Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

bbn
26. bře 2013

@nnell já to vím 🙂

myspule1
27. bře 2013

@kamilka007 Každý Level 10 dnů = 3 Levely dohromady 30 dnů

bbn
27. bře 2013

Jillian je na ulozto zpátky

lvicek2000
27. bře 2013

@myspule1 Tak dneska jsem zkusila 6WP a asi u toho zůstanu. Ono trochu posiluješ i zbytek těla, ale hlavně břicho a to je můj největší problém, takže zatím pokračuji v tomto. Ripped si dám třeba pak.

misanydrl
27. bře 2013

Dnes mi tohle cvičení poradila dietoložka. Takže dnes první den, jsem splavená jak myš...zítra jsem zvědavá jak to zvládnu, když mě bude všechno bolet😀...

misanydrl
28. bře 2013

Všechno mě bolí, ale i tak jsem dála druhý den...jsem mrtvá🙂

asus
28. bře 2013

ahojik všem tak ja po včerejšku Jillian-Michaels---No-More-Trouble-Zones boli mě zadek a stehna fest 😀 😀 😀 a za chvilku jdu na to zas 😀

lvicek2000
28. bře 2013

@asus No něco na zadek by se mi taky hodilo 😉 Já bych mohla cvičit od rána do večera, abych potrénovala všechny svý trouble zones 😀

lvicek2000
28. bře 2013

@misanydrl No vida, tak když to doporučují i dietoložky, tak to k něčemu bude. A co konkrétně cvičíš?

myspule1
28. bře 2013

@lvicek2000 Ahojky, takže dám na tebe a od zítřka na těch 6W6P taky vlítnu, tzn. budu cvičit ten Level 1 celkem 3 týdny a to 6 dnů v týdnu a jeden den volno viď ? A pak 3 týdny ten Level 2 stejným způsobem, je to prosím tak sprááávně? 🙂. Zítra ráno udělám kontrolní měření a vážení po těch 30Day Shred.. Ale s tou váhou se mi to teď nějak moc nehne :/.

lvicek2000
28. bře 2013

@myspule1 Já si myslím teda, že se jede 3 týdny bez pauzy každý level, ale říkají, že na 2.level můžeš přejít, když ti ta 1 už nebude stačit, klidně dřív něž po 3 týdnech. Je fakt, že některý cviky jsou jednoduch\´ý a s břichem už mi nic nedělají a některý naopak vůbec nedávám.

myspule1
28. bře 2013

@lvicek2000 Jo ahá! Takže to se mi asi popletlo si Ripped in.. Sakryš 🙂, takže OK, 3 týdny v kuse Level 1 ju? A pak 3 týdny Level 2.. 🙂, a nestraš mě 🙂, jsem teda zvědavá 🙂. Stačí k tomu opět jenom činky viď, nic jinýho tam nemá?

lvicek2000
28. bře 2013

@myspule1 jj jen činky, dokonce jen jedna. Zpocená jsem byla jak nevim co. Ty cviky se strašně rychle střídají. Než se uvelebim v nějaký poloze, už jedou jak fretky, je to vítr 🙂 Uvidím, jak to budu dávat dál. Obecně jsem si myslela, že to bude náročnější. Ale jak říkám, je tam pár cviků, který teda vůbec nechápu, jak dělají 😉

myspule1
28. bře 2013

@lvicek2000 Jooo no to jsem teda zvědavá, jestli to já pochopím 🙂 🙂 🙂

lvicek2000
28. bře 2013

@myspule1 jako pochopíš, já taky, myslela jsem to tak, že nechápu, jak to zvládají!! Já zaujmu startovní pozici a už skoro nemůžu 😀

lvicek2000
28. bře 2013

@myspule1 Až si to zacvičíš, určitě pochopíš, o kterém cviku mluvím 😉

asus
28. bře 2013

tak ženy odcvičeno dnes sem přidala ještě Boba a hotovka 😉 boli všechno

myspule1
28. bře 2013

@lvicek2000 Díky za motivaci 🙂, když to nepůjde, tak si to nějak budu muset přizpůsobit podle sebe holt 🙄 , jako třeba tady v tom 3. levelu 30DS - ty sedy lehy až úplně nahoru, to jich dám pár a pak hotovson, takže dělám jen ty pidi "sedy lehy" že se zvedám kousek nad zem no.. 😕

lvicek2000
28. bře 2013

@asus Já jsem taky dnes pilně odcvičila. Nechápu, jak někdo dává dva programy...To už je hazard ne? 😀

lvicek2000
28. bře 2013

@myspule1 Jasný, taky tam máš vždy snadnější a těžší variantu...Neboj to dáš

myspule1
28. bře 2013

@lvicek2000 Jsem před chvílí docvičila teda 30DS a dneska bych řekla docela v pohodě.. Asi získávám kondici bo co 😲 😀 . Tak se těším na zítřejší šoking 🙄 🤐 😎

lvicek2000
28. bře 2013

@myspule1 To si piš, to je fyzička, ta kterou jsme dlouho hledali 😀 Ne, vážně, určitě je každý den znát. To 6WP je trošku jiný-míň skákání, víc silový mi přijde. Ale zpotiš se, neměj strach. Však brzy sama poznáš 😉 Těším se na tvé zítřejší dojmy.

asus
28. bře 2013

@lvicek2000 ja pridala k tomu boba protoze me prislo jen cvico s jill malo 😀 ale vic bych taky nedala 😅

lvicek2000
28. bře 2013

@asus Nechápu, jak někomu může připadat cvičit s Jill málo... 😕 Ale je fakt, že ty už jsi přeci jen jiný level 😉 A jaký je to No more trouble zones? Dobrý? A jak je to dlouhý?

asus
28. bře 2013

@lvicek2000 dlouhý to je 57 minut 😉 a dobrý boli mě hlavně stehna a zadek a ruce 😀 dokud mě to bude bolet tak to budu cvičit pak pujdu dal 😉,Boba přidavam na břicho nijakech 20 minut

misanydrl
28. bře 2013

@lvicek2000 jsem teprve u levelu 1😀 a stačí mi to bohatě🙂...jak to tedy je? Cvičí se každý level 30 dní nebo každý level 10 dní, celkem 30?

memollka
28. bře 2013

@misanydrl jestli se ptáš na 30 DS, tak se cvičí každý level 10dní
A asi si doma vystavim fotky těch holek pohublých na základě hopsání s Jill, abych měla motivaci a fakt jsem vydržela. Když to vidim, tak mě to vždycky tak nakopne 😀

simour1
28. bře 2013

Holky,6WP najdu na ulozto? Já mám za sebou 30 DS a teď makám Ripped.Přijde mi,že se ty cviky některý celkem prolínají.Některej dám s naprostou pohodičkou,některej musím jen lehčí formu.A co je pro mě nejhorší,tak sestavy skákání...to prostě vzdávám předčasně,jinak bych snad skončila s infarktem 😀 😝

lvicek2000
28. bře 2013

@simour1 No snad by to tam už zase mělo být-jmenuje se to 6weeks 6 packs nebo tak něco

simour1
28. bře 2013

@lvicek2000 Mrknu,díkec. 😉