12. črc 2012

Ahojky holky, já už tedy nějaký čásek hubnu, ale chtěla bych Vás podpořit v úsilí a ve snaze. Opravdu to jde i při kojení 😀.
Po šestinedělí byli moje míry 179 cm a 91 kg, strašný. Takže jsem si za druhé mimčo od manžela nepřála nic zlatého, ale orbitrek, abych mohla cvičit v klidu doma. Cvičím cca. 35 min orbitrek + posilování břicha cca. 10 - 15 min. Cvičím vždy tři dny za sebou a čtvrtý pauza. Nějakou dietu nedržím, na to já opravdu nemám a vím to o sobě. Jen jsem dost omezila sladké, ale ne v té míře že byh si nedala, ale dám si třeba jenom kousek, pro tu chuť 😀. Držím se tempa půl kilo týdně, to je celkem málo, neovlivní to kojení a není to žádný nereálný cíl, který by nešel splnit. No a teď už mám 16 kg dole a spokojeně pokračujeme. Kojení to opravdu nijak neovlivnilo, kojíme doteď.
Přeji spoustu úspěchů a držím Vám všem palečky, aby jste zvládli vysněné cíle a byli jsme všechny kočky!!!!

laola
12. črc 2012

@ivca_doubek téééda, smekám 😵 šikulka

petanevesta
12. črc 2012

Ahoj holky, taky bych se ráda přidala k vám do skupinky "hubnoucích" 🙂 Já mám od výživářky napsanej jídelníček na míru, něco jako dělá Havlíček a držím to zatím 14 dní. Úbytek na kila je pozvolný -2kg, ale na cm je to -4cm přes břicho i přes boky. Ještě nemám miminko, ale snažíme se o něj, tak to dělám nejen kvůli sobě, abych se na sebe zase mohla dívat do zrcadla, ale i kvůli tomu budoucímu mimču. Moje dosavadní stravovací návyky by mi určitě po otěhotnění nezaručily dostatek vitamínů pro nás oba a bylo mi řečeno, že by mi pěkně padaly vlasy a kazily se zuby, takže jsem přišla za 5 minut 12 :-/ Navíc moje hormonální problémy a anovulační cykly můžou se špatnou životosprávou taky úzce souviset. Každopáně princip není v hladovění, ale naopak jím větší snídani a oběd, než dosud, jím pravidelně po 3 hodinách a nemám tím pádem žádný chutě (sním tak 0,5kila zeleniny denně). Nesmím na začátku i alkohol a první měsíc ani kávu. Jinak pokud některá pijete ráda latté, tak to byl můj největší dietní prohřešek, protože s mlékem a cukrem to kaloricky dělá jedno jídlo. Mám přes 20 kilo nadváhy nad svojí optimální hmotnost, nebudu vypisovat kolik přesně mám, ale měřím 174cm - takže je přede mnou dlouhá cesta, ale jsem odhodlaná a tu změnu zvládnu 🙂 . Není to o dietě třeba na 2 měsíce, ale o zdravém životním stylu a změně stravovacích návyků. Tak držím všem palečky a my to určitě dáme 😵

hailliejade
12. črc 2012

@laola a máš někde ta doporučení na úpravu stravy? jsou tam nějaká konkrétní jídla? já nemám se zdravou stravou problém (když nepočítám ty sladkosti) ale potřebovala bych spíš inspiraci, co vařit, teď mi přijde že pořád točím dokolečka pár jídel a hlavně potřebuju něco "rozumného" aby mi to jedl i manžel a starší syn, takže třeba se salátama se vůbec nechytnu

kris2008
12. črc 2012

ahoj holky chodim n piloxing a super

https://www.youtube.com/watch?v=xXbTTpuQgyw

mam 3kila dole 😀