Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

loafeer
8. led 2013

@vendulka taky bych potrebovala poradit, co cvicit...chjo

vendulka
8. led 2013

@loafeer no já byla u obvodní, ta mě poslala na obezitologii, tam mi trochu poradila, dostala jsem ještě kontakt na jednu dr která dělá ten zátěžovej test a řeknou ti přesně na tělo co cvičit,ale tam jsme ještě nevolala a kontakt mám doma už asi přes dva měsíce...sem si říkala, že zatím když to jde, tak nevolám,ale chtěla bych na ten test jít,ale nevím jak s dětma, nemám hlídání 😀
a navíc se budu ještě domlouvat s jinou dr na ruční lymfomasáže, taky jsem dostala kontakt z obezitologie ,ale musím počkat až docvičím vacu,abych mohla zase tam, bo to jinak kvůli hlídání dětí nejde...

mlm69
8. led 2013

aj já prosím o zařazení do soukromé diskuze - děkuji

ivcadr
8. led 2013

Pajoslava Dobrý večer mohu k vám také do soukromé skupiny?Děkuji

foriska
8. led 2013

Uuuuuf, mám za sebou 3. den a dneska jenom malá pauza na napití 🙂 Hlavně doufám, že brzo zmizí nějaký ten centimetřík, aby mě to pořádně nakoplo 🙂 Všem cvičitelkám zdar a jdu umřít do sprchy :D

lliijjoonn
8. led 2013

Fuuha, mám za sebou druhý den prvního levlu, a asi umřu 😀 ale já vydržím, nevzdám to - mám ráda alespoň v něčem určitou rutinu, takhle se aspoň každý den budu těšit a ikdyž nejspíš neshodím (má vášeň pro sladké je prostě nepřekonatelná 🙂), tak se aspoň trošku vytvaruji 🙂 hlavně ani moc nemám co hubnout, se svými 63 kily 🙂 max na tu šedesátku 😀 ale přiznám se, nakoupila jsem dnes spoustu ovoce a zeleniny, sice nebudeme jíst zdravě, ale zdravěji určitě 🙂 Takže hubnutí zdar, ženy!!! 🙂

lliijjoonn
8. led 2013

@foriska tak to jsme docvičily podobně 😀 já to dneska dala i bez té pauzy na pití, ale nehorázně mě nasral youtube, když se mi to 3min před koncem zastavilo a minutu to nechtělo najet 😀 no co, vrátila jsem si to o kousek a bylo 🙂

iweet
8. led 2013

@pajoslava můžu taky poprosit o přidání do soukromé diskuze? Cvičim jill dnes 2.den, už jsem cvičila v listopadu, ale nedokončila jsem celý 30shred, protože mě 3x skolilo nachlazení, takže jsem stále prodlužovala.

sunysara
8. led 2013

@misicka455 aha tak to zkusím po jill u které mám vysledky tak jsem spokojená. 😀

verra
8. led 2013

Hezký večer holky,
tak já jedu už 6.den cvičení s Jill a teda dneska už mě konečně nic nebolelo, jsem nadšená a děsně se na to cvičení těším, tak mohla bych být taky přidána do vaší soukromé diskuze - @pajoslava.

kilonka
9. led 2013

@vendulka neváhej a na ten zátěžák běž. Pokud máš velkou obezitu neriskuj. Pro hodně obézní není dobré začít moc intenzivně cvičit. Musí se pozvolna. Mohlo by to mít následky. Cvičení podle Jill je v ve své podstatě aerobní cvičení,a to je velká zátež pro srdce a krevní oběh. Na to teď doplatil ten spisovatel jak to bylo v telce - praskla mu aorta.

vendulka
9. led 2013

@kilonka já nemám velkou obezitu to za prvé a za druhé co jsem se rozhodla zhubnout, tak jsem pod dohledem doktorů, takže se opravdu ničeho neobávám a vše s nima konzultuji 😉 a ten zátěžák myslím, že v ničem nijak neporadí, max mi ukáže jakou mám fyzičku a jakou bych měla mít tepovku a to se dá celkem vypočítat i bez toho....

kilonka
9. led 2013

@vendulka Promiň nijak jsem se tě nechtěla dotknout. Napsalas to tak, že se tohom dalo dovodit, že jsi obézní. V tom, že zátěžák nic neukáže se velmi pleteš. Samozřejmě, že zhodnotí tvoji zdatnost, ale co je důležitější, ukáže stav kardiovaskulárního systému, dechovou kapacitu a další. A pokud ti to doporučila doktroka, pak asi věděla proč. Navíc pokud se chceš sama dostat na zátěžák, tak to není tak jednoduché. Já se přiznám, že až tak do skupiny obézních nepatřím. Mám sice více kilo než jsem měla před porodem, ale stále mám správný poměr tuků a svalů. Já upravuji postavu jenom proto, abych mohla nosit své parádní šatečky, které mám ráda atd.

vendulka
9. led 2013

@kilonka ne počkej, to neříkám, že nejsem obézní,ale ne už tolik, přeci jen mám dole 18kg a dr mi to nedoporučila, to já se ji na to ptala, že bych na to chtěla a tak mi dala kontakt na nějakou dr v nemocnici,ale zatím se mi tam nechce, nevidím už zase důvod tam chodit 😉
jinak jsem byla na bodystatu a ten mi taky ukázal, že nejsem nijak mimo tabulky, svalové hmoty mám akorát kolik mám mít, vody taky a co mám navíc, tak jsou tuky a to abych je nejlépe shodila, tak mám mít aerobní cvičení a spalovat tuky, takže nějaké zdravotní problémy nemám, vysoký tlak taky ne... 😉

rowan
9. led 2013

@verra jééé ahoj 😀

sabinecka
9. led 2013

Ahoj
Cvičení jsem si už stáhla a ted jen do toho. Čtu že cvičení vám dává zabrat tak nevím zda to zkusit mám zánět močového měchýře a mám dodržovat klidový režim. Co myslíte?

kilonka
9. led 2013

@vendulka Jo tak to došlo k mírnému šumu v komunikaci. Těch 18 kil je pěkný. Máš pravdu, že na shazování na spalování tuku je potřeba makat v aerobní oblasti. Já jsem si na to koupila monitor sigma s hrudním pásem a když jdu cvičit nebo běhat beu si ho. On zapípá a vím , že jsem v aerobní oblasti. Pokud jdu mimo ni nahoru tak také pípá varovně. je to docela užitečná hračka.

vendulka
9. led 2013

@kilonka to se občas stává 😉
já mám taky pus metr,ale zajímavé je, že mi ukazuje úplně něco jiného než tepovka na vacu ,tak nevím čemu věřit 😀 (mám také hrudní od sigma tuším)

jasana3
9. led 2013

Ahoj holky, ha, diskuse jako pro mne stvořená! 😀 Dneska 3. den s Jill a jak tak koukám, začínaly tu s ní v nedávných dnech všechny, takže paráda!
@pajoslava Mohla bych taky prosím poprosit o přidání do soukromé? Radši se představím tam, nemusím dávat na odiv své mega rozměry veřejně... O🙂

kilonka
9. led 2013

@vendulka Doporučuji věřit tam kde je hrudní pás a hodinky na ruce. Důležitá je také značka (výrobce). Když jsem to kupovala tak mi pradavč řekl, že některé ukazují špatně a jsou hodně poruchové. Nabízel mi super přístroj, ale ten stál pár tisícovek a měl funkce, které jsou pro nás zbytečné. Tak jsem zvolila Sigmu která má na netu hodně recenzí a dobrých. No zázrak to také není a stál jen 1200,- kaček oproti 8000,- je to hodně , ale přijatelné. ty co stály 500,- mi šichni rozmluvili.

verbalinka
9. led 2013

@pajoslava prosím o zařazení do soukr. diskuze.
Ahoj, dnes třetí den 30 days shred + si k tomu dávám 10 minut posilování z No more trouble zone. Přijde mi těch cca 30 minut málo 😅 Ještě jsem si začala vést jídelníček na stobu a dost jsem ho musela změnit - já jedla strašně moc tučného a ni mi to nepřišlo...

verra
9. led 2013

@rowan ahojky, taky jsem se dala na cvičení, když tak všichni tady hubnou a od Tebe vím, že na cm jsi taky hodně zhubla, takže tvrdě dřu, dneska bude sedmý den. 😀

johnatanka
9. led 2013

@sabinecka rozhodně počkej, až budeš úplně fit..

framboise
9. led 2013

@lliijjoonn A kolik měříš lliijjoonn ? Já vážím podobně, ale spokojená moc nejsem... 😨

lliijjoonn
9. led 2013

@framboise 173... tak já hlavně mám docela vysportovanou postavu ještě z dřívějška, takže spíš mě štve sem tam něco, ale vyloženě špeky nemám, spíš bych to chtěla zformovat, ani zhubnout nepotřebuji, jsem spokojená 🙂

framboise
9. led 2013

@lliijjoonn Tak to jo. Já vážím o něco míň, ale měřím 165cm 🙂 . Já nejsem celá oplácaná - jen problémové partie (u mě břicho hlavně), takže to mě štve a musí pryč. No a mám štíhlou kostru takže na mě jde každé kilo vidět. Vždycky jsem byla hodně štíhlá a pevná (pevná snad i jsem) tak to chci zpět.

lliijjoonn
9. led 2013

@framboise Noooo na břicho ti Jillian určitě pomůže, zvlášť ten cvik v leže těsně před koncem 😀 za ten ji vždycky proklínám a jak pak vstanu, tak mám ty svaly z toho tak naběhlé, jako bych byla švarcenegr 😀 já mám vyloženě problémové stehna a boky a mám strach, že těch se stejně nezbavím, ale jak jsem řekla - popravdě si od toho nic extra neslibuji, ale baví mě to - jsem zaujatá, abych vydržela, mám ze sebe skvělý pocit, když konečně něco dělám - je to zadarmo a není to taková nuda, jako třeba běhání 🙂

framboise
9. led 2013

@lliijjoonn Myslím, že na stehna a boky by měl být level 2, ale nevím to ještě jistě. Cvičím dnes 9. den jedničky 🙂 . Jj, ten cvik na konci je síla 😀 -tak snad zabere. A jak toto docvičím chci si ještě dát Six weeks 6packs (na břicho od ní). Mě to taky hlavně baví, jinak bych to ani nedělala a nedonutila se, ale jako jo chci mít do léta sexy postavičku 😅 😀 . Běhat mě baví jedině se psem, ale ne v tomto počasí, sama bych to nedala ale vůbec.

lliijjoonn
9. led 2013

@framboise jeeeeee lvl 2? tak tos mě potěšila 🙂 já mám dnes teprve 3. den, tak uvidíme 🙂 taky bych uvítala v létě fajn postavičku, zvlášť, když chci otěhotnět 😀 mám pocit, že když budu v dobré kondici předtím, lépe se do ní vrátím poté 🙂

framboise
9. led 2013

@lliijjoonn To si také myslím, že to tak je 🙂 . Přece jen nějaký svalový základ... 😉