Jdeme hubnout "teď" - kdo se přidá? 🙂

alzaxxx
11. črc 2012

Tak HOLKY jsem maminka 3 dětí. A na hoře mi po nich zůstalo asi cca 10Kg. A chci je dát dolů. 🙂 A to jednou pro vždy,protože další dítko neplánuji 🙂 Ale je tu problém...nevím jakou vhodnou a hlavně účinnou dietu zvolit. ☹ A taky nevím jak cvičit. Na posilovnu penízky nemám a ani čas!! ☹ Takže bych to potřebovala řešit z domova. I to cvičení i to jídlo. Pohybu jako takovýho mám dost...když se točím kolem 3dětí. Ale na posilování partií kde bych potřebovala shodit a posílit na to si čas udělám....🙂 Můj nevětší problém je břicho...je to jedna velká pneumatika...☹ No a nohy z vnitřní strany stehna....prsa mám velikost 80 B ,ale i tak jsou to planďáky...☹(( No a ,když to shrnu měřím asi 154cm a vážím cca 60Kg ☹ HNUS!!!!! Ale potřebuji podporu...a jakoby z někým začít zároveň a vyměňovat zkušenosti...pocity...dotazy...fotky...atd Asi víte co myslím...😀 Tak přidá se ke mě někdo?????? Budu moc ráda a budu se na vás těšit. 🙂

cabalkova
21. črc 2012

@myska25 Ahoj, jsem na tom podobne, mam skoro jedenact mesicu po porodu, hubnout jsem zacala v breznu a mam dole skoro 17 kilo, ale ted mam nejakou krizi motivace a potrebovala bych nakopnout, chci do dalsiho snazeni, ktere chceme zahajit po novem roce, jeste aspon deset kilo dolu...

@korcula Prosim vezmete me mezi sebe?

jackey
22. črc 2012

Tak já dnes 5. den s Jillian a váha se sice drží, ale přes břicho mám neuvěřitelný 2cm dole:o) Je to sice záhul a je fakt, že protažení není dostačující, chce to se aspoň po cvičení protáhnout daleko více, aspoň u mě, protože jinak jsem jak přejetá parním válcem. Ale super! Určitě jedu dál a prosím o přístup do uzvařené skupiny...ještě musím nafotit fotky před a potom až docvičím..protože zatím to vypadá, že je to fakt zázrak 😀

korcula
23. črc 2012

@cabalkova @myska25 @jackey jste tam🙂

ilonne
23. črc 2012

@korcula Ahoj, můžu tě taky poprosit do uzavřený? S hubnutím mám velice bohaté zkušenosti. V podstatě od svých 18ti nedělám nic jiného, než že střídavě hubnu a a tloustnu 😀 . Po porodu jsem tedy hubenější než před těhu (musela jsem držet diabetickou dietu), ale stejně ještě tak 10 kg dolů potřebuju-. Aktuálně si počítám kj, jedu na 5000-6000kj denně a jde to.

korcula
23. črc 2012

@ilonne jdu na to

michamicha
23. črc 2012

@korcula ahoj, nejde se mi dostat do soukromý, jsi mě vyřadila? ☹

korcula
23. črc 2012

@michamicha no od začátku jsi tam nebyla... ale pokud se chceš zapojit, znovu přidám... 😉

michamicha
23. črc 2012

@korcula byla, jen jsem asi před týdnem psala, že jedeme na dovolenou a nebudu na netu, tak se ozvu až se vrátíme a s cvičením začnu až po dovolené 🙂 přidej, děkuju 😉

korcula
23. črc 2012

@michamicha aha promin.... to jsme nějak nezaregistrovala.... jdu na to🙂

werca90
23. črc 2012

ahoj mohla bych taky poprosit o přidání do skupiny? taky bojuju s váhou tak si ráda nechám poradit..🙂

korcula
23. črc 2012

@werca90 ok🙂

misssutko
23. črc 2012

Můžu taky poprosit o přidání do skupiny 🙂 ? děkuji 🙂

korcula
23. črc 2012

@misssutko hotovo

milu73
23. črc 2012

Ahoj ráda bych se k Vám taky přidala. Mám už 2 roky po porodu, ale váha mi bohužel šla nějak nahoru, potřebovala bych schodit tak 5-10 kg. Dneska jsem začala s dietou a ráda se dozvím nové zkušenosti a nechám si poradit. Díky

misssutko
23. črc 2012

@korcula Děkuji 🙂

misssutko
23. črc 2012

Ahojky, já mám necelých 8 měsíců po porodu a po porodu mi zůstalo ještě asi 8 kg, které bych chtěla dát dolů. 🙂 . Včera jsem začala tak nějak držet dietu a dneska se chci vrhnout na cvičení. 🙂

korcula
23. črc 2012

@milu73 taky tě přidávám to soukromý🙂

kocka5
25. črc 2012

Holky, stačí se k vám přidat a půjde váha dolů😀? To by bylo fajn😀. Udělejte to nějak😀

larnie
28. črc 2012

@korcula mohla bych poprosit o pridani do soukrome skupiny, uz jsi me tam pridavala, ale bohuzel mi to nefunguje. Moc dekuji. Urcite toho mas moc, tak az budes mit cas 😉

lillyzelvicka
28. črc 2012

Ahojky můžu se taky přidat? 🙂

andela9
30. črc 2012

Ahoj i já se chci přidat, ale potřebuji řešit jídlo !!! Nechci nic drastického, jen upravit. Sportuji hodně. Chodím běhat a zumba a posiluji, ale váha nic nic nic. Nepřejídám se, nesladím, snažím se, ale občas i ulítávám. Po porodu 10kg nahoře, po žaludeční kýle 20kg nahoře. Ta byla před dítkem. Takže celkem 30. Měřím 170 váha 98. Nejsem rosol, ani nijak napohled obézní, ale......... 😢

lucisa
30. črc 2012

@andela9 ahoj, napiš přímo @korcula , ona tě hodí k nám do soukromé diskuse😉

kacenka03
2. srp 2012

Mě je 18 a mám 11měsíční dítko,vážím 70kg a měřím 155 cm...penízky nato abych chodila někam do fitka taky nejsou ačasu na sebe taky moc nemám,tak bych ráda věděla jak hubnoout doma,mám velké břicho jak kolo u auta,stehna taky větší a prsa velikost E :( A už mě to štve! chci zhubnout ale sama to asi nezvládnu!

eeefffaaa
3. srp 2012

@korcula mohla bych take poprosit o pridani do soukrome skupiny??chtela ybch se k vam pridat...jsem po dvou detech,drive jsem mela 55kg,ale to uz je hodne davno,asi naposledy v 19ti letech,pak jsem zacala brat HA a pribrala jsem 20kg za dva roky,no a ted po detech mam 88kg a 165cm

korcula
3. srp 2012

@eeefffaaa jdu na to....🙂

carrynka
6. srp 2012

@korcula ahoj, mohla bych se taky prosim pridat??? 🙂

korcula
6. srp 2012

@carrynka jdu na to

tichackova
6. srp 2012

@korcula Ditko, hodíš mě k vám taky prosííííím....😉

korcula
6. srp 2012

@tichackova jasně jani🙂

brazdicka
7. srp 2012

Ahoj, mohla bych taky k Vám ?