Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

rowan
5. led 2013

jojo určitě kupte činky, líp se drží a pro mě i po třetí serii jsou ty kilovky uf uf (hraniční) 😀 mám strašně slabý ruce 😅
já když jsem začínala tak jsem ani neudržela mobil abych si přečetla sms 😀 ale tělo už si zvyklo a když někdy vynechám z časových důvodů, tak se cítím uplně provinile a chybí mi to 😎

devendra
5. led 2013

@ruda Jsem ráda, že potěšilo. Fakt to tak ale je, nemám to z vlastní hlavy, ale od kamarádky, která dělá trenérku. Že prý tělo v noci hladový a proto si ukládá více tuků. Jo a kvůli tomu by se pak mělo snídat do půl hodiny po probuzení, což osobně s prckem nedávám. Díťátko má totiž přednost a bože chraň, abych to otočila, zbořil by barák 😀

misa84
5. led 2013

ahoj všem, už jsem párkrát o cvičení podle jillian slyšela, že výsledky jsou skoro zázračné.....kde najdu prosím vás konktrétní set cviků? a pochopila jsem správně, že se cvičí měsíc stejné cviky dokola? chodím do fitka už víc než půl roku, ze začátku to šlo hezky, shodila jsem 4 kila, ale už se to dlouho nehýbe. teď mám 60kg, takže nic hrozného, ale chtělo by to zpevnit, než na mě začnou ze skříně volat plavky! 🙂

ruda
5. led 2013

@devendra tak to si dovedu představit 😀 Jo něco /moc/ na tom je, moje teorie vždy byla hlavně nehladovět, tělo pak dostane strch a kddyž e dostane k nějakému jídlu, vše si raději uloží"co kdyby zase "majitelka těla" chtěla hladovět....je to ale i o metabolismu, ostatních chorobách a podobně....hubnout se má ale rozhodně pohybem a ne Adipexem...

devendra
5. led 2013

@misa84 Zkus pro začátek 30 Day Shred (ulozto.cz nebo youtube) a pokud to pro tebe bude brnkačka a nechceš zhubnout, ale spíš zpevnit, tak doporučuju No more trouble zone 😉

zdezli
5. led 2013

ahoj holky,

mam za sebou prvni den a jsem hrda 😀 😀 😀 Zvladla jsem to docela dobre, jen si musim koupit sportovni podprsenku, neb pri mem obvodu je t 😀 o nutnost, zvlast pri tom vecnem skakani 😉 Kliky hnus, ale jinak dobre, mam za sebe prima pocit, ted uz jen vydrzet a v lete mit super postavu do plavek 😉 😵

nasekuratko
5. led 2013

Ahoj holky, ja jsem dneska zacala. Cvicila jsem poprve, malem jsem u toho umrela, ale bavilo me to a zvadla jsem vsechny cviky, tak jsem hrda. No jsem zvedava na zitra! 😀

jen doma nemam metr, tak zitra si pujcim od mamky a musim se zmerit. Kazdopadne me to moc bavilo a tesim se na zitra-pokud teda ovsem vstanu! 😀

johnatanka
5. led 2013

@zdezli taky mám za sebou první kolo, tak uvidíme zítra 😉

venika86
5. led 2013

Dámy, tak já jsem dnes cvičila po třetí 🙂 Cvičila jsem už před svátkama, ale nemoc a pak ty "nezřízené žranice" 😀 mi udělaly čáru přes rozpočet. Ale už jsem se do toho zase vrhla a určitě už vydržím.

sunysara
5. led 2013

AHoj holky, já dneska cvičila 8mý den prvního levelu a v pohode to zvládám. dávám si ještě gel na břicho takový zpevnující víc se potím a strečku. já teda žádný ubytek na sobe nevidím, ale meřit se nechci ještě ne tedka abych nebyla zklamaná já práve mám problém s tím že v čem ostatní zaručene hubnou tak já nic. snad tohle ten případ nebude.
jím pravidelne a snažím se zdrave, jen můj problém je že vypiju tak max 1,5 l a to je málo takže vím kde přidat. bílé pečivo jsem vypustila, obed si dám menší porci zvýšila jsem dávku zeleniny a jím naposledy v 6 max o půl 7. sladké zhřeším max 1 lžičku medu do čaje denne nebo třeba si dám dva čtverečky 80 proicentní čokolády. takuvidíme jak to bude mít vliv na to moje cvičení. zatím me to moc baví. tak jsem se do toho dostala a je to opravdu paráda. tak výsledky se snad dostaví.

venika86
5. led 2013

Jinak co se stravy týče, vypadá asi takto. Snídaně - celozrný chléb s tvarohovým sýrem a klidně i plátkem šunky. Svačina - ovoce (jablko, pomeranč). Oběd - klasika, jíme všichni to stejné. Svačina - nízkotučný jogurt, trocha musli, nebo rozpukaná špalda. Pak většinou cvičím a místo večeře mám proteinový nápoj a občas malinko zeleniny. Jen by mě zajímalo, jestli je to takto správně, popřípadě je potřeba něco změnit. Snad tomu tady někdo rozumí 🙂

piskle89
5. led 2013

@venika86 dle mého je to málo..musí být vyvážený poměr bílkovin, tuků a sacharidů..důležitý je opravdu dodržovat i ty tuky..výborná je stránka buď stobklub.cz nebo kaloricketabulky.cz já používala stobklub, kam jsem si zapisovala jídlo..nastavila jsem si to na 5500KJ, ale normálně je i více, záleží na aktivitě..a tam si zapisuješ jídlo, množství, aby se rozsvítily semaforky zeleně

mataharyy
5. led 2013

@tital
@devendra Holky mám dotaz, vy jste začínali s cvičením poměrně brzo po porodu a kojili jste? Mě dost lidí od tohoto cvičení odrazuje, že když budu kojit, tak nemám toto cvičit, spíš pilates atp. (ale u toho nevydržím, mě to pomalé cvičení nebaví...), tak jestli náhodou nemáte zkušenost? 😕 Díky moc 🙂

Jináč devendro, pokud máš na mysli knihu (narážím na krátké zprávy 😉 ), tak je celkem smutná a taková docela brutální... Ale rozhodně stojí za přečtení 😉

piskle89
5. led 2013

jídelníček dodám zítra, ale jen pro představu:
snídaně - dva plátky celozrnného chleba s Lučinou (ne light), šunkou nebo sýrem, 200ml mléka
svačina - ovofit + půl jablka (např.) nebo banán, nebo tvaroh s marmeládou
oběd - 100g masa (ryby atd.), 150g přílohy, zelenina
svačina - dva křehké chlebíky, Lučina, šunka nebo sýr, zelenina
večeře - dva křehké chlebíky, celé balení korbačíků (nebo celé balení olom. tvarůžků, nebo půl mozzarely a rajčata, nebo dva celozrnné tousty atd.), zelenina

venika86
5. led 2013

@piskle89 a kde by jsi podle tebe přidala? Já právě myslela, že když jím klasické obědy, tak by to mohlo být OK.

venika86
5. led 2013

@piskle89 tak už vidím 😀 ty jo, to je ale dost jídla. To do sebe snad ani nenacpu 😲 Ale určitě to pozměním. Díky za tipy 😉

sunysara
5. led 2013

@piskle89 tak podobne to mám i já. prý se má ovoce jen dopoledne a odpolko zelenina atd .

piskle89
5. led 2013

@venika86 pro mě to bylo zpočátku taky hodně..ale zvykla jsem si konečně jíst a šlo to fakt dolů 🙂 já zásadně nepoužívám light výrobky, tuky potřebujeme taky 🙂 ke svačině si dám někdy i bebe s brusinkami, musly tyčku nebo jogurty (activie, hollandie atd., ale ne chemický jogurty) ono záleží kolik z toho oběda máš...já jsem si hlídala abych měla zhruba 500KJ na každou svačinu, cca 1800KJ na oběd a zbytek rozprostřít na snídani (více) a večeři (méně)..jinak já nejsem výživový poradce, ale říkám jen to, co se osvědčilo mě 🙂 stobklub mi ukazoval abych denně snědla min. 350g zeleniny

devendra
5. led 2013

@mataharyy jo jo, mám na mysli knihu. Jsem na to zvědavá🙂 Nicméně ke cvičení a kojení. Já kojím do teď a vliv to nemělo vůbec žádný 😀 Jediné riziko, keré tam je, že se může změnit chuť mléka vinnou kyseliny mléčné, ale to bys musela být vrcholový sportovec 😀 Takže se určitě neboj, o mléko díky cvičení nepřijdeš 😉 Stejně se chuť mléka může změnit i při menstruaci. Každopádně zkus to a uvidíš, kdyby prcek protestoval (což pochybuju), tak vždycky můžeš přestat 😉

piskle89
5. led 2013

@sunysara jo asi by se to tak mělo..já se snažím to sladké dávat dopoledne, odpoledne už moc ne..ale když mám chuť, dám si klidně i odpoledne kostičku opravdu kvalitní čokolády, nebo si dám dva fíky nebo datle atd. normálně + svačina

sunysara
5. led 2013

@piskle89 joooo jasné tak odpolko jsem si dala do jogurtu i malý banán ale já před tím fakt jedla blbe večerela jsem v 9 večer a takový bílý pečivo a tak takže pro m je to radikální zmena. a to sakriš musí byt nekde videt 😀

mataharyy
5. led 2013

@devendra Děkuji ti, čímž už se můžu jen těšit na porod a hurá do cvičení, já totiž u prvních dvou nekojila a doufám že do třetice to klapne, tak jsem měla strach, ale tak když se mi podaří (krom toho kojení) cvičit po kojení, tak to hádám nebude mít vliv 😵 😀
Jináč já četla jako těhotná a to nebyla ta správná volba 😀 jsem to tak trochu prořvala, kniha je to pěkná, ale fakt smutná, když se nad tím člověk zamyslí a ve spojení s těhotenskými hormony... Prostě pecka 😉

piskle89
5. led 2013

@sunysara přesně vím, co píšeš..já jedla šíleně..celý den minimálně a pak jsem přišla večer a jedla jsem co jsem mohla a každý večer slaný nebo sladký k tv..najednou jsem jedla celý den a večer nic..první týden jsem chodila spát brzo kvůli "absťáku" :D neboj, ono to vidět bude určitě 🙂 jill a i malá změna stačí 🙂

sunysara
5. led 2013

@piskle89 no já loni už mela hezky našlápnuto na hubnutí ale jaksi rodinné důvody které bohužel trvají do ted a težko se s tím smiřujeme me donutili proste tak nejak jíst sladky a tak nejak abych přežila nervy a tak . ale proste už musím chci byt zdravá hezká holka jako dřív. hlavne pro malého.

devendra
5. led 2013

@mataharyy hele ale zase se do toho zbytečně nežeň a počkej min. 3-4 měsíce po porodu. Přeci jenom je porod pro tělo zátěž, tak abys tu Jill do sebe nezačala hustit hned po šestinedělí 😉

piskle89
5. led 2013

@sunysara určitě to půjde 🙂 je potřeba mít tu správnou motivaci a odhodlání 🙂 mě stačilo vidět fotky z dovolený, rozbrečela jsem se a šla jsem do toho :D a cvičení je na nervíky určitě lepší než čokoška (i když ta chutná líp a nebolí z ní nohy :D)

johnatanka
5. led 2013

@venika86
@piskle89 dle mého jíš taky málo, zkus si na stob.cz zadat svůj jídelníček, uplně dole je sebeakučink a tam pak zadáváš vše co sníš a spočítá ti to, je to zdlouhavý, ale budeš vědět, já najela na jídelníček dle Havlíčka a tak nějak ty porce mi vyhovují, pošli mi email a pošlu, jestli chceš

piskle89
5. led 2013

@johnatanka já jím málo? nebo tomu teď nerozumím :D já právě jedu přes stobklub..tohle bylo jen zhruba nástin jídelníčku, jinak jím tak abych to měla zeleně

johnatanka
5. led 2013

HOlky a po cvičení proteinový nápoj - Syrovátka - rozmíchat s vodou, tělo vcucne bílkoviny jak nic, to potřebujete na hubnutí - přeměna tuku na svaly 😵 😉 a vůbec hodně, hodně bílkovin..

sunysara
5. led 2013

@johnatanka jéé to mě zajímá můžu taky info???? děkuji

@piskle89 no já jsem se rozhodla proste jen tak nehrotím to a beru to jako součást života. loni jsem žila jen cvičením a dietou a o to hůř mi to šlo. takže ted proste pozitivne a snad to půjde.