Je tu někdo, kdo drží nízkosacharidovou stravu?

kecalka2
16. říj 2017

Ahoj holky,zajímá mě,zda se tu najde některá,která jí nízkosacharidově?Konkrétně tedy do 30g sacharidů denně.Já předtím jedla 70g sacharidů,teď jsem je snížila,váha mi dlouho stála.Máte někdo zkušenost s tímto stravováním?Máte nějaký oblíbený recept?Přijde mi,že jím hodně věcí stále dokola.Podařilo se vám zhubnout?Mě zbývá posledních 7kg.

gnozka
16. říj 2017

Ja osobni zkušenost nemam . Ale z okoli vim ze to neni dobra volba . Hodne lidi poté co zhubli a pak zacali pozvolna jistbzase více sacharidů at jen v pecivu vaha sla opět nahoru a dost rychle . To jedine ze byste ji držela cely život což je nesmysl . Ja osobně zacala dodržovat dietu dle brichce Toma a 7 KG dole bez cviceni . Vse bylo vlastne jen o tom ze jsem vyměnila bílém pečivo za tmave a jedla kazde dve hodiny . A v jídelníčku byly jak bílkoviny , sacharidy a tuky . Cele kouzlo bylo v tom ze se mi zrychlil metabolismus protoze jsem nemela hlad .

kecalka2
autor
16. říj 2017

@gnozka Děkuji za názor 🙂 Já bohužel sacharidy musím omezit.Nedělají mi dobře.Mám zácpu,otékám a jsem víc unavená než se svou nízkosacharidovou stravou.Držím jí už 9 měsíců,občas porušuji.Váha jde po prasečím dni nahoru,ale většinou je to voda.Potřebuji právě ještě víc snížit sacharidy,kvůli tomu,že se váha zastavila:/ Já držela taky břicháče Toma,vydržela jsem to 3 měsíce.Bohužel jde vidět,že každé tělo je jiné.Já nezhubla ani deko,ještě jsem 2 kg nabrala a měla jsem neskutečné chutě mezi jídly.Měla jsem oteklé kotníky.Pro mě to není jíst 7x denně.Ale vím,že spousta lidem pravidelná a vyvážená strava pomohla

bonavoxa
16. říj 2017

@kecalka2 A nemáš problém se štítnou žlázou? Ty příznaky by odpovídaly. Mě na ni přišli až teď v těhotenství. Nízkosacharidovou dietu jsem držela, váha šla dolů. Ale otěhotněla jsem a rozhodně jsem pomalu přestávala. Zařadila zpět pečivo, ovoce, med,...Teď ve třetím trimestru mám opravdu nezadržitelně chutě se prostě normálně najíst.
Podle mě se to nedá dodržovat dlouhodobě. Na FB je skupina cukrfree, je tam spousta rád. Třeba ovoce se nevzdám ráno, i když nevím, jak mi s tou štítnou žlázou půjde poporodní hubnutí. K dokonalosti mi momentálně chybí tak deset až patnáct kilo.

gnozka
16. říj 2017

Ta štítná žláza me taky napadla . A jak pise
@bonavoxa neni to na dlouhodobe dodržování :( co se zkusit poradit s odborníkem ? Kamarádka vykání vyzivoveho poradce a moc si to chvalila . Mela jídelníček na telo .

smecka
16. říj 2017

@kecalka2 : taky si nemyslim, ze vynechani sacharidu je dobry napad, ale kazdy hledame, co je dobre pro vlastni telo.
Nejake recepty najdes na strankach Ketodieta. Jsou zalozene na minimum sacharidu.

janikas85
17. říj 2017

@kecalka2 http://www.receptynahubnuti.cz/ tady najdete spoustu receptů

michaelaromanova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz