Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

johnatanka
6. led 2013

@ivetinka určitě, jestli ti chutná ochucená víc, tak klidně... 😉

johnatanka
6. led 2013

@pajinka85 to je super úbytek, já v říjnu kojit přestala a váha mi šla rychle nahoru 😖 , ten výdej byl znát a to byla Vikča 2letá, obě děti jsem kojila téměř do 2let a Vikču i dost intenzivně, nechtěla se pustit mrška...takže ty prsa na to taky vypadají 😅 a dosud se tedy s nima mazlí 😀 😀 😀 😵 😵 😵 , naše pupeční šňůra je furt mezi náma mi přijde 😵

maxinkaa
6. led 2013

Já začínám zítra, manžel cvičí P90X a je maximálně spokojený a já s ním taky 🙂

venika86
6. led 2013

@piskle89
@johnatanka já po cvičení piju proteinový nápoj a docela to i zasytí 🙂 Jinak dnes teda najíždím na víc jídla, tak snad to pomůže a budu asi teda omezovat oběd, páč to už by bylo asi fakt moc.
Jinak mail na mě je v.bilikova@email.cz určitě pošly, budu ráda 🙂

ivetinka
6. led 2013

@johnatanka moooc díky

johnatanka
6. led 2013

@venika86 mrkni do mailu, jestli to přišlo

venika86
6. led 2013

@johnatanka jojo, přišlo, díky moc 🙂 Jinak jak píšeš s těma zeleninama, já je tam taky kupuju. Lepší ani neznám 😉

pajinka85
6. led 2013

@johnatanka tak to koukám, že to máme podobný....můj syn-teď už 54 let. taky byl kojen skoro do 2 let a ještě teď někdy příjde-prsíčka moje. A tak do 4 let, mě na ně pořád šahal, nedalo se ho to odnaučit, v každé volné chvíli jsem ho tam měla. ☹
Prsa taky dostaly zabrat....no co, ty schová podprda 🙂

Já jsem zatím cvičila bosa, protože nemám boty na doma , ale bolí mě nohy zespoda-asi si musím nějaké pořídit.
a ještě mám objednané takové ty hubnoucí gatě co se nosí při cvičení a mají pomáhat na celulitidu. jedna tady na MK je doporučovala, že fungujou-tak uvidíme. ale ještě nepřišly mršky. 😖

puppi
6. led 2013

@tulikiss hele jak jsem psala, jestli to fakt tak funguje, tak super moc vam to preju!!! Ja jsem proste jen skepticka k temhle rychlejm hubnou im metodam... Kazdopadne je to urcite o vuli a hlavne o znene celeho zivotniho rytmu a stylu, neni to jen o cviceni, ale o strave, celkove zivotosprave a zivotni pohode! ... A jako urcite super, ze je to furt pohyb a ne blba dieta, to fakt chvalim!!! Me treba z nejhorsiho dostala joga, ale to neni o hubnuti, ale o zdravotnich oroblemech co jsem mela, ale je to strasne o te vydrzi, me to neslo ovace po 3 mesicich a behem tech 3 mesicu jsem s tim chtela xkrat seknout jak mi bylo furt zle, ale clovek musi vydrzet!!!... Je fakt, ze lidi jsou liny a nejradsi by zraly bramburky a chlastali coca-colu a do toho zobali pilulky a vypadali jak modelky z posilovny...

pajinka85
6. led 2013

@puppi ale tohle taky není DIETA. To je zpevnění postavy.

maxinkaa
6. led 2013

@pajinka85 Kde kde je ten fotoblog? Já ji mám přidanou na FB.

maxinkaa
6. led 2013

Holky jak dlouho před cvičením jíte?

pajinka85
6. led 2013

@maxinkaa http://mojetelo.blogspot.cz/p/moje-pokroky.html
musím cvičit tak 1,5, lépe 2 h po jídle, jinak mi je špatně

maxinkaa
6. led 2013

@pajinka85 Díky, vypadá opravdu dobře! A ty recepty, něco takového jsem přesně hledala! 😉

devendra
6. led 2013

@puppi Víš co, ono je to hlavně o tom, co komu vyhovuje. Někomu jóga, někdo potřebuje ke svému hubnutí cardio pohyb, někdo jenom posiluje, někdo bude celoživotní dietář s jojo efektem a někdo se naučí pořádně stravovat (nepíšu málo, ale pořádně 😀) a stačí mu to. Tohle cvičení je fakt o tom, že spojuje prvky jak cardia, tak posilování, tak ABS (břišní svaly). Myslím, že Jillian funguje na principu 3,2,1, tři minuty posilování, dvě minuty cardio a minuta břišního svalstva. Proto je to tak účinné, protože je to krásné vyvážené a rozložené 🙂

miskadovci
6. led 2013

ahoj holky, dnes rano jsem vlezla na vahu a malem se mi protocily panenky!!!! Tolik jsem v zivota nemela... Takze Jillian mam uz par dni stahnutou, ale po rannim zazitku s vahou jsem se do toho pustila. Mam za sebou 1. den level 1 a tece ze me jak z vola!!!! Ale mam dobry pocit, ze jsem se odhodlala. Sice jsem nezvladla nekde vsechna opakovani, ale vydrzela jsem do konce. Verim, ze za par dni se to zlepsi

piskle89
6. led 2013

@pajinka85 to je super 🙂 ono je ideální 0,5 - 1kg za týden. Víc by se nemělo. Já když jsem udělala radikální řez, tak jsem za první týden zhubla 3kg, ale pak už jsem šla max. 1kg, ale spíš 0,5kg.

pajinka85
6. led 2013

@miskadovci Určitě se to zlepší.🙂 Já nedala ani jeden klik a ted už po 5 dnech dám tak 6 kliků. 🙂 Ale někde odkládám činky, mám jen 1,5 kg a tak to nedávám. ☹
Ale po každém cvičení krásný pocit a taky je to krátké, příjder mi, že každým dnem to utíká rychlejc 🙂

pajinka85
6. led 2013

@piskle89 já právě když jsem hubla po prvním porodu, tak první týden byl taky dost, ale to jsem hned tolik necvičela-spíš jezdila na bruslích. A tak teď to asi bude svalama...

piskle89
6. led 2013

@maxinkaa já jsem cvičila mezi odpolední svačinou a večeří. Jinak, když jsem byla jednou v jedné skupině na FB, která byla celkově na hubnutí atd. tak tam psala jedna paní, že ji říkal nějaký trenér či co, že by se po cvičení mělo jíst min. po půl h., ale raději po hodině. Prej, že tělo je nastartovaný na spalování a člověk mu tam hodí hned jídlo. Jestli to je pravda, netuším, ale tak stejně jsem vždy po cvičení nejdřív šla do sprchy, než se připravila večeře, tak to bylo minimálně půl h.
@miskadovci zlepší, určitě 🙂

madormi
6. led 2013

holky mě vše bolííí 🙂 hlavně stehna a dnes večer ale musím znova . dostanu se k tomu až když maá spí tak tu skáču v půl desáté večer jako debil :D

piskle89
6. led 2013

Jinak už jsem konečně na svém PC, takže Vám sem přidám slíbené srovnávací motivační foto. Upozorňuji, že nejsem po těhotenství, nebyla jsem nijak extra tlustá, ale na svoji výšku (152cm) jsem už měla hraniční váhu a zkrátka už jsem se necítila dobře. A teď? dýchá se mi líp a hlavně už se zase ráda ukazuji 🙂
1. foto rozdíl zhruba 1,5měsíce
2. foto jsem ta slečna úplně vlevo (je to kvůli stehnům)
3. foto stejné kraťasy, jen rozdíl zhruba 3měsíců

jen prosím, nikde nepublikovat :D
jídelníček mám ve wordu a to mi sem vložit nejde

nasekuratko
6. led 2013

@madormi 😀

nasekuratko
6. led 2013

@maxinkaa kde nasel manzel videa na P90X? Manzel chce taky nejake cviceni, ale nenasla jsem zadny odkaz, kde by bylo kompletni cviceni. ☹

nasekuratko
6. led 2013

@pajinka85 jaké kalhoty? 😕

nasekuratko
6. led 2013

@piskle89 téééda, paráda! Jsi dobrá! A to cvičíš opravdu denně? Já jsem jídelníček omezila už dávno, i bílou mouku jsem vyřadila, celkově jíme hodně zdravě. Jen čokoláda mi nejde a nejde omezit. Nevím, co s tím. I když já jsem s váhou spokojená, jen mě štve, že nemám absolutně pevné tělo. Jsem jak želatinovej dort! :-/

johnatanka
6. led 2013

@piskle89 krááááásný rozdíl teda....supéééér, ty kraťasy na tobě pěkně visej 😀 a nejde ti okopčit ten jídelníček a vložit přímo sem jako text a my si ho zas okopčíme do wordu a neboj, toto by snad odsud nikdo nikde nepublikoval

odkud jsi - popř. IP, asi nebydlíme daleko od sebe 😉

maxinkaa
6. led 2013

@nasekuratko http://ulozto.cz/hledej?q=P90X
Jsou tam i tabulky na zaznamenávání váhy, cm atd.

johnatanka
6. led 2013

@maxinkaa já tam byla a nakoupila si tam sýry, mají 16%tuku, taky jsem tam objevila syrovátkový přírodní sýr s 13%tuku tuším, chutná jako mozzarela, je moc dobrej a koupila jsem si tam tu balanční desku, zatím na ní blbnou děti 😀