Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

ined77
20. únor 2013

@hlavinka ...to bys brzy vracela 😀 .

alushenka
20. únor 2013

ahoj vsichni, hlasim se k vam ;) dneska mame 3. den cviceni za sebou - vim,ze to jeste nic neni, ale jsem rada, ze jsme zacali... ;) jo a to "my" znamena, ze jsme se do toho pustili oba- zacal se mnou totiz tentokrat cvicit i manzel ;) (uz jsem chtela zacit cvicit minuly tyden, ale vyrusil me pri tom prave manzel a oznacil to jako "babske" cviceni ...) tak jsme se hecli a od pondeli jsme zacali spolu ;) a musim rict, ze s tim "babskym" cviceni ma teda zatim docela co delat :D :D hodne sil a vule ke cviceni 😉

nela214
20. únor 2013

Dobrý den, poradí mi prosím někdo, co je to level 1-3, jaké jsou to cviky, kde se na to dá podívat, stáhnout? Děkuji lenka

klaire22
20. únor 2013

@nela214 na ulozto.cz 🙂
cvičí se 30 dní - každých 10 dní jedna lekce 🙂 postupně je cvičení náročnější 🙂

hlavinka
21. únor 2013

@kurimka jojo, zrovna jsem to tu chtela psat ze se pridavam do klubu bolavych kolenou To jsem tu dvojku cvicili jen 2x, tak nevim, co to tam je za zakopanyho psa. Mozna jak je clovek s rukama na zemi a preskakuje tema nohama, nehlida si uhel v koleni? nevim...

hlavinka
21. únor 2013

@alushenka ahoj, vitej u nas 🙂
Tak to je sper, ze cvici i manzel. Presne, myslim, ze neni zenske a muzske cviceni. Kdo nic moc nedelal, proste kondicku nema a je fuk, co cvici.
Tak drzim palce, at to zdarne dokoncite 🙂

krejci1510
21. únor 2013

@hlavinka u Shredu? Ja ho mam odcviceny cely a musim rict, ze dvojka teda byla opravdu nejnarocnejsi na kolena.

hlavinka
21. únor 2013

@krejci1510 ano, u shredu... No jo, tak to holt budu muset nejak vydrzet nebo vic hlidat ty kolena. pripadne proste delat jiny cviky

pavlinaoo
21. únor 2013

tak se zase hlásím, s mírnou depkou. Mám ještě tři dny, těším se na nové cvičení. Jinak cm teda nic moc, na fotce asi nebude vidět nic 😅 Chtělo by to už jaro a sluníčko...už mě ta zima prostě nebaví. Nějakou novou energii by to chtělo. Včera jsem cvičila, ale vůbec mě to nebralo, jen tak ze zvyku ... 😢 je na tom někdo podobně?
Kdo tady civčil nebo cvičí ten ridded? Jaké to je a jdou cm dolů?

kurimka
21. únor 2013

@hlavinka no ujako fakt pet dni v pohode bez bolesti kolen a vcera jsem se mohla zblaznit, aale dneska je to v pohode tak uvidim vecer po cviceni.. mne asi spis boli z toho skakani.. no nevim, jelikoz to zacne bolet az po tom protahovani .

mina_
21. únor 2013

@pavlinaoo tak tu krizi znám..... včera jsem říkala přítelovi, že se na to asi vykašlu, že výsledky žádný a víš co on na to, nevychovanec jeden... že když se ke mě večer přitulí, tak mám ten špek menší 😝 😝 😝 😝 fakt jsem na něj čučela jako péro z gauče... mě ta trojka baví, tak s tím nemám problém, za chvilku jdu na to, teď jsem dosnídala, ne moc zdravě, ale chutně 🙂
Jinak kolena cejtím, ale je to lepší než u dvojky a opět na konci přidávám 2 cviky na břicho...

alushenka
21. únor 2013

@hlavinka diky za privitani ;) ja doufam, ze to s manzou dotahneme az do konce ;) potrebujeme to oba dva jak sul :D ale jsem rada, ze se do toho pustil - aspon vidi, ze ty "zensky" cviceni nejsou zas az takova pohoda -a treba je konecne prestane rozdelovat ;) ale neco za neco - on me taha na cviceni, abych to nahodou neflakala a ja mu zase cely vecer musim rikat, jak mu to prospiva a jak ma uz urcite mensi ten svuj pupek :D (a uz se vidim, jak budu nastvana, kdyz na konci bude mit dolu na cm i na vaze minimalne dvakrat vic, jak ja :D)

hlavinka
21. únor 2013

@pavlinaoo to je mi lito, ze jsi nemela ze cviceni radost. Slunicko by to chtelo, to je fakt. Taky uz mam plny zuby vecneho snehu, co mi lita do obliceje ☹

@kurimka skakani mi nevadi.... mne zacly bolet v noci, nic hroznyho, ale jakoby jsem je furt citila :-/
@mina_ hehe, vtipnej pritel 🙂 je fakt, ze kdyz uz clovek nevidi takovy vysledky, ztraci motivaci .-(

Tak vam drzim vsem palce, aby sly cm dolu 🙂

@alushenka jojo. Casto to tak byva, kdyz hubne muz a zena, ze muz hubne rychleji, protoze ma vetsi svalovy zaklad uz jen z principu. ja jsem byla vzdycky nastvana na kole. Chodila jsem pres zimu na spinning, cvicila, proste mela kondicku. No a manzel nedelal nic. na jare jsme vyjeli na kole a on mi stejne ujel ☹ grrrrr !!!!

alushenka
21. únor 2013

@hlavinka :D to se mi asi nestane :D muj muz za tech 7 let, co jsme spolu pekne zlenivel.. minuly rok jsem ho vytahla na kolo a ac jel na elektrokole, tak jsem na nej musela porad cekat :D ... ale u neho uz je predpoklad jen ten, ze vazi a o 40 kg vic jak ja a do ted nic nedelal, zatimco ja se snazila alepson zumbou a rotopedem trosku udrzovat ;) ale ja mu (i sobe) to fakt preju! jsme stestim bez sebe, ze se fakt zacal hybat a tise doufam, ze uz s tim jen tak neprestane ;)

hlavinka
21. únor 2013

@alushenka tak snad mu to vydrzi 🙂 muzsky zase maji mensi vydrz bych rekla.... Ale pevne drzim pesti 🙂

asus
21. únor 2013

tak ja jdu taky s troškou do mlejna manžel prý dneska taky začne cvičit tak sem zvědava jak to vydrži prej to nic neni 😀 😀 😀 😀 rozhodl se když viděl mě 😀 😀 😀

alushenka
21. únor 2013

@asus tak to podporuju ve velkem a preju manzelovi, i tobe, hodne sil 🙂 ja kdyz videla poprve manzela, jak cvicil, velice tezce jsem zadrzovala smich.. :D

asus
21. únor 2013

@alushenka ja vydrž mám cvičim skoro měsic, ale manža nevim 😀

pavlinaoo
21. únor 2013

tak holky spíš jste dobré, že před těmi svými chlapy cvičíte...já když se vidím v tom zrcadle...no to by měl pohled 😀 ale třeba u toho tak nemožně vypadám jen jááá.. 😀
@hlavinka no nějak se to seběhlo, malá celý den mrzutá atd...no a pak mám jít hopsat s radostí.
@mina_ Tak tvůj přítel to řekl trochu neohrabaně, ale stejně je to pěkný. Vždyť oni moc dobře vidí,co by kde nemělo být (jako my u nich). Jenže když nás mají rádi a ještě nám to třeba fakt zůstalo po těhotenství a nejsou to nejací blbci, tak nám řeknou: " je to v pohodě, mně se líbíš..atd." ale když vidí, že něco děláš a jde ti to, tak si dovolí být otevřený. Já bych to brala dobře. Aspoň si všimnul... 😉

bambuleee
21. únor 2013

Ahoj holky, asi už tu někde ten dotaz proběhl, tak se moc omlouvám, že se ptám tak hloupě, ale opravdu není v mých silách přečíst celou diskuzi. Jak následují jednotlivé etapy? Level 1, 2, 3 každý se cvičí 10 dní a pak je co? Popř. kde bych o tom mohla najít víc? Mám na mysli, jak je to pak s pauzama atd. Budu ráda za jakékoli info 🙂

ratatooy
21. únor 2013

@bambuleee tak budto to mužeš cvičit znovu nebo pask začít třeba ripped in 30 to se cvičí 4 levely po 7 dnech

bambuleee
21. únor 2013

@ratatooy Aha, díky moc 🙂 A v těch 7 dnech se tam nedělá ani jeden den pauza?

ratatooy
21. únor 2013

jinak musim řict jill už mám za sebou ted sem se dala do calenge workout P90X je to hodne podobný akorát je to soubor 12ti videí a každy den se cvičí video ktere je v plánu je to na 13 týdnů,a manžel začal cvičit se mnou akortá ja nevim jestli mam cvičit a nebo se smát když ho vidím jak cvičí 😀

ratatooy
21. únor 2013

@bambuleee tam se pauza delta má nema se delat u toho co cvičíš ted ty 3levely po 10dnech

bambuleee
21. únor 2013

@ratatooy Jo jo, to vím, že teď ne, díky moc 🙂 Já si třeba svýho manžela absolutně neumím představit, že takhle blbnul, takže mě by pobavil určitě 😀

ratatooy
21. únor 2013

no ja ho radši necham cvičit za mnou at ho nevidím jinak bych se poscala smíchy 😀

mina_
21. únor 2013

@pavlinaoo já to beru dobře, nic jiného mi nezbývá... vím, že teď postavou rozhodně nejsem jeho typ... to jsem byla před 10 lety, když jsme se poznali.. ale to by bylo na hooodně dlouhé vyprávění... Bohužel jsem nikdy nebyla štíhlá a rozhodně jsem nidky neměla ploché bříško... ale tehdy se na mě dalo ještě koukat... teď jsem hroch jedna báseň
@alushenka to je super, že cvičíte spolu, já se toho mojeho snažím přesvědčit, ale nechce, prý to hopsání neni nic pro něj... ale aby to zkusil to ne... zjistil by, že to hopsání je celkem dřina, když se to dělá poctivě...
@hlavinka mužská svalovina prostě pracuje jinak, ženská musí dřít jako kůň... je to asi z dob, kdy muži lovili mamuty a žehny ho zpracovávali.... chlap má sice sílu v jeden daný okamžik, ale žena výdrž 🙂

bambuleee
21. únor 2013

@tina1506 Super, díky moc, jak bude čas, tak na to juknu 😉

hlavinka
21. únor 2013

@pavlinaoo ja bych teda taky necvicila pred mym muzem 😝 prece jen mam nejakou dustojnost 😀