Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

mina_
16. únor 2013

@brisalek nebyl to bob harper nebo zuzka ligth... to tak teď frčí.. jinak nevím

mina_
16. únor 2013

@pavlinaoo no, je to mazec, to jo, ale baví me to o hodně víc než level 2. Snažím se teď o správné provedení civků, než o rychlost, takže cviků udělám méně a jak jsem si stěžovala, že u druhého levelu se míň cvičí břicho, tak teď si rozhodně stěžovat nemůžu... ale dnes jsem ještě necvičila ☹ všichni jsou doma a tak se mi moc nechce natřásat svoje špeky...
dom mi přišel neoprenový pás na břicho, tak cvičím s ním a je to znát, krásně se podkoží prohřeje už na orbitreku a pak hurá spalovat 🙂

Orbitrek mi začal nechutně vrzat, tak jsem poprosila přítele, aby ho dotáhl a zkusil promazat... njn, už není nejmladší...

pavlinaoo
16. únor 2013

@brisalek mě ještě napadá, P90X, ale to je asi ještě větší masakr jak Jill, ale výsledky a before and after na youtube jsou vážně nádherný!! Mrkni na tohle

https://www.youtube.com/watch?v=4z85Ik8bAcA

@mina_ já docvičila teď. Vždy se při cvičení utvrzuji v tom, že nechci být taková rozkydlá a bez svalů a tlusťoch. Některé ty cviky nedávám, cvičím to lehčí, jsem na sebe naštvaná, tak snad mi to vydrží a za ty 3 měsíce se svojí fyzičkou a tělem něco udělám. Jo u nás doma je taky plno, vždy najdu místnost, kde nikdo není a jelikož všichni ví, že navečer se cvičí, tak mi jdou z cesty 😀 Taky mi ten neoprenový pás přijde dobrý. Nechávám ho po cvičení ještě tak hodinu...něco udělám atd. a pak teprve sprcha, jen ať to břicho ještě podpořím ve spalování 😉

mina_
16. únor 2013

@pavlinaoo ty bláho, tak P90X je fakt masakr..... Taky jsem se nakonec dokopala a odcvičila, sice jen orbitrek a Jill, ale je to rozhodně lepší, než se na to vykašlat uplně.. Ale před chvílí jsem sežrala sušenku... njn, životospráva nic moc, ale proto cvičím, abych se mohla najíst 🙂
Dnes mi tchyne řekla, že je to svičení na mě vidět, otázka zní, jestli to řekla, je proto, že ví že cvičím, a nebo je to fakt pravda 🙂 Chtělo by to nezaujatého pozorovatele 🙂 Nejdřív se dušovala, že bude cvičit taky, ale skončila u prvního zahřátí.. na tchyni je to fakt mladice... necelých 46 let... a postavu má jak 18.. stačilo by to trochu zpevnit... pohyb není její přítel, raději nežere, než aby se hejbala...

treperenda
16. únor 2013

@sarpie ahoj, také jsem při cvičení 30 days Shred od Jill měla problém s kolenem - po 10-ti denní pauze jsem zkusila cvičit znovu a opět se mírně koleno ozvalo, tak jsem zkusila "tejpovat" a od té doby dobrý (tejpování - obvázání elast. obinadlem problematické místo pro jeho zpevnění).

rena2
17. únor 2013

Ahoj, chci se zeptat, docvicila jsem ted 1,2,3, level a nevim jak se jmenuje další pokracovaní? Poradite mi ? Dekuji

rena2
17. únor 2013

@pavlinaoo Ahoj muzu se zeptat co to je to P90X??Nenasla jsem nikde cviceni jen ty videa s vysledkama 🙂 Coz je neuveritelne🙂

kurimka
17. únor 2013

pridavam jako motivaci srovnani po 13 dnech.. http://static1.asmira.com/photo/13/364513/album... na to, ze jsem se do ted valela tak koukam, ze to asi fakt funguje.. a to jinak zeru jak protrzena ;o)

hypo
17. únor 2013

ahoj, mohu se pridat..... mam jen zatim otazky, jelikoz jsem pul roku po porodu a jsem jak chodici sulc, rozhodla jsem se cvicit, prvni plat nekam chodit mi po par marnych pokusech nevysel, neni hlidani, neni cas, neli sila.... porad neco.... tak jsem pro cviceni doma.... myslite ze i takovy tupec ktery neumi slovo anglicky pochopi co delat jen dle videa? 🙂 na neco jsem se koukala porad do toho neco kecaji tak abych neco treba nedelala blbe... taky je tam asi vic videii cim mam zacit? koukala jsem you toube.. tam je toho mraky

cuci25
17. únor 2013

@rena2 je na tobě, co dál budeš cvičit. Já třeba pokračuju s Ripped in 30, pak chci začít s Killer Abs...

pavlinaoo
17. únor 2013

@rena2 hele ja to našla na ulozto ale je to rozděleno asi na 12 lekcí po týdnech. Je to v raru a já to neumím otevřít 😲 😀 ..i jsem někde našla povídaní o tom. Něco je tady http://www.cviceni-doma.cz/diskuse/viewtopic.ph... http://www.tonyhortonp90x.org/cs/ , taky přesně nevím co kde, ale spíš jsem neměla čas to pořádně hledat...ale myslím si, že google to jisti 😉 kdybys něco vypátrala, tak se poděl. Myslím si, že v dnešní době na netu člověk stáhne a najde vše, když má čas hledat.

pavlinaoo
17. únor 2013

@kurimka teda po 13 dnech je to až k neuvěření. Já jsem si řekla, že nechám focení až na konec. Ale myslím si, že takováhle změna to rozhodně nebude. Vidíš to i v zrcadle, nebo tě to srovnávací foto příjemně šokovalo?

pavlinaoo
17. únor 2013

@hypo no jasně, že to dáš bez angličtiny. Jen se snaž to pořádně odkoukat. Klidně si to jen pusť v klidu a pozoruj co a jak... začni tímhle Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 cvič 10dní. 2.level dalších 10 dní. 3. level dalších 10dní.

pavlinaoo
17. únor 2013

@rena2 jooo a jaký máš výsledky po tom měsíci? 😉 motivuj nás..

kurimka
17. únor 2013

@pavlinaoo je to videt i v zrcadle ;o taky jsem to chtela nechat az na konec ale aspon mam takhle vetsi motivaci nepovolit 😉

pavlinaoo
17. únor 2013

@mina_ ty sis dala včera sušenku, já dnes vafli 😅 ale nevyčítám si ji 😀 je hřešící neděle...jinak dnes se mi teda cvičit nechtělo a pak jsem byla mile překvapená, že mi to šlo "od ruky" . Na mě to asi vidět není, přítel neříká nic a ostatní taky nic. Jen holky, které ví, že cvičím a to je ta psychická podpora 😀 . Musím se víc snažit asi...

hypo
17. únor 2013

@pavlinaoo dekuji, uz jsem na to koukala, celkem mazec, jen se na to divam ja lenoch... ale jen co doma vypijem dve flasky vody jdu dotoho 🙂

rena2
18. únor 2013

@pavlinaoo Ahoj, docela dobry vsechno zpevněné a i vypracované ale kombinuji to s běžeckým pásem...ale chci pokracovat dal a nevim jak navazat?? vis to?

rena2
18. únor 2013

@kurimka Určitě to funguje!!!!!

rena2
18. únor 2013

@pavlinaoo ahoj, prave ze moc casu hledat to nemam ale uz jsme si neco stahla tak budu tim pokracovat... moc dekuji. s co je to P90X? Vis to?

hlavinka
18. únor 2013

@pavlinaoo to jsi dobra, 7 panskych kliku 🙂 A ubytek taky super - gratuluju 🙂

hlavinka
18. únor 2013

Ahoj holky,
ted jsem Jill tyden necvicila, byli jsme na horach. Ale snazila jsem se aspon trosku posilovat kazdy den 15 minut.
Nastesti jsem mela i tak dost pohybu a nic jsem nepribrala, dokonce jsem kilo zhubla 🙂 To je tim, ze jsem se drzela a nesnidala jsem 6 rohliku jako na kazde dovolene 😀
Jinak teda dneska zase cviceni level 1 - 7. den.

mina_
18. únor 2013

@hypo buď v klidu, já taky aj spíš neumí a není to třeba, stačí pořádně koukat..
Tak včera jsem opravdu necvičila, byla jsem totálně vycucaná.... a večer i protivná, jak jsem padala na hubu...
@pavlinaoo ten 3. level mi taky pěkně odsejpá, než se naděju, tak je konec, fakt super, ten 2. byl vyloženě utrpení...
Já to s jídelníčkem moc nepřeháním, snažím se jíst "slušně", ale když udělám domácí bábovku nebo rohlíčky, tak si prostě dám... spíš jsem odbourala nájezdy na lednici a když mě fakt hodně honí mlsná , tak si dám čokoládu s vysokým podílem kakaa a nebu jablko... ale čokoška je jasně lepší 🙂

blizennec
18. únor 2013

@ninusinkaaa tak na to jsem tedy faaakt zvědavá 😀 já zatím ještě nezačla, tys už mi asi utekla co...? 😕
@kurimka teeeda fakt paráda po 13 dnech, už bych taky měla začít 😀

holky chci se zeptat KDE jako cvičíte? jestli jako zapnete youtube na notebooku a jedete nebo jak jinak? 😅

krejci1510
18. únor 2013

@blizennec ja jsem si to stahla na ulozto a vypalila na DVD a poustim si to na nasi velke TV. Cvicim totiz bez bryli a jsem bez nich docela slepa 😅

kurimka
18. únor 2013

@blizennec ja si to taky stahla na ulozto do pocitace a pak si to zapnu pres hdmi kabel na televizi ;o)

mina_
18. únor 2013

@blizennec já jsem slepoň, takže potřebuju velké obrázky 🙂 mám to uložené na flesce a pouštím přes TV, z notiku to jde taky, ale je to malinké a když potřebuješ pořádně vidět cvik v leže, tak to musíš naklápět a pak to zase vracet zpět a to mě neba... z youtube jsem to zkoušela poštět, ale máme špatnej net, takže se to kouše a není to použitelné...
@kurimka tak to je pořádnej výsledek, velká gratulace... mě takový úžasný úspěch nečeká, ale pomalu to leze, hlavně cítím, že má lepší kondici

kurimka
18. únor 2013

@mina_ jo jo lepsi kondice tak bych to nazvala spis.. jelikoz kdyz jsme pak neco delali a vsici kolem funeli tak ja byla v pohode, pac uz jsem byla na pohyb zvyklejsi nez vsici kolem i kdyz jsem oproti ostatnim furt mastodont ;o))

mina_
18. únor 2013

@kurimka já zase říkám žě jsem hrošice🙂 ale na domácích kalhotách je to trochu znát🙂