Jdeme hubnout "teď" - kdo se přidá? 🙂

alzaxxx
11. črc 2012

Tak HOLKY jsem maminka 3 dětí. A na hoře mi po nich zůstalo asi cca 10Kg. A chci je dát dolů. 🙂 A to jednou pro vždy,protože další dítko neplánuji 🙂 Ale je tu problém...nevím jakou vhodnou a hlavně účinnou dietu zvolit. ☹ A taky nevím jak cvičit. Na posilovnu penízky nemám a ani čas!! ☹ Takže bych to potřebovala řešit z domova. I to cvičení i to jídlo. Pohybu jako takovýho mám dost...když se točím kolem 3dětí. Ale na posilování partií kde bych potřebovala shodit a posílit na to si čas udělám....🙂 Můj nevětší problém je břicho...je to jedna velká pneumatika...☹ No a nohy z vnitřní strany stehna....prsa mám velikost 80 B ,ale i tak jsou to planďáky...☹(( No a ,když to shrnu měřím asi 154cm a vážím cca 60Kg ☹ HNUS!!!!! Ale potřebuji podporu...a jakoby z někým začít zároveň a vyměňovat zkušenosti...pocity...dotazy...fotky...atd Asi víte co myslím...😀 Tak přidá se ke mě někdo?????? Budu moc ráda a budu se na vás těšit. 🙂

laola
12. črc 2012

@hailliejade já jsem si to vytiskla z MMB, ale koukám, že je to smazané... popátrám

laola
12. črc 2012

@hailliejade tu to je: http://www.uloz.to/xvbH7hg/dieta-60-dni-docx

Pěkně si to vytiskni, dej si to někde na oči a půjde to 😵 Já měla za měsíc dole 7kg 🤐 🙂 Ale počítám, že půlka z toho byla voda, no a pak jsem stagnovala a teď jsem si dala pauzu, ale najedu na to znova....

kimm88
12. črc 2012

@alzaxxx Ahojda, jídelníček, co ti doporučila laola je opravdu super..pak ještě Sebekoučink na stránkách Stobklubu, na ten nedám dopustit. Zadáváš tam jídlo a semaforky ti ukazují, zda jíš správně. Taky se na jednu z tědlech variant budu muset na tvrdo vrhnout 😎

alzaxxx
autor
12. črc 2012

Holky jsem moc ráda,že se nás tu kupí tolik....a ,že tyhle problémy nemám jen já 🙂 Cvičeníčko už si stahuji...tak jsem celkem zvědavá. 🙂 Jo a prosím vás kde a za kolik se dají koupit čínky na domácí cvičení?? 🙂 Ty nemám a asi budou potřeba co?? 🙂 Jsem už vážně odhodlaná...takže chci udělat maximum...,ale ještě bych potřebovala upravit jídelníček...abych věděla kdy jíst..co jíst...kolik...atd....peníze na výživového poradce nemám...tak bych byla ráda,kdyby se tu našla nějaká dobrá duše a pomohla mi stím...někdo kdo s tím má zkušenosti už třeba...🙂 Jo a to podle toho Havlíčka tak to se dá někde stáhnout?? Kdyžtak prosím o odkaz...děkuji 😉 🙂

alzaxxx
autor
12. črc 2012

@kimm88 ahoj...ted nevím jaký jídelníček máš na mysli 🙂 A to jak píšeš o těch semaforcích pošleš odkaz?? 🙂 děkuji

laola
12. črc 2012

@alzaxxx odkaz hore na stránce😉

alzaxxx
autor
12. črc 2012

@laola děkuji ,ale nejde mi to otevřít....ten odkaz....rozkliknu to...a čekám a nic....ani se to nenáčítá....☹

laola
12. črc 2012

@alzaxxx to je divné... tak si najeď na ulozto.cz a zadej si tam dieta 60 dní-ono už ti to něco nabídne a pak si to stáhni do pc

kimm88
12. črc 2012

@alzaxxx Měla jsem na mysli jídelníček z ulozto.cz, jak ti na něj posílala odkaz. Je to 60denní dieta od Havlíčka.

A koukám, na ten stobklub už ti odkaz taky poslala, herdek, chodím pozdě 😀 Tam se musíš zaregistrovat, v sebekoučinku vyplnit pár údajů a je to 🙂 Pak tam jen do jednotlivých dnů zadáváš, co jsi snědla. Zkus si o tom něco počíst , třeba ti to bude vyhovovat😉

alzaxxx
autor
12. črc 2012

@laola
@kimm88 Holky oběma vám moc děkuji....už sem se registrovala....🙂 A na ulozto si to stáhnu...vyzkouším všechno a cokoliv....🙂 děkujííí

kimm88
12. črc 2012

@alzaxxx Není zač 😎

devendra
12. črc 2012

Tak děvčata, druhý den cvičení za mnou. Teda, bylo to horší než včera 😅 Ve sprše jsem měla problém si umýt i vlasy a ještě teď se celá klepu. Ale jsem na sebe pyšná a mám dobrý pocit, tak snad mi to dlouho vydrží 😀

hailliejade
12. črc 2012

tak všechno staženo a uloženo, večer to prostuduju, teď jsme dva týdny na dovolené a hned jak se vrátíme domů, tak se na to vrhnu, to by bylo, aby to nešlo -))

aja123
12. črc 2012

Tak to tu pročítám a přeju hlavně "pevnou vůli", protože to je 50% úspěchu. Před rokem a půl jsem začínala já.
Startovací váha 97Kg a po roce a půl 67kg, mám ze sebe radost 😎 Tak hodně úspěhu 😉

lucisa
12. črc 2012

@aja123 klobouk dolů, smekám.... 😉

lucisa
12. črc 2012

Ahoj, taky se přidávám. Mám tři děti, v každém těhu +20 kg, po první dcerce šla kila dolů nádherně, dokonce jsem se dostala i 5 kg pod původní váhu, pak jsem něco přibrala a podruhé otěhu, po druhé dcerce + 8 kg, zase jsem ještě něco přibrala, až jsem se při výšce 161 cm dostala na hrůzných 80 kg.
Byla jsem z toho hotová, ale protože jsme s manželem plánovali třetí mimčo, nechtělo se mi začínat s touhle váhou, tak během půl roku jsem poctivě doma cvičila (jen takovou klasiku, sedy lehy, hopsání na balonu apod.), trošku srovnala jídelníček a 10 kg dole.
Ale po třetím těhu mi opět zůstalo nějaké kilčo a zase šla víha nahoru, momentálně jsme na 82 kg, což je šílené.
U mě je problém ten, že mám manžela dlouhodobě na cestách, týden i dva v kuse, takže nemám šanci chodit někam cvičit, tolik dětí prostě neudám, nehledě na fakt, že přes školní rok mám se dvěma školačkami docela záhul, kromě školy i kroužky, lítám hore dole.
Bydlím na menším městě, takže nějaká dopolední cvíča s hlídáním nejsou a navíc mám pocit, že u mě je to hlavně jídlem. Nemám tolik času se s v klidu najíst, nejmladší dcera je Otesánek, kdykoliv si sednu, krmím ji, sebe pak v poklusu nacpu u ledničky prvním, co mi přijde pod ruku a prakticky pořádně se najím jen 2x denně, po obědě a večer, když jde malá spinkat. A to je špatně, což samozřejěm vím...
Pohybu mám víc, než dost, si myslím, jen ne tím správným směrem.
Na drahé jídelníčky na míru nebo spešl cvičení příp. nějaké zázračné kryolipolýzy nemám, to ty peníze raději dám na děti, takže zbývá jen domácí pomoc.
Jen když si lehnu na karimatku a začnu cvičit, holky z toho mají srandu a buď po mě skáčou, nebo neustále něco zrovna nutně potřebují, takže o ničem 😝
Nechci si stěžovat, proč to nejde, ale cvičení typu zumby nebo aerobiku pro mě nejsou, mám špatná kolena a kotníky a hned mi vyletí, takže fakt spíš posilování apod.

Teoreticky mám nastudováno, co a jak, ale v praxi udržet je to mazec.
Stáhla jsem si všechny vaše stránky, večer v klidu prostuduju.

laola
12. črc 2012

@lucisa myslím si, že tobě bude stačit začít pravidelně jíst a budeš na sobě vidět změnu. jen je potřeba si na sebe ten čas udělat...

noheli
12. črc 2012

@alzaxxx sebekaučink můžu jen a jen doporučit mám dole 35kg od porodu a cvičení podle Jill je super 😉 Takže moc držím palce 😉

olgas
12. črc 2012

Ahojte holky,
po zběžném přečtení těchto 3 stránek mě nakonec @lucisa přesvědčila, že napíšu taky. Nejdřív jsem ani psát nechtěla, jelikož ta první strana, kde někdo potřebuje zhubnout 10kg při vašich výškách a váhách mě spíš odradily. Já mít takovou váhu a výšku co některé, tak si ještě pogratuluji.TeĎ momentálně vážím 78kg, což je teda hnus. Hodně mě to štve. Vždycky jsem bývala hubená, ale pak jsem pomalu začala přibírat v práci, kde jsem jenom seděla, a taky s bývalým manželem jsem něco přibrala, to byly pořád tatranečky, smažený sýr atd. atd. Pak přišel rozvod a to jsem teda něco zhubla, našla si nového přílete, máme jedno dítě. Těhotenstvím jsem přibrala 9 kg, které zůstaly v porodnici. Tak to bylo super, říkala jsem si, kojením ještě zhubnu a bude to parádička. Jenže jsem nezhubla, je fakt, že jsem ale dost jedla, měla jsem pořád příšerný hlad. No a až jsem dokojila (to se ta váha ještě držela), tak jsem začala pomalu kilo po kile nabírat.A dopracovala jsem to tam kde to je 🙄 říkala jsem si, že začnu nejdříve úpravou jídelníčku, což je v mém případě asi největší katatrofa. Jako nemyslím si ,že jíme špatně. Smažený sýr apod. dávno není pravdou. No ale přeci jenom mám dost ráda sladký, tak to je skoro každý den něco sladkého, když ne tatranka tak alespoň kousek buchty, a pak taky to zatracené bílé pečivo. už jsem si místo toho nakoupila i suchary, ale poslední dobou nějak neubývají. 😒
Přítele mám taky věčně pryč a když není pryč, tak stejně na žádné cvičení nejdu, protože jeho práce se prostě naplánovat nedá a mění se z hodiny na hodinu, kdy přijde domů. Ale to není problém. Problém mám jinde, prostě hlavně ta pevná vůle chybí.
@aja123 tak to teda smekám taky, to jsi fakt dobrá. Jak jsi to dokázala?

m.o.u.s.e
12. črc 2012

Zdravíma ráda se přidám 😵 ..já už sice s návratem k přemateřské postavě začla v pondělí, ale stejně to bude běh na dlouhou trať. Zatím cvičím každý den 20 minut s Jillian Michels, kilo dole a cca 3 cenťáky přes prdel. Najela jsem na zdravější stravu, kafíčko a dorbotka k němu je minulost, večer žádné sacharidy, jíst jenom když mám hlad. Hodně piju, páč kojím a ještě kojit hodlám a mlíka je habafuk. Jo, přibrala jsem s druhým prckem sice jenom17kg,ale 5navrch jsem si nesla už po první dceři. Ta kila jsou mi celkem ukradená,ale jde mi hlavně o zpevnění, dyť to břicho je jeden velký rosoool 😝

alzaxxx
autor
12. črc 2012

Holkýýý pomoc mě to nejde stáhnout ta dieta na 60dní ....kvůli antivirovýmu programu co máme...nemůžete mi to poslat některá třeba mejlem co už to stažený máte?? 🙂 Kdyžtak na alzaxxx@seznam.cz Díky

kive76
12. črc 2012

@alzaxxx posláno ..

asus
12. črc 2012

ahojik holky ja hubnu měsic dole mam 7 kg a už mám konečně pod vahou před těhu a pokračuju dal 😉

misicka455
12. črc 2012

koukám, že všude na různých servrech toho Havlíčka už stáhly 😒 Prej se kvůli tomu nějak soudil, že nemají na to licenci ty jeho jídelníčky dávat na svoje weby tak je musel každej kdo je někde měl stáhnout 😒

misicka455
12. črc 2012

Nic děti spí tak jdu rychle cvičit 😉

Hubnutí zdar

lucisa
12. črc 2012

No, u mě je blbé i to, že jaksi už nemám pořádně ani co vypustit, čokolády a sladké mě nějak zvlášť nebere, jestli si jednou za čas dám čtvereček čokolády, když třeba strouhám na buchtu, tak je to moc. Kafe piju výjimečně, asi tak 3x do roka, a to ještě nesladím, alkohol taky téměř žádný, občas na některých narozeninách si dám skleničku bílého, ředěného s vodou, nebo červené s kofčou, ale pivo nebo tvrdé vůbec. I ten alkohol mám opravdu jen několikrát ročně.
Pečivo sice nekupuju jen celozrnné, co si budeme namlouvat, taky to stojí dost a při počtu našich členů rodiny a žravosti mých dítek, nám 10 housek nebo rohlíků nestačí....
Je fakt, že chlebík si často pečeme doma, ale taky z bílé mouky, když jsem viděla ceny těch "zdravých" protočily se mi panenky.
Salámy a uzeniny už téměř nekupuji, moje holky, starší, to vůbec nejedí a tím, že je manžel pořád pryč, tak jen pro mě a malou, která má na takové jídlo čas, to prostě nekoupím.
Prakticky nakupuju jen pečivo, jogurty, tvrdý sýr, kysanou smetanu, ovoce, zeleninu, těstoviny, rýži. Pokud je léto, máme zeleninu svou ze zahrádky, ovoce také.
Co jde, snažím se kupovat zdravější, moje holky mají např. rády kečup, tak čtu pořádně etikety, ať jim nekupuju samý škrob a náhražky, stejně tak jogurty....
Jako každé děti milují těstoviny, ty taky raději připlatím, i když nejsou z celozrnné mouky, koupím aspoň ty, co se nerozvaří a jsou správně al dente.
Maso kupuju prakticky jen kuřecí, jiné dcery nejí, občas hovězí a telecí pro mě a malou, taky mám ráda ryby, ty tak ymoc holk ynemusí, jen prostřední.
Prostě blázinec, buď bych musela vařit denně 3 různá jídla, abych se zavděčila, nebo někdo z dětí má prostě hladovku.
Čas od času jim dopřávám smažená, ale třeba minulý týden to bylo až moc (smažený květák, další den, smažený kuřecí řízek a další smažená cukina, sešlo se to tak blbě 😒 ), sama to moc jíst nechci, takže hladovím, nebo se odbydu. Ale ony to taky nemůžou pořád jíst, i když by chtěly.

Jídla typu šmakoun a různé sojové náhražky z racio výživy prostě nepozřu, zkoušela jsem, a to by bylo trápení, takže mě zbývá jen pohyb.....

misa_a_radek
12. črc 2012

Ahoj holky, jak jsem si s vámi včera řekla, tak jsem dnes udělala, stahla jsem si cvičení a dnes jsem se do toho pustila, i kdyz jak jsem četla ty vaše příspěvky, že cvíčo bylo strasný, tak se mi do toho moc nechtělo, ale zkusila jsem to a překvapilo mě, že to tak hrozný nebylo, za to teď nevím, jestli se vubec bez brčka napiju a to ´jsem si myslela jak mam ruce od zvedaní kluků naposilovany 😀

stazina
12. črc 2012

Ahoj Holky, já jsem na tom podobně jako vy osattní , akorát, že má váha je 89kg , při výšce ani né 170cm, takže bych klidně mohla mít 20kg dole...i já jsem sháněla dietu od Havlíčka, ale nidke to nemůžu najít, pokud jí někdo máte staženou z dřívějška, prosím, pošlete mi jí . na Stanik.msh@seznam.cz. Děkuju
@asus tak to je paráda a jakou dietu držíš? nebo se prostě jen omezuješ?

A jak vy osattní...Když máte děti a hladové manželi, vaříte si pro sebe zvlášt, nebo jen třeba omezujete množství? Já stále nevím, jak to vymyslet, aby to bylo co nejpraktičtěšjí a taky levný...
Mějte se a hubnutí ZDAR!🙂

asus
12. črc 2012

@stazina pošlu ti to do IP nic jineho nepomohlo než tahle dieta byla sem taky neštastna