Jdeme hubnout "teď" - kdo se přidá? 🙂

alzaxxx
11. črc 2012

Tak HOLKY jsem maminka 3 dětí. A na hoře mi po nich zůstalo asi cca 10Kg. A chci je dát dolů. 🙂 A to jednou pro vždy,protože další dítko neplánuji 🙂 Ale je tu problém...nevím jakou vhodnou a hlavně účinnou dietu zvolit. ☹ A taky nevím jak cvičit. Na posilovnu penízky nemám a ani čas!! ☹ Takže bych to potřebovala řešit z domova. I to cvičení i to jídlo. Pohybu jako takovýho mám dost...když se točím kolem 3dětí. Ale na posilování partií kde bych potřebovala shodit a posílit na to si čas udělám....🙂 Můj nevětší problém je břicho...je to jedna velká pneumatika...☹ No a nohy z vnitřní strany stehna....prsa mám velikost 80 B ,ale i tak jsou to planďáky...☹(( No a ,když to shrnu měřím asi 154cm a vážím cca 60Kg ☹ HNUS!!!!! Ale potřebuji podporu...a jakoby z někým začít zároveň a vyměňovat zkušenosti...pocity...dotazy...fotky...atd Asi víte co myslím...😀 Tak přidá se ke mě někdo?????? Budu moc ráda a budu se na vás těšit. 🙂

jackey
12. črc 2012

Holky u toho cvičení mají jakou váhu ty činky? Nikde jsem se nedopátrala...začnu až v pondělí, protože na víkend jedeme pryč, tak by nebylo kdy..ale pak na to hned jdu a už teď se těším na ty výsledky:o)

laola
12. črc 2012

@lucisa jj, pohyb, ale v první řadě si fakt udělej čas na SVOJE jídlo. Máš nastartované tělo na režim ukládání, protože mu nedáš najíst a tak se bojí, že bude strádat 😉

lucisa
12. črc 2012

@asus mě můžeš taky, prosím, jestli ti to nevadí, spíš ze zvědavosti..... 😉 díky

lucisa
12. črc 2012

@laola jj, taky si myslím, kdyby přišla tak 4 hladová léta, mám furt z čeho brát 😀
I když jsem se snažila jíst aspoň 5-6x denně v menších porcích (několik dnů), měla jsem dojem, že stále kynu a navíc jsem přecpaná.....
Byla jsem u jedné paní, přeměřila mě a říkala, že hlavně málo piju, vycházelo mi, že mám pít skoro 4,5 l, to fakt nedám, vypiju tak 2,5 l, a to furt lítám jak alík na wecko, že prý mi voda vyplaví z nějakých záhybů tuk a začnou mi lépe pracovat střeva, ale nějak to u mě nefungovalo, prý už po 14 dnech uvidím zlepšení, ani po 3 týdnech se nic nedělo, na to mi řekla, že mám asi metabolismus pomalejší, že mám vydržet, ale já to vzdala, nějak jsem ochabla z nadšení 😒

asus
12. črc 2012

@lucisa tak ja to pisnu sem je to drsné 😅 jim jen ovoce a zeleninu nejim žadně přilohy,rano si namažu krajiček chleba s čim chci a k tomu zeleninu,svačina třeba broskev nebo meloun je to na tobě jake koliv ovoce, oběd někdy platek masa dělaný na vodě a nebo si upeču rybu a k tomu zase zeleninu ,svačina opět ovoce a večeře mrkev či jinou zeleninu na proužky chroupu k telce 😀 a jedna podstatna věc celej den piju jen vodu a hodně vody. za měsic se mě podařilo zhubnou¨7 kg 😉 na začatku je to sila ale už mě to ani nepřijde

lucisa
12. črc 2012

@asus nj, to je sice ok, ale znáš někoho, kdo to držel a nevrátí se jojo efekt? Víš, já třeba bych i řekla, že to zvládnu, ale rozhodně pár týdnů, měsíců, ne roků a mám strach, že kdybych dejme tomu po dosažení mé váhy cca 60 kg, tzn. -20 kg začala jíst normálně, v ríámci zdravé stravy, nepřejídat se, ale ne tak drasticky, jestli to zase nepůjde nahoru....
Já když už se chci do toho pustit, tak bych nerada mordovala můj organismus třeba půl roku, abych pak zjistila, že se vracím zpět....

devendra
12. črc 2012

@misa_a_radek Viď 😀 Já nevím jak sejdu schody do prvního patra 😀

devendra
12. črc 2012

@jackey Já si myslím, že jsou to kilovky. Blbé je, že malá půllitrovka má cca 500 g, takže jsem si musela odvážit vodu ve velkých petkách, ale teď mi to tam jako šplouchá a blbě se s tím cvičí 😀
@asus Myslím, že v tomhle tě čeká jojo efekt jako blázen. Jednou jsem taky něco takového zkoušela. Jeden týden jenom zeleninu a druhý týden přidat brambory, luštěniny a ovoce. Jako zhubla jsem hodně, ale když jsem chtěla začít jíst normálně, tak jsem měla tak rozhozený organismus, že už nikdy více.Bylo mi blbě úplně po všem.

Jinak na dietu je super dodržovat jídelníček přibližně jako u těhotenské cukrovky. Počítají se tam sacharidy, jí hodně zeleniny, ale de facto můžete jíst skoro všechno. Teda ne cukrovinky a podobně. Myslím, že je to nejsnesitelnější dietka 😵

asus
12. črc 2012

@lucisa
@devendra ¨ jooooooooo drži to znamej a v pohodě i hřeši dobrotama a furt je na sve vaze 😉 ja se toho nebojim protože občas taky řešim a dobrý 😉

misa_a_radek
12. črc 2012

s tema lahvema na cviceni jsem to udelala tak, ze jsem do 1,5 litrové lahve nalila vařící vodu, lahev se zmensila a cvicilo se s tim dobre, ted jsem to zvazila a má to 1,1 kg - uplne plne, nic nesploucha 😀

alzaxxx
autor
12. črc 2012

Holky můj mi ted řekl ,že nám nejede World na počálu...tím pádem já tu 60ti denní dietu ani nijak neotevřu nikde. ☹ Já ji chcíííí ☹ Nebyla byste některá tak hodná a nemohla byste to skopírovat nebo přepsat (pokud to není dlouhé) a dát to buď sem...nebo mi to poslat do IP nebo email?? Ale nesmí to být v programu World ☹ Prosííííííííííííím najde se hodná duše??? 🙂 Děkuji

monikask
12. črc 2012

Ahoj, také bych se k Vám chtěla přidat. Mám dvě děti a po druhém porodu se má váha zastavila na velkém tříciferném čísle ☹. Potřebovala bych shodit tak 50 kg ☹, což je běh na dlouhou trať. A to především kvůli tomu, že vůbec nemám pevnou vůli a jsem líná cvičit ☹. Před prvním těhotenstvím jsem se z tříciferného čísla dostala o 20 kg dolů úpravou jídelníčku a také cvičením. Domů jsem si koupila orbitrek, ale vůbec na něm necvičím. Když začnu, tak mi to vydrží dva dny a je konec. Jsem schopná přes den jíst po malých porcích, pravidelně se starší dcerou, a večer bych vyjedla celou ledničku, protože nevím, co bych do pusy dala. Také mojim největším problémem jsou čokolády.
Druhou dceru pořád kojím, můžete mi prosím tedy poradit, jak a co cvičit, aby to neovlivnilo tvorbu mléka?
Něco už se sebou musím začít dělat. Zítra ráno se změřím a zvážím a budu si hodnoty zapisovat. Doufám, že tentokrát se mi s Vaší pomocí podaří konečně zhubnout. I když ne hned těch 50 kg, co bych potřebovala, ale alespoň něco. Raději pomalu, ale na pořád.

petanevesta
12. črc 2012

@asus taky se musím přidat k odpůrcům téhle "diety" - zaděláváš si na jojo efekt, protože tělo hladoví a není zdravý vůbec nejíst přílohy, protože tě pak dožene chuť na sladký....já jsem taky dřív hubla tímhle stylem, zkoušela jsem asi milion diet - např. jsem i nejedla po páté hodině večer atd...tím jsem si akorát rozhodila metabolismus, že jsem pak i při normální stravě začala neustále nabírat
chce to hubnout pomalu a jistě, max. 4kg za měsíc, ne 7 kilo jako píšeš - to jdou pak pryč taky svaly a voda 😉

asus
12. črc 2012

@petanevesta beru na vědomi všechny diety at držite jakekoliv když nebudete držet furt tak naberete 😉 každej podle sveho ja pouze napsala co držim ja a nikomu ji nenutim 😉 😉 😉

kapulet
12. črc 2012

@devendra já se přidám, už stahuji 1 level a hned odzkouším 😉
jinak mám navrch po 3 dětech 20kg a potřebuji nutně shodit a dostat se do kondice ☹ diety nezabraly, a tady u vás se budu motivovat 😀

lucy222
12. črc 2012

Ahoj. Jdu vas podporit. Jde to.
Zakladem je pravidelny pohyb a 5-6x denne male porce jidla. Idealne pokud nepresahnete 5000 kJ/ den.
Ja zacinala na orbitraku, ted to zase zacnu prokladat zumbou...

kapulet
12. črc 2012

@asus ahojky, a ty máš nějakou metodu, dietu či co? nebo jen cvičíš? taky bych potřebovala shodit, strašně mi otékají nohy a MUDr. řekl "shodit a pak s tím můžem něco dělat" ☹

devendra
12. črc 2012

@kapulet Tak dej pak vědět jaké to bylo 😀 Já jsem si teď navíc dala slušný sprint kočárem z lesa, protože nás chytila bouřka. Jako běh je jedna věc, ale tlačit při běhu před sebou kočár je druhá 😀 Takže si myslím, že co se týče pohybu, tak mám pro dnešek splněno, ještě že manžel dorazí až pozdě večer 😀

devendra
12. črc 2012

@misa_a_radek to musím zkusit🙂

kapulet
12. črc 2012

@m.o.u.s.e ahojky, můžu se zeptat kolik je těch lekcí Jillian Michaels? stahuji si je, zatím se mi objevili jen 4. A ještě to cvičíš jak, střídáš dokola? nebo jsou jednotlivé lekce na každý den? teda těch 30 dní? moc děkuji 😅

lucifereeek
12. črc 2012

já přestala pít sladké nápoje a jíst sladkosti a z 93kg jsem to dala na 67kg 🙂 sem tam jsem cvičila, nic pravidelného, je to o pevné vůli, ze začátku to totiž moc nejde vidět to hubnutí, je to až po delší době, a to může někoho odradit.

zuhur
12. črc 2012

@lucifereeek tak to teda klobouk dolů. Závidím pevnou vůli. Já piju jen čaj a vodu a jednou za "uherský rok" si dám kafe, ale horší je to s tím mlsáním. Teď v létě je to denně zmrzlina nebo vzhledem k tomu, že relativně často peču tak třeba kousek - dva bábovky nebo jiné buchty. Ostatní mlsání už doma nemáme a stejně ta kila naskakují 😠

sarinka
12. črc 2012

Holky nemáte někdo na dvd cvičení se Zorou Czoborovou - je super, ale mám ho jen na videokazetě a chtěla bych ho na dvd. Nebo kde by se dalo stáhnout?

adenka84
12. črc 2012

@alzaxxx myslíš tu dietu od Ing. Havlíčka? pokud ano tak ji mám v PC..zkusím ti ji poslat do IP..tedy pokud myslíš tu a zda to vůbec půjde

kapulet
12. črc 2012

@devendra jo místo vody písek do petek, a tuším, že stačí 1/2 kg na jednu láhev (činku). Ale to vím z dřívějších dávno dřívějších cvičení 😀

gumidek
12. črc 2012

Hojte🙂
Od včera vás pročítám a musím se přidat. Po dvou dětech mám navíc 10 kilo, který musí dolů. Snažím se sama pravidelně jíst a zdravě, ale dneska jsem večer zhřešila - prcek chtěl palačinky k večeři, tak jsem si dala a je mi z nich akorát těžko a necítím se dobře. Za tohle mi to fakt nestálo 😖
Ad pohyb - s prvním dítkem jsem chodila hodně na procházky, to byla pohodička a kila dolů šly, bohužel s druhým už toho moc nenachodím, prvorozený tolik neujde a už vůbec ne svižně, na cvičení nemám hlídání, takže budu muset začít víc doma, což už snad půjde. Druhorozenou jsem odstěhovala z ložnice a zase můžu začít cvičit na elipticalu.

korcula
12. črc 2012

@sarinka nezkoušelas to najít na uloz.to?

sarinka
12. črc 2012

@korcula ano, ale není to co hledám 😖

korcula
12. črc 2012

@gumidek já vzhledem k tomu že nemám hlídání taky, tak to řeším že chodím na strollering... cvičení s kočárky... není to u Vás třeba taky?

gumidek
12. črc 2012

@korcula Tak to slyším prvně, zkusím pohledat, ale pochybuju. Holt budu večer po uspání draků trápit eliptical. Ten mi ani tak moc nevadí, máme v ložnici i televizi, tož by to mohlo utíkat😀