Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

hypo
1. bře 2013

@trexx25
@aronek no tak tam jsem to prave vsude hledala, ale neni... nebo to neni napsany cesky 🙂 ja to me v praci v PC taky tak ale ted na notebooku kde na me vsechno pise cizacky vim prdlajs ☹

hypo
1. bře 2013

@trexx25 uz ho mam, jen se s tim musim seznamit

nnell
1. bře 2013

Tak jsem odcvičila první den s Jill a asi dělám něco špatně, protože mi to nepřišlo tak hrozné, jak jsem čekala a to mám fyzičku fakt bídnou 😅
@trexx25 můžu poprosit o přidání do soukromé skupiny? Díky 😉
@hypo já dělám koláže v Picasse, dá se stáhnout zadarmo z netu a je to fakt jednoduché 😉

hypo
1. bře 2013

@nnell picaso mi taky nekdo doporucoval ale v nem jsem se nevyznala vubec....

aronek
1. bře 2013

POkud někdo nemáte boty, třeba jako já 😕 , tak od příštího týdne mají v LIDLU běžecké a vypadají dobře 😉

trexx25
1. bře 2013

@nnell Já to měla po prvním cvičení asi podobně. Nedávala jsem kardio, ale jinak vše ostatní v pohodě, pak druhý a třetí den mě ty svaly bolely u toho jakoby víc,ale problém z chozením, sedáním na wc, apod. jak popisovaly holky se vůbec nedostavil 😅 a kondičku taky nemám nijak valnou...Dnes jsem 7/1 a kardio furt ještě celý nedám, ale vše ostatní zvládám.

trexx25
1. bře 2013

@nnell jo a jsi přidána 😉

aronek
1. bře 2013

Mám za sebou Jill a Boba, takhle večer nic moc, ale přes den se nestíhalo 😉

aronek
1. bře 2013

@trexx25 myslíš, že by jsi mně taky mohla přidat do soukromé, prosím 😉

trexx25
1. bře 2013

@aronek jasně, hotovo 😉

aronek
1. bře 2013

@trexx25 Díky 😉

uteska
2. bře 2013

Tak mám za sebou právě level 3. a to 1 den..některé cviky jsem dělala jako začátečník, neboť hlava ví co dělat, ale tělu to nejde..tak jsem zvolila snazší cestu, vynechat jsem to nechtěla, to zas ne..ale jsem mrtvá (kupu cviku neznám)..i když 2. level mi přijde horší..

aronek
2. bře 2013

@uteska šikulka, já jsem pořád v 1 a už teď se děsím dalších 😀

uteska
2. bře 2013

@aronek no to se děsit nemusíš..odfuněla jsem celý 2. level jako lokomotiva..a nechtěla jsem, aby mě u toho někdo viděl...ale dá se to...nechci psát jako že to byla pohodka, to zase ne, ale pokud máš za sebou 1 level, tak už nejsi na začátku.. 🙂

aronek
2. bře 2013

@uteska mám za sebou 8 dní 1 levelu, ale klidně si ho protáhu. Předtím jsem nic nedělala, tak jsem taková bez kondice 😝

hypo
2. bře 2013

@aronek ja zacinam 2level zitra a po shlednuti se mi do nej taky nechce ☹ premyslela jsem ze si klidne dam 1level jeste jednou 🙂 uvidime jak to zitra pujde..... snad se chtnu a bude me to bavit jako 1level

aronek
2. bře 2013

@hypo co mi nepůjde budu skákat podle sebe a nakonec to třeba dám 😀 já se raději předem nekoukala 😀

trexx25
2. bře 2013

@hypo já mám dnes za sebou 8/1 a pohrávám si s myšlenkou, že si jedničku trochu protáhnu, protože až poslední dny začínám cítit, že už ty cviky dělám správně a tím pádem i svaly u nich víc pracují, předtím jsem je neúmyslně nedělala naplno...Asi u jedničky zůstanu 14 dní a pak teprv půjdu do dvojky

@aronek já se raději taky dopředu nedívala, bych to nedala. Moje sestra se začala dívat, že by to taky zkusila a prý "vydržela jsem se DÍVAT do 10minuty" 😀 😀 😀 Cvičit se už nedokopala a to se prosím dívala na jedničku 😅 No ale pokud uvidí úspěchy u mě, tak se snad dokope. Ona by to dost potřebovala. Vážila 140kg, po operaci žaludku zhubla na 86kg, udělali jí plastiku břicha, ale trochu to teda zmrvili, takže možná půjde časem ještě znova, ale prostě proti tomu co byla je fakt kočka a ona ne a ne se dokopat posilovat, jako nějakou chvíli už jezdí na rotopedu a chodí občas plavat, v létě jezdila na in-linech, ale posilování si myslím by jí dalo mnohem víc a Jill tuplem, ale musela by se donutit 🙄

aronek
2. bře 2013

@trexx25 já jsem jen o den napřed a asi si to taky protáhnu 😉

nnell
2. bře 2013

@hypo v té picase je to fakt brnkačka 😉 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/nnell/clanek...

trexx25
2. bře 2013

@nnell super návod, příště to vyzkouším 😉 Dík.

maxiiim
2. bře 2013

ahoj holky, mám v plánu se nějaký čas po porodu vrhnout na jill (porod teprve bude, ale já už čučím po cvičení-mám už holt absťák,protože si připadám jak hrošice), protože to bude potřeba😀 a chci si to už teď vypálit na dvd, tak bych chtěla vědět, co všechno a v jakém pořadí se cvičí...?
Nejdříve 30 day shred level 1,2,3 střídá se to po deseti dnech, že? a potom navázat 6 week six pack - to se cvičí jak dlouho, prosím?
a nakonec pak ripped in 30? nebo prohodit ripped a 6 week kvůli náročnosti?
děkuji a přeji všem výdrž, a ať se blížíte tomu svému vysněnému cíli!! 🙂

trexx25
3. bře 2013

@maxiiim 6 week six pack má tuším dva díly a cvičí se celkem 6 týdnů, tj. každý 3 týdny, jinak vše i cvičení s Jill najdeš na tomhle blogu : http://mojetelo.blogspot.cz/search/label/recenze 😉 Jsou tam recenze a popis všech dvd od Jill, ale myslím, že nějaké přesné pořadí cvičení není, to je na každým, co potřebuje, někdo po 30sd cvičí riped někdo něco jinýho...

maxiiim
3. bře 2013

@trexx25 moc děkuji😉! Hezkou neděli😉

kalaoka
3. bře 2013

@trexx25 ahoj, můžu taky poprosit o přidání do soukromé skupiny? dneska mám v plánu 8/1 s jill... nejhorší je najít si čas, bohužel cvičím většinou až po osmé, když přítel uspává děti....

trexx25
3. bře 2013
anomis7
4. bře 2013

Ahoj,
začala jsem s Jillien cvičit teprve minulý týden v pátek tak uvidím.Dlouho jsem necvičila takže mě bolí každý sval na těle.Snad se mi to povede jí t s váhou dolů. 😉

kurimka
4. bře 2013

@uteska jojo level 2 mi prisel mnohem horsi. i kdyz popravde u prvniho dne terojky jsem se poprvy zastavila a to u sumo skoku, kde me tahaly lejtka, tak jsem je protrepala a jela dal... takze neboj bude to lepsi a lepsi ;o)

kurimka
4. bře 2013

@anomis7 vydrz, ono tak po 5 dnech uz bude telo zvykly a prestanou svaly bolet.. ja budu koncit 30 day shred a funim aleje ze mne stejne jako na zacatku, ale svaly uz vubec nebolej

mishuge
4. bře 2013

Ahojky holky, ráda bych se zeptala na něco 🙂 Chci se pustit do Jill, už jsem jí kdysi cvičila ale nevydržela jsem u toho 🙂 ale teď jsem pevně rozhodnutá ... chtěla bych vědět vaše výsledky v cm, jestli by jste mi je řekli pro inspiraci 🙂 třeba by mě hlavně zajímal zadek a stehna 🙂