Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

luceka
6. čer 2013

@yllakh ono asi jak u koho, u nás problém s kojením není, plně kojím, koukám, že máme stejně staré děti. Malému stále chutná a mlíčka je dost. Ale třeba u dcery před dvěma lety bych si takové cvičení nemohla dovolit, pořád jsme s kojením bojovaly, vše se odrazilo na mléku, tak to chce asi postupně vyzkoušet 😉

tulitulituli
6. čer 2013

ahojky. jsem tu nováček a tak na úvod... Je mi 27let, 67kg a 178cm. Nemám nějakej obzvlášť velkej problém s váhou, ale spíš s rozměklým tělem. moje největší slabina jsou stehna, zadek a boky. všechno se na mě třese, no hrůůůza 🙄 . Začala jsem před pěti dny s 30 Days shred a musím říct, že teda záhul. první dva dny jsem NEMOHLA dosednout ani na záchod :D . bolely mě prsa, stehna, ruce a zkrátka všechno. po cvičení jsem nemohla pomalu stát na nohou, jakej to byl šok ;D. ovšééém včera jsem docvičila, čekajíc salvu bolesti a únavy a ono nic! voiláá! dnešní ráno jsem v poho vstala, téměř nic mě nebolí! asi si začínají svalíky (kupodivu nějaké vlastním) zvykat 😀 . ovšem jak to tady tak pročítám, docela mě frustruje, že někdo po tom měsíci nevidí rozdíl? a naopak někdo zesílí na zadku a stehnech? - já potřebuju zmenšit, zpevnit a né narůst! prosím, řekněte je nevynakládám nadšení a energii zbytečně ☹ . demotivaci fáákt nepotřebuju. zdraví Mony

ined77
8. čer 2013

@tulitulituli ...ahoj, já bych se toho nebála 😉 .
ono je to řekla bych zavádějící, třeba s tím zadečkem.. objemově může jakoby narůst, ale co když se jen zvedne a to způsobí cm jakoby "navíc" 😉 .
každý pohyb je super a určitě tím nic nezkazíš, ba právě naopak 😉 .
takže sportu zdar a jill zvlášť 🙂 😉 .

tulitulituli
8. čer 2013

@ined77 no tak moc díky za podporu🙂)). nenechám se odradit. no horší než rosol-zadek to nemůůůže být ;DD

ined77
8. čer 2013

@tulitulituli ..je potřeba to brát rozumně, pokud xx let zahálíme, nemůžeme čekat, že budeme vypadat jako jill za měsíc 😉 .
ale hodně dělá jídelníček, bez něj to jde taky dolů, ale není to ono. já třeba osobně nikdy asi 100% zdravé stravy nedosáhnu, ale snažím se vyhnout vyloženě tomu "fuj" 😀 . a výsledky samozřejmě jsou a doufám, že ještě budou 😉 . mně se cvičení stalo součástí dne a když cvičit z nějakého důvodu nemůžu, tak jsem fakt nervózní jakoby měl být konec světa 😀 . ale tělo odpočinek potřebuje, takže už si klidně den dva v týdnu oddych bez výčitek dopřeju 😉 .
nejlepší je, když se člověk na sebe pořádně nakrkne a pak to jde samo 😉 😵 .

hanulka_86
9. čer 2013

Ahoj holky, tak jsem se dala taky do cvičení. Sice jsem teprve 2 měsíce po porodu a plně kojím, ale potřebuju se sebou něco dělat. A chtěla jsem se zeptat...Ten level 1 se cvičí těch 30 dní a pak se přejde na level 2? Dnes teda cvičím teprve 7. den. Díky za rady 😉

terinda
9. čer 2013

@hanulka_86 Každý level se cvičí 10 dnů, dohromady tedy 3 levely 30 dnů 😉

nostalgie
9. čer 2013

Já to cvičila vloni v létě a teda výsledek byl skvělý, za měsíc jsem dala dolů 4kg a o těch mnoha cm ani nemluvím 😀 parádička!!!Taky pro mě byly první tři dny muka, ale pak si začalo tělo zvykat a dokonce to začal cvičit i můj chlap a docelaa koukal jaký je to záhul 😲 Pak jsem ale na podzim otěhotněla a teď mám 18kg nahoře 😠 Ale už za tři týdny mám termín porodu, tak se těším jak zase začnuu makat...noo bude to boj, ale snad zvítězím 😉 A s těma dvouma prckama co mi budou dělat doma společnost si snad tu půlhoďku denně najdu na Jill 😵 Držím vám všem palce, makejte!Je to fakt super cvičení!

tulitulituli
9. čer 2013

@ined77 já jsem teda zatím na začátku ale musím říct, že mě to taky chytlo🙂)).
poctivě jsem cvičila do včera, ale dneska vynechám. a fakt mě to mrzí. byly jsme na zarostlé chatě, kde byla tráva tak cca 130cm vysoká. a sekala jsem v tom horku tak hodku určitě, pak jsem vozila trávu na kolečku a sekačkou rejdila. já bych si i Jillian večer dala, ale....chytla mě tam tak přííííšerná alergie z toho, že jsem úplně vyřízená. kejchání, vysmrkání se z podoby a únava z toho:(((. kdo je alergik tak ví.
tak DOOOOUFÁM , že mohu mít čisté svědomí, že jsem sice vynechala, ale zato makala jinak, co myslíte (vy všichni).

ined77
9. čer 2013

@tulitulituli ..bezpochyby 😉 .
ať je brzy líp 🙂 !!

lutalka
9. čer 2013

ahojky holky, jsem necelých 6 týdnů po porodu a musím se sebou něco začít dělat, nevejdu se do žádných letních hadříků ☹ Prosím teda o radu - je tohle cvičení vhodné po porodu, když kojím?? a kde si ho můžu stáhnout??

tulitulituli
10. čer 2013

@ined77 dnes už je líp! a dokonce se mnou podruhé cvičil manžel a náš 5letý Kryštůfek. docela hlína, jak kolem mě hopsali. já to brala tak vážně a oni ? no sranda:DD

maxinkaa
10. čer 2013

Takže po měsíci a půl půstu začínám 1level. Předtím sem cvičila celé Body revolution 4 měsíce a nikdy sem se necítila lépe 😉 Začínám na 60kg a mým cílem je dát dolů 5kg,ale hlavně postavu zpevnit.

ined77
12. čer 2013

@tulitulituli ... 😀 se mnou občas cvičí malá, to je pak taky kino 😀 😀
mmch..manžel je teda dobrý, že se připojil!! 😉

@maxinkaa ...super 🙂 !
nabralas něco zpět během té pauzy?

maxinkaa
12. čer 2013

@ined77 2kg sem právě přibrala!!!

tulitulituli
12. čer 2013

@ined77 mnoo, čoveče cvičí se mnou denně:D! to víš, ,flinká to a nesnáší když mu radím, ale to je fuk. ve dvou je to zábavnější:D. štve mi, že jsem se ze začátku nevyfotila :(. asi to udělám na začátku druhýho levelu. sama na sobě asi nic moc nepozoruji, ale těžko říct, je to chvilka co cvičím a navíc ...když se pořád člověk vidí, tak možná není změna tak patrná. ted jdu s malým na koloběžku (mám taky) a večer cvičím zas! olééé! :D

luciebx
12. čer 2013

zeny ja taky cvicim jill.. ale ted sem mela obr pauzu.. sem v druhym levelu.. ted akorad valim na spinning.. tak jill dneska necham byt.. dam ji zitra.. uz mam doma dvd na 6pack.. na ten se vrhnu asi v nedeli .. uvidime jak to dam.. tam je ta lekce na 35 min.. uff uff.. to bude zda to dam..

ined77
12. čer 2013

@maxinkaa ..no a flinkala jsi i jídelníček nebo ses jakžtakž držela?

@tulitulituli ..určitě se vyfoť! člověk na sobě změny opravdu málo vidí, ale na fotce jsou pak pokroky pěkně znát a je to velká motivace makat dál 😉 .
tak to je manžel opravdu šikulka 🙂 . já teda na cvičení preferuju klid a samotu, ale je to spíš o zvyku 😀
kolobky si užijte! 😵
já si jedu odpoledne pro spravené kolo, pak namontovat ještě cyklosedačku a už můžeme jezdit pěkně celá rodinka 🙂 . jen doufám, že se tam malé bude líbit 😎 .

@luciebx ....já cvičila 6w6p level 2 dnes a můžu říct, že ze mě lilo opravdu fest 😝 😀 . ale je to zábavné a pěkně to utíká 😉

maxinkaa
12. čer 2013

@ined77 Flinkala, totálně 🙂 Ale jak sem se zvážila, viděla 60kg, a vůbec sem se necítila dobře,tak sem znovu se vrhla na cvičení a zase mě to baví. Já totiž k porodu šla s 62kg, tak proto ten děs 🙂

ined77
12. čer 2013

@maxinkaa .. a kolik měříš, můžu-li se zeptat?

zmaldik
12. čer 2013

holky, které kojíte bez problému, cvičíte s Jill? Jsem 7týdnu po porodu a chci začít.

maxinkaa
12. čer 2013

@ined77 168cm

ined77
12. čer 2013

@maxinkaa ..tak to jsi byla hodně hubená 😉 . na kolik kg se chceš dostat?

maxinkaa
12. čer 2013

@ined77 na55kg

nae
12. čer 2013

@yllakh ahojky, ja cvičím Jillian skoro každý deň, kojím ešte masívne, a žiadny vplyv som nezaznamenala 🙂

tulitulituli
12. čer 2013

1)teda dneska jsem se podivila. od jedenácti hod. až asi do 17h jsem byla s malým na koloběžce-mám svou, jezdíme oba. říkám si, no to večer jill nedááám. vcelku v poho jsem se dokopala cvičit a co je tak perla? makala jsem paradoxně ještě víc :O! tam jak je to cardio že se jakoby zakopává a boxuje, jsem jela viditelně rychleji jak "Jillky" ! fakt to bylo takový snazší 😲. je pro to nějaký logický vysvětlení:DD?

2)tak zítra bych měla začít s 2. levelem 30DS . mno...co k tomu...koukala jsem se na celé video a asi už vím z čeho se všichni tak hroutí!!!! to nedám! jsem zadejchaná jen po tom shlédnutí:DD!

tulitulituli
13. čer 2013

@ined77 tak dneska hlásím hřích. byli jsme u babičky a dělala lívance. no co víc k tomu:DD! ale nepřejedla jsem se jimi. dortík jsem si ke kávě ale už nedala! no nejsem já hrdina???chechéé!

no dnes jsem začala s levelem 2 - 30DS! no jako ze začátku pohoda jahoda. si řikám , hm dobrý to dám bez újmy. no ty
v--e ! na konci? ZPOCENÁÁÁÁ až tam kam slunce nesvítí XD . voda ze mě tekla až mě pálili oči. musím ale říct, že někde jsem cvičila těžší variantu, někde lehčí a až na pár pikosekund vynechání u některých cviků, jsem do DALA!!! 😀 😀 😀

manžel když mě potom viděl, tak říkal co se mi to stalo že jsem ta zlitá. beze slov jsem odkráčela do sprchy... 😎

ined77
14. čer 2013

@tulitulituli ..lívancům se špááátně odolává 😀 😀 .to známe 😀

yllakh
14. čer 2013

@hanulka_86 já jsem se dala do cvičení také tak nějak, 7 týdnů po porodu..jsem teď tedy v půlce insanity a už se moc těším na jill 🙂

yllakh
14. čer 2013

@nae super, děkuju 🙂 já tedy zatím cvičím insanity, ale chci se na jill vhrnout pak...a zatím mi příjde (měsíc) že se mi mlíčka dělá naopak víc, tak ťuk ťuk, aby nám to vydrželo 🙂