Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

kurimka
19. bře 2013

@myspule1 no nohy me z toho taky bolely dost, ale ja mam vyhodu, ze bydlime v baraku a ve firemnim byte jsou pod nama a vedle kancelare a nikdo tam vecer taky neni ;o) takze ono i to je jiny, kdyz se clovek nemusi hlidat s dupanim ;o) ale ted me pri tom body revolution zacina zlobit holen.. myslela jsem si, ze je to tak jsem cvicila bez bot, tak jsem si je koupila, cvhili bylklid a ted uz zas zlobi mrcha jedna.. zitra mam pauzu, tak se snad da zas dohromady :o/

myspule1
19. bře 2013

@kurimka To máš určitě pravdu, že když se nemusíš hlídat, jak moc dupeš tak to dáš intenzivněji... No nevím s tou holení, holt je to naše tělo těžký a tím skákáním se dost huntuje no ☹, možná bys měla trochu ubrat těch skoků? Já fakt nevím... Jinak ještě jednou musím pochválit tu změnu - v botách je to vážně super!

kurimka
19. bře 2013

@myspule1 je tak to jsem rada ;o) ja mam jeste dneska vecer jedno cardio z body revolution, ak den pauzu a pojedu treti a ctvrtej tyden a tam je uz jen jedno cviceni denne (ja si dala misto prvniho a druhyho tejdne dva nulty, kde se cvici dvakrat denne) tak snad to bude lepsi ;o) jo je to tak.. telo se sotva hejbalo a ted bych po nem chtela aby nezlobilo pri takovychdle vykonech ;o))

myspule1
19. bře 2013

@kurimka šmarjá tak teď se v tom nějak přestávám orientovat, jak a kdy co cvičíš, to abych si to pak hodila snad do tabulky, abych to nepopletla 🙂

kurimka
19. bře 2013

@myspule1 ne v pohode ;o)) ja ted jedu body revolution, jen jsem si misto prvniho a druhyho tydne dala dva nulty tydny ;o) v tom delam krapet bordel ;o))

sarunatko
19. bře 2013

Holky, tak druhý den za mnou, dneska to bylo horší než včera. Že to bude lepší? ☹

myspule1
19. bře 2013

@sarunatko BUDE 🙂

lvicek2000
19. bře 2013

@sarunatko Bude to čím dál tím lepší a my čím dált tím štíhlejší, vypracovanější a krásnější 😉

sarunatko
19. bře 2013

@myspule1
@lvicek2000
Děkuji za podporu, vy jste tak hodné 🙂 Jaké máte výsledky?

lvicek2000
19. bře 2013

@sarunatko No, abych tě neodradila-já teda neměřim ani se nevážim, pocitově mám lehce volnější kalhoty přes stehna a boky a řekla bych lehce pevnější nohy a ruce. Bolí mě méně záda, já na to hodně trpim. Jinak nic závratnýho, žádný fotky před a po...Já ale jsem už někde psala, že necvičim kvůli hubnutí, ale zpevnění a to jde pomalu 😠 Tak jsem teprve ve 3.levelu., tzn cvičím přes tři týdny. Věřím, že výsledky budou čím dál lepší, jen vydržet.

myspule1
19. bře 2013

@sarunatko Já se měřím i vážím... Ale ty moje čísla nejsou zvěřejnitelný 😠 😀 . Každopádně jak se říká "u tlustejch to jde ze začátku rychleji", takže za mě.. po 20-ti dnech -5kg a v obvodech zhruba všude - 6cm. Ale cíl je moooooc daleko 🤐 . Jinak jsem si byla vyzvednout ty činky a nakonec mám kilovky, tak to jsem teda fákt zvědavá 😎 , asi zdechnu zítra 🙂.

nerreidda
19. bře 2013

Holky,když vynecháte jeden den cvičení, tak jedete zase od začátku nebo pokračujete dál,ale máte jakoby 11 dní???

ined77
19. bře 2013

@nerreidda ..určitě jet dál, proč se vracet, den vynechání je nic 😉

lvicek2000
19. bře 2013

@nerreidda Já to asi udělám tak, že prostě jednou vynechám, pojedu dál a vyjde mi tedy ten level na 11 dní. Myslim, že když se vynechá jen jednou, tak se zas tolik snad neděje.

nerreidda
19. bře 2013

@lvicek2000 no já si to taky říkám...🙂 díky 🙂

pajusa
19. bře 2013

hej, tak holky! měly jste pravdu! 4. den a už to nebolelo, jupííí

@myspule1 fakt takový výsledky za 20 dnů? to jsem teda zvědavá na sebe, taky mám ehm "větší" cíle

snuflinka
20. bře 2013

Holky, vyrobila jsem si tapetu na plochu 🙂

sarunatko
20. bře 2013

@myspule1 no tak to jsou krásný výsledky! Jsem zvědavá na sebe...

825713
20. bře 2013

Mám dotaz kde najdu fotky s výsledkama 🙂

nae
20. bře 2013

Holky, prosím vás, na cvičenie sa používajú činky 1 kg alebo iné? Chcem si kúpiť, zatiaľ cvičím s PETkami (1 liter). Vďaka...

lvicek2000
20. bře 2013

@825713 Ahoj, existuje tady skupina cvičenek, kde můžeš vkládat příspěvky a okouknout i fotky: https://www.modrykonik.cz/skupina/1947/ a nebo zkus fotoblog asus, to je hezká motivace.

lvicek2000
20. bře 2013

@nae Asi je to individuální, já začínala s 0,5kg a ted mám 1,5kg a je to pro mě akorát, že cítím ke konci cviků, že už nemůžu, půlkilovky mi nedělaly nic. Kilovky mi přijdou na začátek akorát. 😉

ander1
21. bře 2013

Ahojky
mám tady na Vás dotaz, co cvičíte. Skončila jsme Level 1, celkem v pohodě, asi 3x jsme vynechala, čím se mi posunuly dny, abych měla opravdu odvičené 30 dní. Nyní jsme začala Level 2 - cvičila jsme ted 3 dny a je to teda mazec! Už v 12 minutě dýchám jak u porodu, nemůžu ☹ Bolí mě strašně nohy a kolena. Měli jste taky takové zkušenosti? Mám strach, že ani druhý level nedokončím, jako 30 dní se takhle trápit je celkem dost zabrat . A nebo to zase přejde po několika dnech? Upřímně si nedokážu ani náhodou představit Level 3.
Chodím cvičit i zumbu, Flowin a přesto mi ted přišlo, že jsem uplně nemožná .

radus_2011
21. bře 2013

@ander1 Ahoj,
jsem na tom stejně, cvičila jsem bez přestávky 11 dní level 1. Včera druhý den level 2 a jsem z toho vyřízená. Jsou tam pitomé cviky mi přijde, něco mi vyloženě vadí a taky se daleko víc zapotím a zadýchám než při jedničce. Ale tak to je asi účel, mělo by to být těžší než předchozí 🙂
Ale kolena mě nebolí, to bude tím, že ty skákací cviky v kliku cvičím podle Anity, takže neskáču. Zdá se mi konkrétně tohle velký záhul na kolena. Myslim, že kolena by tě bolet neměla, svaly jo, ale klouby ne.
Co jsem četla recenzi, tak level 2 je prý nejhorší, trojka je zas lepší, tak to nevzdávej 😉

ander1
21. bře 2013

Radus_2011 díky za odpoved, mám pocit jakobych nikdy necvičila 🙂 a každý večer s hrůzou začínám cvičit level 2 😀
Ty jsi cvičila jen 11 dní level 1? Tak to já jsme asi strašná poctivka 😀
A nevíte náhodou někdo co znamená to cvičení 6 weeks? k čemu slouží nebo na co je zaměřené?

lvicek2000
21. bře 2013

@ander1 Ahoj, každý level se má cvičit 10 dní, 30 dní je to pak dohromady. A je pravda, že 2 je nejhorší!! Já to tak měla taky i mi přišla nejnáročnější. 3 už mě zase baví. To 6 weeks je údajně víc zaměřený na břicho a trvá to něco přes 30 minut. Není to už koncipovaný jako u 30 days shred-cardi-abs-posilování....Ale ještě jsem to necvičila, tak zkušenost úplně nemám, ale chystám se na to, až docvičím 30 days shred

ander1
21. bře 2013

jéžíš takže já cvičila 30 dní level 1 uplně zbytečně?? 😀 😀 tak ted se sama sobě směju
Tzn. že lkaždý level se má cvičit 10 dní jenom? a proč teda některé ženské ukazují fotky za 90 dní? To po 30 dnech zase cvičí level 1, pak level 2 a pak level 3?
Kruci ted to fakt nechápu, jsem z toho zmatená 😀

cadeau
21. bře 2013

ahoj holky, prosim o radu 🙂 ted jsem byla 7 dni nemocna, takze jsem necvicila, predtim jsem mela "odcviceno" 6 dni z levelu 2. Zacaly byste level 2 zase znova od zacatku a nebo ho cvicily uz jen 3 dny a pak sup na level 3?
A pak jeste jedna vec, kdyz se dokonci tech 30 dni, cim jste navazaly? Znova vse od zacatku nebo nejake pokracovaci cviceni s Jill?

lvicek2000
21. bře 2013

@ander1 Taky mi trvalo než mi došlo, jak to je 😉 30 days shred se cvičí opravdu celkem 30 dní, takže každý level 10 no a pak se pokračuje v nějakém jiném programu, většinou Ripped in 30-to má 4 levely a cvičí se to 5-6 dní každý level a pak pauza jeden den a pak další level. Takže to vyjde taky na 30 dní celkem, někdo pokračuje v Body revolution, někdyo 6 weeks 6 packs. Ale to ripped in 30 je nejpodobnější tomu shred. A určitě si necvičila těch 30 dní zbytečně, i to bude mít určitě nějaký efekt. Pořád si říkám, že lepší aspon nějaký pohyb než žádný 🙂

lvicek2000
21. bře 2013

@cadeau Ty pokračovací cvičení viz předchozí příspěvek. Já asi najedu na 6week 6 pack nebo jak se to jmenuje, to je víc zaměřený na břicho, řekla bych ale že asi nejvíc holek pokračuje v tom Ripped in 30. 7 denní pauzička je dost, ale zkus si prostě zacvičit, uvidíš, jestli to budeš dávat nebo budeš cítit, že ta pauza znát je a dle toho bych se řídíla. Nebo udělat nějaký kompromis-zacvičit třeba 5x-6x a jít na další level. Znova by se mi cvičit nechtělo, protože mě ta dvojka šíleně nebavila, ale četla jsem, že některé po delší pauze začaly znova....TAk nevim, mně by se nechtělo 😉